Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Sziasztok!

Szeretnénk közvetlen visszajelzést kérni tőletek a Speed szervereken induló körökkel kapcsolatban. Az alábbi kérdésekben kérjük a segítségeteket:
  • Szükségetek van Speed szervereken induló körökre? Ha igen, mennyire lenne nagy az igény rá?
  • Érdekel benneteket random klános speed kör?
Az alábbi lehetséges megvalósítások közül választhatunk privát körök esetén:
  • Kért körök: Ezek lehetővé teszik játékosok számára, hogy kérvényezzenek oktatókört anélkül, hogy nyeremény lenne vele.
  • XvX (3v3, 5v5 stb.) körök: Ezek hosszúság arányos győzelmi díjakkal járnak, és előre meghatározott támogató rendszerrel érhetők el. A belépés jelszó-alapú, és a körön kívüli résztvevők kitiltásra kerülnének.
  • Ugyanilyen XvX körök, de véletlenszerű klánokkal. Ez azt jelenti, hogy az első 10 percben a támogató rendszer létrehozza a klánokat, majd a rendszer véletlenszerűen osztja be a résztvevőket a klánokba.
Kérjük, osszátok meg gondolataitokat és igényeiteket a fenti lehetőségekkel kapcsolatban. A véleményetek fontos számunkra.

Köszönjük a részvételt!

Üdvözlettel:
Kl%C3%A1nh%C3%A1bor%C3%BA%20Csapata%20(10).png
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Hamarosan jovok kicsit csak kicsit sok volt a dolgom mostansag. :D

A fenti kerdesekre egy kerdeseket ugraszt be:
-Mitol lett MOST pont olyan fontos a gyakorlo korok inditasa?
-Olyan gyakorlo korok lennenek mint 2020-ba hogy tudjanak a versenyre keszulo emberek barbizni vagy normalis?

Valaszok:
  • Szükségetek van Speed szervereken induló körökre? Ha igen, mennyire lenne nagy az igény rá?
Nincs mivel nincsenek ertelmes jatekosok mar. Lehet megint bezarni x evre.
  • Érdekel benneteket random klános speed kör?
Nem.

  • Kért körök: Ezek lehetővé teszik játékosok számára, hogy kérvényezzenek oktatókört anélkül, hogy nyeremény lenne vele.
B es a + jelekkel reagalnek tobbes szamban Nektek. Tovabba kozeli hozzatartozo emlegetese a fenti jelek mellett akkuratus lehetne ha olyan lennek amilyen nem vagyok. Evek ota errol vagy ehhez hasonlorol pofaztam hogy legkozelebb ne felmoso rongykent funkcionaljon a leendo csapat.

  • XvX (3v3, 5v5 stb.) körök: Ezek hosszúság arányos győzelmi díjakkal járnak, és előre meghatározott támogató rendszerrel érhetők el. A belépés jelszó-alapú, és a körön kívüli résztvevők kitiltásra kerülnének.
Nem kell nyeremeny. Felesleges.
  • Ugyanilyen XvX körök, de véletlenszerű klánokkal. Ez azt jelenti, hogy az első 10 percben a támogató rendszer létrehozza a klánokat, majd a rendszer véletlenszerűen osztja be a résztvevőket a klánokba.
KI vagy mi az "tamogato rendszer"? Kicsit olyan erzesem van tole mint a "gyere kisgyerek megmutatom belul rol a feher furgonom". Szerintem felesleges de ez szemelyes velemeny. Ossze rak a cucc 10 embert ebbol 8 afk 1 eletebe nem jatszott te meg ulsz es varod hogy megvizsgaljanak alul egy ketkezes harcibaltaval...


Maradjunk a klasszikus jateknal szerintem. Minek bonyolitani.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Hamarosan jovok kicsit csak kicsit sok volt a dolgom mostansag. :D

A fenti kerdesekre egy kerdeseket ugraszt be:
-Mitol lett MOST pont olyan fontos a gyakorlo korok inditasa?

Mivel eddig hibásan működött a Speed Privát szerver beállítása, ezért eddig nem tudtunk ilyen kört indítani anélkül, hogy biztosítani tudtuk volna az akadálymentes működését. Ez javításra került.

