Bfk

DeletedUser

Vendég
A supporter kizárta és az admin feloldotta.
Mindezt azért,mert a supporternek nincs mérlegelési lehetősége de az adminnak van.

Minden érintett klánból (a tiédből) is feloldottuk a feljelentési roham kapcsán kizárt játékosokat.
 

DeletedUser

Vendég
a minden háborúból önmagát kivonó és vegetálással sok-sok évet átélő BFK egy dühroham miatt majdnem kioltotta a saját jövőjét :p
Hát ez jó :D

gabcsi??:eek:
darki en mar nem jatszom ahogy te se;)

Egy szóval sem mondtam hogy nem játszom :p
Meg ha már nem játszol,akkor miért érdekel hogy ki hogyan dönt ?

vigyázz .
Ha tovább rosszalkodsz ,az az ördög mögötted ideges lesz :D
 

DeletedUser

Vendég
enyembol??:eek:

erdekes mind2nek tudnia kell a szabalyokat
illetve alkalmazni
anno mikor meg jatszottam nalam miert nem merlegeletetek??
igaz nem volt ilyen duhkirohanasom mint itt az erintett embereknek

ja es 1 masik
a supporter zar ki
en fellebezek akkor miert ugyanaz a support valaszol?? neki ugyebar "nincs merlegelesi lehetosege"

de gondolom itt is vannak kivetelek:D
 

DeletedUser

Vendég
ja es 1 masik
a supporter zar ki
en fellebezek akkor miert ugyanaz a support valaszol?? neki ugyebar "nincs merlegelesi lehetosege"

de gondolom itt is vannak kivetelek:D

Miért kinek kéne válaszolnia? Annak akinek gőze sincs az ügyről?
Mindig az a supporter válaszol aki a kizárást intézte.
Kivéve ha az admin elvette a levelet vagy az eredetileg illetékes supporter pár napig nem ér rá.
 

DeletedUser

Vendég
nem darki:p
sytex es akkor az osszes fellebezett (kizarasi) esetnel akkor a support ir az adminnak ("hogy fellebeztek a dontesem de mivel nem mivel nem meregelhetek neked(vagy vmelyik adminnak) kell dontened mi legyen de en majd tovabbitom")
 

DeletedUser

Vendég
Igen. Nagyjából így van.
Persze nem az összes esetnél, mert szerencsére az esetek többségében a játékos elismeri a bűnét és nem veri az asztalt a másodfokú vizsgálatért.

3 napoknál amúgyis felesleges mert mire az adminokhoz eljut a levél és döntés születik, addigra már nincs értelme az enyhítésnek(ami mellesleg nem biztos, hogy feltétlenül megtörténik)

Arról nem beszélve, hogy sokszor van még takargatnivalója a játékosnak a leleplezett dolgon kívül is.
Értelmes ember meg nem hívja fel magára a figyelmet.
 

DeletedUser

Vendég
Igen. Nagyjából így van.
Persze nem az összes esetnél, mert szerencsére az esetek többségében a játékos elismeri a bűnét és nem veri az asztalt a másodfokú vizsgálatért.

3 napoknál amúgyis felesleges mert mire az adminokhoz eljut a levél és döntés születik, addigra már nincs értelme az enyhítésnek(ami mellesleg nem biztos, hogy feltétlenül megtörténik)

Arról nem beszélve, hogy sokszor van még takargatnivalója a játékosnak a leleplezett dolgon kívül is.
Értelmes ember meg nem hívja fel magára a figyelmet.

Bűnét az ismeri el, aki elköveti. Olyat, amiért már felelőségre lett vonva, durva felhozni. Azon nincs mit takarni. Az IQ-mat pedig nem igazán cserélgetném el, ahoz elég magas, és nem itt lett lemérve, hanem szakembereknél.
 

