Wwnes :)

DeletedUser

Vendég
Valaki segítsen nekem :D Hogy lehet kivenni a téma nevéből a cosa-nostra feliratot?
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Support Csapat!

Köszönöm Klánom nevében, hogy az általunk benyújtott fellebbezést ilyen pozitív hozzáállással és becsületes módon bíráltátok el. Azt hiszem a vélekedésekkel ellentétben a support csapat a tőlük elvárható legnagyobb kompromisszum készséggel és méltányossággal járt el.
Bizton állítom, hogy az összes játékos aki a KH-n játszik bizalommal fordulhat a support csapat felé.

Még egyszer köszönöm....

A fentieket kiegészíteném azzal, hogy a figyelmetlenségünk miatt, mely nem jelenthetne enyhítő körülményt egy szabályzatban foglaltak be nem tartására, a Klánunk profilján megjelenítettük a Cosa-Nostra feliratot, mely alapján egy feljelentés érkezett a support felé.
A supportnak mindenképpen igaza volt abban, hogy a Büntetési Rend 8§-t alkalmazva a klán vezérkarát az abban foglaltak alapján büntette, hiszen, mint ahogy a fellebbezésünkre válaszolva megvilágították azt a tényt, hogy a maffia mint bűnszervezet, illegális szervezetnek minősül, így a minket ért büntetés jogos volt.
Amikor a supporter, aki a kizárás mellett döntött, a szabályzatban foglaltak maximálisan figyelembe vételével járt el. Nem történt nála részrehajlás semelyik v12-n játszó klán felé. Ez a vád nem érheti ebben az esetben a support csapat egyik tagját sem. Mindent összegezve korrekt módon jártak el.
A Klánunk vezérkara, miután a support szemszögéből is megismerte a kizárás okát és a hozzácsatolt magyarázatát, maximálisan egyetértett azzal.
Mindezek ellenére, a büntetésünket jelentősen enyhítették, mely igazán arra vall, hogy a support csapat mérlegel és pártatlanul hoz döntéseket. Nem avatkozik szándékosan bele a játékmenetbe. Ezért külön köszönet jár nekik.
 

DeletedUser14031

Vendég
Teljesen egyetértek az előtem szolóval!

Még egy kiegészitést szeretnék azzonban hozzáfüzni!

Bocsánatott szeretnék kérni nyíltan egy support tagtól akit nem neveznék meg itt! Nem csak magam mások néveben is aki érintett volt ebben a kérdésben!

Ulti leírta a megfelelő szabályrészt mely erre vonatkozott! Én kiemelném... illegális A Cosa Nostra egy illegális szervezett volt!

A v12.- őn is csak volt! " más lesz a neve "
 

DeletedUser

Vendég
" Üdv"

Mivel a fórumos jelszavat elfelejtettem,ezért Anasztáziát kértem meg hogy másolja be a levelem ide.

Szóval én is szeretném megköszönni a support közbenjárását,az elején nem igazán értettem/tük a kizárás okát,személy szerint elkerülte a figyelmem a 8-as pontban az illegális szervezetre való utalás...
Miután ezt a support írta,be láttam a dolgot,és nem írtam többet.
Sajnálom ha leveleket zaklatásnak vették,esetleg ha néhol olyan hangnemben szoltam hozzájuk,ami nem oda illő.Nem volt szándékos.
Ha utaltam a Support nem megfelelő munkájára,azt szeretném visszavonni,mert így utólag,teljesen korrekt volt a megállíptásuk.
Sajnálom hogy így történt,és hogy elkerülte a figyelmem,ez a rész.
És meg szeretném köszönni,hogy a büntetést enyhítését,ami nagyon emberséges volt.

Tisztelettel:
Anderzon"
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Szeretném, ha tudnátok, hogy nem okoz örömet, ha büntetést kell kiszabnom, részrehajlás pedig soha megsem fordul a fejemben. Nem ismerem a klánokat, sőt az érintett játékosok nevére sem fogok holnap már emlékezni. Egyformán járok el a top1 és a legkisebb klán esetében is és ez a játékosokra is vonatkozik.

