Insomniac

DeletedUser10079

Vendég
Ellenfelek vagyunk,úgy törvényszerű,hogy ütköznek az érdekeink ezáltal a véleményeink is,és ez igy van jól.
Komolyan vesszük(nem életre-halálra,hanem a játék keretein bellül),ha nem vennénk nem lennénk top1.

Szóval nem baj az,ha nem értünk egymással mindenben egyet,sőt nem is kell.
A személyeskedést kerüljük,mert az már nem a játékról szól,minden másban jobb is ha nem értünk egyet.Nem lehetünk puszipajtások.:)
 

DeletedUser

Vendég
Még egy kis érdekesség....
A fentiek szerint ha megnézzük, az INSO és Szövetségesei összesen75.719 db faluval rendelkeznek, és összesen akik az IEM ellen harcolnak, az 171tag
Az IEM adatai: Összesen 81.331falu, és 303tagot számlál az IEM...
Mégis az INSO és a Szövetségesei hozzák sorra az eredményeket? Hogy van ez?!:eek: nem a sok lúd, disznót győz elvnek kellene érvényesülni?
Kivétel erősíti a szabályt:)

igen durván fele annyi a tagok száma...
igen több a flavunk amint ezt már elmondtam én is...
de nem véletlenül kevesebb ott a taglétszám de nagyobb sokkal az átléag...
itt hány százalék aktív? ott mennyi?
igen kéne javítani az aktvivtáson, de nem lehet hiszen nem tudsz sebnkit sem kényszeríteni rá, csupán magadat... a másikat csak próbálhatod, de ha nem olvas se fórumot se levelet akkor belsőre kerül... belsőre kerül? az hoz falut az ellentől? nem... visz el támadókat a frontról? nem... egyre többen hagyják abba? igen! többen mint a másik oldalon? igen! van utánpótlás? nincs! ott van? nem tudom de talán néha igen!
ott átadják a fiókot általában? asszem igen!
nálunk átadják? max 10 %
 

DeletedUser

Vendég
Egyetlen gond van itt srácok.
Nem az a lényeg mennyien vannak odaát és mennyi faluval (mostmár nem,volt egy idő amikor az számitott,amikor tényleg a világ háromnegyede ellenünk volt,de azt is végül megoldottuk -->) méghozzá azért,mert az INSO-ban található meg a V8 játékosainak legjobbjai és legaktivabbjai.Olyan teljesitményekről beszélünk,mint pl 30-40 millla LEV (persze egy nap) mellett nem h falut nem veszitenek egyesek,de még pluszosak is aznapra(és nem feltétlenül vannak túlvédve),vagy a klánszintű akcióink,amik minimum 100 falut hoznak(volt ez hónapokkal ezelőtt,már 2-3-4 játékos is simán produkálja az ilyen teljesitményeket),vagy egyes játékosok magán megmozdulásai etc.etc.etc. Persze fényezésnek tűnik,de ezek tények.
Szóval az INSOban nem csak maguk a játékosok erősek,de a csapat is.

igaz... én nem cáfoltam, konkéártan inkább magam ellen érvelek, hogy legalább én ne legyek kis szemét inaktív :$


Szóval nem mondtam hogy inaktívakat foglaltok, soha nem is magyaráztam én ezzel ha valaki falut veszít. És mi belépünk nyugi , ezért szenvednek ott az 5-7 milliós játékosok még a 400-500 ezres fiókokkal is. Pár hete is vagy 12 nemest fogtam meg templom meg fal nélkül mert már úgy kaptam a fiókot, de mondom azért ingyen nem adom oda a falukat. Tudnék mondani fiókot, amiben már rég helyettes volt mikor át akartátok hívni. Nem a mi klánunkról beszélek a szövetségeseknél vannak gondok egy két helyen.

Nem is akartalak becsmérelni, nem értem miért érzitek személyes támadásnak minden ellenkező oldalról érkező írást, túl komolyan veszitek talán ezt az egészet. Reagáltam az írásra, szerintem mi a baj a mi oldalunkon, egy szóval sem méltattam a túloldalt negatívan.

tehát velünk... miért is lenne a deksev-el.... és sajnos tényleg velünk... (meg még másokkal is, de mi vagyunk asszem még a legroszabb)
bár az is igaz hogy nem könnyű úgy jól produkálni hogy a jó játékosoknak csak a fele jött vissza a deksev-ből, és a dekves ahelyett hopgy támogatna minket akármilyen értelemben is (tisztelet a ményen szeretett kivételnek (főként vezetőségen kívül)) ehelyett folyamatosan ellenünk dolgozik, megpróbálja megszerezni a vezetést a dof fölött holott semilyen előny nem származna belőle...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
igaz... én nem cáfoltam, konkéártan inkább magam ellen érvelek, hogy legalább én ne legyek kis szemét inaktív :$




tehát velünk... miért is lenne a deksev-el.... és sajnos tényleg velünk... (meg még másokkal is, de mi vagyunk asszem még a legroszabb)
bár az is igaz hogy nem könnyű úgy jól produkálni hogy a jó játékosoknak csak a fele jött vissza a deksev-ből, és a dekves ahelyett hopgy támogatna minket akármilyen értelemben is (tisztelet a ményen szeretett kivételnek (főként vezetőségen kívül)) ehelyett folyamatosan ellenünk dolgozik, megpróbálja megszerezni a vezetést a dof fölött holott semilyen előny nem származna belőle...


