Insomniac

DeletedUser

Vendég
Eddig minden mondandód sikerült megcáfolnom, nem vagyok zavarban, Te viszont még egyetlen értelmes mondatot sem raktál össze :)

Krisz! Én nem azt mondtam, hogy Theo amatőr. Én azt mondtam, hogy a támadókat egy amatőr is ki tudja küldeni. A taktikát a támadásoknál a hadügyes rakja össze, és a klánprofilotokat elnézve az nem Theodorik. Ha Dadigabi jól szervezi meg a támadásokat, akkor a többi játékosnak annyi a dolga, hogy elindítsa őket a megadott időre. Persze ez alól kivételek a foglalók. De a számomra a LET akkor ér valamit, ha párosul mellé kellőszámú foglalás is, különben a LET nem feltétlenül a Te érdemed, hanem azé aki meglátja hol lehet pusztítani, tehát a támadás megszervezőjévé. Addig pedig Theo ne mondja nekem, hogy kerüljek erősebb frontvolnalra, és majd meglátom, amíg ő maga nem foglal csak barbárt. Azok a játékosok pedig akik megijednek attól, hogy támadják őket, vagy éppen attól hogy ki támadja őket, azok 0-ák a szememben. Én szeretem ha jöttök, vagy éppen ha az NV8 jön, mert az unalmas ha csak a támadóimat kell építgetni, így legalább nem csak 2 és fél vagy 3 hetente 2 napig élvezem a játékot amíg támadok :)

Én raktam össze jópár mondatot... ami értelmes is :) Veled viszont az értelmes szót elég nagy egoizmus lenne a részedről egy szövegkörnyezetben említeni :)

Egy kis titok: dadigabi nem szervezett klánszintű akciót se más több mint negyed éve. Helyi akciók voltak. :) Akkor is véletlenül találtak be a nukeok jó helyre? :) Nyilván...

Ejj-ejj te nem álltál kétszer sorba mikor az észt...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem is keveset foglaltál belsőt...:p

http://hu.twstats.com/hu8/index.php...&type=gain&oldtribe=17495&newtribe=17495&pn=1

760 foglalásodból több mint 400 belső...ne erre nem igazán lennék büszke a helyedben és csendben is maradnék ilyen témában :D:D:D:D


Nem azért hogy beleszóljak , de Szerintem a belső foglalások is a játékrésze! Ugyanis fronton ha nem vinnénk el, akkor az ellen vinné, aminek logikusan semmi értelme, és a fő az hogy a klán tagjai vigyék mivel végjátékban a terület fog számítani! Ezért ha valaki megakarja nyerni, annak bekell foglalnia mindenféleképp... Szerintem Ez mindenhol így van! Aki mást állít hazudik... nem sok olyan játékos van, ha van egyáltalán olyan aki nem foglal belsőst... max 10-40 falut eddig, és már a 8 milla pontot pengetik... Ilyenel még nem találkoztam és nem is fogok... A büszkeséget pedig máshol kéne keresni szerintem, elég ha a stat-ot nézik, esetleg a kiemelkedő védekezés,támadást...

De ez csak egy magánvélemény...
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek!
Viszont Trisax írásának az az előzménye, hogy az aki a falvainak a nagy részét úgy szerezte, az mondja Theora, hogy belsőzik, meg hasonlók.
 

DeletedUser

Vendég
Értem, de az hogy is mondjam " Elvi kérdés " teszemaszt, mert hiába foglalt 400 akárhány elsőst.. Ha inaktívak,vagy befejezik, csak nem dobja az ellenség kezébe:) De egyébként nem védem egyiket sem, ne értsétek ugy... Mert szerintem ez mindenkinél így van...Így is kell lennie a nyerés érdekében... Szerintem ilyeneken már nem is kell szót emelni, mivel mire odajutunk , hogy pár hét és vége a szerónak, még kb. a 60-70 %-a abba fogja hagyni a játékot:) Lessz ebbe olyan is aki most 9 millió pontos, és imád játszani a kh-val... És persze a nemhozzáértők kiesnek... Őket is be kell majd foglalni, :) kb. 400-an csinálják végig a szerót, a mostani 800 akárhányhoz képest, lessz még kit foglalni az ellenségen kívül is...

Lehet hogy a 400-al még sokat is mondtam:) De nemtudom:D Nem vittem még végig egy szervert sem:p Nemtudom pontosan:):cool::cool::D
 

DeletedUser

Vendég
Álllj állljjj!!!! Hééééélóóóóó stop one minit please!!!!! Sajnálattal tudatom, hogy Dórika v8-on. Maga mögött hagyott közel fél kontinensnyi falut ami barbárosodott... TISZTELT SFSK Gergő úr... ha ez a TE klánodba lenne, otthagynád???? persze, Te kikerülnéd, és mennél a pirosakra:D:D:D:D:D na ne etess:D
 

DeletedUser

Vendég
Álllj állljjj!!!! Hééééélóóóóó stop one minit please!!!!! Sajnálattal tudatom, hogy Dórika v8-on. Maga mögött hagyott közel fél kontinensnyi falut ami barbárosodott... TISZTELT SFSK Gergő úr... ha ez a TE klánodba lenne, otthagynád???? persze, Te kikerülnéd, és mennél a pirosakra:D:D:D:D:D na ne etess:D

Nyílvánvaló. Csak én vagyok olyan bunkó, hogy foglaltam vagy 200-t a volt volt... barbijaiból :)
 

DeletedUser

Vendég
Nyílvánvaló. Csak én vagyok olyan bunkó, hogy foglaltam vagy 200-t a volt volt... barbijaiból :)
UGYAN már Theo:) érzem a cinikusságot az írásodból:D Te is ezt teszed, én is ezt tenném, meg Gergő tabori is ezt tenné (csak nem ismeri be)... "nem kell az álszentes, kamu, óhéber duma:D"
Kedves Fricifon!
Megtennéd, hogy törlöd az accod (egy felmérés aktív tagja lennél ezzel), és megnézzük, ha barbulsz a főnököd hány barbit visz belőled. az eredményről tájékoztatunk:D
 

DeletedUser

Vendég
Hello. Régen voltam fenn, de semmi sem változott. Gergő nem a fiam és a beosztottam, hogy megmondjam neki, hogy mit akar és mit kell mondania. De annyit meg kell állapítani, hogy bármit is mondott a stílusa nem volt alpári.
De Theo benned csalódtam. Ilyen útszéli stílust még tőled nem tapasztaltam.
 
Fent