Ki állítja meg a skulls?

DeletedUser16088

Vendég
:D:D

Az ész hatalom,nem mondták ? :D

Arról nem én tehetek,hogy nálam felejtetted a nehézlovaidat :D

mit támadtam, kit támadtam ?
mesélj már egy kicsit erről többet.....

Valójában ezzel van bajod :D:D

7dee542ff9.png



Így jártál :D
Nem tudlak sajnálni :D
Eddig is túl sokat képzeltél magadról ,nem ok nélkűl kerűltél át oda ahova :D:D

tudod, ez a támadás is és még sok a "kéktenger" közepéből indult, 2 napja
és szinte mindegy mi lesz a sorsuk, 1 hét alatt visszatermelem

de azért ügyes voltál, hogy ennyi védelmet sikerült összegyüjtened a 2 nap alatt az egyik nyomorék accodra,
nézd a friss támadásokat, amik pár órán belül érnek be!:p
 

DeletedUser

Vendég
A támadóid sorsa a HALÁL :eek: ,ez nem is kérdéses :D

Valami logika lehet a játékodban....

Volt a v1-en egy ilyen gyerek,úgy hívták hogy Hunyadi J. és azt én két hét alatt kiütöttem ,pedig akkora volt mint én , 2 Millió pont fölött,és az még nem is 2-es sebességű világ volt ,hanem 1-es !

Ha mellettem lenne a nyomorék accod, bizony már nem ilyen nyominger nehézlovas támadófalvakat gyártanál CSAK ,mert ezekkel egy komolyabb támadást ki sem tudnál védeni :p

Egyelőre abban ahelyzetben vagy , hogy nem kaptál még egy komolyabb támadást sem,de ami késik,nem múlik :p

Szóval az irdatlan nagy arcod tedd vissza a fiókba és egyébként meg azt tanácsolom,amit minden játékkezdőnek szoktam :
TANULJ MÉG ;)

A Beállításokban ott található egy olyan menű hogy : Fiókhelyettesítés.
Ezt ésszel kell művelni...;)

A többinek aki meg levelet ír nekem, ezt üzenem .:

[SPOIL]
oiu0rcd8vbxbeh4gp9e.bmp


Az Ellenség mappából hangulatom szerint szoktam csak felnyitni a leveleket ,de sajna most nincsen hangulatom,pláne egy olyan ömlengéseit olvasni,aki egy hete azt hazudja hogy abbahagyja a játékát,és még mindig itt görcsöl a 10 falujával :p
elenium Rólad van szó :D[/SPOIL]

Úgy látszik az E betűs játékosok a v15 sarkcsillagai :D

Hát Sok sikert Nekik,Rájuk fér :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
A támadóid sorsa a HALÁL :eek: ,ez nem is kérdéses :D

Valami logika lehet a játékodban....

Volt a v1-en egy ilyen gyerek,úgy hívták hogy Hunyadi J. és azt én két hét alatt kiütöttem ,pedig akkora volt mint én , 2 Millió pont fölött,és az még nem is 2-es sebességű világ volt ,hanem 1-es !

Ha mellettem lenne a nyomorék accod, bizony már nem ilyen nyominger nehézlovas támadófalvakat gyártanál CSAK ,mert ezekkel egy komolyabb támadást ki sem tudnál védeni :p

Egyelőre abban ahelyzetben vagy , hogy nem kaptál még egy komolyabb támadást sem,de ami késik,nem múlik :p

Szóval az irdatlan nagy arcod tedd vissza a fiókba és egyébként meg azt tanácsolom,amit minden játékkezdőnek szoktam :
TANULJ MÉG ;)

A Beállításokban ott található egy olyan menű hogy : Fiókhelyettesítés.
Ezt ésszel kell művelni...;)

A többinek aki meg levelet ír nekem, ezt üzenem .:

[SPOIL]
oiu0rcd8vbxbeh4gp9e.bmp


Az Ellenség mappából hangulatom szerint szoktam csak felnyitni a leveleket ,de sajna most nincsen hangulatom,pláne egy olyan ömlengéseit olvasni,aki egy hete azt hazudja hogy abbahagyja a játékát,és még mindig itt görcsöl a 10 falujával :p
elenium Rólad van szó :D[/SPOIL]

Úgy látszik az E betűs játékosok a v15 sarkcsillagai :D

Hát Sok sikert Nekik,Rájuk fér :D

ezért vagy egy biológiai hulladék:)
normális módon, csalás nélkül semmire nem mennél, a lényeg ott rejtőzik a spoilered alatt,
hogy ezzel dicsekszel, csak saját magad alatt vágod a fát:)
 

DeletedUser14104

Vendég
ezért vagy egy biológiai hulladék:)
normális módon, csalás nélkül semmire nem mennél, a lényeg ott rejtőzik a spoilered alatt,
hogy ezzel dicsekszel, csak saját magad alatt vágod a fát:)

Egyáltalán mi alapján nevezhető csalónak?
Van alapvetően bizonyítékod rá hogy ő csaló?

