Játék felpörgetése

DeletedUser

Vendég
Elszőrös is köszönöm!

Másodszor, kedves pazma azt hiszem ezt már átbeszéltük, hogy a hangnemet kérlek moderáld amikor EMBEREKHEZ beszélsz, nem vagy felsőbbrendű, és nem állatokhoz beszélsz akihez úgy szólsz ahogy akarsz, mert ha TE kapnál ilyen "mindenben nagyon okos" jelzőt a hiszti minden formája ütne ki rajtad.

Szabina, inkább neked kellene vissza venned, az, hogy a "mindenben okos" vagy sort rosszul értelmezed, és úgy gondolod, hogy nem vonatkozik rád, sorry, biztos Te tudod jól..:DDD

ui.:ja, csak Te szeretsz más emberek idegein táncolni, ha visszanyal a fagyi azt már nem csíped mi?!:D :D
Plusz, most sem én szólítottalak meg, én csak elmélkedtem.
Tudod szokták mondani akinek nem inge nem veszi magára.:p
 

DeletedUser

Vendég
Andris

Találkozunk a csatamezőn...ott G-t nem fogják tudni az illetékesek hazavágni;) van pár napotok még..használjátok ki ha már fényévekre küldték a védőit:) a jellemtelen

Hátha megint páran viszitek felváltva, h minden percben legyen vki az accban, akkor tuti izgalmas lesz!
De ha kell szóljatok és helyettesítem én is szívesen amikor ráérek! :)
 

DeletedUser

Vendég
tudtommal a helyettesítes szabályos,de a feltöréses acc vitel szabálytalan;)
 

DeletedUser

Vendég
Látom elő kerültek az érintettek :D csak elő tudtuk csalogatni őket :) Misi nálunk másképp néz ki a háborús statisztika:
Meghódított falvak BFK Vs Cotr:
BFK 974
Cotr 448
Különbség a BFK javára +526 (eddig, de ez még szépen nőni fog, és ne gyere ott volt inaktív mert nálunk is volt) Pörgessük a játékot, a topic címe is


Most hallom rendeződött a Chaos fiók ! Köszönjük a suport rendszernek ! Nehéz szülés volt, de megérdemlik a dicséretet ezúttal !
 

DeletedUser

Vendég
nyugodjatok meg visszakerult az amit beszerzesi aron elvettek toletek:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Szabina, inkább neked kellene vissza venned, az, hogy a "mindenben okos" vagy sort rosszul értelmezed, és úgy gondolod, hogy nem vonatkozik rád, sorry, biztos Te tudod jól..:DDD

ui.:ja, csak Te szeretsz más emberek idegein táncolni, ha visszanyal a fagyi azt már nem csíped mi?!:D :D
Plusz, most sem én szólítottalak meg, én csak elmélkedtem.
Tudod szokták mondani akinek nem inge nem veszi magára.:p

Elnézést kérek, nem tudtam hogy Te írásban "elmélkedsz" :D
Bocsánat, nem tudtam hogy ilyen felsőbbrendű lény vagy ;)

Amúgy csakis a klánok közötti kapcsolat miatt tudom türtőztetni magam és Meci miatt, mert ÉN VELED ELLENTÉTBEN, nem akarok Neki gondot okozni :)
Van Neki így is elég baja, nem kell még tetézni a baromságaiddal.

Ha Nekem ennél kicsivel kevesebb eszem lenne, valszeg már elég szépen eltapostalak volna szájkaratéban :p

Az a baj, hogy Te nem nézed, hogy kinek az idegein táncolsz ;)
Én általában meg szoktam válogatni az emberkéket, azért közted és köztem van egy parányi különbség mégpedig a kapcsolatok. :p
Volt olyan, hogy haver idegeit pengettem, de persze ezt Te itt külsőn nem láthattad, hogy jóban vagyunk :rolleyes:
(Úgy értelmezed ahogy akarod.)

No Peace!
 

DeletedUser8262

Vendég
Látom elő kerültek az érintettek :D csak elő tudtuk csalogatni őket :) Misi nálunk másképp néz ki a háborús statisztika:
Meghódított falvak BFK Vs Cotr:
BFK 974
Cotr 448
Különbség a BFK javára +526 (eddig, de ez még szépen nőni fog, és ne gyere ott volt inaktív mert nálunk is volt) Pörgessük a játékot, a topic címe is


Most hallom rendeződött a Chaos fiók ! Köszönjük a suport rendszernek ! Nehéz szülés volt, de megérdemlik a dicséretet ezúttal !


Ne hangoztasd hogy nőni fog :D mikor a hadüzenet után már10percen belül jöttek a támadások arra a 2 tagra :p csodálkozol hogy buktak?
Nézzél csak azon 2 tag nélkül egy statisztikát és mindjárt más a helyzet. Csak azt az 1 hetet számolom amíg a védőknek is oda kellett éri.

Szóval a 2 kieső védtelen tagból csináltatok statisztikát magatoknak aminek most örültök.


Side 1:
Tribes: BFK
Side 2:
Players: wiktorka, cila74

Timeframe: 23/08/2011 23:00:00-tól ől31/08/2011 23:59:54


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 552
Oldal 2: 0
Különbség: 552
 

DeletedUser

Vendég
Pocok

a falukat behúzták tetszik,vagy nem;) BFK még nem is akciózott:p ésszel kell játszani ezt a játékot és nem fejjel menni a falnak..mikor lesz kész a képzésetek? unatkoznak a védők fronton:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Kedves support!

Köszönöm a sok fáradozást ami értünk tettek!

