Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
De azt pl le lehet tárgyalni előre hogy 10 vagy 15 barbi a limit/klántag és utána egymás ellen, aki legyőzi a másik klánt az fogja elérni a 400k pontot
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
De azt pl le lehet tárgyalni előre hogy 10 vagy 15 barbi a limit/klántag és utána egymás ellen, aki legyőzi a másik klánt az fogja elérni a 400k pontot
15 barbar foglalas utan eleg 1 et elvinni a masiktol azt megvan a 400 000 pont foleg ha megy a fiok kezelo es az aktiv loot. Ezert gondoltam hogy lehetne lentebb venni a falu kialakitast. Azt max nem 400k ig hanem 200k ig menne.
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Klán: 3, zárt

ne csináljátok már, mert baromi nehéz lesz el döntenetek ki nyerjen milénával. a végén össze döl a bazi nagy bátor barátságotok.
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
mi lenne ha a nyeremény is módosítva lenne, mert neked se sok közös van hozzá. miléna.
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
4 eve mondom hogy en alapbol nem adnek nyeremeny t speed vilagon mert full felesleges. Ebben nem ertem el sikert. :D
ha rajtad múlna akkor nem lenne speed és akkor is top 1 menne neked.
annyira uk bajnok vagy hogy ott semmit nem érsz el ezért itt rontod a levegőt
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Es igy is 4x annyi gyozelmem van mint neked a Cipo fiokkal. ;) kb ugyan annyi jatekkal es sokkal erosebb vilagon. Mikor ott voltam a uk volt a .net helyett mert akkor net en nem volt evekig speed. Te ilyen korulmenyek kozott kihivatal Stalker el egyutt minket. 2v2 be es ha jol emlekszek nagyon el lettered verve altalam es Randyyy altal.

Ossze szedem minden letezo fiokod es elkezdem szamolgatni. Aztan abbol kiderul mennyire is vagy jo vagy epp az a bizonyos sz.rpuska. :D

Utolso valoban aktivan jatszott jatekom ott. :D
Screenshot_20240417_174102.jpg

Miert kell neked mindig razni a pofon fat? :D
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
okosan beszélj miléna.
én nem bújok be senki mögé mint te.
te nem azért akarsz itt senkit se tanítani mert a szíveden viseled sorsukat.
csak kell egy pajzs.

soka nem volt uk 2 v 2 veletek.
elég rossza memoriád.
 
Fent