DeletedUser8631

Vendég
Bűnét az ismeri el, aki elköveti. Olyat, amiért már felelőségre lett vonva, durva felhozni. Azon nincs mit takarni. Az IQ-mat pedig nem igazán cserélgetném el, ahoz elég magas, és nem itt lett lemérve, hanem szakembereknél.

Neked szükséged volt szakemberekre, hogy lemérd az IQ-dat? :D Hát ez szörnyű, de komolyan. Ha neked külső megerősítés kell ahhoz, hogy bebizonyítsd magadnak, vagy akár másoknak is, hogy intelligens gyerek vagy. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Neked szükséged volt szakemberekre, hogy lemérd az IQ-dat? :D Hát ez szörnyű, de komolyan. Ha neked külső megerősítés kell ahhoz, hogy bebizonyítsd magadnak, vagy akár másoknak is, hogy intelligens gyerek vagy. :eek:

Van, aki bizonyos munkakörhöz bizonyos vizsgálatokon át kell, hogy essen. És ott meg is mutatják a végeredményt. Igen, szörnyű, hogy esetleg vannak emberek komoly beosztásban, és ezzel lehet nyíltan sértegetni és cikizni másokat.

Tudod, már egy mentős, tűzoltó, vagy rendőrautó jogosítványáoz olyan Pályaalkalmassági vizsga kell, melyen 20 ból 19-en elbuknak.
 

DeletedUser8631

Vendég
Van, aki bizonyos munkakörhöz bizonyos vizsgálatokon át kell, hogy essen. És ott meg is mutatják a végeredményt. Igen, szörnyű, hogy esetleg vannak emberek komoly beosztásban, és ezzel lehet nyíltan sértegetni és cikizni másokat.

Tudod, már egy mentős, tűzoltó, vagy rendőrautó jogosítványáoz olyan Pályaalkalmassági vizsga kell, melyen 20 ból 19-en elbuknak.

Fogalomzavarban vagy akkor, de nem gond. Álltalános intelligencia nem egyenlő a pályaalkalmasságival.
 

DeletedUser

Vendég
Alap probléma az is, hogy sokan összetévesztik a az intelligencia szintet a műveltségi szinttel.. hát, kérem, nem ugyan az :)
Nemrég olvastam egy felmérésről, miszerint a vezetői pozícióban lévő emberek IQ-jának nagy része csupán a 100-at, ill. annál kevesebbet érik el, ez azzal magyarázható, hogy a magas intelligencia szinttel rendelkező emberek nagy részének ez az adottság párosul nagymértékű lustasággal :)

Bocsi az off-ért :)
 

DeletedUser1575

Vendég
V1 világ játékosai!:)

Ezúton köszönök el tőletek mindenek előtt azonban majd megosztom veletek a véleményemet,ahogy én látom a v1-et:D
Nagyon sok minden bennem van amit eddig nem akartam kimondani,de most kimondom,előre is elnézést Sajtmacska ha néha kicsit erősen fogalmaznék:D
Soha nem voltam kizárva ezért hagyjátok meg ezt a levelem cenzúra nélkül jutalmul:D

Szégyen!
Szégyen amit leművelnek a nagy klánok!


Bfk: nyavajog a külső fórumon,hogy hosszú a végjáték,de nem támadja a cotrot,inkább a 10-ed akkora mnő-t támadja...
Gratula top 1 klánhoz való viselkedés,ahelyett,hogy a cotr-nak mennétek,csak ugye vele nem bírtok…
Nem ezzel a pár mnő-s faluval nyertek ha nyertek,amíg nem mertek nekimenni a cotrnak normálisan addig nem is érdemlitek meg ,hogy győzzetek!
Nem is fogtok ilyen amatőr játékosokkal,(lásd később jelentések Kira 30 hsznél)
Ezt se nagy sikerrel ,mert tőlem 1 azaz 1 db falut vittek el,ami kieső falu volt(cserébe vittem tőlük 145 falut:D)
Fel fogjuk rakni Kira30-al a jelentéseket összegyüjtöttük nektek egy csokorral,jókat nevettünk rajta(tok),remélem a v1 játékosai is ezt fogják tenni

