Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser14518

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: .:G:.

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1
Oldal 2: 8
Különbség: 7

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 9,910
Oldal 2: 78,383
Különbség: 68,473

chart
 

DeletedUser14475

Vendég
Később nem lesz rá alkalma, hagyd már meg neki ezt az örömet. Képesek voltak éjjel egykor hadat üzenni, hogy az éjszakai foglalások már benne legyenek a háborús statisztikájukban.

Azt hiszem valamennyi háborús statisztikánk negatívan kezdődött. Sokáig negatív volt a KAL-é is, és kezdetben az RH is. Annál nagyobb lesz nálunk a harci kedv:)
 

DeletedUser

Vendég
Fonta. Biztosítunk mindenkinek helyet! Nem hagytunk hátra senkik sem! Mivel nem férünk be lassan a klánba ezért meghagytuk a KAL-t akadémiának! Nem fogom pl foglalni G izsakot mert még a KAL-ban van...
 

DeletedUser14475

Vendég
És persze az északiakat sem. Egyébként a volt TDK-sok estek nekik a saját aktív társaiknak azonnal.

Batyunak üzenem, hogy aki éjjel legény az nappal álmos:)
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel mi változik?
Frissülő staton kívül és a faintos optikai tuningon kívül...
 

DeletedUser14518

Vendég
Ezzel mi változik?
Frissülő staton kívül és a faintos optikai tuningon kívül...

Javaslom, azon gondolkodj el Krisz, mi lehet az oka, hogy 2 olyan klán tagjai is csatlakoztak a kal játékosokhoz, és harcolnak az inso ellen, akik voltak az insoban, de menekültek onnan.
Szerintem ez fontosabb szempont, mind az optikai tuning, éjszakai akciózás, statisztika.
 

DeletedUser

Vendég
Fontosabb? Lehet, de mint minden, úgy ez is mondható fordítva is.
Van aki minket utál, van aki titeket és van aki mindkét oldalt.
Ez a világ rendje.
Attól, hogy egy helyre mentetek az ég világon semmi nem változik a statson kívül.
Összhang? Talán eddig nem volt?
 

DeletedUser

Vendég
Dehogynem, volt összhang, csak nem ilyen mértékű. Akárki akármit mond, így mégiscsak nagyobb a csapatmunka hogy együtt vagyunk... Egy célért, egy irányba!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek

Egy statiszttikát én is feldobnék :

Rang Háborús ellenség A háború kezdete A háború vége Statisztikák Győztes
Harc...harc...harc... Rettenthetetlen Harcosok (feloszlatva) a hó 14.06.. napján 21:32:25 órakor a hó 26.10.. napján 09:30:43 órakor Statisztikák megjelenítése A klánod

WW a klánod 257 falu mínusszal zárta a háborút.

Az LH KAL 234 mínusszal van jelenleg. És nyílván ez már nem is igen fog változni pozitív irányba. (A KAL akadémiái szintén összeségében 146 falu mínusszal vannak (voltak)

Főleg ebből a 2 klánból tevődik össze a Gladiátorok

Attól, hogy egy fantasztikus húzás révén egyberántottátok eme dízses társaságot attól még 500 (akadémiákat beleértve 650) falu mínusszal vagytok.

Szép hogy megalakult e klán és gyorsan sikerült 20-30 falu pluszba kerülni. De légyszives akkor csillogni villogni ha 500-600 falu pluszban lesztek...

Lord Black te meg miért írod PM , hogy 450 milliós klán készül? :) Vagy az összeadás nem sikerült vagy füllentettél...

Köszönöm az egybe gyűlteknek :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek

Egy statiszttikát én is feldobnék :

Rang Háborús ellenség A háború kezdete A háború vége Statisztikák Győztes
Harc...harc...harc... Rettenthetetlen Harcosok (feloszlatva) a hó 14.06.. napján 21:32:25 órakor a hó 26.10.. napján 09:30:43 órakor Statisztikák megjelenítése A klánod

WW a klánod 257 falu mínusszal zárta a háborút.

Az LH KAL 234 mínusszal van jelenleg. És nyílván ez már nem is igen fog változni pozitív irányba. (A KAL akadémiái szintén összeségében 146 falu mínusszal vannak (voltak)

Főleg ebből a 2 klánból tevődik össze a Gladiátorok

Attól, hogy egy fantasztikus húzás révén egyberántottátok eme dízses társaságot attól még 500 (akadémiákat beleértve 650) falu mínusszal vagytok.

