Világ 80 Statok

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Szvsz a szerver eldőlt már az első napon, de Barcsa milliókat fizet azért, hogy statot csináljak.

ÉNY – jóformán üres kontinens, a legnagyobb klánnak is csak 6000 pontja van itt (az amúgy PP-ző Húsevő csigáknak); rajtuk kívül még (ironikus módon) az "Észak keleti Hódítók" sodródtak északnyugatra, illetve a északi részen, K44 és K45 határánál helyezkedik el a V.G.M. klán.

ÉK – ide jöttek Barcsáék 15 taggal, akiknek 2 nap alatt negyedannyi taggal lett kb. ugyanannyi pontjuk, mint a JEDI-nek. Ennek ellenére, ha a JEDI időben fellép az egymástól távol lévő Noo!-tagok ellen, legalább néhány tagjukat el kéne tudniuk foglalni, ezzel megerősítve a helyzetüket a kontinensen.

DNY – leginkább a Bermuda-Háromszög klán területe jelenleg, de a tagságot és a farmolásukat elnézve hosszú távon az Fnatic fogja megszerezni ezt a területet. Gimiék kezdése elég furcsára sikerült, talán nevezhetjük másfél- vagy kétkontis regelésnek. Nekik van a legtöbb esélyük megállítani a Noo! klánt.

DK – a kontinens közepén a Szent Korona nevű klán egy kupacban, a peremen pedig GreenCat klánja és persze az Fnatic. Az SZK emberelőnyben van, de nem hiszem, hogy ez sokáig így marad majd. Amikor végignéztem a tagokon, úgy láttam, hogy a Zöld Macska Lovagok nagy része PP-zik, így hosszú távon max. annyi változás lesz, hogy néhány tagjuk beolvad valamelyik nagyobb klánba.

01 Map.png

01 Stat.png
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Tulajdonképpen egész kiegyenlítettnek tűnik eddig a szerver. A top 3 klánnak kb. ugyanannyi pontja van, ugyanannyit farmolnak, habár úgy tudom, a Fnatic és a KAMI szövetségesek, szóval bizonyos értelemben jobban is állnak, mint a Noo! A JEDI és a ZML veszti a falukat, az SZK-nak és az =ÉNYH=-nek pedig már olyan kevés pontja van, hogy bele se vettem őket a statisztikába. A tagok szétszéledtek vagy elfoglalták őket, viszont ezzel északnyugaton egy új klán emelkedett fel, az ELIT. Bár csak 13 tagjuk van és nem költenek annyit, mint Barcsáék, de úgy tűnik, ez is elég, hogy egy egész kontinens lefedjenek. Nem tudom, hosszú távon mi a céljuk - ha csatlakoznak az Fnatic-KAMI szövetséghez, együtt már elég jó esélyeik lennének a Noo! ellen.

03 Map.png

03Stat.png
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Amugy belemehetnenk abba is egesz nyugodtan hogy egy King Gimi veztese alatt levo Fnatic klan mennyire is eselyes ezen a szeron, aki a szerver legelejen elmenekult inkabb le DK-re, illetve a KAMI vezere aki szeretett volna felvetelt nyerni a koreinkbe. De termeszetesen a 200K beugroja nem volt meg hozza, igy elutasitottuk :(

Persze voltak meg jelentkezok ezekbol a klanokbol, de inkabb maradjanak csak ott ahol vannak. A falukat valakiknek felkell huzni.
Jo nyomorgast es barbizast ha mar ugysem tudnak ertelmes jatekosokat foglalni hamarosan.

Képernyőkép 2023-07-17 193424.png
 

Luca44

Member
A reakció pontszáma
18
Amugy belemehetnenk abba is egesz nyugodtan hogy egy King Gimi veztese alatt levo Fnatic klan mennyire is eselyes ezen a szeron, aki a szerver legelejen elmenekult inkabb le DK-re, illetve a KAMI vezere aki szeretett volna felvetelt nyerni a koreinkbe. De termeszetesen a 200K beugroja nem volt meg hozza, igy elutasitottuk :(

Persze voltak meg jelentkezok ezekbol a klanokbol, de inkabb maradjanak csak ott ahol vannak. A falukat valakiknek felkell huzni.
Jo nyomorgast es barbizast ha mar ugysem tudnak ertelmes jatekosokat foglalni hamarosan.

7952 bővítmény megtekintése
Ez semmit sem jelent. Maximum annyit hogy te ezt tudod hozzátenni ehhez a világhoz. PP triál fiók és egy kis pszichológiai hadviselés. Ok meg volt. Sok sikert kívánok.
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
Amugy belemehetnenk abba is egesz nyugodtan hogy egy King Gimi veztese alatt levo Fnatic klan mennyire is eselyes ezen a szeron, aki a szerver legelejen elmenekult inkabb le DK-re, illetve a KAMI vezere aki szeretett volna felvetelt nyerni a koreinkbe. De termeszetesen a 200K beugroja nem volt meg hozza, igy elutasitottuk :(

Persze voltak meg jelentkezok ezekbol a klanokbol, de inkabb maradjanak csak ott ahol vannak. A falukat valakiknek felkell huzni.
Jo nyomorgast es barbizast ha mar ugysem tudnak ertelmes jatekosokat foglalni hamarosan.

7952 bővítmény megtekintése
Ne mocskolodjunk, csak jatszunk . Hetvegen Pesten tali,mindenki vendegem egy sörre! Ati meg majd utal pizzara.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Persze voltak meg jelentkezok ezekbol a klanokbol, de inkabb maradjanak csak ott ahol vannak. A falukat valakiknek felkell huzni.
Jo nyomorgast es barbizast ha mar ugysem tudnak ertelmes jatekosokat foglalni hamarosan.

Hábibi kom tó KH'

Nem akartál felvenni, nekem már csak ez maradt :'(
 
Fent