East vs West

DeletedUser

Vendég
Természetesen full T-re gondoltam és nem fake-re a 35k alatt;) LE pontokat nézni +mondom feles ..te sem vagy Let bajnok..Lev-et meg a mögötted lévő csapat összerakja;) túl sok összetevője van az LE-nek,hogy csak úgy valaki azt mondja szar világ,mert senkinek sincs 100000000 LE pontja:)

igazából akik ezt hozzák fel azok valójábana játék hátterét nem igazán ismerik,de a többi világét + pláne nem,de nézzük meg mit szólnak hozzá a többi világ játékosai.

amikor 2félre oszlott a világ és a világ kiépített,de még rettentő gyors is,akkor nem nehéz LE-ket gyűjtögetni és erre mind2 klán példa...1ik Let-ben,másik Lev-ben...hiszen frontokon csak max 10olyan játékos van aki ütés alatt van és mögötte meg vagy 80k falu/saját falvait nem számolom bele/ 1értelmű bevédés és rajta csattan szinte minden

10-lehet sokat is írtam,de olyan 6-7 namacs,most East tag van kb folyamatos ütés alatt ahogy nézegettema foglalásokat,de ti jobban tudjátok,hisz ti szerveztek


Én sem mondom,hogy béna/ahogy a többi világot jellemezted/ vagy Pehy..pedig pár éve tolod és gyors is a szero,de a let nagyon kevés...


Maala véleményére lennék kiv,mert Pehy túl elfogult
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
mivel kezdő vagyok még..kérdeznék párat

2 sebesség-2xtermelés és 2x képzési -2x menetidőt jelent?

csak azért kérdem,hogy akkor 2x szorzót kéne használnom az én világomhoz képest minden téren?
 

DeletedUser

Vendég
A 2-es sebesség kétszeres képzési és építési sebességet jelent. Az Innogames valamiért ragaszkodik hozzá, hogy a seregek egyformán mozogjanak, így a seregek mozgása v5-ön pl 0.5-ös. Azaz a seregek éppolyan tempóban járnak mint v1-en.
 

DeletedUser1561

Vendég
Annyira nem ragaszkodik azért hozzá, lásd v10, v12. :) Előbbi ráadásul a tökéletes világ lenne, a jóféle beállításaival. :-s

Miben is kellene az elfogulatlan véleményem? (Haha, hahaha, ez jó volt. ;D)
 

DeletedUser

Vendég
termelés is 2x? elnézést,de ezt elfelejtettük tisztázni/nem vita miatt/;)

Azért kérdezem,mert ha ezek így vannak,akkor a v2-ben semmi különleges nincs LE pontokat tekintve,mert ha felszorzom 2-vel a v1-et a top1 klánt nézve,akkor LE-ben simán tartja a v2-öt,de igaz lehet ez más világokra is akár..jelzem más világokét nem néztem még.

számítás alapja BFK LEx2
West minden tagja=LE

így nézve Pehy merész kijelentés,hogy mások v5 kivételével említésre sem méltóak...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Világ sebességnél minden annyival van szorozva, amekkora a számocska, az alap 1-es sebességhez képest...

1,6x-os sebességnél minden 1*1,6=1,6 minden... Ehhez jön még az egységsebesség is, szorzóként. V2-nél így lesz 1*1,6*0,625=1 minden egység sebessége, miközben minden más 1,6x gyorsabban megy, mint egy alap 1-es sebességű világon.

De pl. v12 esetében 1*1,6*1,25 = 2, azaz az egységek 2x gyorsabbak, az alap 1-es sebességhez képest, míg maga a világ sebessége 1,6-os (mint v2-es).

---

Ha egy fél folyamatosan ki tudna küldeni éles 35k nuke-ot, akkor már rég megnyerte volna a szervert. De mivel erre képtelen, ezért itt leszünk még pár évig. :) Pár elvetemültet kivéve ugyanis a legtöbb embernek 1:2, 1:3, vagy még jobban eltolt a támadó:védőfalvainak aránya.

Persze statisztikailag 35k nuke-ot legrosszabb esetben is ki lehet védeni ugyanannyi védővel, úgyhogy simán lehetnének itt akár 75-100-110k nuke-ok is (Mivel a nemesek kb 25-30k falut érnek el a fronton, így elég lenne azokat bevédeni, a többi meg mind lehet támadó). Egyelőre ez azonban még nem a Feketesereg, hogy mindenki füttyszóra azt csinálja a pénzéért, amit mások akarnak. :) Hanem játék, amit mindenki úgy játszik, ahogy akar. Így akár 10k nuke is szépnek számítana 1-1 klán részéről. :)

Pehy hajnali beírásaival meg ne foglalkozz, általában még buliból hazajövő felfűtött hangulatban van. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
oxy Maala

láthatod mielött kijelentettem volna valamit,inkább érdeklődtem elötte,mert eleve nem volt tiszta számomra...még sajna kezdő vagyok,de 1x talán ezeket is fejből vágom majd:)


Kimondottan nem vitázni akartam vele..kiv voltam mire alapozza.

