Kocsma

DeletedUser18265

Vendég
https://www.klanhaboru.hu/rules.php

Nos az van,hogy régen a szabályzatba ott volt a duál lehetőség,most már nincs ott,gyakorlatilgag nem szabályos a dzuál accok.
akkor most vagy van szabály és azt be kell tartani vagy nincs és mindenki csinál amit csak akar.?hogy van ez?


Tessék Drága csak, hogy megnyugodj itt írnak a dual fiókokról, inkább a wikin keresgélj...
Érdemes kicsit jobban körültekinteni mielőtt mindenki szabályszegő lesz a környezetedben...
https://help.klanhaboru.hu/wiki/A_Duál_fiók
 

DeletedUser18465

Vendég
Tessék Drága csak, hogy megnyugodj itt írnak a dual fiókokról, inkább a wikin keresgélj...
Érdemes kicsit jobban körültekinteni mielőtt mindenki szabályszegő lesz a környezetedben...
https://help.klanhaboru.hu/wiki/A_Duál_fiók

figyelj mindjárt jön, hogy nem a szabályzatban van blablabla... :D :DBannolni fog mindenkit, kíváncsi vok hányszor jelentett engem mióta írok xddd 25 jelentés az alsó határ :D és 10 hszem ha volt, tehát 1 hszt biztos többször megindokolt és kivesézett :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221

DeletedUser18465

Vendég
csak hogy ez nem a KH szabályzata pusztán ismertető.
Ami meg magyaráza mi a duál jelentése.
De a konkrét KH szabályba már nincs ott a duál lehetőség.
Már pedig a KH szabály az amit nekünk is és a supportnak is be kell tartani.
annak meg meg kell felelni a ÁSZF szabályainak.
Nem véletlen vannak törvények minden egyes országban.

Hallod menj a navhoz... meg ügyvédet is fogadj, ez akkora hiba hallod, lecsukják az egész kh supportségot mert ászf baromságokkal jössz... ennyi időd van, hogy ilyenekkel foglalkozz, hát sírok mennyire butuska vagy
 

DeletedUser18265

Vendég
csak hogy ez nem a KH szabályzata pusztán ismertető.
Ami meg magyaráza mi a duál jelentése.
De a konkrét KH szabályba már nincs ott a duál lehetőség.
Már pedig a KH szabály az amit nekünk is és a supportnak is be kell tartani.
annak meg meg kell felelni a ÁSZF szabályainak.
Nem véletlen vannak törvények minden egyes országban.


Tehát azt állítod a magyar support nem tartja be a szabályokat, úgy tudom ez esetben nyugodtan fordulj a németekhez, ha jól emlékszem a fiókjaidat lezárják és velük megvitathatod az ügyet. Csak nehogy eltűnj véletlenül a jelentgetéseiddel együtt :)))
 

DeletedUser18465

Vendég
Tehát azt állítod a magyar support nem tartja be a szabályokat, úgy tudom ez esetben nyugodtan fordulj a németekhez, ha jól emlékszem a fiókjaidat lezárják és velük megvitathatod az ügyet. Csak nehogy eltűnj véletlenül a jelentgetéseiddel együtt :)))

ma elé sokunkat jelentett szerintem :( Téged örök bannra fognak ítélni Dani :( :( Veled tartok xdd Hogy mersz neki ilyet írni ilyen hangnemben ?
#kockacukor
 

DeletedUser18265

Vendég
ma elé sokunkat jelentett szerintem :( Téged örök bannra fognak ítélni Dani :( :( Veled tartok xdd Hogy mersz neki ilyet írni ilyen hangnemben ?
#kockacukor

Szeretném kérni a szerintem supportot, akik szerintem teljesen korrektek, még ha a kitiltásaimkor ennek az ellenére utaltam, hogy vizsgálják meg a ddildikot zavaro igen fontos problémát. Emellett azt is, hogy a supportot szabálytalannak állítja be, akik átverik az embereket, mert nem irják le a szabályokat ugy emlékszem ezért járt valami "jutalom" :))

Áhh meg is van :)

Gondolom a gyanusitgatás az sértés közeli dolog..
Support és moderátorok megsértése, minősíthetetlen hangnem használata --> Végleges kizárás
 

DeletedUser18465

Vendég
Már nem azért de ha a szabály egértelmüen le írja mi a szabály attól el térni nem lehet senkinek.és el van térve akkor az nem gyanusitás.Olvasd el a KH szabályt ha ott találsz olyat,hogy duál akkor meg eszem a kapalom.

tudod mit kéne neked enned ? Répát...
 

DeletedUser18465

Vendég
szabályzat.:D
https://www.klanhaboru.hu/rules.php

Szabályok
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos, még aktív internetmegosztással is.

Büntetési

Jelszavas visszaélések: Elkérés, kiadás, kizsarolás, jelszavas belépés
Kizárás napjainak száma Kizárás jellege
3 Támadható

szerintem nem értetted meg ezeknek a szövegeknek a mondanivalóját, legközelebb akkor írj ide ha érted mit írnak a szabályzatban
Addig is használj értelmező kéziszótárt, ha kell küldök linket is :)
 

DeletedUser5422

Vendég
szabályzat.:D
https://www.klanhaboru.hu/rules.php

Szabályok
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos, még aktív internetmegosztással is.

Büntetési

Jelszavas visszaélések: Elkérés, kiadás, kizsarolás, jelszavas belépés
Kizárás napjainak száma Kizárás jellege
3 Támadható


alatta vannak páldák

és ott van 1 pont
  • Ha nem vagy biztos abban, hogy kell a fiókot legálisan dual/trial fiókká alakítani, akkor aFÓRUMBAN megtekintheted a leírást.
az más kérdés,h a link nem működik a fórumátalakítás óta
 

DeletedUser8560

Vendég
Csak hogy beleszóljak ebbe is:
"A könnyített és a speed világok kivételével engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha a helyettesítést kivéve nem lépnek be egy másik fiókba sem azon a világon."
Megnéztem a logokban, 2010 óta kinn van ez a szép kerek mondat, akkor lett engedélyezve, feltételekkel a dual, trial fiók.
A feltétel egyszerű, be kell jelenteni. Ezt pedig a hivatalosan közzétett szabálymagyarázat tartalmazza a fórumon.

Bandi111: köszönöm hogy belinkelted az utána való részt, és jelezted, hogy a link nem direkt a hozzászólást mutatja, hanem magát a topicot, ahol mindez le van írva, lecseréltem, hogy az ezt keresőknek ne kelljen másfél oldalt olvasni.

  • Ha nem vagy biztos abban, hogy kell a fiókot legálisan dual/trial fiókká alakítani, akkor a FÓRUMBAN megtekintheted a leírást.
 

DeletedUser8560

Vendég
Tudom, hogy tudod, és mindenki más is, pont ezt kéne abbahagyni. Azért mert nem értetek egyet (finoman szólva) nem kéne ilyen témájú megalázó szóvicceket elsütni, mint ahogy ő sem teszi ugyan ezt. Aki erre nem lesz képes a jövőben, az pihenőre fog menni.

További jó csevegést mindenkinek.
 

DeletedUser18265

Vendég
Oké oké, hogy rendes fórumokon nem csináljuk a répázást, de azért egy kocsmába szerintem más szabályok vannak :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Oké oké, hogy rendes fórumokon nem csináljuk a répázást, de azért egy kocsmába szerintem más szabályok vannak :D

Tudnátok, hogy mire értettem a répázást :D nem arra gondoltam amire a többség :D rossz az aki rosszra gondol, de hülye aki... :D
 
Fent