-Olyan gyakorlo korok lennenek mint 2020-ba hogy tudjanak a versenyre keszulo emberek barbizni vagy normalis?
Ezek zárt körök, jelszavas belépéssel. Vagyis csak azok léphetnének be, akikkel a Support az adott jelszót megosztja.

  • Ugyanilyen XvX körök, de véletlenszerű klánokkal. Ez azt jelenti, hogy az első 10 percben a támogató rendszer létrehozza a klánokat, majd a rendszer véletlenszerűen osztja be a résztvevőket a klánokba.
KI vagy mi az "tamogato rendszer"? Kicsit olyan erzesem van tole mint a "gyere kisgyerek megmutatom belul rol a feher furgonom". Szerintem felesleges de ez szemelyes velemeny. Ossze rak a cucc 10 embert ebbol 8 afk 1 eletebe nem jatszott te meg ulsz es varod hogy megvizsgaljanak alul egy ketkezes harcibaltaval...
A Supportot értjük alatta, azon belül a Speed Adminokat. Ez a beállítás úgy működik, hogy a klánok, amelyek létrehozódnak azok a világra újonnan regisztrálókat autómatán az adott klánokba helyezik, randomizáltan, és a klántag limitig.
 
A reakció pontszáma
40
Az én hozzászólásom meg törlik :D :D az hogy nem foglalkoztok a játékosok véleményével és ilyen kamu felméréseket tesztek közzé én pedig jelzem jogos kritikaként, a hozzászólásom pedig törlitek support becsmérlés címszó alatt eléggé mókás :D hol becsméreltem én a supportot ? Ha annak vettétek elnézést kérek érte, csupán leírtam a véleményem hogy nem foglalkoztok a játékosok véleményével, olyan köröket raktok be amiknek semmi értelme, ami nem is probléma mert nem tudhattok mindent elvégre ti nem játszotok, de akkor legalább hallgassatok olyanra aki tudja is mit beszél :)) ha már elvégre érdekel titeket a játékosok véleménye :)
Elég régi játékos vagyok, az első nemzetközi speeden is részt vettem szerintem nem beszélek hülyeséget de aki ismer az tudja :) sajnos a régi jó játékosokból már nem játszik szinte senki. Első magyar játékosként én nyertem .masters szervert . játszottam elég sok külföldi speed szervert.. ez a random klános dolog azért hülyeség mert tegyük fel én belépek és betesz mellém olyan játékosokat a rendszer akik 10 perc után abbahagyják vagy épp el se kezdenek játszani csak belépnek.. stb.. játszottam már ilyen szerveren, ez is megoldható lenne hogy működjön de hiába adok ötletet süket fülekre talál :)
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Az én hozzászólásom meg törlik :D :D az hogy nem foglalkoztok a játékosok véleményével és ilyen kamu felméréseket tesztek közzé én pedig jelzem jogos kritikaként, a hozzászólásom pedig törlitek support becsmérlés címszó alatt eléggé mókás :D hol becsméreltem én a supportot ? Ha annak vettétek elnézést kérek érte, csupán leírtam a véleményem hogy nem foglalkoztok a játékosok véleményével, olyan köröket raktok be amiknek semmi értelme, ami nem is probléma mert nem tudhattok mindent elvégre ti nem játszotok, de akkor legalább hallgassatok olyanra aki tudja is mit beszél :)) ha már elvégre érdekel titeket a játékosok véleménye :)
Elég régi játékos vagyok, az első nemzetközi speeden is részt vettem szerintem nem beszélek hülyeséget de aki ismer az tudja :) sajnos a régi jó játékosokból már nem játszik szinte senki. Első magyar játékosként én nyertem .masters szervert . játszottam elég sok külföldi speed szervert.. ez a random klános dolog azért hülyeség mert tegyük fel én belépek és betesz mellém olyan játékosokat a rendszer akik 10 perc után abbahagyják vagy épp el se kezdenek játszani csak belépnek.. stb.. játszottam már ilyen szerveren, ez is megoldható lenne hogy működjön de hiába adok ötletet süket fülekre talál :)
csak óvatosan, a túl sok szmájliért is ment már büntio_O
 

