Világ 68 Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ingyenszerver már nem lehet, nem tudom emlékeztek-e :D Én nem felejtettem el :)
Akkor nem volt szájhuzogatás, hogy majd ha akkor indultok, ha éppen nekünk megfelel,stb. Ez alapján nem mi leszünk azok akik vádolhatóak,ha indulunk és ellenfél nélkül leszünk. Nem mi ígértük be magunkat. Nekünk lett megígérve, hogy sokan készülnek ellenünk és jönni fognak. Innentől a többi csak blabla. Vagy már hirtelen nem is ellenünk készültek sokan? Sürgősen dolga lett mindenkinek ha megyünk valahova? Hát oda ne rohanjak.


Roppantul kíváncsi vagyok ez hogy lesz kiforgatva. Ide van írva kerek perec.

Ne aggódj, sokan készülnek ellenetek, és ott leszek :)
 
Utoljára szerkesztve:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Itt még mindig az volt hogy akkor legyen v69 vagy 70-en,egyik klán se tudja hogy milyen beállitás lesz 69 vagy 70-en,így nem lehet az a kifogás hogy ti alkalmazkodjatok más klánhoz ,hisz az ellenfél se tudja milyen beállitás lesz,az a szép amikor megbeszélik hogy jó 70-en,mindenki összeszedi akit akar, és amikor nyilik szépen mindenki beregel,aztán mehet a harc.
 

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
Ingyenszerver már nem lehet, nem tudom emlékeztek-e :D Én nem felejtettem el :)
Akkor nem volt szájhuzogatás, hogy majd ha akkor indultok, ha éppen nekünk megfelel,stb. Ez alapján nem mi leszünk azok akik vádolhatóak,ha indulunk és ellenfél nélkül leszünk. Nem mi ígértük be magunkat. Nekünk lett megígérve, hogy sokan készülnek ellenünk és jönni fognak. Innentől a többi csak blabla. Vagy már hirtelen nem is ellenünk készültek sokan? Sürgősen dolga lett mindenkinek ha megyünk valahova? Hát oda ne rohanjak.


Roppantul kíváncsi vagyok ez hogy lesz kiforgatva. Ide van írva kerek perec.

Igaz, 3 alklannal tiszta fasza harc lesz megint.
A legvege pedig duma csak. Senki sem fel toletek ne aggodjatok, csak akkora tagallomannyal rendelkeztek,hogy kb alapbol a fel vilag a teruletetek. Ha pedig annyira hianyoljatok az ellenfelet menjetek Nemet vagy brazil szerverekre. Bar az utobbin egybol lankadna a figyelmetek.
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Itt még mindig az volt hogy akkor legyen v69 vagy 70-en,egyik klán se tudja hogy milyen beállitás lesz 69 vagy 70-en,így nem lehet az a kifogás hogy ti alkalmazkodjatok más klánhoz ,hisz az ellenfél se tudja milyen beállitás lesz,az a szép amikor megbeszélik hogy jó 70-en,mindenki összeszedi akit akar, és amikor nyilik szépen mindenki beregel,aztán mehet a harc.
Hat igy lenne a korrekt de vannak emberek akik az Ingyen PLECSNIT szeretik es utanna nagy arcal KI irnanak kulsore .
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Ingyenszerver már nem lehet, nem tudom emlékeztek-e :D Én nem felejtettem el :)
Akkor nem volt szájhuzogatás, hogy majd ha akkor indultok, ha éppen nekünk megfelel,stb. Ez alapján nem mi leszünk azok akik vádolhatóak,ha indulunk és ellenfél nélkül leszünk. Nem mi ígértük be magunkat. Nekünk lett megígérve, hogy sokan készülnek ellenünk és jönni fognak. Innentől a többi csak blabla. Vagy már hirtelen nem is ellenünk készültek sokan? Sürgősen dolga lett mindenkinek ha megyünk valahova? Hát oda ne rohanjak.


Roppantul kíváncsi vagyok ez hogy lesz kiforgatva. Ide van írva kerek perec.

Kísértsd csak a sorsod.... :D Aztán nehogy meglepődj te "ingyészervereketszerető"! ;)
 
Fent