Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser9513

Vendég
és, hogy minél többen mehessenek, még nagy vezérüket elefántot is kitették a klánból:)
 

DeletedUser

Vendég
azért látom ti sem jártatok be földrajz órára, vagy csak nem néziteka térképet... csak északon vagytok?! :D:D nem véletlenül lett west a klánszövetség neve... istenem.. :D:D
 

DeletedUser11248

Vendég
Látom a NMacs2-nem vette fel az EAST3-nevet,így gondolom őket beolvasszátok a 2 EAST-be,csak mind nem férnek be,így elefánt után rumcola a nagy harcos is remeghet a klán végén hogy klán nélkül marad:D
 

DeletedUser11248

Vendég
Meg egy vélemény,amíg ilyen tagjaitok vannak mint pl. medemo akit megtámadok pár száz faluval,erre hamar(nem írom hogy ijedtében:)) átadja a faluit egy 500.000 pontosnak aki ellen rossz a morálom,addig lehettek cica,px,közel-kelet vagy távol-kelet de nyerni nincs esélyetek;)

Most gondolom jön a válasz hogy ez csak egy hadicsel,lehet,de mivel én ide háborúzni jövök(mint a többi West-es is)én ezt úgy fogom fel mint az asszony mögé bújni:p
 

DeletedUser

Vendég
Meg egy vélemény,amíg ilyen tagjaitok vannak mint pl. medemo akit megtámadok pár száz faluval,erre hamar(nem írom hogy ijedtében:)) átadja a faluit egy 500.000 pontosnak aki ellen rossz a morálom,addig lehettek cica,px,közel-kelet vagy távol-kelet de nyerni nincs esélyetek;)

Most gondolom jön a válasz hogy ez csak egy hadicsel,lehet,de mivel én ide háborúzni jövök(mint a többi West-es is)én ezt úgy fogom fel mint az asszony mögé bújni:p

Hálla istennek, hogy kimondta valaki, hogy ti már vesztesek vagytok! :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Lehet így is olvasni,ez csak műveltség kérdése:D

Biztos otthon bőgsz anyudnak hogy:Anyu a West azt jelenti hogy vesztesek és ezek mégis viszik a faluinkat,ez nem igazságos!!!:confused:
Anyud ha értelmesebb akkor::eek: hogy ilyen értelmes:) gyereket növelt vagy lehet ö is veled mondogatja,igen a West azt jelenti vesztes:rolleyes:

Így ahogy hozzászólsz kinézem hogy nála is azt jelenti:p
 

DeletedUser8662

Vendég
Lehet így is olvasni,ez csak műveltség kérdése:D

Biztos otthon bőgsz anyudnak hogy:Anyu a West azt jelenti hogy vesztesek és ezek mégis viszik a faluinkat,ez nem igazságos!!!:confused:
Anyud ha értelmesebb akkor::eek: hogy ilyen értelmes:) gyereket növelt vagy lehet ö is veled mondogatja,igen a West azt jelenti vesztes:rolleyes:

Így ahogy hozzászólsz kinézem hogy nála is azt jelenti:p

Ezt nem kellene...
 

DeletedUser

Vendég
Lehet így is olvasni,ez csak műveltség kérdése:D

Biztos otthon bőgsz anyudnak hogy:Anyu a West azt jelenti hogy vesztesek és ezek mégis viszik a faluinkat,ez nem igazságos!!!:confused:
Anyud ha értelmesebb akkor::eek: hogy ilyen értelmes:) gyereket növelt vagy lehet ö is veled mondogatja,igen a West azt jelenti vesztes:rolleyes:

Így ahogy hozzászólsz kinézem hogy nála is azt jelenti:p

Drága kedves játékostársam, ha észrevetted volna én nem kezdtem az édesanyádat irkálni ide, akkor legyél olyan szives te se kezdjed, mert még a végén elfut velem a szekér!!!
 

DeletedUser11248

Vendég
A műveltséget otthonról hozzák,de igazad van,elnézést kérek anyudért,lehet ö nem tehet róla hogy ..... gyereket nevelt.
 

DeletedUser

Vendég
annyira szeretem mikor lehordjátok egymást fűvek fával..,ilyenkor még kár gondolkodni hogy mi lesz a jövőben,majd kiderül idővel ne aggódjatok :))
 

DeletedUser

Vendég
Engem nem lepett meg az olvadás, de messze még az a 80% :) , ha a mostani támadásotokat és eredményét is beleveszem, akkor sem mostanában éritek el:D
 

DeletedUser

Vendég
nem is az volt a cel, hogy elrjuk. ez tudni valo, hiszen ha az osszes falunket be tudnank gyujteni egy klanba akkor is csak 40-45 szazalek lenne...
 

DeletedUser

Vendég
Jó estét!

Nem kellene ezt a topikot lezárni? A ToLS után a Namacs klánt is megállították.

Az egyik szuperklán legalább már létrejött. Hogy ki mekkora szar az meg hamar ki fog derülni.

Medemohoz rövidke hozzáfüzni való: Piros tengerbe beletámadtam és bevédett falvakba ütköztem. Nemesek kb 24 óráról mehettek volna. Ennek mi is az értelme? Ennyi védőtök van még?
 

DeletedUser

Vendég
Még mielőtt elszalad veletek a ló itt fejezzétek be egymás mocskolását.
Katonákkal bizonyítsatok, ne ezzel.
 

DeletedUser

Vendég
Azért elefánt levelét még szívesen betettem volna ide, amivel kirobbantotta a PHX-Namacs háborút.:)
 

DeletedUser

Vendég
Azért elefánt levelét még szívesen betettem volna ide, amivel kirobbantotta a PHX-Namacs háborút.:)

Akkor legyél olyan szives az újak kedvéért rakd be, hogy mi is lássunk valamit a múltból! :D

Szerk.: Kedves nagyincze, akkor a te édesanyádat is csak sajnálni lehet, hogy egy ekkora ...-t hozott a világra! Én itt befejeztem ezt!
 
Fent