Bfk

DeletedUser14825

Vendég
Te tudsz valamit kislány;)

Engem most miért bannoltak? milyen minősíthetetlen stílusról lenne szó?:confused:

kezd vicces lenni amit itt műveltek kedves modik..érdekes azokat nem nyomjátok ki,akik v15-ön szenvednek 1mással...
 

DeletedUser

Vendég
Nápolyi nekem igazából mindegy!
De hidd el nem én találtam ki, hanem egyik "kedves" haverod írta nekem KH-n!
Egy a baj, h ilyet nem mentettem el, mert akkor most tuti, h átküldeném neked, h lássad!
Aztán, h most már mi igaz és mi nem, nem érdekel, megtörtént és ennyi!
Jah és akik ott voltunk BN-sek nem rád gondoltunk, hanem a "kedves" haverodra, aki mint írtam azt mondta, h te voltál!
Szóval jól válogassad meg a barátaidat!
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem gyorsítás, de mindegy. :D Amíg a két nagy klán nem eszi egymást, egy helyben toporog a v1. Márpedig nem teszik. Egészségükre. :) Mi nagyon kellemes légkörben búcsúzunk a v1-től, de nem egymástól. Ezt azt hiszem, sok klánban nem tudnák megtenni, mert még belül sem tudnak rendet tartani.

Azt tudom és akkor is tudtam, hogy kevertél, egészségedre! :) Most biztos örülsz, mint majom a farkának, hogy bejött. :D
Megsúgom, lassan én is örülök, hogy ha nem is Te érted el, de valaki elérte.
A szabadidőt annyival értelmesebb dolgokra fogom fordítani, amire a kh miatt sajnos egyre kevesebb idő jutott. Aki marad, meg püttyhedjen tovább a monitor előtt, kockásodva és butulva (talán elérik a Vader általi szintet is, bár az elég nehéz lesz :)).

De a legnagyobb örömöm az, hogy végre nem kell ilyen aljanéppel és szarkeverőkkel kapcsolatban lennem. :D Lásd Te, Bertajoe és még jó páran, akik itt élik ki, itt próbálják ellensúlyozni azt, hogy a valóságban nagyon elfuserált egy életük van és azt hiszik, itt hatalmasak. Nekem erre sosem volt szükségem, ezért nem is fog hiányozni. Pár ember igen, de ahhoz nem kell kh, hogy velük kapcsolatot tartsak.

Szóval minden jót a továbbiakban azoknak akik megérdemlik! A sok bfk-snak, angelsnek további jó sz*rkavarást, talán még berta is kap egy új accot, hogy nehogy megfosszák életének egyetlen örömétől, ahol még van pár balek, aki elhiszi, amiket mond. :)

Azoknak pedig, akik megérdemelnék a győzelmet, kitartást és jó játékot!

(Külső fórumtól is búcsúzom, mert amit akartam, már elmondtam, ismerem a hangulatát, a szócsaták, vagdalkozások úgyis menni fognak, csak játszani ne kelljen, főleg ne korrekten. :)) Én pedig minden önelégültség és beképzeltség nélkül - ennek felette állok, nem ereszkedem le annak a szintjére, inkább távozom, távozunk emelt fővel. :))

Bye! :)

Tessék, ki, kit sérteget. No comment. Viszont a becsületsértő kijelentéseket kérném mellőzni. Én sem teszem.
 

DeletedUser14825

Vendég
Kire gondolsz kedves haver alatt,mert kb csak ő és én voltam ott a cotr ellenes oldalról,de ugye én nem lehettem aki napolyit beköpte volna,mert még te mondtad utólag,hogy bocsi végülis úgy gondoljuk napolyi lehetett a telefonos és még akkor sem mondtam,hogy igen csak,hogy én ezt nem tudom../Laci soha 1 szót nem szólt erről nekem/

"Jah és akik ott voltunk BN-sek nem rád gondoltunk, hanem a "kedves" haverodra" elvileg rám vonatkozna,mert még ti írtatok rám,hogy milyen görény vagyok..igaz semmiről sem tudtam:)
 

DeletedUser

Vendég
Na látod ezért sajnálom, h pont a hosszú levelezésünket nem mentettem el, de ne aggódj a rövidebb meg van és meg is fog maradni!
 

