Világ 80 Statok

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
716
Még ha csak töménytelen PP-vel kivitelezhető a dolog, de én nagyon értékelem, hogy Barcsáék ezt csinálják, és beárazzák a tömegklánkodást. Több ilyen mentalitás kéne mindenkitől, és akkor nem lennének 500 fős tömegklánok
Az az igazság, hogy sanda gyanúim szerint nem költünk többet, csak okosabban és szervezetten.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Most, hogy osszeolvadt a ket klan, biztos a minoseget is magukkal hoztak. Uj nev uj lehetosegek, de a Moderált Tartalom tagok ugyanazok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
716
Augusztus 27-28

A Noo! ismét megindult, most ketté osztva erejét, megütve a Jedi-t, illetve az Anarchy kláncsaládot.

Bár elsöprõ erejû kaszabolás történt, a stat nem állja meg teljesen a helyét, mivel legalabb 30 bukott falut nem mutat, ennek oka pedig a statjavítás céljából kidobott Anarchy játékosok. Összességében tehát a Noo! klán hozzávetõlegesen 150 falutól fosztotta meg ellenfeleit ezen a 2 napon.

1693291902675.png

Klán ranglista:

1693291953609.png

Térkép:

1693292243527.png
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
amúgy real talk itt nem is azzal van baj hogy tömeg klán valaki vagy 100al több tagjuk van ami legnagyobb probléma nem csak magyark KHban hanem KHban unblock hogy nincsenek vezérek egyáltalán vagyis nagyon kevés aki képes bármit csinálni a klánért

mert a tököm vezér az nem csak azt jelenti hogy 8 vagy 7 zöld pötty van neved mellet mikor megnyitod a klán listát

mert ha össze irod mit kell csinálni egy vezérnek többen nem tudják,
én nem lenék képes vezetni egy klánt mert szét vetne az ideg olyan emberek vannak néha
de még azok is inditanak méga néha nem is rendesen mert A vezér foglalkozik velük csak 2 példa Buta markó vagy a Hülye széj háj irogat az embereknek hogyan mit mikor merre mert egyesek nehezebben fogják fel mit hogyan

egy játékos ként nekem mit kell csinálnom ?
leadni a sereg bekérőt ha támadnak cimkézni ha CP-t kapok kiszámolni az inditást ha armát kapok védőt kérni (sok szor még aazt is meg csinálja helyetted egy kompetens vezér mert att latja klán védelmet)

mit kell egy vezérnek csinálni ? ugyan azt mint nekem játékosként amit sokan alig tesznek meg + meg szervezni az armát csinálni fake scriptet ki küldeni a CPket dumálni a tagokkal hogyan mit esetleg ilustrációt csinálni hogy könnyitse meg az atlag tagnak a játékot bekérni a védőket tudni ha valakire armáznak komunikálni emberekkel komunikálni szövetségesekkel esetleg elenfelekkel

ha össze hasonlitjuk az atlag játékos és vezér szervező feladatait ég és föld

lehet a KalapcsáRakéta klánban a Lacika1849 nem is lenne rossz játékos ha a vezére oda tenné magát rendesen

lehet ellen érvelni hogy miért nem osztja szét a vezér a feladatokat mert sok vezér ha nem tudja mivan akkor ideg oszeropan Pl markó aki sir hetekig valaki szervezzen miere valaki meg csinálja inkább att szervezi mert neki úgy jobb ami teljesen érthető és nem csak ő ilyene hanem 98% az összes


én azt javaslom és én is azt csinálnám menyél be egy szerverre vigyél 10-15 embert és gyakorolj nem kell nyerni csak csináld amit egy vezérnek kell

fejezük be a talagatást meg alandóan azt keresni hogy miért nem mi vagyunk a hibásak ha bukunk 150 falut gyanusitgatni hogy csak csalással meg pénzel meg duállal megy mert nem igy van

nem akarok meg séreteni senkit sok szor csak trolkodok és nem igazán érdekel de bele kell gondolni hogy a Hal mindig a fejnél büdösödik először


ha valamelyik support ki akarja javitani a helyesirási hibáimat feel free disgrafia papiromat el küldöm PDFbe akinek kell
 

balazs96HUN

Member
A reakció pontszáma
45
Igen, valoban ez a problema. Nincsenek a szerveren rendes vezerek akiknek lenne tapasztalatuk. Gimi sem annyira rossz jatekos, de mint vezer..csapni valo...ezt gondolom o is tudja.
Elit ugyanez a sztori lesz par heten belul, ugy szetfognak esni mint a huzat. Van par tapasztalt jatekosuk de egyaltalan nem tryhard a keretuk, sot..

Osszesegeben megnyerhettek volna ekkora tuleroben a vilagot az ellenseges klanok ha csinalnak egy normalis fuziot es idoben tamadnak illetve nem hagyjak cserben a Jedit.

Ha a Jedi is kitudta volna hasznalni a teruletet akkor egy nagyon izgalmas szerver lehetett volna. Bar hozzateszem, ok legalabb kuzdottek es probalkoztak. Ha ugyanigy csinaljak tovabb es egyutt fejlodnek par szerver mulva mar par nagyobb klan orra ala tudnanak borsot torni.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.119
Az mind szép és jó amit írsz JurajHód, de a legnagyobb probléma a lustasággal és-vagy az idővel van.
Sok olyan játékossal találkoztam én is meg tudom hogy te is aki kurvajo vezér lenne. De egyszerűen nincs ideje.
Sima játékossal ugyan ez a helyzet.
MelegNoob jó szervező? Persze,az. De ebből a sok ezer játékosból biztos lennének akik vagy ilyen jók vagy jobbak. Nem is kevés szerintem.
De vagy lusták, vagy nincs idejük.
Meg sem próbálják mert értelmetlen.
De valakinek vezérnek KELL lenni, szóval maradnak azok akik ha jó-ha nem jók, időt és energiát beleölve teszik amit kell. Vezérkednek és szerveznek.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Nem volt időm statokat csinálni mostanában, de úgy látom, nincs is sok értelme.

Az anarchisták (a nevük után szabadon) gyakorlatilag elintézték magukat. A Noo! most már egyértelműen dominál a szerveren, az ELIT-nek van még némi esélye ellenük, de eddig nem indult be igazán a háború. (14-12) Ilyen hátrányból viszont alighanem segítségre lesz szüksége az ELIT-nek. Sajnos az Anarch-utódklánokon kívül kb. senkire nem számíthatnak, de még ha a világ minden klánja fogna össze a Noo! ellen, akkor sem hiszem, hogy nagy kihívást jelentenének nekik.

09 stat.png

09.png

07.png

08.png
 

-ATTILA-

Member
A reakció pontszáma
32
Maybe I should give you my villages and like one of the accounts of the top 10 ranked Noo players and play on that account? Isn't that your offer?
 
Fent