Ha igen ott support és jelentsd, addig leírhatod itt 100x-or is hogy piti kis csaló meg biólogiai hulladék, amit majd ő vesz sértőnek és jelent mint a valós életre utaló megnyilvánulás-t .....
 

DeletedUser

Vendég
Megmondta neki melyik falura támadjon mikor, ő is támadott, mikor elküldték a támadást akkor elkezdte helyettesíteni, problem?:D
 

DeletedUser16088

Vendég
aha...
mindenkit hülyének néztek?
ezt már buktátok, tribal wars-nál van az ügy , problem?
 

DeletedUser

Vendég
AZt mondja,én játszok tisztességtelenűl ,és figyeljétek !
Ami falun bukott,most oda rendeli a környék 20.000-es játékosait a különféle klánokból ! :D

NYIL , AVATAR és mindenki akit éppen alá tud rendelni a céljainak :rolleyes:

Eddig 2 kis játékos figyelt be oda ahol evike eddig bukott ,érdekes nem ? :eek:
Akkor ki is a tisztességtelen ?

A csalás elég könnyen körbeírható : mindenki aki megszegi a support törvényeit és illetéktelen előnyhöz jutattja magát vagy másokat az CSAL.
Itt egyszerű fiókhelyettesítésről van szó.

Dorotyt elkezdtétek letámadni,és én már átláttam a klánod célját...
Így a védelmem és a katás falvaim elsőként értek be Doroty falvaiba , éspedig időre eléd..Amiken most felkenődik szépen vagy 40 támadó falvad :D:D
De ma Doroty nem tud a gépe előtt lenni,és átvettem a helyettesítését...
Ennyit a Doroty accban végrehajtott "csalásról" ^^

Kiváncsi lennék a többi feltételezett csalásra is,mert itt két fiókból végrehajtott támadásokról volt szó,ami alatt nem tudom mire gondol.
Erre kiváncsi lennék...

A csalásra visszatérve tehát :

evike szerint MINDENKI aki egyszerű fiókhelyettesítést hajt végre,AZ MÁR CSAL !!

Jól van :)
De evike amikor a játékban az üzeneteiben "bunkózik" akkor teljesen szabályosan jár el, meg amikor így tilt le másokat akkor is :)

Én meg nehogymár ne jelentsem fel sértő levelezésért ^^
Aztán remélem kizártak 2 órára a játékból :D:D

Egyáltalán mi alapján nevezhető csalónak?
Van alapvetően bizonyítékod rá hogy ő csaló?

Ha igen ott support és jelentsd, addig leírhatod itt 100x-or is hogy piti kis csaló meg biólogiai hulladék, amit majd ő vesz sértőnek és jelent mint a valós életre utaló megnyilvánulás-t .....

Sajnos nincs igazad , a másik sértegetése minden esetben szabálysértés és jelenteni is fogom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14104

Vendég
aha...
mindenkit hülyének néztek?
ezt már buktátok, tribal wars-nál van az ügy , problem?

Mert ki nézz téged hülyének?(idekint) Te csinálod a cirkuszt pár bukott nuke miatt...tiszta gyerekes...

De azért a nap poénja hogy csak egy 58%-os morálú taggal tudod a harcott felvenni, de a Sparta ellen már nem megy :rolleyes:

Sajnos nincs igazad , a másik sértegetése minden esetben szabálysértés és jelenteni is fogom.

Mert nem azt írtam hogy jelenteni fogod? :D
Persze hogy nincs igazam, mert a külső fórumon kicsippet állítólagos információ, nem megalapozott egy kizárásra......tyűha Évike hogy örülne neki.....a Sparta vezetősége meg még meg is veregetné a vállát :p
 

DeletedUser16088

Vendég
Mert ki nézz téged hülyének?(idekint) Te csinálod a cirkuszt pár bukott nuke miatt...tiszta gyerekes...

De azért a nap poénja hogy csak egy 58%-os morálú taggal tudod a harcott felvenni, de a Sparta ellen már nem megy :rolleyes:



Mert nem azt írtam hogy jelenteni fogod? :D
Persze hogy nincs igazam, mert a külső fórumon kicsippet állítólagos információ, nem megalapozott egy kizárásra......tyűha Évike hogy örülne neki.....a Sparta vezetősége meg még meg is veregetné a vállát :p

kedves korlátolt játéktársam!
ha kicsit utána néztél volna, talán látnád, hogy spárta fronttól már messze vagyok, V15 elején már kiirtottuk a környékről őket!
igy maradt Wiking...:)
mivel a környékemen 2 napig kell utazni egy 58%-os morálu ellenfél után, sajnos mást nem tehetek, ennél erősebb ellenfelet csak méghosszabb ut után találok, nekem természetes, hogy belülről kifele terjeszkedem, de látom nem erősséged a logika, talán majd egyszer megérted...
 