DeletedUser14825

Vendég
Tudod mit nem értettem sose

ha van bizonyíték a kezemben,akkor miért nem mutatom fel:confused: engem nem zavar ha bármilyen levelezést is beraksz...
Nem tudom ki volt aki elnézést kért amiért +vádolt azzal,hogy én telefonáltam a BFK tagoknak kik vannak jelen a BN-ből,majd írta..kb így hogy..elnézést már tudom nem te voltál,hanem nápolyi....

ebből nekem nem az jön le,hogy én beköptem volna,de tudod mi a ciki az 1gészben,hogy pont azzal soha 1szót nem váltottam ilyenről akit én állítólag beköptem:)ha nem én voltam aki telózott és nem is beszéltem a másik delikvensel ilyenről,akkor mit tudtam volna beköpni..nekem ez logikailag defektes:D


tudod mit Andris..kérdezz rá nápolyira,hogy mikor beszéltünk mi ilyenekről..esetleg ő mikor írta nekem azt,hogy figy cimbi én igen telóztam
 

DeletedUser5605

Vendég
Nápolyi nekem igazából mindegy!
De hidd el nem én találtam ki, hanem egyik "kedves" haverod írta nekem KH-n!
Egy a baj, h ilyet nem mentettem el, mert akkor most tuti, h átküldeném neked, h lássad!
Aztán, h most már mi igaz és mi nem, nem érdekel, megtörtént és ennyi!
Jah és akik ott voltunk BN-sek nem rád gondoltunk, hanem a "kedves" haverodra, aki mint írtam azt mondta, h te voltál!
Szóval jól válogassad meg a barátaidat!

Ha nem engem vádoltál akkor elnézést!Én úgy értettem! Basszus ott ültem VÉGIG veletek és cukkoltalak titetek.Ha úgy jött le hogy nagyképű vagyok az ok mert lehet,de nem telóztam SENKINEK!Ezért akadtam ki!Persze hogy húztalak titeket de poénból! Petyával is hülyülök és 800 t-ket tolok rá,mégis jól eldumálunk.Ezért akadtam ki,mert nem telóztam én senkinek!
 

DeletedUser5605

Vendég
Tudod mit nem értettem sose

ha van bizonyíték a kezemben,akkor miért nem mutatom fel:confused: engem nem zavar ha bármilyen levelezést is beraksz...
Nem tudom ki volt aki elnézést kért amiért +vádolt azzal,hogy én telefonáltam a BFK tagoknak kik vannak jelen a BN-ből,majd írta..kb így hogy..elnézést már tudom nem te voltál,hanem nápolyi....

ebből nekem nem az jön le,hogy én beköptem volna,de tudod mi a ciki az 1gészben,hogy pont azzal soha 1szót nem váltottam ilyenről akit én állítólag beköptem:)ha nem én voltam aki telózott és nem is beszéltem a másik delikvensel ilyenről,akkor mit tudtam volna beköpni..nekem ez logikailag defektes:D


tudod mit Andris..kérdezz rá nápolyira,hogy mikor beszéltünk mi ilyenekről..esetleg ő mikor írta nekem azt,hogy figy cimbi én igen telóztam

Gigába meg tökéletesen megbízom! De nem szeretem ha megvádolnak olyannal amit nem tettem.A nagyképűséget bevállalom mert van egy stílosom ok.Megjegyzem hogy a volt Knightosok is annak tartottak és amikor megismertek (Niclas,Hunland)rájöttek hogy csak hülyülök!Nem telózott senki tőlünk erre a szavamat adom neked!
 

DeletedUser7967

Vendég
Te tudsz valamit kislány;)

Engem most miért bannoltak? milyen minősíthetetlen stílusról lenne szó?:confused:

kezd vicces lenni amit itt műveltek kedves modik..érdekes azokat nem nyomjátok ki,akik v15-ön szenvednek 1mással...

Hát a valami nem egyenlő azzal, hogy arról is tudok bármit, amiről Te azt hiszed hogy Én tudok :p:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Szép volt, jó volt az elmúlt időszak. Köszönjük szépen.
Érezzétek jól magatokat, nélkülünk. Az élet megy tovább...
Mindenkinek további jó játékot, jó szórakozást.:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Halál komolyan mondom Nektek, sajnálom, hogy ilyen könnyen feladjátok.

Pedig reménykedtem abban, hogy majd játszhatunk egy jót és a V1 történetébe ismét beírunk egy igazi csatát. :)
 

DeletedUser2298

Vendég
azért nem kell az MNŐ klán tagságát lebecsülni becsülettel küzdőttek és küzdenek most is. már aki még vállaja mert elmenni emelt fővel csak igy lehet sajnálom,hogy elmentek.
sziasztok
 

DeletedUser15692

Vendég
Halál komolyan mondom Nektek, sajnálom, hogy ilyen könnyen feladjátok.

Pedig reménykedtem abban, hogy majd játszhatunk egy jót és a V1 történetébe ismét beírunk egy igazi csatát. :)

Ugyan már :) Azért tiszta röhej , hogy egy nagyszájú tinit rajong itt körbe mindenki. De amint látom élvezed a dolgot :) Gondolom az élet elég csúnyán elbánhatott veled , hogy itt kelljen kiélni magad.