Szép hogy megalakult e klán és gyorsan sikerült 20-30 falu pluszba kerülni. De légyszives akkor csillogni villogni ha 500-600 falu pluszban lesztek...

Lord Black te meg miért írod PM , hogy 450 milliós klán készül? :) Vagy az összeadás nem sikerült vagy füllentettél...

Köszönöm az egybe gyűlteknek :)

hcsf kíváncsiskodot, gondoltam kicsit megviccelem és félrevezetem! Azért a be.z..rás jelző beindult nálatok, ezt bevalhatod! :D :D :D
 

DeletedUser

Vendég
De látod megint te kezded ki a másikat, hogy nem tud összeadni meg ilyesmi! Ebből is látszik az ember hiába való módon próbálna javítani a a régi dolgain, amit nagyrészt nektek és a provokációtoknak köszönhet! Úgy voltam vele üsse kő, bocsánatot kérek, de látom semmi értelme, ha csak én próbálok változni!
 

DeletedUser

Vendég
hcsf kíváncsiskodott, gondoltam kicsit megviccelem és félrevezetem! Azért a be.z..rás jelző beindult nálatok, ezt bevallhatod! :D :D :D

Hogy mi indult be??? :eek:


Lord Black 86 mondta:
De látod megint te kezded ki a másikat, hogy nem tud összeadni meg ilyesmi! Ebből is látszik az ember hiába való módon próbálna javítani a a régi dolgain, amit nagyrészt nektek és a provokációtoknak köszönhet! Úgy voltam vele üsse kő, bocsánatot kérek, de látom semmi értelme, ha csak én próbálok változni!

Valaki mond valamit és egy másik folytatja....
Ha nem tetszik akkor miért folytatod?
 

DeletedUser

Vendég
Csak próbálom megvilágítani a dolgokat és remélem a [BLINK]SUPPORT[/BLINK] is látja végre, hogy kik is az igazi provokátorok!
 

DeletedUser14442

Vendég
Kedves Lord Black :)

örülök, hogy végre normális hangnemben is kommunikálsz :)

De hogy mennyire indult be nálunk az a bizonyos be...ás, amiről beszéltél azt hamarosan érezni fogjátok :). Ami megnyilvánul majd a statisztika megváltozásában is :)

További jó játékot :)

Üdv
Dori
 

DeletedUser

Vendég
De látod megint te kezded ki a másikat, hogy nem tud összeadni meg ilyesmi! Ebből is látszik az ember hiába való módon próbálna javítani a a régi dolgain, amit nagyrészt nektek és a provokációtoknak köszönhet! Úgy voltam vele üsse kő, bocsánatot kérek, de látom semmi értelme, ha csak én próbálok változni!

Azt írtam vagy az összeadás nem sikerült vagy füllentettél.

Nem azt hogy matematikai analfabéta vagy és hazudtál..

Tök normálisan írtam és akarok a közeljövőben is.

Csak nem tetszett, hogy két ellenünk 500-600 falu mínuszban álló klán 20-30 falu plusztól mikor összeolvadnak döngeti a mellét...

De éppen nem ártanak vele senkinek, csak magukat vezetik félre...
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.

Valóban mínusszal zártuk a KAL-ban, de nem baj a harc folytatódik és reméljük pluszosak leszünk, de ha mínuszosak akkor sincs para. A lényeg hogy a Gladiátor-INSO frontvonal izgalmas, harcokkal lesz teli. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azt írtam vagy az összeadás nem sikerült vagy füllentettél.

Nem azt hogy matematikai analfabéta vagy és hazudtál..

Tök normálisan írtam és akarok a közeljövőben is.

Csak nem tetszett, hogy két ellenünk 500-600 falu mínuszban álló klán 20-30 falu plusztól mikor összeolvadnak döngeti a mellét...

De éppen nem ártanak vele senkinek, csak magukat vezetik félre...

Igazad van tiszta sor, de én és társaim azon fogunk munkálkodni, hogy a statisztika, melyet nem kell emlegetni, mi is emlékszünk rá, nem volt túl régen :D
megfordítsunk!
 
Fent