Igazán hálásak vagyunk, hogy a fiók ismét a tilajdonosa kezében van, nem tudom, hogy hogyan csináltátok, de elismerésem.

Köszönjük!
 

DeletedUser

Vendég
Pocok ! A statisztika az statisztika ! Bárhonnan nézed....A BN ellenfél volt...Átléptek a Cotr-ba, ezzel abban a másodpercben az a klán is ellenfélé vált, ha erre nem készültek fel, most magamat hibáztassam ? jajogni magyarázni utólag meg lehet....
 

DeletedUser

Vendég
juj és így már is mi vezetünk! :)
+26-tal, és nem akarom beleszámolni a Chaostól foglalt falukat, mert az tényleg nem lenne fair!
 

DeletedUser

Vendég
igazán érdekes is lenne ha pont te-TI vennétek bele a Chaos accot...az lenne csaka világ szégyene;)

én már a feltételezéstől elbújnék a helyetekben:p
 

DeletedUser7967

Vendég
Megkérnélek azért Titeket, hogy a chaos falvakat inkább ne tekintséget trófeának, mert ha chaos lett volna fiókban valószínűleg nem lenne annyi az annyi. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Van ám egy akadémiátok is, hipp hopp onnan is eltűnt 126 falu ám...akkor most mi vezetünk +100-al vagy mi ? Ennél komolyabbak hittelek misi59, remélem a születési éved ez és nem .....

Látszik probáltok egy vesztett helyzetet szét magyarázni :) Csúfos a statisztikátok, maradjunk ennyiben
 

DeletedUser

Vendég
misi 59 nem az eredeti tulaj Han..ő valójában Andris:) hogy ne az legyen utalásokat intézel felé,mert végén nekem kéne téged letámadni szomszéd:D
 

DeletedUser

Vendég
Pazma . Jól írod csak értelmezni értelmezed a saját gondolatmenetedre...látszik az oldal elhivatottságod, de nem a tiszta játék elhivatottságod, mert akkor pártatlanul kiállnál te is egy feltört fiók mellett...Ha objektíven néznéd, pont nem a BFK volna érdeke tönkre tenni Chaos fiókot, hanem a Cotr klánnak, mert egy nagyon kényes területen kaptak kegyelem döfést amit nem bírnak elviselni, se kivédeni, se elfogadni, hogy itt biza vesztésre állnak, csak csalással tudnak elérni eredményt hogy egy kis időre hátráltassák a BFK....(nagymértékben ez sem befolyásolja a tényt, hogy a BFK fölényesen vezeti a V1-et még a BFK Vs Cotr egymás közti falu foglalásokban is kétszeres a fölény, a Cotr 10K T támadásából foglalt 8db falu meg szánalmas teljesítmény !

A Cotr klán 7db külső klánból szedi le ajándékba a falvait ingyen, ellenféltől szinte 1db-ot se szerez és így fejlődik, míg a BFK 4 klánnal is hadban áll és kizárólag tőlük szerez harcal falukat ! Itt az óriási különbség ! Arányaiban Ingyen faluk Vs harcban szerzett faluk terén is többet foglal a BFK !!!!!)

Kizárólag a Cotr klánnak érdeke a Chaos fiók eltörlése, tönkre tétele, senki másnak....és meg is értem amiért a skuls támadja a Kotorékokat, mert már csak kotorékoknak hívjuk őket, egykoron ellenfelekből össze verbuvált, minden hitet elkötelezettséget félre dobva önnös érdekekből össze ált csapat, saját magukat is szembe köpve.... a skulsnak volt egy vallása, amit szembe köptek egyesek ! Ezen egyének eltiprását kezdte meg Chaos igen hatékonyan....

A tiszta játékért elkötelezettek , mindig emeljenek hangot függetlenül attól ki az elszenvedő !



Melyik az a 7 klán?
És ti melyik 4 klánnal háborúztok?
Mert max 3-ról tudok, abból eggyel 1 hete kezdtetek (HELL), akit MNÖ és Angels már szétszedett, ti meg beszálltatok a koncokra!
A másikat közösen ütitek a Revo-val! (KL, ahol szintén nincsen kb 6 aktív játékos se) HATALMAS teljesítmény!
És van a Cotr, ahol a frontnem igen mozog, de ha mozog, akkor nem azért mert ti foglaltok!
Hanem megpróbáltatok mögénk kerülni a Chaos accal!
 

DeletedUser

Vendég
A fene se tudja követni hányszor adták vették azokat a fiókokat....:)
 

DeletedUser

Vendég
Van ám egy akadémiátok is, hipp hopp onnan is eltűnt 126 falu ám...akkor most mi vezetünk +100-al vagy mi ? Ennél komolyabbak hittelek misi59, remélem a születési éved ez és nem .....

Látszik probáltok egy vesztett helyzetet szét magyarázni :) Csúfos a statisztikátok, maradjunk ennyiben


Akadémia hagyjál már!
Szted miért vannak az akadémiában?
A Revo meg úgy támadja őket, h szövi van köztük!
No Coment!
De kül tényleg felesleges ez a szájkarate!
Inkább játszunk!
 

DeletedUser

Vendég
elvileg rég Andris viszi,de nem azért írtam..csak,hogy ne ilyen cukkolások legyenek:)

K.L-t a BFK már olyan 1.5 éve üti...elöbb ütötte,mint a Revo..tudom,mert 1x én ütöttem a K.L-t:D akkor még Giga néven..asszema falvaim 30%-a volt K.L falu
 
Fent