Vader Nagy Úrnak meg gratulálok. Lukas forgató könyvet kellene neki írni. Ilyen sötétség amit kialakított , nem sok helyen van. DE nem bántom , mert egykor még azt is hittem barátom , s ezzel csak magam minősíteném. Kedves BFK , sajnálom hogy csak így sikerült komolyabb kárt okozni a klánban , de annak örülök , hogy nem sikerült az Angelsnek azt az örömet megszerezni , hogy tisztességes harcban győzzön ellenünk.
Kiürített fronton lévő falvakat befoglalni nagy erény :) DE Giga ugye ez stratégia , nem pedig árulás :)
Mire képes ez a játék ! :) Embereket forgat ki magából, ahelyett hogy tanítana egy kicsit.

Sityu ! Köszi a dicsérő szavakat , most már így könnyebb ki is mondanod , mivel lesz sok potya falu.
Egy héttel ezelőtt még a pokolba kívántatok volna minket , most meg a dicséret.

Brutal Fanatic mindent elárul a név is . Az Angyalok meg ugye Ark... akart lenni . Elnézést a normális tagoktól , de mindenki aki foglal csalódás számomra . Hajdu , Sidius , Szigornya egy kicsit sem szégyenlitek magatokat :)

Vége a siralomnak és húzok , mert a lézer kardos már így is kiosztott minket. Jabba , Angalfiscing jó foglalást neked is.

Azért tudjátok , egy kicsit könnybe lábadt a szemem amikor a fióktörlésre nyomtam . De csak is azért, mert annyi felesleges időt töltöttem el a társaságotokban.

Tisztelettel : Mozso70 MNÖ volt vezére
 

DeletedUser

Vendég
Hmm azt hiszem későn értem ide mert minden MNÖ tag már offolt :D
 

DeletedUser7967

Vendég
Körberajongnak?
Két kezemen meg tudom számolni, hogy hány emberben bízok meg vakon ebben a játékban.

Látszik nem ismersz egy kicsit sem, az életemet meg hagyjuk inkább, a Te gyerekeidnek nem kívánok ilyet, pedig nem vagy a szívem közepe.

Azért járok ide játszani, mert ha a gép előtt ülök, legalább elfelejtem azt amit kint hagytam... Én a helyedben nem vagdalóznék.

Komolyan mondom nem is értem, hogy miért várjátok el, hogy tisztelettel beszéljek Veletek, amikor Ti sem tiszteltek meg... ennyit a "felnőtt gondolkozásról". Látom azért Neked is meg volt mindened gyerekkorodban, mert lenézni a másikat az nagyon tudod, és olyanokat írni amihez k...ottul semmi közöd.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Körberajongnak?
Két kezemen meg tudom számolni, hogy hány emberben bízok meg vakon ebben a játékban.

Látszik nem ismersz egy kicsit sem, az életemet meg hagyjuk inkább, a Te gyerekeidnek nem kívánok ilyet, pedig nem vagy a szívem közepe.

Azért járok ide játszani, mert ha a gép előtt ülök, legalább elfelejtem azt amit kint hagytam... Én a helyedben nem vagdalóznék.

Komolyan mondom nem is értem, hogy miért várjátok el, hogy tisztelettel beszéljek Veletek, amikor Ti sem tiszteltek meg... ennyit a "felnőtt gondolkozásról". Látom azért Neked is meg volt mindened gyerekkorodban, mert lenézni a másikat az nagyon tudod, és olyanokat írni amihez k...ottul semmi közöd.

Azért mondanak Neked ilyeneket, mert ilyen hozzászólásokat írsz, fikarcnyi tisztelet nincs benned.
Remélem előbb-utóbb feltűnik Neked is, hogy miért szúrod a szemét az emberek nagy százalékának (leszámítva a nagy bizalmasaid, darki-ipi stb).
Attól független, hogy ellenfelek vagyunk nem kell arcoskodni, viselkedhetnél normálisan is, de majd kinövöd...
 

DeletedUser7967

Vendég
Nyugodtan meg lehet kérdezni bárkitől, hogy első szavam hozzá soha nem volt ilyen.
A MNÖ-hoz eleinte próbáltam normális hangnemben írni, de amikor Zola úgy írt mintha a kiskutyájával beszélne, Én miért ne tegyem?

Általában úgy szólok az emberekhez, ahogy Ők szólnak hozzám.
De kérdezd meg Pocok-ot... :D Ő biztos tud nyilatkozni... :D

De mint már kérdeztem:

Én miért beszéljek tisztelettel valakivel, ha Ő sem teszi ugyan ezt visszafelé?
 

DeletedUser2298

Vendég
nem tudom midenki offolt e de a foglat falura jőn a visszafoglaló tehát harcolnak és ez becsülendő
bárki bármit is szoljon
 

DeletedUser

Vendég
az emberi hülyeség határtalan....
(hajrá)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent