East vs West

DeletedUser

Vendég
21 napja nincs is nálam a fiók.Nem vagyok tiszta ebből a szempontból.Arra ügyeltem hogy elteljen 24 óra a támadások között.
Gondltam úgy is mindig reklamáltok hogy nem támadnak benneteket.Még a profiltokon is kiírtátok.

Hibáztam kedves Fycca úgyhogy nem kell lovagiasnak lenned. Támadj!
Vidd amit csak érsz.


Nyugi én azért nem támadlak,mert igy elönyöm származik belöle,ezt nem szoktam kihasználni.;)
Sajnos nem 24 óra kell eltelnie a helyetesittet és a saját fiokod közöt,hogy szabályosan támadj,hanem 21 nap és ha ezt nem tartotad be,akkor valobban gondban vagy,hiszen ugyannara a célpontokra támadtál mindkét fiokbol.

Hosszabb távú helyetesitésnél 24 óra után nem írja ki,hogy nem támadhatod xy-ont de nem szabad támadni,mert 21 nap a megszabot idö,aminek el kell telnie az egyik fiokbol indittot támadás csapodásátol a 2-ik fiokbol inditandó támadás közöt,mert ha hamarabb támadsz,saját hasznodra és elönyhöz jutáshoz használtad fell a felyetesittet fiokot,ami hát.....:mad:

Az más kérdés és nem is érdekel,hogy éppenségel engem támadtál,elöször saját fiokodbol,utána flpgigi fiokjábol és ismát a saját fiokodbel,hiszen a K47-en fullravédet falukra nem sokk esélyed volt még 2 fiok támadóival sem.;)
 

DeletedUser14649

Vendég
Fiuk,eddig csak 5 falu :rolleyes:,kicsit szedjétek össze magatokat!!:D

Elegáns nem elegáns ilyen a háboru,mindig kikell használni az ellenség gyenge pontját,gondolom te se irsz elöre levelet annak akit támadni akarsz,hogy szolj neki mikor támadod.;)

Csak kiváncsiságbol,ha a faluid mellöl kitiltanának egy tagot a klánunkbol,te mit csinálnál,mert itt ahogy beszélsz még azt gondolom hogy bevédenéd hogy a klánodbol még más se támadja.:p

Én támadnám! Nekem fogalmam sem lenne hogy ki van zárva.
Ti viszont 2 perc mulva tudtátok.:)
 

DeletedUser

Vendég
Papikával mi történt, hogy barbi lett?

Egy ideig még támadni sem lehetett..
 

DeletedUser

Vendég
Én támadnám! Nekem fogalmam sem lenne hogy ki van zárva.
Ti viszont 2 perc mulva tudtátok.:)

Persze,hogy tudtuk 2 perc mulva hiszen eltüntek egyböl a kardocskák a jobb felsöböl,igy elöször azt hittem,valami a gépem szorakozik,utána kezdtek jönni az infok,flpgigi és a Te támadásaid kardocskái egyböl eltüntek,1x2x4 és kiszoroztuk,itt kizárták a 2 fiokot.

Humorérzékem,olyan amilyen de Maala után töllem is kapsz most vagy 600-700 e-mail-t.;)


Sziasztok Nimue és Szász Tamás.
 

DeletedUser

Vendég
Nos a kardok eltűnése egyértelmű jel volt így van!:) Másra nem tudtam gondolni mint hogy valami van aztán kiderült mi is a helyzet!
 

DeletedUser

Vendég
Szép tavaszi estét neked is fycca.

én papikán lepődtem meg, el nem tudom képzelni mi történt, hogy büntit kapott, és még barbi is lett ráadásul. :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szép tavaszi estét neked is fycca.

én papikán lepődtem meg, el nem tudom képzelni mi történt, hogy büntit kapott, és még barbi is lett ráadásul. :confused:


Neked is szép estét.

Hát ha nem tudnak tiszteségesen játszani....ez a végeredmény és mi csak nézünk ki a fejünkböl.:eek:
 
Fent