További jó játékot és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel: Bagira
 

DeletedUser15336

Vendég
elnézést

Tisztelt support csapat.
Szabálysértést követtünk el. Elnézést kérek társaim és a magam nevében az egész magyar klánháborús support csapattól amiért ezt nem láttuk be ezidáig nyíltan. Igen igazuk van , szabálysértést követtünk el. A 8.dik paragrafus szerint.
Ennek ellenére enyhítetek a büntetésen amit nagyon köszönünk. És elnézést a supportos munkatárstól , ő csak a munkáját végezte.

Üdv.: balázs9523
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném, ha tudnátok, hogy nem okoz örömet, ha büntetést kell kiszabnom, részrehajlás pedig soha megsem fordul a fejemben. Nem ismerem a klánokat, sőt az érintett játékosok nevére sem fogok holnap már emlékezni. Egyformán járok el a top1 és a legkisebb klán esetében is és ez a játékosokra is vonatkozik.

További jó játékot és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel: Bagira
Üdv. Support csapat!

Elnézést kérek tőled, tőletek ha megbántottalak benneteket a fellebbezések alkalmával,nem állt szándékomban,nagyon sajnálom.A kh-s paragrafusokat bújva az elmúlt 24 órában megtanultam,hogy a pozíciók betöltése igenis nagy felelőséggel jár és minden kisbetűvel írott tartalomnak nagy a jelentősége . 8§ leírja világosan,hogy mit nem szabad csak helyesen kell értelmezni ami a mi esetünkben nem történt meg .
Hiszek a support tisztaságában és fedhetetlenségében és ami a legfontosabb az emberségességükben.

Köszöm a méltányoságot és mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok

Üdvözlettel:Edesem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15019

Vendég
Nocsak, új pozícióban az EEM? :eek: Ezt a meglepetést! :D :D

frd
 

DeletedUser

Vendég
Kis aranyos nyali-fali emberkék :)
Elnézést kéjek a suppojttól én is :)
Lényeg, hogy egyáltalán nem vagytok nyálasak :(
Puszi
 

DeletedUser

Vendég
Üdv. Support csapat!

Elnézést kérek tőled, tőletek ha megbántottalak benneteket a fellebbezések alkalmával,nem állt szándékomban,nagyon sajnálom.A kh-s paragrafusokat bújva az elmúlt 24 órában megtanultam,hogy a pozíciók betöltése igenis nagy felelőséggel jár és minden kisbetűvel írott tartalomnak nagy a jelentősége . 8§ leírja világosan,hogy mit nem szabad csak helyesen kell értelmezni ami a mi esetünkben nem történt meg .
Hiszek a support tisztaságában és fedhetetlenségében és ami a legfontosabb az emberségességükben.

Köszöm a méltányoságot és mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok

Üdvözlettel:Edesem

Szeretem ezt a fordulatot :D

Előszőr is : Valaki feltéved ide,mert a panaszát dühödten kifejti ,lehet igaza van,de lehet hogy nem . ( 1 dolog )
Másodszor : A supporter kiigazítja ( biztos igaza van,de ilyen sablon szöveget írni is lehetne :D )
Hamadszor : az előbbi dühöngő meghunyászkodva és a padlót nyaldosva esedezik bocsánatért , miközben nem veszi észre mekkora öngólt rúgott :D:D

Ez a folyamat mindegyik esetben megfigyelhető , én meg csak fogom a hasam a nevetéstől :D
Tippem csak ennyi lenne : Az a jóember, akin sérelem esett ,az jól gondolja meg mielőtt a problémájával a külsőre jön ,mert ez részint már szabályellenes, és ezért a már meglévő esélyeit is elveszítheti. Én mindig akkor jöttem ide ki hőzöngeni amikor már úgyis minden el volt veszve és a fellebiknek sem volt foganatja..De akkor már úgyis mindegy. Soknak azonban még nem.
 

