East vs West

DeletedUser14649

Vendég
De én nem igy érttetem:"Esélyed sincs a WEST ellen",hogy kizárasal gyözünk le,hiszen ez nem gyözelem,én imádok harcolni,azért játszom a KH-t.
A faluimnak adok nevet,ha támadják,ez már régi szokásom,Corleone-t kérdezd meg,tudja de nem sértésnek vagy bárminek szánom a megtámadot faluim nevét,hanem szeretek viccelödni és téfálkozni,remélem nem haragszol ezért a beröktönzöt szokásomért,hiszen már a V2-es világ fele is tudja,ha helyetesitek is valakit,ha támadják,máris átíróm a falu nevét,csak igy vállalok helyetesitést.:)
:

Dehogy sértődtem:) Sőt! Élvezetes volt olvasni. Az ellenfél hergelése hozzátartozik a játékhoz.:)
 

DeletedUser14649

Vendég
Remélem nem ezért a hozzászolásért csinálta vagy csinálja:(

Még a végén tényleg ti nyertek,kiirtani nem tudtatok minket de megöl minket az unalom :p

Sajnálom:( Én maradnék végig.De nem áll túl fényesen a szénám a supportnál. Szeretném kiharcolni hogy visszaengedjenek és akkor a romeltakarítás után jajj nektek:))
 

DeletedUser

Vendég
Örülök,hogy nem haragszol a falu nevekért,de hát ahogyan íród: valobban szorakozom a KH-val,igy az ellenfelemet is akarom szorakoztatni,hiszen ez egy játék és nem ellenségek vagyunk csak ellenfelek,amit nem szabad összetéveszteni:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Ezt tényleg sajnálom:(

Csak elképzelem milyen lenne ha egyik nap kiraknának a KH-ol és már beleborzongok:D

Mint ellenfél szebb véget kivántam volna neked(reméljük nem ez lesz az) bár amit én kivánok se sokkal szebb,a WEST elviszi az utolsó faludat és te nézzed:p
 

DeletedUser14649

Vendég
De amíg elveszek addig is játszok:)
Bátran leírhatom: Jó éjt megyek aludni.
Mi bajom történhet? Megtudjátok hogy nem vagyok online és támadni kezdtek?? :)

Vicceskedem itt de rettenetesen ki vagyok borulva.:(
 

DeletedUser

Vendég
Nyugi ha támadni akarunk,nem foglalkozunk vele,hogy online vagy-e vagy nem,akkor támadunk.:D

Most igy nincsen kedvünk támadni:)

Jó éjt:)
 

DeletedUser14649

Vendég
Nyugi ha támadni akarunk,nem foglalkozunk vele,hogy online vagy-e vagy nem,akkor támadunk.:D

Most igy nincsen kedvünk támadni:)

Jó éjt:)

Ehhez képest 5 falut buktam néhány óra alatt. Nem is tudom... összesen eddig vettetek-e el tőlem ennyit.:(

Nem túl elegáns így falut elvenni de mindenképpen biztonságosabb mintha játszanék.:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Oh, hát kérdezd Zolát, mennyit szoktak ilyenkor veszíteni az emberek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Oh, hát kérdezd Zolát, mennyit szoktak ilyenkor veszíteni az emberek. :)


Ha mennek bele védők, akkor nem vészes, de a rombolás sokat tud ártani! Szerintem, ha idő elcsúszás végett kapott Madonna kizárást, az pár nap lehet! Úgy vélem, hogy 3 nap bünti lesz. Anrdona, meg mi a fenének törli magát? Eddig is jól védtük a falvakat!
 

DeletedUser1561

Vendég
Mert most van jó indok, hogy erkölcsi magaslóról lehessen kiszállni. :p

És hogy működik ez az e-mailes dolog, ha beér rád egy támadás, akkor kapsz egy e-mailt? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha mennek bele védők, akkor nem vészes, de a rombolás sokat tud ártani! Szerintem, ha idő elcsúszás végett kapott Madonna kizárást, az pár nap lehet! Úgy vélem, hogy 3 nap bünti lesz. Anrdona, meg mi a fenének törli magát? Eddig is jól védtük a falvakat!


Mert még a beérkezö védöitek sem védik meg a WEST haragjátol andronát,erre rájöt Ö saját maga is.
Hid el Zola,androna jó fej de hát sajnos egy tag nem tud harcolni egy fél klánal,még ha kap is segitséget.