1szóval nem említettem,hogy 35k nuke bármilyen csodára is képes lehetne:))) valójában nem sokra elég ha aktív és szervezett az ellen:)

További kellemes játékot minden v2-es játékosnak;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
De, elég sokra elég lenne, ha jól van megszervezve a támadás. :)
 

DeletedUser8631

Vendég
Annyira nem ragaszkodik azért hozzá, lásd v10, v12. :) Előbbi ráadásul a tökéletes világ lenne, a jóféle beállításaival. :-s

Miben is kellene az elfogulatlan véleményem? (Haha, hahaha, ez jó volt. ;D)

V9-t kihagytad. Az 2x-s sebesség 1-s egység sebességgel volt.
 

DeletedUser

Vendég
na a turoba lemaradt a szamigalasokrol :D de nem baj amugy is van eleg szam mivel kell dolgozzak :D
 

DeletedUser

Vendég
es igen Pehy eszrevttem, h amint megvannaka a tamadoitok azonnal jonek es dolngetik az ajtot :D mindjukj en sem szoktam varni veluk, keszen alltok uzsgyi az ellenfelnek, nehogy mar nekem potyara kajaljanak otthon :D
 

DeletedUser8167

Vendég
én csak egy valamit sajnálok nálatok, hogy akit elkezdek keményebben támadni az inkább törli magár mint anno, aikanaro, sirdh, maison, kovika, most meg vadcsubi :D amint elkezdtem őket komolyabban támadni rá pár héttel vagy nappal feladták de miért ?:) ennyire félelmetes vagyok ? :D :D :D de ti se támadtok normalisan csak csira fake-el :)
 

DeletedUser8167

Vendég
termelés is 2x? elnézést,de ezt elfelejtettük tisztázni/nem vita miatt/;)

Azért kérdezem,mert ha ezek így vannak,akkor a v2-ben semmi különleges nincs LE pontokat tekintve,mert ha felszorzom 2-vel a v1-et a top1 klánt nézve,akkor LE-ben simán tartja a v2-öt,de igaz lehet ez más világokra is akár..jelzem más világokét nem néztem még.

számítás alapja BFK LEx2
West minden tagja=LE

így nézve Pehy merész kijelentés,hogy mások v5 kivételével említésre sem méltóak...

csak azért ne felejsd el azt hogy a védekezés mögött néha kemény munka van, hogy tud kb mikor egy-egy faluba mennyi védő kell és ilyenkor akár 20-30 embert kell "koordinálni" hogy hova mennyi védőt küldjön:)
 

DeletedUser

Vendég
én csak egy valamit sajnálok nálatok, hogy akit elkezdek keményebben támadni az inkább törli magár mint anno, aikanaro, sirdh, maison, kovika, most meg vadcsubi :D amint elkezdtem őket komolyabban támadni rá pár héttel vagy nappal feladták de miért ?:) ennyire félelmetes vagyok ? :D :D :D de ti se támadtok normalisan csak csira fake-el :)

altalaban a szervezett tamadasokkor en allitottam ossze a dolgokat rad atlagban fake-at irtam ki mert jol vedekezel, azert jol be is vagy vedve, es aktiv vagy szoval csak vedelem elhuzas vagy vedleme marasztalas celjabol kaptal :)
 

DeletedUser

Vendég
engem meg nem tamadtal Pehy, bar en nem fogom abbahagyni hiaba is tamadtok :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Yeah, tudtam, hogy jó ötlet volt nem védekezni a múltkor. :D
 

DeletedUser

Vendég
altalaban a szervezett tamadasokkor en allitottam ossze a dolgokat rad atlagban fake-at irtam ki mert jol vedekezel, azert jol be is vagy vedve, es aktiv vagy szoval csak vedelem elhuzas vagy vedleme marasztalas celjabol kaptal :)

Akkor külön gratulálok az olyan falvak támadásáért, amit nemessel el sem értek. :D
 

DeletedUser1561

Vendég
De most ne izéld már... Tudhatnád, hogy a gyülekezőhely nem kerül tanyahelybe, tehát a seregeket lehet egy lekatázott faluban is mozgatni... Amit egyébként pár hét alatt újra lehet építeni a 0-ról. :)
 
Fent