Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser1561

Vendég
Mi a fenét csináltok Íme Ime-vel, hogy már sorozatban másodszor van kizárva nem támadhatóan? És hányszor zárathatja ki magát egy acc így, míg véglegest nem kap? Kicsit felháborító, hogy ugyanazt kétszer eljátssza (eljátsszák) egymás után, ráadásul valszeg most hosszabbított büntetési idővel...

Ezt már sajna tavasszal bebuktuk!
Pedig sok sok falut beszedtél diplomáciával. :)
 

DeletedUser

Vendég
Íme Ime valamit mindig elcsesz!
Support tudja.

Sok falut diplomáciával? Na Ja! Aki eddig hátúlról támogatott, annak falvakat is kellett adni! :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Már csak az a kérdés, kit támogattál. :) Bár ez biztos ilyen szelektív támogatás volt, a déliek kaptak belőle, az északiak nem. RIP észak.
 

DeletedUser11248

Vendég
§2) Fiókátadás szabályai: A legfontosabb változás, hogy az utólagos bevallás nem támadható, nem végleges kizárást von maga után, az eddigi végleges globális kizárástól eltérően. A be nem vallott átvételek még mindig szigorú és végleges büntetést vonnak maguk után!

FIÓKÁTADÁS SZABÁLYAI

Illegális fiókátadás, ha utólag (5 napon belül) az új tulajdonos bejelenti az átvételt

Kizárás napjainak száma : 3

Kizárás jellege: Nem támadható

Gondolom ez történt Íme Ime-vel:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Ha nem kismillió+1 fiók lett volna már a klánban átadva teljesen szabályosan, talán hihető lenne a sztori.

Előző alkalommal sem 3 napig volt a "nem támadható státusz", hanem tovább.
 

DeletedUser

Vendég
Már csak az a kérdés, kit támogattál. :) Bár ez biztos ilyen szelektív támogatás volt, a déliek kaptak belőle, az északiak nem. RIP észak.

Aki kért védelmet, annak küldtem! De általában sauron, maison, régebben mezi, asterix kapot, meg még a fene tudja! :)
 

DeletedUser

Vendég
Mezi és Sauron tényleg abbahagyták? Jó arcok voltak:) Sauronból kinéztem, hogy (velem ellentétben) kibírja a szerver végéig.
 

DeletedUser

Vendég
Mezi és Sauron tényleg abbahagyták? Jó arcok voltak:) Sauronból kinéztem, hogy (velem ellentétben) kibírja a szerver végéig.

Előbbi már rég nincsen, Honosito1 most a neve, s falvai nagy részét elvittük. LS szintén nincs, visszük mi is és a cicák is. Van még vagy 700 falva.

Pedig kibírhattad volna, gyorsabban vége lenne. :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát a semmittevést én is megunnám. Akarom mondani, én is megunnám, ha csak a társaim falvainak a zabálásából állna a KHs "játékom".
 

DeletedUser1561

Vendég
Ennyire kiutáltak a PX-ből mások illegális osztogatása miatt, Belerofron? :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Értem, akkor átmentél begyűjteni pár inaktív fiókot. Ne felejtsd el archiválni az üzeneteiket, amikben megengedik, hogy osztogasd a falvaikat. :) Akkor sokkal hamarabb visszaengednek.

Ja és, vigyázz, arrafelé is nagy a saját falura hajtók konkurenciája. :D
 

DeletedUser

Vendég
igyekszem elmenteni a leveleket, mind a 37 darabot, nehogy aztan 125 napot kapjak :D
es van nemesem most mivel az MKk csinalt nekem amig 10 napig oda voltam :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát igen, láttam, hogy a "nagy támadással "nem nagyon volt siker tegnap, szóval muszáj így növelni a támadási potenciált. :)
 

DeletedUser

Vendég
azert volt benne kakao :) nm let egy csomo LEV pontod. bar en nem neveznek olyan falut temetonek amit ki lehet 50 nukekkal pucolni :) de hosszu tavon tervezunk :)
 
Fent