Cotr: köszönöm Misi59-nek a 7 azaz 7 darab védőfalut mint szövi segítséget,és riri-nek a 10e nehézpacit,ezekkel sikerült megfognom több száz bfk-s támadást:)
A riri féle csapat?O mindig is híres volt,hogy szeret elbújni olyan helyen foglalni,hogy az istenért se legyen pirosban,most is ezt tette!
Igazából miattuk nyílt ki a bicska a zsebemben,az istenért se voltak hajlandók bfk-t támadni a 57-és 67 környéken,foglaltak de elbújtak a foglalásokkal nehogy piros falu legyen körülöttük..
Márpedig én nem fogok aszisztálni itt ülni védekezni sikeresen,bfk ellen ,hogy ezek belül foglaljanak,maguknak és védjem a seggüket egymagam…
Kértem a cotr fórumon segítséget tőletek,támadjátok a bfk-t ne féljetek tőlük..de Ti féltek,alamuszi nyulak vagytok fontosabb az nektek,hogy a nagy kékben foglaljatok mint a fronton..
Nemhiába szállt riri és csapata mint a méh klánról klánra felzabálni klánon belül akit csak lehet..és menekülni a harc elől..
Tudom mert jöttek a kl-be is majd menekültek a kl-ből is:D

De természetesen elismerésem a rendes cotr játékosoknak,mert nem mindenki fél támadni:)

Jah jut eszembe The boss: küldött védőt Kira30-nak mikor 2000 bejövője volt,7 erősítés jött 1-1 erősítés 230-700 nehézpaciig terjedt..összesen 4000 nehézpaci jött tőle Kira 30-nak...
Kira szó nélkül visszaküldte mert ez szégyenteljes hozzáállás,ennyivel a boltba nem megyek újságért...

Most pedig mai napon belépett a másik nyuszi klán a angels..
Direkt kisbetűvel írom mert nem vagytok angyalok…:D

Nem is tudom,,hogy lehet ehhez képe a top1 klánnak,hogy segítségül hívja egy 10-ed rangú klán ellen az angelst is:D
Szégyen mindkét klánra

Jah ha már angels:

Angels tagok!
Nem tudom milyenek vagytok az életben,de remélem normális emberek..Már csak azért mert ha ilyen vezérem lenne már rég leváltottam volna..
Remélem normális épeszű felnőtt emberek vagytok ,mert sajnálnám a családotokat.
Mint ahogy sajnálom vader családját is aki itt éli ki magát és a mindenség kardjának képzeli magát:D
Hehe kb bertajoe színvonal…
Alább bemásolok egy levelezést majd olvassátok el..
Hánynom kell Tőled vader…
Először is tanulj meg írni,olvasni értelmezi,fogalmazni,tudod mint az alsó tagozatban,…..:)
Nem is tudom lehet bertajoe volt a padtársad?:)
És nem kerültetek felső tagozatba?
Ez elárulná a színvonalatokat…és megmagyarázna mindent…

Lenulla(LeOna) :Rád pedig biztos nem lennének büszkék a szüleid..
Nagyapám tuti kukoricán térdepeltetne,és lekeverne egy szájast ,,mert se viselkedni,nem tudsz se tisztelni a kort az idősebbet..
Azt a pénzt amit Anyudék adnak prémiumra inkább könyvekre tanulásra magad fejlesztésére etikett órákra költsd…

Feljelentgetési ügy:

Olvastam a külső fórumot,ehhez csak annyit tennék hozzá:
Aki nem követ el szabálysértést azt nem zárják ki.
Én nem követtem el soha semmilyen szabálysértést becsületesen korrekt módon szabályokat betartva játszottam,és sose zártak ki amire büszke vagyok!:)
Pedig tuti fel voltam jelentve,de tisztán nyugodtan aludtam mindig.
És amire még büszke vagyok az ,az ,hogy az eredeti fiókkal saját magam értem el azt,hogy top 20-ban vagyok pontban, let-ben
Nem átvett fiókkal,mint egyesek…