DeletedUser5422

Vendég
ez nagyon csöpögős már
az egész klán bocsánatot fog kérni a supporttól?
 

DeletedUser

Vendég
remélem egyesével:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15653

Vendég
részemröl is elnézést kérek a suporttol mert azért zaklattam öket rendesen a leveleimmel!

sajnos az események sorendje ugy volt h. kapcsolodás látszott a suport és némely klán között! de minek után bövebb informáciok hangzotak el azzal kapcsolatban miként is müködik a support! kétséget kizárojan bizonyos volt számomra h . csak a véletlen egybe esések hozták igy!
de hozzá kell tenem azt egyes játékosoknak biztos tudomása lehetett a szabálytalanságrol és tisztában voltak azzal h. saját javukra tudják ezt forditani!és igy elönyhöz juttnak( ami részemröl etikátlanság)!

és ez az egész nagyon fel háborit engem mert sunyinak érzem az egészet! szerencsére a support csapat emberségének köszönhetö tovább tudunk játszani és remélem mindenkinek tanulságára válik a dolog!

és még szeretném meg köszöni pontosan sajtmacskának azt h. a zaklato leveleim ellenére figyelmezttett!
 

DeletedUser

Vendég
Ajándékcsomagot esetleg nem akartok készíteni, vagy emosok módjára együtt depizni és sírni? :)
Hát, ha nem "emberekről" lenne szó, esküszöm hogy aranyosnak találnám a dolgot :)
Az egész NES egy picsogó lányosztályra hasonlít. Azért ki ne dörzsölődjön a térdetek a sok nyalizástól! :)
Szánalom a köbön :D
 

DeletedUser7641

Vendég
[SPOIL]
Kis aranyos nyali-fali emberkék :)
Elnézést kéjek a suppojttól én is :)
Lényeg, hogy egyáltalán nem vagytok nyálasak :(
Puszi
[/SPOIL]

Nem akartam ugyan ezt leírni ide, mert gondoltam csak egyedül érzem így.:p

[SPOIL]
Dark Lord mondta:
Ez a folyamat mindegyik esetben megfigyelhető , én meg csak fogom a hasam a nevetéstől
[/SPOIL]

Én más miatt fogom a hasamat. :/ (puke)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Riuk!

Riuk hozzászólása:
Ajándékcsomagot esetleg nem akartok készíteni, vagy emosok módjára együtt depizni és sírni?
Hát, ha nem "emberekről" lenne szó, esküszöm hogy aranyosnak találnám a dolgot
Az egész NES egy picsogó lányosztályra hasonlít. Azért ki ne dörzsölődjön a térdetek a sok nyalizástól!
Szánalom a köbön

Úgy vélem,hogy neked sem ártana tanulmányozni azt az említett 8.§ és ha nincs meg a hunyó a hozzászólásodban,kérdezz rám mégegyszer,hogy mire is gondoltam..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
...

Ma 12:42
BT Kobold Kis aranyos nyali-fali emberkék
Elnézést kéjek a suppojttól én is
Lényeg, hogy egyáltalán nem vagytok nyálasak
Puszi
:)
Tudod sokszor nem árt az önvizsgálat (ami neked is csak hasznodra válna) és rájönni,hogy bunkósággal sok mindenre nem megy az ember sem a játékban, sem pedig a való életben.
Puszika neked is......:D
 

DeletedUser

Vendég
:)
Tudod sokszor nem árt az önvizsgálat (ami neked is csak hasznodra válna) és rájönni,hogy bunkósággal sok mindenre nem megy az ember sem a játékban, sem pedig a való életben.
Puszika neked is......:D

Köszönöm a felvilágosítást Édesem :)
 

DeletedUser

Vendég
Úgy érzem, miután az előttem lévő hozzászólásokat elolvastam, hogy meg kell világítani a dolgok hátterét is.

