Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser8473

Vendég
Ebben van valami.Én tegnap egész nap ott voltam gépnél mert tegnap csapódtak főleg,bár a nyomástól is függ mekkora a siker és kinek.
Ha valakit jól be támadnak egy nap szétszednek utána könnyen tudja foglalni aki közel van hozzá,PL:ÉN vagy is engem.
 

DeletedUser

Vendég
Gabika

mingy felhívom a telejósdát és +tudakolom mi lesz:p amúgy 100%-hogy enm fognak csapódnia csapatok,legalábbis a hiba alatt érkezők tuti nem,de van 1olyan érzésema többi sem:rolleyes:

na ja Maala,de mit csinálsz ha nem csak a T-k vannak időzítvemde a nemesek is mögéjük...1-2falunál van elég időd,de tömegben már nem sok,de ugye +van szabva ki-kik ellen jó ez/aki mögött nincs nagy klán sima ügy..1sőre kifekszik az illető/ fejben kell +verni az illetőt..falvai azután jönnek maguktól a 2.-3.-4. körben,vagy egyéni akciózgatások során
 

DeletedUser

Vendég
en is a nemesek idozitesere gondoltam nem a tamadasokera

mert ha 1egyszerre erkezik minden es nem urul a falu akkor bukod a nemeseket is
de 2-3tamadas utan mar lehet tudni hogy urul e az adott falu es akkor raidoziteni a nemeseket
2es csoprtokban nem 1xerre a negyet:) meg 1 falubol:)
 

DeletedUser

Vendég
A német központ teljes erővel dolgozik a probléma megoldásán, kérlek titeket legyetek türelemmel a hiba kijavításáig.
 

DeletedUser13876

Vendég
központ? hmm.. A spanyol legalább megy.. de örülnék, ha pörögnének a németek!
 

DeletedUser1561

Vendég
Aki csak egyedül van ebben a játékban, az persze, hogy halott, ha nem ütődöttek a támadók. :D

Ha szerencsések vagytok, akkor csak elcsúsztatják a támadásokat X órával, mintha belekerültek volna a seregek egy középkori féregjáratba, ami kicsivel hátrébb dobta ki őket (-Némmá' Laci, deja vum van! -Milyen dézsád van?!?)... Ha pechetek van, akkor otthonról jöhetnek újra a seregek, és lesz pár újabb inaktív. :)

Gabika: Akkor ha eléd bevédenek, otthontartod az összes közeli seregedet? :s
 

DeletedUser

Vendég
nem akarom neked elmagyarazni hogyan szoktam tamadni
de mindig urul falu es oda mennek a nemesek
ilyen egyszeru
 

DeletedUser13876

Vendég
kicsit nyugodtabb lettem, hogy másnak sem jó, kezdtem azt hinni kizártak valamiért.. ;D
 

DeletedUser

Vendég
ő? tuti nem,mert ő imádja a Let pontjait...tudod minden csajnak tol 1levelet,hogy látod nekem mekkora..talizunk este:p

még nemessel is falat bontani megy:D

időzített támadásnál is 1-2T-t mindig előre tolok,hogy lássam a fal omlását/abból tudom kb mennyire védett és hogy érdemes nemest tolni,vagy nem/
 

DeletedUser1561

Vendég
Nem kell, érthető volt. Megy X támadás, úgy gondolod, hogy üríteni fogsz, ezért beleküldesz az X támadás közé pár nemest.

A védekezőjátékos meg ül a közeli védőin és malmozik közben.

Giga, azzal vigyázz, még a végén betolnak a két támadóhullám közé pár falunyi védőt. :D
 

DeletedUser

Vendég
ha neki +éri a fal omlása közben védőt tolni,akkor nekem +éri pár nemest bebukni;) de hát 1körzetet ütök és nem csak 1-2 falut..nem nagyon fog tologatni..ha csak nincs neki valami nemes script-je,hogy kiszűrje mi-micsoda,mert manapság kiszűrni csak úgy magadtól,mikor 10-15k bejövője lehet bárkinek + fake-et nem is számoltam bele és 1xre többen is nemeselnek
 

DeletedUser

Vendég
lol
te tenyleg olyan hulye vagy mint amilyennek latszol??:D
ha urul 1 falu akkor jon az idoziteses tolhat be kozelrol vedo 0as falnal szted mit er el 1 vedofaluval mikor a tamadas utan 1masercel erkezik ket nemes??

ha meg betol akkor sincs semmi a vedoi hukllanak ja es persze a kozeli tamadok hoz meg hozza sem nyultam
 

DeletedUser1561

Vendég
Húú, ezt én is nemrég tudtam meg, de az átnevezett támadásokat el lehet rejteni! :D Szóval a beérkezők közt csak az újakat fogod látni...

Eddig én is csak a Sorba rendezővel keresgettem az új támadásokat, de ez így már sokkal egyszerűbb. :)

Gabika: Ja, hogy a nemeseket még csak nem is full támadóval küldöd (mármint az elsőt a kettőből)... Hát akkor tényleg nagy védőveszteség lesz...
 

DeletedUser

Vendég
lol
te tenyleg olyan hulye vagy mint amilyennek latszol??:D
ha urul 1 falu akkor jon az idoziteses tolhat be kozelrol vedo 0as falnal szted mit er el 1 vedofaluval mikor a tamadas utan 1masercel erkezik ket nemes??

Neki meg újabb két nemese. :)
 

DeletedUser

Vendég
mind1 mindenki ugy csinalja a dolgat ahogy akarja:p

ki tobb ki kevesebb sikerrel

nalam bevalt a dolog meg ha latom te nem is erted:D
 

DeletedUser

Vendég
hoppá Maala mindig tanul az ember..+látszik 200felett sosem voltak a bejövőim + nem is nagyon lesznek:) v2 ezért volt jó

de te sem full T-vel küldted a nemeseket:-d ezért fogtam ki őket..igaz legalább próbáltad időzíteni
 

DeletedUser8473

Vendég
A német központ teljes erővel dolgozik a probléma megoldásán, kérlek titeket legyetek türelemmel a hiba kijavításáig.


Jó jó,de mi van ha olyan akinek fontos lenne akkor már nem tud itt lenni?
Bocsi így jártál vagy mi?
Nem egyedül vagyok kh ban de szerintem ez most soknak nagyon keresztbe tett és esetleg nagyon nagy előnyt is kapott sok sok játékos aki itt tud ülni egész nap.
 
Fent