Világ 59 Világ 59

DeletedUser19651

Vendég
A PROphet klán ismét felvételt hirdet játékos pozícióba. Célunk a servergyőzelem!
Amit nyújtunk: Becsületes játék, családias légkör és Tudás.


Jelentkezni privátban!
 

DeletedUser19651

Vendég
Nem szeretnék ünneprontó lenni de nem indítjuk el a Beállítások rovatot?!
 

DeletedUser19651

Vendég
Ez a server lehet a lehetőségek világa. Emberségessé téve a nagy csatát így játszható lesz kisebb/közepes klánok számára is.
Én személy szerint egy Atlantis visszatérést várok , egy ASG egy AC esetleg egy Wintert még.
 

DeletedUser19651

Vendég
nagy csend a Sparta körül, titokban terveznek indulni esélyek reményében?
 

DeletedUser20049

Vendég
vannak már pletykák az induló klánokról, na de vajon merre induljon az emberfia ha ő csak PP zni szeretne? :)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
vannak már pletykák az induló klánokról, na de vajon merre induljon az emberfia ha ő csak PP zni szeretne? :)

Szia.
ASG a favorit mint már írták fentebb,s ők mindig Északnyugatra mennek.
Barcsa alias yoniy és Gábor ismételt barátságának köszönhetően pedig a pp garantált..
Szívesen olvasnék erről,vajon Barcsa pénzét megadva Gábor kért bocsánatot,vagy Barcsa döntött úgy,hogy nem számít a pénz,nem számít a nagy vita amibe bele bukott V53-mon az ASG,de kibékül Gáborral,hogy együtt új világon veszhessenek össze. :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Barcsa és Gábor sokra viszik. Már nem kell soká várni és az ASG servert fog nyerni!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Anno terveztem valami ilyesmit csinálni a V56-os STOP klánnak, de végül nem mertem. :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Sajnos ez a viccesnek szánt dolog ami az ASG körül van rávesz kezdő játékosokat,hogy oda csatlakozzanak,pedig ez a pozitív hangvétel az ASG esetén nem jogos és kicsit sem pozitív,Dongábor felé pedig főleg nem. Az elmúlt években vezetőként több aljasságot senki nem művelt, borzasztóan nagy kár "kultuszt" felállítani neki. Nem ez az út,amin haladni kéne és nem arról kéne szóljon a dolog,hogy egy olyan embert dicsőítenek egyesek,aki folyamatosan negatív cselekedeiből szerzi hírnevét és komoly kárt okoz másoknak. Ez már rég nem vicces és nem is kéne viccet csinálni belőle,nem véletlenül cserélődött le az ASG tagságnak 80%-a minden szerver után,látva mi folyik ott. Az ASG semmiben nem emelkedik ki a klánok közül pozitív értelemben,nem kéne promózni úgy,mintha olyasmi lenne,aminek érdemes a részese lenni. Ezzel legfeljebb azokkal szúrtok ki akik becsatlakoznak oda valami jónak a reményében,fejezzétek be.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Sajnos ez a viccesnek szánt dolog ami az ASG körül van rávesz kezdő játékosokat,hogy oda csatlakozzanak,pedig ez a pozitív hangvétel az ASG esetén nem jogos és kicsit sem pozitív,Dongábor felé pedig főleg nem. Az elmúlt években vezetőként több aljasságot senki nem művelt, borzasztóan nagy kár "kultuszt" felállítani neki. Nem ez az út,amin haladni kéne és nem arról kéne szóljon a dolog,hogy egy olyan embert dicsőítenek egyesek,aki folyamatosan negatív cselekedeiből szerzi hírnevét és komoly kárt okoz másoknak. Ez már rég nem vicces és nem is kéne viccet csinálni belőle,nem véletlenül cserélődött le az ASG tagságnak 80%-a minden szerver után,látva mi folyik ott. Az ASG semmiben nem emelkedik ki a klánok közül pozitív értelemben,nem kéne promózni úgy,mintha olyasmi lenne,aminek érdemes a részese lenni. Ezzel legfeljebb azokkal szúrtok ki akik becsatlakoznak oda valami jónak a reményében,fejezzétek be.

Csak befostatok, hogy Don szavaival élve megint elpicsáznak Titeket????

Nyilván ne vedd komolyan :D Érdekes ez egyébként, szerintem nem kell sajnálni az emberkéket, mindenki, még a kezdők is el tudják dönteni, hol játszanak. Eleinte nem, de ha nem tetszik neki valami, megpróbálhatja a váltást. Sose értettem az olyanokat, akiknek valami nem tetszik egy adott klánba, de azért ott maradnak, nem tesznek semmit azért, hogy esetleg máshová kerüljenek. Az ASG-t mint klánt fölösleges szidni, meg lenézni, egy vezető adja a profilt, a megítélést a klánjának (és ez mindenkinél így van szerintem). Donnak olyan a stílusa, amilyen, az értékelési rendszere kicsit másmilyen mint többünknek, illetve abban a tudatban él, hogy ő ért ehhez a játékhoz, de csak ezek miatt az ASG-seket nem kell lenézni. Leírtad magad a lényeget, szerónként a tagok 80%-a lecserélődik. A maradék 20-nak vagy jó ott, vagy nem mer (?) lépni. Akinek jó, annak miért kéne mennie, aki meg nem mer, az meg is érdemli, azzal fölösleges foglalkozni.
 
Fent