Nos, kedves klánomat "cikiző" fórumozók. Mielőtt nagyon "nyalizós" vagy "fényes térdű" meg még kitudja mennyi degradáló jelzővel illetnétek a klántagjaimat, olvassátok el a most következőket, gondolkozzatok el rajta és mindent összevetve fogalmazzátok meg az elkövetkezendő mondanivalótokat. Hozzáteszem, mivel ez a "topicunk" pár nap alatt nagy nézettséget kapott, így azokhoz az olvasókhoz is szólok, akik csak csendben olvassák a topicot, kifejezetten azért, hogy okuljanak belőle.

Leszögezném, hogy magának a konkrét ügynek a részletes leírását nem teszem meg, mert azt a szabályzat tiltja és kizáráshoz vezet.

Az alaptörténet az, hogy a klánunk profilján megjelenítettük valamikor egy maffiára utaló feliratot. Függetlenül a kihelyezés napjától eltelt időtől a napjainkig, egy feljelentés alapján a support vizsgálatot indított emiatt a napokban ellenünk. Ebből is látható, hogy a support nem "vadászik" a szabálytalanságok után, nem arra és nem azért vannak, hogy mindenáron büntessenek, kizárjanak vagy más szankciókat alkalmazzanak.
A feltárt szabálytalanság után, az adott supporter nem csinált mást (és nem is járhatott el másképpen) , mint azonnal alkalmazta az erre a szabálytalanságra vonatkozó büntetési kitételeket. Nem ismerhette, nem tudhatta, hogy ennek a szankciónak az alkalmazásával hogyan, miként avatkozik bele a v12-s világ játékmenetébe. Nem tudhatta, hogy esetleg melyik klánnak/klánoknak kedvez vagy melyikeknek nem, hiszen ahhoz, hogy ezeket pontosan tudja, teljes egészében képben kéne lennie az adott világ minden mozzanatával. Nem tett mást és többet, csak azt ami a "dolga". Szabálytalanságot talált és kirótta rá a pontosan előírt szankciókat.

A kirótt szankciókat persze azonnal érzékeltük, hiszen sok tag nem tudott be vagy éppen visszalépni a kezelőfelületre és minden érintett monitorán megjelent az a kép, melynek látványára az összes komolyan klánháborúzó ereiben megfagy a vér.
Ami ezután következett az sok mindenki számára ismerős lehet. Szabályzat azonnali és többszöri elolvasása. Fellebbezés, várakozás, izzadás, reménykedés, kiskapuk keresése..stb.
Nem tudom, hogy ki és hogyan élte meg ezeket a helyzeteket, de nekem sokszorosan volt rossz és kellemetlen. Egy egész kláncsalád, majd 130 ember játékba fektetett ideje, energiája és magának a kialakult klánközösségnek a léte került veszélybe. Akik bent vannak a kláncsaládunkban..azok tudják, hogy minden körlevelemet úgy kezdem, hogy "Üdv Család". Ez nem véletlen, hiszen ez a kláncsalád a tagságában már egy nagyon letisztult és szelektálódott csapat. Igazi közösségként üzemel.

Miután többszöri fellebbezésünkre, többszöri választ kaptunk, akkor tisztult le igazából a kép. Rosszul értelmeztük a szabályzatot, nem vettünk figyelembe az apró részleteket. Akkor tudatosult bennünk, hogy valóban hibáztunk és valóban szabályzatellenesen jártunk el. 100%-ban jogosan és helyesen járt el a support.

Ekkor jutottunk el ahhoz a ponthoz, hogy a support méltányosságát kérve, valamiféle megoldást találjunk. A support csapat nagyon korrekten eljárva és mérlegelve a kialakult helyzetet, a büntetés enyhítése mellett döntött. Ez egy nagyon ritka eset, nem sok ilyenről hallottam a KH történetében. Gondolom ennek eldöntéséhez, az is nagyban hozzájárult, hogy miután mi is felismertük és elismertük azt a hibát amit elkövettünk, nem próbáltuk meg az igazságot elrejteni a support elől és nem folytattunk értelmetlen vitát velük. Ha nem így álltunk volna a kérdéshez, biztos vagyok benne, hogy a büntetésünket nem enyhítették volna. Lezárhatták volna ezt az egész büntetést mindenféle enyhítés nélkül is. Igen, megtehették volna. Mi történt volna? Semmi. Szabályt szegtünk, büntetést kaptunk, viselnünk kellett volna következményeket. Magán a support csapaton múlott, hogy végig vitte velünk ezt a probléma megoldást. De ahhoz, hogy ez megtörténjen, ahhoz az kellett, hogy mi is felismerjük/elismerjük a hibánkat amit elkövettünk.