Madonna meg nincs mit siránkozni,hiszen ez egy játék,nem a Mi hibánk ha Te visszaélsz a rád bizot fiokhelyetesitésel.:D
Csak gondold vissza a támadásaidat meg a flpgigi-töl indittot támadásaidat,egyböl befog ugrani,HOPPÁ.:D
Este mikor megtudtam a dolgot,hogy mi történt,utánanéztem,hát támadtál a saját fiokodbol,utána rámzuditotad a flpgigi támadóit és ismét jötél a saját fiokodbol,ezt hósszú távú helyetesitésnél,csak 21 nap elteltével tehetö meg.:D
Az igaság az,nem érdekelt és most sem érdekel a dolog,nem vagyok jelengetös tipus,igy nem foglalkozom a dolgokal,na meg sikerélményed nem sok volt de ez érthetö,hiszen 24-böl ha kell 24-et vagyok itt a V2-ön,megtehetem és megengedhetem magamnak.:)

Lady Madonna-nak megértem a gondját de hát mit tehetek,hiszen azt vártam,tudjam meg,mik a támadófalvai,hogy tudjam inditani rá a seregeim a támadófalvaira,most nem indithatom,mert udvariatlan és lovagiatlan.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Ehhez képest 5 falut buktam néhány óra alatt. Nem is tudom... összesen eddig vettetek-e el tőlem ennyit.:(

Nem túl elegáns így falut elvenni de mindenképpen biztonságosabb mintha játszanék.:)

Fiuk,eddig csak 5 falu :rolleyes:,kicsit szedjétek össze magatokat!!:D

Elegáns nem elegáns ilyen a háboru,mindig kikell használni az ellenség gyenge pontját,gondolom te se irsz elöre levelet annak akit támadni akarsz,hogy szolj neki mikor támadod.;)

Csak kiváncsiságbol,ha a faluid mellöl kitiltanának egy tagot a klánunkbol,te mit csinálnál,mert itt ahogy beszélsz még azt gondolom hogy bevédenéd hogy a klánodbol még más se támadja.:p
 

DeletedUser

Vendég
fycca
Junior Member



Mert még a beérkezö védöitek sem védik meg a WEST haragjátol andronát,erre rájöt Ö saját maga is.
Hid el Zola,androna jó fej de hát sajnos egy tag nem tud harcolni egy fél klánal,még ha kap is segitséget.




Ez igaz, de az elmúlt napokban még azt mondta, hogy a játékot élvezi és nagy lelkesedéssel szervezte a védelmét! Tehát nem volt halható a hangjában az, hogy feladná! De terméseztessen nem tudom, hogy mi játszódhatott le benne!
 

DeletedUser

Vendég
Igen Zola,elhiszem hogy valobban lelkes volt és eszében nem jutot az,hogy itt falut veszithet,de hát arra sem számittot,hogy hiában rak 1 falujában az EAST 200000 gyalogot mindenböl,akkor is kifogjuk takaritani és meg is tettük.:D
Becsületére legyen mondva,2 nap allat 80 milla fölöti LEV ponttot gyüjtöt,ami önmagáért beszél.:eek:

Le a kalapal,hiszen ennyit sokkan nem fogunk összegyüjteni a végéig.:p
 

DeletedUser14649

Vendég
Mert most van jó indok, hogy erkölcsi magaslóról lehessen kiszállni. :p

És hogy működik ez az e-mailes dolog, ha beér rád egy támadás, akkor kapsz egy e-mailt? :D

Nem. Akkor kapom ha elindították a támadást.
Nézegetem tehetetlenül.Siránkozás nélkül de zokogva.:))
 

DeletedUser

Vendég
Öszinte leszek,nincs okod amiért zokogj,mert mikor a flpgigi-töl inditottad a támadásaidat,akkor nem zokogtál és pár napra rá meg a saját csapataidat kezdted ugyanoda inditgatni.:D
Az este valobban nem érttetem a dolgokat de szépen visszanézegetve a dolgokat,hát nem vagy Te annyira tiszta,mint itt mutatod,hiszen több klántársamat is támadtad a 2 fiokbol 21 napon belül,ez meg TILOS és érthetö,hogy büntetnek érte.;)
 

DeletedUser14649

Vendég
Öszinte leszek,nincs okod amiért zokogj,mert mikor a flpgigi-töl inditottad a támadásaidat,akkor nem zokogtál és pár napra rá meg a saját csapataidat kezdted ugyanoda inditgatni.:D
Az este valobban nem érttetem a dolgokat de szépen visszanézegetve a dolgokat,hát nem vagy Te annyira tiszta,mint itt mutatod,hiszen több klántársamat is támadtad a 2 fiokbol 21 napon belül,ez meg TILOS és érthetö,hogy büntetnek érte.;)

21 napja nincs is nálam a fiók.Nem vagyok tiszta ebből a szempontból.Arra ügyeltem hogy elteljen 24 óra a támadások között.
Gondltam úgy is mindig reklamáltok hogy nem támadnak benneteket.Még a profiltokon is kiírtátok.

Hibáztam kedves Fycca úgyhogy nem kell lovagiasnak lenned. Támadj!
Vidd amit csak érsz.
 
Fent