DeletedUser

Vendég
Na de Miért vagyunk korlátoltak ?
Csak mert nem gyártunk fejetlenűl nehézlovas támadó falvakat ? :eek: :D

Mert ki nézz téged hülyének?(idekint) Te csinálod a cirkuszt pár bukott nuke miatt...tiszta gyerekes...

De azért a nap poénja hogy csak egy 58%-os morálú taggal tudod a harcott felvenni, de a Sparta ellen már nem megy :rolleyes:

Ebben igazad van :)

És amikor én is ezt említettem meg neki ,akkor bunkózott le,és tiltott le :D

[SPOIL]
@ WildCat @ 05.08.12 23:08
szerintem elég gázos ,hogy 6-7 támadásból,amiből simán levehető volt, hogy az utolsó 4 a nemes , ennyi NL-t bele kellett tolni :D

De biztos jól mehet a Spárta fronton, ha így el vagytok eresztve védelemmel ;)
[/SPOIL]
 

DeletedUser14104

Vendég
kedves korlátolt játéktársam!
ha kicsit utána néztél volna, talán látnád, hogy spárta fronttól már messze vagyok, V15 elején már kiirtottuk a környékről őket!
igy maradt Wiking...:)
mivel a környékemen 2 napig kell utazni egy 58%-os morálu ellenfél után, sajnos mást nem tehetek, ennél erősebb ellenfelet csak méghosszabb ut után találok, nekem természetes, hogy belülről kifele terjeszkedem, de látom nem erősséged a logika, talán majd egyszer megérted...

Tudom én hogy nem mész a Sparta felé, majd ők mennek hozzád mint ahogy a Skulls déli részéhez ami mára sehol sincsen vajon miért? :)
 

DeletedUser16088

Vendég
f*ngod nincs a taktikámról és tudom, hogy ez zavar:)
mai nap eddig 1 falut vittem és ez a lényeg!
szapulhatsz ezerrel, de aki átlátja azt nem vered át, az eredményesség a lényeg!
hiába évike kontra Doroty vagy más...

az itt lévők tudják, hogy ez: évike kontra Wiking klán harc

és akkor most mi a % arány?:)
amugy imádom a hozzád hasonlókat, akiknek csak a fenyegetőzéshez van tehetségük, ebben király vagy!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Minden támadás becsapódik egyszer ,nem ? :)
1 falut vittél el relaxtól ,de milyen áron ? :D
Előző nap mindened odalett nem ? :eek:
Ez a cseppnyi , agressiveinline szerint "bénákból" álló társulattól azért elég jó teljesítmény,nem ? :rolleyes:

évike kontra Doroty ? :)

vagyis : 1.236.669 pont kontra 82.598 pont :D

Ne haragudj, de tudván amit tudok, és tudván amit láttál mégis miben reménykedsz még ? :)
2000 katapult a lovaggal legalább 3 falujában, plusz egy katás falu lovaggal ami mobilis,azaz mozgatható :)
Neked 51% morállal...

De látom beszerveztél egy másik pro játékost ,aki ezúttal 100% morállal fog jönni :)
a maga 200.ezer pontjával már reális fenyegetést jelenthet :)

Éjjeli bónuszban !!! :eek::eek:

:D

Nézd,bocsásd meg nekünk,földi halandóknak a vétkeinket ,de nagyon keveset értünk játékhoz :(
Ezért is kérlek Óh Mester , Taníts még :) :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
"Előző nap mindened odalett nem ?"... ez tetszik:))))

a mai nap eddig én vagyok a nap támadója...akkor vajon miből?... gyengeképességü volt vezértársam?:)

kedves wildcat!
nem változtál semmit, ugyanaz a beképzelt alak vagy akivel anno egy régebbi világban először találkoztam, csak az arrogancia és a nagy duma:)
ennyiből álsz!
évike kontra Doroty? ezt két oldallal ezelőtt cáfoltad magad, mikor leirtad hogy hova küldted a védelmet...
szerencsétlen...még hazudni sem tudsz...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
mármint kinél 2x idősebb?

mindegy hogy wild férfi vagy nő, csak egy nagydumás 0 értékü,
sok saját accountja, amiket állitólag "helyettesit",
én már kaptam tőle a saját és a helyettesitett acc-járól egyszerre támadást, belát a a klán levelezésbe, mit mondjak még?
amugy ismerem régebbről, engem nem ver át, csak az ujakat...

mindegy, a lényeg eddig:
évike kontra wiking 1 : 0

de még több nemesem uton van, ami éjfélig csapódik:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent