Világ 82 Csevegő

EVANTEL

Member
A reakció pontszáma
18
Mar nyertuk nem 1 classicot, bar nem ezzel a csapattal.
Szoval, kihagynam foleg mint a mostanit..annyit azert nem szeretnek jatszani mar:D

Koszi,hogy gondoltal rank.

*fun fact pf meg fiokkezelo illetve szerver elejen ment el 5k pp, igy all a fiok.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
:D
Jó azért a védelmében, nálatok voltak ennél cifrábbak is, zaklat egy nap alatt ki csapott vagy 30 nuket nemessel xD
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Brokimanót igazoljátok le inkább, ahogy hallottam, enemy közé barbizást toltok, abban meg ő elég pro
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Gratulálok a győzteseknek, innentől hivatalos: a Para nem folytatja a játékot. Tarthatatlan lenne a jelenlegi helyzet.
Ha van rá érdeklődés, a miértjét szívesen megírom itt, saját szemszögből visszatekintést, hogy milyen volt a szerver és mi vezetett idáig, mi volt a kulcsmomentum. Ha nem, akkor nem.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Gratulálok a győzteseknek, innentől hivatalos: a Para nem folytatja a játékot. Tarthatatlan lenne a jelenlegi helyzet.
Ha van rá érdeklődés, a miértjét szívesen megírom itt, saját szemszögből visszatekintést, hogy milyen volt a szerver és mi vezetett idáig, mi volt a kulcsmomentum. Ha nem, akkor nem.
Érdekel
 

Derfel

New Member
A reakció pontszáma
11
Gratulálok a győzteseknek, innentől hivatalos: a Para nem folytatja a játékot. Tarthatatlan lenne a jelenlegi helyzet.
Ha van rá érdeklődés, a miértjét szívesen megírom itt, saját szemszögből visszatekintést, hogy milyen volt a szerver és mi vezetett idáig, mi volt a kulcsmomentum. Ha nem, akkor nem.
engem is érdekel, mert nem értem. (nem gúnyolódom...)
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Okes, ma vagy lehet csak holnap, mert még gyengélkedem (szemét vírus) leírom. Kösz a játszást.
 
A reakció pontszáma
3
Köszönjük nektek a játékot. Remélem legközelebb sikerül úgy eldönteni a szerver győztesét, hogy igazi nagy harcokat tudunk tolni!
 
Fent