Tiltott Játékos

New Member
A reakció pontszáma
10
  • Szükségetek van Speed szervereken induló körökre? Ha igen, mennyire lenne nagy az igény rá?
Szerintem ha több lenne a pár órás kör (2-3 max4 óra) akkor azokra én is fel fel nézek, azokból több kellene.
 

duck that quacks

New Member
A reakció pontszáma
7
Az én hozzászólásom meg törlik :D :D az hogy nem foglalkoztok a játékosok véleményével és ilyen kamu felméréseket tesztek közzé én pedig jelzem jogos kritikaként, a hozzászólásom pedig törlitek support becsmérlés címszó alatt eléggé mókás :D hol becsméreltem én a supportot ? Ha annak vettétek elnézést kérek érte, csupán leírtam a véleményem hogy nem foglalkoztok a játékosok véleményével, olyan köröket raktok be amiknek semmi értelme, ami nem is probléma mert nem tudhattok mindent elvégre ti nem játszotok, de akkor legalább hallgassatok olyanra aki tudja is mit beszél :)) ha már elvégre érdekel titeket a játékosok véleménye :)
Elég régi játékos vagyok, az első nemzetközi speeden is részt vettem szerintem nem beszélek hülyeséget de aki ismer az tudja :) sajnos a régi jó játékosokból már nem játszik szinte senki. Első magyar játékosként én nyertem .masters szervert . játszottam elég sok külföldi speed szervert.. ez a random klános dolog azért hülyeség mert tegyük fel én belépek és betesz mellém olyan játékosokat a rendszer akik 10 perc után abbahagyják vagy épp el se kezdenek játszani csak belépnek.. stb.. játszottam már ilyen szerveren, ez is megoldható lenne hogy működjön de hiába adok ötletet süket fülekre talál :)
translated from google - english in spoiler below

Nem értem ezt a kritikát.
A támogatás ide érkezik, és megpróbálja kikérni a játékosok véleményét az új dolgokhoz. Olyan dolgokat, amiket még soha nem csináltak meg a magyar szerveren, vagy ha igen, akkor rég nem látták.
Azt mondod, hogy régi játékos vagy, és nyertél dolgokat a múltban stb. stb., egyáltalán mi köze ennek a vitához?
Én is speed admin vagyok Olaszországban, és elmondhatom, hogy olyan dolgok, mint amit a Noobleader csinál, szükségesek a sebesség felélesztéséhez.
Nem csinálhatod örökké ugyanazokat a dolgokat, az emberek unatkozni fognak.
Mi zavar téged annyira, hogy néha változtatsz a dolgokon? Félsz, hogy elrontja, ha a szerver felével játszol? Mert az ilyen dolgok rontják a sebességet, nincs még egy olyan szerver, mint a magyar - itt mindenki csoportosul és együtt játszik. Jómagam jöttem ide és játszottam egy kört a minap (https://twspeeds.com/hu/rounds/5480), és csak az első 2 órában játszottam, és abból a néhány srácból, akik játszottak, a legtöbben barátok voltak. freedom, papmark, hábi, spanglee, abisman, kandurka, uloo, le respect.fr, sidragaso
Ezt tekinti versenyképesnek? Ez az oka annak, hogy miért nem akar véletlenszerű törzseket? Mert akkor nem játszhattok 20 fős csapatként? Mi a mulatság így játszani?
A körökben, amiket végül látok, általában sok játékos elszigetelt a csúcson, és alapvetően nincs alappontjuk a megszerzett pontjaikért, ami azt mutatja, hogy alapvetően 0 harc folyik köztetek, és a végén csak a Farmville-t játszod a tribalwars-ban. Ahhoz, hogy mindenki barátja legyél, nem azért jöttél, hogy egy középkori háborús játékot játssz... Játszhatsz széna napot vagy más mezőgazdasági játékot
Tényleg nem értem, idejön a speed admin és megkérdezi, hogy mi a véleménye ezekről a dolgokról. Még csak nem is azonnal csinálja, és ahelyett, hogy a játékosok azt mondanák a speed adminnak, hogy "na, ez nem igazán tetszik, mert x vagy y, de köszönöm, hogy gondoltál a dolgok jobbá tételére", lényegében idejössz és azt mondod: SOKKAL JOBB VAGYOK NÁLAD! NAGYON INCOMPETENT VAGY, MIT IS PRÓBÁL CSINÁLNI", mi értelme van egy ilyen közösséggel folytatni a dolgokat és a játék fejlesztését? Valójában ennek semmi értelme... Ön is azt mondja, hogy a "jogos kritikát" törölték
Ember, ha ezt az üzenetet nem törölték, és ez az a barbárság, amit olvasok, ahol nem adsz visszajelzést, és csak beírod az egódat, akkor miért törölnének bármi mást...

