Világ 59 Világ 59

DeletedUser19651

Vendég
BREAKING NEWS!

Kobiak megjelent a serveren! Valami nagy durranás készül. Az ASG lehet nem lesz monopol helyzetbe...
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Szerintem az UNS a legesélyesebb klán. Azon felül, hogy vannak ott nagyobb nevek is, az ő egyik tagjuk vezeti a ranglistát, ami nagyon nem elhanyagolható a szerver ilyen korai szakaszában. (Habár a Wd klán vezeti a klánok ranglistáját, velük/vele még meg fog gyűlni a bajuk!)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
KIDERÜLT

Dongábor igazi kh-s neve DonHuán akart lenni, csak az autokorrekt kijavította, és sietségben regisztrációkor rányomott a rendbenre, és azóta is gyűjti az adományokat, hogy nevet tudjon váltani, és igazából csak Barcsa körített, és féltékeny lett Don híres nevezetes hölgy 'hódításaira', hogy neki még azért is fizetni kell, Don viszont csupán bájával, és koronályával megszerzi!

Micsoda arc, micsoda koponya!

Btw. ezt ki ne irigyelné tőle??
 

DeletedUser19040

Vendég
Őszintén szólva volt példa, hogy szétverte a szerót v42-őn.Ameddig a Tontentott féle áruló csapat miatt szétesett a klán.Bár most már sose lesz olyan erős kerete az asg-nek.
 

DeletedUser19040

Vendég
Én nem játszom többet asg szín alatt :) Legalább tudnád leírni hogy király :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Király hogy a kiráj is indul, látom viszi magával a jobbnál jobb kirájnőit is.. akikkel dolga volt.. :rolleyes::oops:
Valamelyik Nemes, King, Lord, királjnő egy kis útba igazítás a kereskedőknek hová érdemes menni?

ui.:Zsemle ha arról a bizonyos királjról van szó akkor őt megtiszteled avval hogy a királj-t kirájnak íród!
 

DeletedUser19651

Vendég
Őszintén szólva volt példa, hogy szétverte a szerót v42-őn.Ameddig a Tontentott féle áruló csapat miatt szétesett a klán.Bár most már sose lesz olyan erős kerete az asg-nek.

v46on is erős keretük volt, Még Conquistador is szerepelt náluk és a nagy Pampalini is
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Csak a szarkazmusodat nem értem. 2 kontinens távolságból. Aztán mi meg tibaxszal tudjuk, hogy valójában az ASG nem játék!
 
Fent