Röhejes volt ahogy durvapisti,és a többiek megmagyarázták a cosa nostrát és a többit,és üvöltve a supporttal,a németekkel fenyegtőzött, Han és társai fordítást követeltek,majd mikor visszaengedték a bfk-sokat egyből haver volt a supp..
Kétszinű ,megnyilvánulás…mint a bfk-ra jellemző jellemvonás (lásd knight)

Egyet sajnálok: most lett volna a legjobb harcolni,a bfk-ellen de a néhány cotr tag nem volt méltó szövi hozzá,én pedig nem fogok itt ülni,és védeni őket ,mert nem érdemlik meg az időmet!


További jó barbizabálást,és inaktív foglalást Nektek!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1575

Vendég
Íme egy levél ami sok mindenre választ ad:)

És kérném a suppot ne cenzúrázzon nincs benne semmi olyan:)

De vader okosabb vagy mint egy 5.-es?:D


mozso70 a hó 05.04.. napján 14:15 órakor
Szia ! Régen beszélgettünk , nem tudom hogyan álltok a Hellel , de nagyon furcsállom az , hogy már MNÖ tagokat is lakatoltok le .
Lehet , hogy a BFK áll közelebb hozzátok mint mi , de anno Sipi , Sub , BertaJoe csapatot nagyon megakartátok ölni. Ha úgy gondoljátok itt az idő a nagy revansra , akkor nem értem miért ellenünk álltok be a sorba.
Sohasem hittem volna , hogy ezt fogjátok csinálni . No nem baj , én személy szerint baromira nagyot csalódtam .

No de félre a KH-t. Kívánok Kellemes Húsvéti Ünnepeket az egész családnak :)

Mozso70

mozso70 a hó 05.04.. napján 14:15 órakor
Amennyiben a lakatok csak véletlenül kerültek oda , gondolom leveszitek :)

Vader Sith nagy Ur a hó 05.04.. napján 14:48 órakor
nem láttam lakatokat ?

mozso70 a hó 05.04.. napján 20:14 órakor
Én sajnos igen . Nézz be a foglalástervezőbe , és szürj az MNÖ-re.

mozso70 a hó 05.04.. napján 20:24 órakor
Helyettesítenek ? Korábban legalább köszönésre méltattál :)

Vader Sith nagy Ur a hó 06.04.. napján 07:15 órakor
Bocs sajnos sok a dolgom és nemkellmes dolgokkal kel foglakoznom elszoktam az irástol is én nem látok mnö lakatokat .

De ha bugyogo kihuzza a gyufát k77 en akkor én fogom rá tenni.

Amugy neked és családodnak is kellmes húsvétolást sok piros tojást meg sok pálinkát

zsolt

mozso70 a hó 06.04.. napján 09:11 órakor
Mi a gond ? Mindketten korrektek vagytok mivel ismerlek Benneteket. Majd adok falvakat és nézd meg. Remélem nem igaz amit gondolok, vagy mögötted szervezkednek a BFK szimpatizánsok. Sajnos az én helyettesítési hibám miatt lett a tagunk barbár:( Szóval ha lehet ezen ne akadjatok már ki. Aki pucolt az vigye.

Ui. Remélem nem komoly baj van otthon.

Vader Sith nagy Ur a hó 06.04.. napján 13:37 órakor
nem a klánba de ez ugy e belö ügy azokona falukon maradt a lakt amit elvittetek az orrunk ellöt ilyen lakat van nálam is

remélem megoldodnak a gondjaim

zsolt

mozso70 a hó 06.04.. napján 13:41 órakor
Drukkolok Neked hogy megoldódjon.

Ha nem titok , mi a gond hátha tudok segíteni. Sok ismerős és barátom van mindenütt.