nem értem. komolyan nem értem. Azt látom, hogy egy gyorsasági rendszergazda valójában olyan dolgokat próbál megtenni, amelyek javítanák a játékot, és mit kap "jutalomként"? Hiába panaszkodnak az emberek. Nagy. Ha gyorsadminisztrátor lennék ezen a szerveren, valószínűleg nagyon boldog lennék, ha ezt látnám, és határozottan folytatnám a körök tervezését
.... nőjetek fel, komolyan, ti már nem vagytok gyerekek

I dont understand this criticism.
The support is coming here and trying to get the players' opinions for doing new things. Things that have never been done in the hungarian server, or if they have, they have not been seen for a long time.
You come here saying you are an old player and have won things in the past and etc etc, what does that have to do with the discussion at all?
I am a speed admin as well, in italy, and I can tell you that things like what Noobleader is doing is what is necessary to revive speed.
You can't simply keep doing the same things forever, people will get bored.
What bothers you so much about changing things sometimes? Are you afraid that it will mess up with you playing with half of the server? Because it is things like those that ruin speeds, there is no other server like the hungarian one - everyone here groups up and plays together. I myself came here and played a round the other day (https://twspeeds.com/hu/rounds/5480) and i played for the first 2 hours only, and from the few guys that played most of them were all friends, freedom, papmark, hábi, spanglee, abisman, kandurka, uloo, le respect.fr, sidragaso
Is this what you consider competitive? Is this the reason as to why you don't want random tribes? Because then you can't all play as a team of 20 players? What's the fun of playing like that?
The rounds that i end up seeing normally have a lot of players isolated at the top and basically no bashpoints for the amount of points they have, which shows there is basically 0 fighting between you all and in the end you just play farmville in tribalwars. To be friends of everyone you don't come to play a medieval war game... You can play hay day or some other farming game
I genuinely don't understand, the speed admin comes here and asks you what your opinion is on these things being done. He is not even instantly doing it, and instead of the players telling the speed admin "well, i don't really like this because x or y, but thank you for thinking about making things better", you basically come here and say "I'M SO MUCH BETTER THAN YOU! YOU ARE VERY INCOMPETENT, WHAT ARE YOU EVEN TRYING TO DO", with a community like this what is the point to keep doing things and trying to improve the game? It genuinely makes no sense to me... You also say that "legitimate criticism" is deleted
Man if this message was not deleted and it is the barbarity that I am reading, where you provide no feedback whatsoever and just type your ego out, why would anything else be deleted....

I don't understand. I genuinely don't understand. What i see is a speed admin actually trying to do things that would improve the game, and what does he get as a "reward"? People complaining for nothing. Great. If i was speed admin on this server, I would probably be very happy to be seeing that and would definitely continue to plan rounds
.... grow up, seriously, you guys aren't kids anymore
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
  • Szükségetek van Speed szervereken induló körökre? Ha igen, mennyire lenne nagy az igény rá?
Szerintem ha több lenne a pár órás kör (2-3 max4 óra) akkor azokra én is fel fel nézek, azokból több kellene.