Az anno a ti döntésetek volt hogy ki megy át, mi maradtunk a vezetés és az alap tagok meg páran akik velünk nagyon jól kijönnek és jól érzik magukat, nem akartunk senkit magára hagyni aki kisebb vagy nem olyan ügyes csak azért, hogy egy jó nagy klánban legyünk, és ehhez tartjuk is magunkat amíg a taglétszámunk nem csökken tarthatatlanul kicsire , ez alatt olyan 30 alattit értem addig maradunk, azután nagy valószínűséggel ott fogunk harcolni, bár védelmet így is küldünk, és támadni is támadunk.

Ha meg a fél vezetés meg a legaktívabbak akkor menjen mindenki, ha meg maradnak maradjon mindenki.
 

DeletedUser

Vendég
Az anno a ti döntésetek volt hogy ki megy át, mi maradtunk a vezetés és az alap tagok meg páran akik velünk nagyon jól kijönnek és jól érzik magukat, nem akartunk senkit magára hagyni aki kisebb vagy nem olyan ügyes csak azért, hogy egy jó nagy klánban legyünk, és ehhez tartjuk is magunkat amíg a taglétszámunk nem csökken tarthatatlanul kicsire , ez alatt olyan 30 alattit értem addig maradunk, azután nagy valószínűséggel ott fogunk harcolni, bár védelmet így is küldünk, és támadni is támadunk.

Ha meg a fél vezetés meg a legaktívabbak akkor menjen mindenki, ha meg maradnak maradjon mindenki.

igen, én nem erőltettem senkit...
egyébként a deksev hajnalán még nem nagyon voltam senki sem...
mármint aki beleszólhatott volna...
 

DeletedUser

Vendég
Igen,finomodnak a módszerek :)
a hévvel teli párbeszédek ideje lejárt, az iskolák megnyitásával :p A sok lurkó nem tudja a külsőn osztani az észt egy jó ideig , és a viták sem annyira felhevültek, egyre nyugodtabb vérmérsékletben megy a gyilkolás ;)
 

DeletedUser

Vendég
Azthiszem sikerrel zárult a múlt hétvégi támadásunk és annak folytatása. :)


Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: SFSK

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 688
Oldal 2: 92
Különbség: 596

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 28
Különbség: 28

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 6,589,796
Oldal 2: 936,391
Különbség: 5,653,405

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 302,250
Különbség: 302,250

chart
 

DeletedUser

Vendég
:confused: Még mindig nincs kedved eljönni V8-ra és megverni az insót sec perc alatt? :) ;) :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Azthiszem sikerrel zárult a múlt hétvégi támadásunk és annak folytatása. :)


Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: SFSK

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 688
Oldal 2: 92
Különbség: 596

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 28
Különbség: 28

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 6,589,796
Oldal 2: 936,391
Különbség: 5,653,405

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 302,250
Különbség: 302,250

chart


Én is nagyon gratulálok. 36691 falu helyett már csak 36 663 a lemaradásotok :) Még 1000 ilyen támadássorozat és már csak annyi kell, hogy ne foglaljunk mi addig semmit és máris egálba hoztátok a szervert :))

Hja, hogy mi majdnem 700 falut foglaltunk a múlthéten amíg ti 100-at sem? :p Hupsz :)
 

DeletedUser

Vendég
Ki is mondta, hogy ő a saját klánja teljesítményét értékelte pár nappal ez előtt? csak nem Te Theo? :D na én ugyanezt tettem, tudom mi a helyzet a szövetségeseinknél, de azon maximum bosszankodni tudok, sokat javítani nem. A saját klánom teljesítményét vagyok hivatott javítani és értékelni.
 

DeletedUser

Vendég
Ki is mondta, hogy ő a saját klánja teljesítményét értékelte pár nappal ez előtt? csak nem Te Theo? :D na én ugyanezt tettem, tudom mi a helyzet a szövetségeseinknél, de azon maximum bosszankodni tudok, sokat javítani nem. A saját klánom teljesítményét vagyok hivatott javítani és értékelni.

Az inaktivitás a klánod teljesítménye :))

Faluszámban csak 3,5 szer akkorák vagyunk mint ti mégis 7x-er annyit foglalunk mint ti :)
 
Fent