Akkor ezek szerint ezek bent maradt lakatok ? Ha lehet vegyétek le ha nem nagy gond.

Árpi

mozso70 a hó 06.04.. napján 13:42 órakor
Ha olyan tudunk Skypon is beszélni róla .

Vader Sith nagy Ur a hó 06.04.. napján 14:11 órakor
nem nem tudsz de szolok ha lezs valami változás a dipoban

ennyivel tartozok neked még ha a társaidat nem is szeretem

mozso70 a hó 06.04.. napján 14:17 órakor
Okés ! Viszont a lakatok másfél évvel ezelőtt foglalt falvakon vannak.
Zsolt ! Nem gondolod , hogy az MNÖ után Ti jönnétek a BFK sorozatában ? Mindket is etettek a Hell-el kapcsolatban és buzdítottak a Cotr ellen. Majd ha bejönnek közétek akkor Benneteket is megtámadnak. A saját testvér klánjukat a Knight-t is betámadták és szétverték. Ott abban a csapatban az adott szónak nincs ereje. Az Angels tagok többsége szintén szimpatikus , van egy kettő aki kilóg, de nálunk is van ilyen :)
Szóval sajnálom ha nem tudtam segíteni.

Vader Sith nagy Ur a hó 12.04.. napján 16:17 órakor
h avagy irj rám

mozso70 a hó 12.04.. napján 20:58 órakor
Szia vagyok

mozso70 a hó 12.04.. napján 21:13 órakor
Szia vagyok

Vader Sith nagy Ur a hó 13.04.. napján 08:15 órakor
brutal gyerekre haragszok mit tudsz rola?

mozso70 a hó 13.04.. napján 09:19 órakor
Miért haragszol ?

Vader Sith nagy Ur a hó 13.04.. napján 09:23 órakor
egy másik játékba játszik egy tag és lenyomott és szarik válaszolni !!

lefogom nyomni a tagot függetlenül mindentöl

mozso70 a hó 13.04.. napján 09:28 órakor
Melyik világban ?

mozso70 a hó 13.04.. napján 09:29 órakor
ha lehet a világokat ne keverjük, pláne ne a játékokat.
Ha gond van akkor beszélek vele csak hamarabb írj.

Vader Sith nagy Ur a hó 13.04.. napján 09:33 órakor
hát emberböl vagypok

mozso70 a hó 13.04.. napján 09:36 órakor
Melyik játékon van probléma ?

Vader Sith nagy Ur a hó 13.04.. napján 14:15 órakor
xxxxxxxxxxxxx
itt én zola cenzúráztam mert a játék egy nem innogames játék ráadásul:DDDDDDD

mozso70 a hó 13.04.. napján 14:46 órakor
No az meg micsoda ?
Majd ránézek. Biztos hogy ugyanaz a Brutal gyerek ?

Vader Sith nagy Ur a hó 14.04.. napján 09:07 órakor
biztos jo kis játék ott nyomom mostanában

Vader Sith nagy Ur a hó 15.04.. napján 21:26 órakor
Most hallotam mit csináltatok bertajoe val!!

Én nem is tudom mit mondjak nemzeti öszefogás!!
Hánynom kell milyen klán vezére vagy!! Nem a tisztességes játék hanem a feljelentgetés!!
Nem néztem volna ki belölletek A BFK ezt csinálta de hogy ti is!!

Gusztustalan hogy még vannak ilyen emberek a szeveren akik nem a játékért vannak itt!!

Barátom csalodtam én a játékrt játszom nem ezért .

holnp döntünk mi legyen veletek de az biztos én fogom javasolni hogy minden diplomácát szakitsunk meg!! nem akarok ilyen emberrekkel semmi közös dolgott!!
a legnagyobb csalodásom ti vagytok

vader

mozso70 a hó 16.04.. napján 08:43 órakor
Szia !