Igyekszünk olyanokat is berakni, vannak napok/hetek, amikor azok a gyakoribbak.
Most ebben a hónapban hosszabb körök voltak.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
gratulálok a új speed körökhöz.
igazán érdekes és hibás beállítások vannak, de legalább lehet mondani ez is van.
pont meg felel annak a rétegnek akik azt hiszik tudnak játszani, közbe meg nem.

idézek kicsit elérőbbről.

duck that quacks



Mi zavar téged annyira, hogy néha változtatsz a dolgokon? Félsz, hogy elrontja, ha a szerver felével játszol? Mert az ilyen dolgok rontják a sebességet, nincs még egy olyan szerver, mint a magyar - itt mindenki csoportosul és együtt játszik. Jómagam jöttem ide és játszottam egy kört a minap (https://twspeeds.com/hu/rounds/5480), és csak az első 2 órában játszottam, és abból a néhány srácból, akik játszottak, a legtöbben barátok voltak. freedom, papmark, hábi, spanglee, abisman, kandurka, uloo, le respect.fr, sidragaso
Ezt tekinti versenyképesnek? Ez az oka annak, hogy miért nem akar véletlenszerű törzseket? Mert akkor nem játszhattok 20 fős csapatként? Mi a mulatság így játszani?
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
de be nem állna az a lepcskes kurva szád!!! több mint egy évitzede ugyanazt az unalmas dumát hordod össze 1000 fiókról gyakrabban váltod őket mint más a szaros gagyáját xd

ember, te beszélsz játéktudásról dildiko?! aki a script szó hallatán összefossa magát és a keresztet kiveti

akkor se lennél első ebben a játékban, ha te lennél az egyetlen játékos. a szerver se enged be xdddd inkább felgyúlna a gecibe az egész, csak ne kelljen megjelenítse az 1est a nevedhez

mi a faszt élvezel a khban ha ilyen szar vagy benne és sírsz mindenért XD 2010 óta mindenki azon röhög amit csinalsz és egyre jobban égeted le magad xdddddd

na gyomláld el magad vadgáz!!


pont olyan akar folyamatosan alázni aki új és új fiókokat csinál a gyazásásomra?

nos tegnap kezdődőtt reggel a kör.
Kezdés:márc. 29, 10:00
Vége:márc. 30, 22:00


úgy vagyok 10 helyen hogy beléptem , be tettem a fiókkezelőt és ennyi. kezdés 10 órakor volt én márc. 29, 15:32 léptem be.ez azt jelenti késtem 5 óra 32 percet.
ma hajnalba felébredtem és még megy a fiókkezelőm.

93 játékos név van . ha én csak fiókkezelővel vagyok 10 helyen hogy rá se néztem.akkor nem igazán játszot senki a 93 játékosból.


de már külsőre se igazán jár be senki pont a ilyen emberek miatt mint te vagy,kicsit szállj már magadba,
annyi bátorságod nincs hogy felvállald amit le írsz.
adot a lehetőség , keres fel a játékba ird le ki vagy, utána a véleményed, persze ahhoz kéne kis bátorság is.
 

Harper

New Member
A reakció pontszáma
2
Jó lenne bevezetni olyan köröket, mint mondjuk most a portugáloknál, mert ezek a jelenlegi körök nagyon nevetségesek és unalmasak.
 

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
gratulálok a új speed körökhöz.
igazán érdekes és hibás beállítások vannak, de legalább lehet mondani ez is van.
pont meg felel annak a rétegnek akik azt hiszik tudnak játszani, közbe meg nem.

idézek kicsit elérőbbről.

duck that quacks



Mi zavar téged annyira, hogy néha változtatsz a dolgokon? Félsz, hogy elrontja, ha a szerver felével játszol? Mert az ilyen dolgok rontják a sebességet, nincs még egy olyan szerver, mint a magyar - itt mindenki csoportosul és együtt játszik. Jómagam jöttem ide és játszottam egy kört a minap (https://twspeeds.com/hu/rounds/5480), és csak az első 2 órában játszottam, és abból a néhány srácból, akik játszottak, a legtöbben barátok voltak. freedom, papmark, hábi, spanglee, abisman, kandurka, uloo, le respect.fr, sidragaso
Ezt tekinti versenyképesnek? Ez az oka annak, hogy miért nem akar véletlenszerű törzseket? Mert akkor nem játszhattok 20 fős csapatként? Mi a mulatság így játszani?
Jajj hagyd már ezt a duck idézetet, tetováltasd magadra komolyan. A fele nettó hülyeség, főleg amikor részletezi ki kivel volt együtt. Ha nem lenne alvó mód lehetne harc is, de Zippo te jó szokásodhoz híven a kezdő + éjjeli bónusz lejárata után beraktad magad ezen a körön is a kör végéig alvóba, hogy majd elmondhasd hogy top5-ben végeztél.
 