Mi ebből a tanulság?
1. Olvasd el a szabályzatot töviről-hegyire és értelmezd. Mindent nézzél át, mert ahogy a mondás is leírja "a kisbetűs részekben van elrejtve a lényeg".
2. Ha megbüntetnek, akkor ne "anyázós" stílusban írj a support felé. Ismerd el, ha szabályt szegtél, ne keress kibúvót, inkább kérdezz rá, van-e valami megoldás a büntetés enyhítésére, megváltoztatására.
3. Ne vádold az adott supportert részrehajlással, hiszen adott szabályrendszerben végzi a feladatát, és abban a világban ahol a büntetést kaptad, ő nem ismerős. Fogalma sincs az ott kialakult helyzetekről, emiatt pártatlan és mindentől független a döntése.

A végén azoknak írok, akik "cikizték" a klánomat a sok köszönet miatt melyet a supportnak írtak:
Barátaim, ez a minimum amit a support felé ebben a helyzetben megtehetnek a családom tagjai. A support méltányos és korrekt eljárása nélkül, az ő játékuknak vége lett volna a v12-s világon. Ez az alap, melyet én is elvárok minden tagomtól, hogy jöjjön fel ide, és egy pár soros köszönetet írjon a support felé. Ha meg ha, botrányos vagy sértő leveleket írtak a supportnak, akkor meg nyilvánosan kérjenek elnézést.
Remélem kedves "cikizők", Ti soha nem kerültök ebbe a helyzetbe. Könnyű a partvonal széléről bekiabálni a pályára minden butaságot, de kíváncsi lennék arra, hogyha most a mi klánunkban lennétek, akkor is cikinek éreznétek-e egy "köszönömöt" leírni a support felé?
 

DeletedUser

Vendég
Javaslom térjetek vissza topik eredeti témájához.

Még egy utolsó gondolat az előző pár oldal tartalmához ;

A klán az esetből való okulás céljára, úgymond intő példaként írta a hozzászólásait.
A történet lényege, hogy a játékosok elgondolkodjanak rajta, ezzel is segítve a szabályok és a support eljárásrend értelmezését.

Kis aranyos nyali-fali emberkék :)
Elnézést kéjek a suppojttól én is :)
Lényeg, hogy egyáltalán nem vagytok nyálasak :(
Puszi
Te ne elnézést kérj, hanem inkább tanulmányozd át a profilod utolsó mondatát.
Egyúttal megkérnélek, hogy szerkeszd át valami kevésbé provokálóra.
Bár még éppen, hogy határeset, de ezt a support már letörölheti és akkor az egész megy a kukába egyben, nemcsak a kifogásolt rész.

Ajándékcsomagot esetleg nem akartok készíteni, vagy emosok módjára együtt depizni és sírni? :)
Hát, ha nem "emberekről" lenne szó, esküszöm hogy aranyosnak találnám a dolgot :)
Az egész NES egy picsogó lányosztályra hasonlít. Azért ki ne dörzsölődjön a térdetek a sok nyalizástól! :)
Szánalom a köbön :D
A profilod alapján úgy tűnik te sem olvastál az elmúlt 1 évben szabályzatot.
A "hozzájárulós" profilszöveg sosem volt mentség, ezen már koppantak anno egy páran, mellesleg a szabálypont több mint egy éve nem létezik.

Ezen témához több hozzászólást nem kérünk, sem a klán tagjaitól sem másoktól.

A topikot pl a 4. oldalon megkezdett témától folytassátok
.
 
Fent