Mit csináltunk Berta Joe val ?
Mielőtt bármit is írnál kérdezd meg a másik oldalt is.
Berta Joe mindig mindent össze- vissza kavar. Az hogy voltak letiltások minden szinten , hallottam . Nekünk játékost is véglegesen kizártak.
Az hogy ezek után hogyan döntesz a Te dolgod. Én sohasem mások fecsegéséből ítéltelek meg , bár tehettem volna . És sohasem írtam ilyen megalázó dolgokat Neked . Ha úgy gondolod, megérdemlem ám legyen.

Üdv Mozso70
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek, aki még játszik vagy aki még nyomon követi a v1 sorsát.


Én elbúcsúzom tőle (igen, rá lehet kattanni a falvakra a sok ingyenélőnek is :D), de előtte azért elmondanám röviden a véleményemet az egész V1-ről. Eddig ez valahogy kimaradt. Nehogy már megfosszam magam eme élménytől. :D
Hozzászólás két részben, mert még a rendszer is besokallt a több, mint jóból. :D

Nekem szép volt (legalábbis részben és többnyire) a játék, de elég volt. Főleg a sok szarkavarás. De bővebb véleményt lássatok egy-egy klánnál. :D



Kezdjük a Top1 klánnal, akinek mindenki gratulál az eddig elért sikereihez.
Én csak a sok kavaráshoz tudok, a sok aljas húzáshoz, amit elkövetett v1-es jelenléte során. Ha ez kell a győzelemhez, akkor valóban Ti érdemlitek meg. Na jó, meg talán az Angels. :D
De hogy játék alapján semmiképp nem, az egyszer biztos. Lement már vagy 2700 fullotok (egyébként marha nagy merészség egy tized akkora klánt betámadni, de tudom, tőletek erre telik), egy falut nem vittetek. Próbálkozás volt, nem is egy, de hát ugyebár tudjuk, hogy ha nem ütöttetek ki katonaságot, valaki kiugrált. Uppppsz, ezt ne felejtsétek el közölni a tagjaitok többségével sem, aki 19-20 (!) óráról :eek: próbált benemesezni oda, ahol minden seregem megvolt. Lol. :D
Legalább jött volna fullal a nemes, de még arra sem tellett. :D
Próbáltam csemegézni a sok elmentett jelentés közül, mert piszok sok van, de pár gyöngyszemet megosztok mindenkivel. :D (Rusait kihagyom, neki jöhetne az összes, amivel jön, de őt a játékosoknak nem kell bemutatni, már rajta röhög a fél V1)

1.)
Hatékony :D De a bárd és a kos hol marad? :D
Támadó: vsse
Származási hely: Erzsi (699|445)

Mennyiség: 0 0 0 0 404 1239 0 0 0 0 0 0
Veszteség: 0 0 0 0 404 1239 0 0 0 0 0 0


2.) :D
Támadó: sityu1
Származási hely: 061 sityu1++ B (854|517)

Mennyiség: 0 0 19126 0 0 0 0 0 296 0 0 0
Veszteség: 0 0 19126 0 0 0 0 0 296 0 0 0

:D :D


3.) Hogy hogy néz ki egy FULL-extrás támadás (lovag biztos máshol volt, nemes 58 órán túl, csak azért hiányzik :D)
Támadó: bizsoking
Származási hely: Zsuzsanna. (800|79)

Mennyiség: 681 222 4441 681 222 2171 433 136 259 42 0 0
Veszteség: 681 222 4441 681 222 2171 433 136 259 42 0 0

4.) Ellenhez közeli falu, ezért mint a legelső falvunkban, vegyeseket gyártunk, hogy legyen védő is tologatáshoz? :D

Támadó: kufirc
Származási hely: Joker6.9/ (967|659)

Mennyiség: 1111 0 131 0 0 0 0 633 100 222 0 1
Veszteség: 1111 0 131 0 0 0 0 633 100 222 0 1


5.) Nemesezni tanítsátok már meg pár tagotokat! Mert ha csak a falat húznám és képzés megy, már az maga megfogja az ilyen nemeseket!