Utoljára szerkesztve:

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
Jó lenne bevezetni olyan köröket, mint mondjuk most a portugáloknál, mert ezek a jelenlegi körök nagyon nevetségesek és unalmasak.

Noobleadernek volt egy jó kezdeményezése tavaly, játékosoktól gyűjtött be egy kérdőív formájában javaslatokat speed körök beállításaira, ez lehetne most is akár.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Jajj hagyd már ezt a duck idézetet, tetováltasd magadra komolyan. A fele nettó hülyeség, főleg amikor részletezi ki kivel volt együtt. Ha nem lenne alvó mód lehetne harc is, de Zippo te jó szokásodhoz híven a kezdő + éjjeli bónusz lejárata után beraktad magad ezen a körön is a kör végéig alvóba, hogy majd elmondhasd hogy top5-ben végeztél.


na akkor .
most van egy párom a speeden,
akire rá ment 3 "profi" xd
3 v 1 ellen a társam haza küldte őket sírni.sorba menekültek alvóba.
3 ból egy már 0 pontos.
a nagy profi Bailey.ca meg 12-20 közt alvóba . olyan körön amikor 20-12 közt 400 % védelem van.

olyan könnyen dobálóztok jaj igy meg úgy,

más szemébe a szálkát is meg látjátok a sajátotokba a karót sem.


ezek a nagy profik csak azért érnek el valamit is, mert csordába támadnak 1 játékosra.

és mielőtt el kezdené valaki, ez csapat játék, ez klán háború....

igen. csak hogy ez a játék nem a speedre lett kitalálva .
hanem 80 - 100 fős klánok harcára egymás ellen.
meg jegyzem a leg több szerveren külső védelem is van normálon.


spepeden támadni tud mindenki mindenkire klántól független, de védekezni nem.

a lényeg az, hogy akik itt verik magukat milyen profi játékosok, valójába semmivel se jobbak senkinél.
 

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
na akkor .
most van egy párom a speeden,
akire rá ment 3 "profi" xd
3 v 1 ellen a társam haza küldte őket sírni.sorba menekültek alvóba.
3 ból egy már 0 pontos.
a nagy profi Bailey.ca meg 12-20 közt alvóba . olyan körön amikor 20-12 közt 400 % védelem van.

olyan könnyen dobálóztok jaj igy meg úgy,

más szemébe a szálkát is meg látjátok a sajátotokba a karót sem.


ezek a nagy profik csak azért érnek el valamit is, mert csordába támadnak 1 játékosra.

és mielőtt el kezdené valaki, ez csapat játék, ez klán háború....

igen. csak hogy ez a játék nem a speedre lett kitalálva .
hanem 80 - 100 fős klánok harcára egymás ellen.
meg jegyzem a leg több szerveren külső védelem is van normálon.


spepeden támadni tud mindenki mindenkire klántól független, de védekezni nem.

a lényeg az, hogy akik itt verik magukat milyen profi játékosok, valójába semmivel se jobbak senkinél.

Ez nem semmi!

(Rajtad kívül senki nem sír ha egy jobb legyőzi, szerintem ők sem tették)
 
Utoljára szerkesztve:

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
én se sirok.
ha valaki le győz, de hagy mondjam már el a véleményem.
csak tud, nem szokásom sirni.



3 v 1 be mentek rá a társamra.
az meg le iskolázta őket.


és menekülnek alvóba minden nap 12-20 közt amikor nincs éjszakai.

hagy legyek már büszke a barátomra.

na ná ilyenkor csöndbe vannak.
 

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
én se sirok.
ha valaki le győz, de hagy mondjam már el a véleményem.
csak tud, nem szokásom sirni.



3 v 1 be mentek rá a társamra.
az meg le iskolázta őket.


és menekülnek alvóba minden nap 12-20 közt amikor nincs éjszakai.

hagy legyek már büszke a barátomra.

na ná ilyenkor csöndbe vannak.

xdddddddddddd
 
Fent