Világ 68 Csevegő

DeletedUser20567

Vendég
Randomos voltál?:) ja nem az 38! / Valaki tényleg elmagyarázhatná hogy az FS-nek miért nincsen a klánháborúban ellenfele!/
A Spártát mindenki kövezte annó../ én viszont most egy kicsit értetlenül állok!
DJ! Te vagy a legnagyobb FS kritikus! Ennyire utálja mindenki a másikat, hogy egy tisztességes klánt nem tudunk kiállítani ellenük?
Tényleg ide jutottunk?:)
Biztos ki lehetene állítani egy csapatot. Minden klán verhető ilyen vagy olyan formában. Mivel úgy mond állandó tagság már nem igazán van, ezért tud az FS nagy létszámú csapattal kiállni. Ez is előny,valamint a stabil vezetés.
 

DeletedUser20567

Vendég
Idő, kitartás és pénz. Nagyjából ennyi kell most ehhez. Idő talán a legfontosabb.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.235
Randomos voltál?:) ja nem az 38! / Valaki tényleg elmagyarázhatná hogy az FS-nek miért nincsen a klánháborúban ellenfele!/
A Spártát mindenki kövezte annó../ én viszont most egy kicsit értetlenül állok!
DJ! Te vagy a legnagyobb FS kritikus! Ennyire utálja mindenki a másikat, hogy egy tisztességes klánt nem tudunk kiállítani ellenük?
Tényleg ide jutottunk?:)

Nem egészen látom, hogy kerültem ebbe a kommentbe (is) :D Nem FS kritikus vagyok, hanem playstyle kritikus, de ez az én egyéni problémám, másnak meg az enyémmel van baja :D Én sajna dodgeoltam V68-at, a sokkal amatőrebb .net-en épp akkor indult szerónk :(
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
És elnézést a sok offért és valóban trollkodásért! /A Következő hetekben úgy sem lesz itt már semmi szerintem!/ remélem nem lesz igazam...
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
ASG már nem is?
Pedig top3 vezető van ott,nem is értem.. Megint ingyen szeróra futkos ez a Márkó gyerek is,s kerüli az ASGt...
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Mondom én a tagság nem nőtt fel a vezetőséghez ő lehet top 3 vezér ha tagok nem top 3 tagok

logic
 
Fent