Támadó: Develoopy
Származási hely: Tomika Devnek (957|627)

Mennyiség: 0 0 50 0 0 0 0 20 0 0 0 1
Veszteség: 0 0 50 0 0 0 0 20 0 0 0 1



Támadó: grego
Származási hely: Road to HELL (741|660)

Mennyiség: 0 0 13 0 0 7 0 0 2 0 0 1
Veszteség: 0 0 13 0 0 7 0 0 2 0 0 1


6.) Hogy biztos belássunk a faluba... Az mindegy, hogy a támadási hatékonyság hátrányára. Fő a sok felder. :D De akkor mire vannak a felderítőfalvak? :D (Na igen, látszik a LE pontján is, mennyire jó a tag. :D Különben rájött volna, a fal moccanása úgyis mindent elárul... Ha meg mégsem, akkor majd valaki, aki nagyon kíváncsi, a közelből talán bevetheti a feldereket. Újabb tanítanivaló a "top1-es" játékosoknak? :eek:)
Támadó: Yrjön
Származási hely: ERDELY-A42 (621|107)

Mennyiség: 500 500 2360 0 2247 940 200 0 200 110 0 0
Veszteség: 500 500 2360 0 334 940 200 0 200 110 0 0


7.) Na jóóóó, egyet rusikától is. :) És tudjátok, mit rombolt a majdnem 400 katával? :D 20-as falnál? :D Gyülekezőhelyet. LOL. :D
Támadó: rusai
Származási hely: 67-2 (781|626)

Mennyiség: 363 568 3880 2370 425 742 420 402 0 396 0 0
Veszteség: 363 568 3880 2370 0 742 420 402 0 396 0 0



És még lenne jó pár gyöngyszem, de akkor csak jelentésből állna az egész oldal. :D
Ezek a top1 klán játékosai. Tomika (alias csirifiszkio), aki elindul a nemesekkel, anélkül, hogy egy támadás is csapódott volna a falvakra.


Bertajoe drága pedig folytatja a tőle megszokott rosszindulatú kavarást. Aki ismeri, az úgyis értette, aki meg nem, azt sajnálom, hogy még nem ismerte ki. Hogy miket terjesztett, ki tudja. Őszintén nem is érdekel. De egészségére. Keserű ember lehet a való életben. De a saját maga által kevert szarba fulladt bele. Kíváncsi lennék a support nyilatkozatára, miért zárták ki (tudom, adatvédelem, de azért kíváncsi még lehet az ember), de egyet nyugodt szívvel közölhetek: a klánunknak egy hangyányi köze nem volt hozzá.

Elismerem, vannak jó játékosok is, de minden klánban vannak, ez még nem ellensúlyozza a nagyon bénákat. :D
Azért majd felnézek 2 év múlva, amikor már elfogytak a kis klánok, hogy mire juttok. :D Nagyobb klán ellen semmire, azt garantálom. Ahogy klánon belül mondtuk sokszor: egy piszok szerencsétek van: k****a sokan vagytok. Máskülönben simán verhető tagjaitok vannak. Ha a kék tengerből valaki nem képes egy falut bevédeni úgy, hogy csupa ellen veszi körül, de már egy full moccantja a falat, akkor nem tudom, mit akarnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Angels:

Jajj! :D Támadni azt tudnak, elismerem, mert aktívak, legalábbis egy-két tagjuk, akik állandó helyettesítésekkel viszik a többieket. :D Csak vissza ne nyaljon a fagyi. Ugye? :D Mert akkor már gáz van. Védekezésben már nem csak rosszak, de gyávák is. Világmegváltó terveiket, mikor Orion néven egyesültek Berta és Allied vezette klán (szép kis párosítás volt :D), szépen felrúgta, mikor támadta is őket valaki. Mentek a szélrózsa minden irányába.
Szóval bárki is legyen a következő ellenetek, egyet tudok neki tanácsolni: támadjon benneteket. :D

A vezéreteket pedig cseréljétek le valakire, aki kicsit értelmesebb. :D Vader pedig visszaülhetne az iskolapadba, hogy megtanulja az anyanyelvét, mert szégyen, ahogy használja. 10 évesen helyesebben írtam, fogalmaztam.

Lehet, más is említi majd, de annyira poén, hogy kihagyhatatlan:
Haragszik egy tagunkra és már korábban be akarta támadni, mert egy másik játékban (nem tévedés, játékban és nem másik világon, csak nem nevezhetem meg, mert nem Innogameses) gondja volt vele. No igen, a Brutal nagyon ritka név, egyébként is tuti levédette a tagunk, más nem használhatja. Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! :D Ettől már tényleg sírni tudnék,annyira fáj! :D

A korrekt hozzáállásotokhoz pedig annyit: Anno nagyon azt hangoztattátok, bármi döntés lesz, leültök tárgyalni mindhárom klánnal. Meg sem lep, hogy ez nem sikerült. Ez olyan tipikus Tőletek. Már vagy egy hónapja lakatoltátok a klántagjainkat, gondolom, előre megállapodva a Bfk-val ki tudja miben, de képetek (és korrektségetek) már nem volt bevallani sem.
Egy miatt nagyon hálás vagyok a sorsnak: hogy nem olvadtunk hozzátok. Már rég töröltem volna ilyen tagok mellett. Főleg egy ilyen vezér mellett. Soha nem bírtam a buta embereket, idegesítenek. Ha tudom, elkerülöm őket. Sajnos ebben a játékban ez nem mindig lehetséges.


Cotr:
Nálatok van a legtöbb normális tag, akit megismertem. Mégsem lesz esélyetek nyerni, ha így folytatjátok. Az okokat már bővebben kifejtettem, nem is egyszer, csak nem akarjátok elhinni, hogy baromira inaktívak vagytok támadás terén. Ha ezen nem változtattok és keresitek tovább a kifogásokat, addig ne várjatok csodát sem.

Revót direkt hagytam ki, mert őket nem ismerem. De egye fene, ha megérdemlitek, nyerjétek Ti. :)


További jó játékot és sok-sok ingyen potyafalut mindenkinek. :) Csak aztán majd ne legyetek bajban, ha játszani is kell. :D

Mellesleg szívem mélyén köszönet az angels aljasságához, alapjában véve Ti is, berta is nagy szívességet tettek vele, végre értelmesebben eltölthetem az időt. Küzdő alkat vagyok, ezt láthatta, tapasztalhatta a BFK is, aki nem talált egy héten át fogást rajtam. Muszáj mást is bevonni emiatt, ugye? :D

Pááááá! :D
 

DeletedUser

Vendég
hát én már vagy fél éve erre a húzásra serkentettem a BFK-Angels párost:)

emlékeztek valamikor pont veletek ment itt a vita külsőn,mert gyorsítani akarjuk a játékot,de hát valójában a gyorsítás lényege pont ez volt....kis klánok behúzás lehetőleg gyorsan és valójában pont,hogy a kis klánok falvai jelentik a másik birodalom bedöntését,mert a front csak nyúlik és nyúlik és alapvetően az Angels még 1kicsit be is késett a támadással... /hehe manó csak bejött a dolog/

pont ezt tárgyalgattam 1 Angels vezetővel /akkor fixre írtam neki,hogy úgyis MNÖ lesz a cél;)/

innentől nem kérdés mi lesz a további fejlemény:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Kira, Zola, ez után a megnyilvánulás után még mindig minket köpködtök? :D
Nevetnem kell. :D

Savanyú a szőllő?

Flóri, véééééééégre :D
Ezt vártam már mióóóóóóta :D
Én úgy szeretlek téged, este told majad skype-ra ha lesz időd :p
Dumcsiznunk kellene. Pusszancs
 
Fent