WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser15525

Vendég
Helló, MI VAN ITTEN, hogy ennyire neki ugortok ennek a jobb sorsra érdemes klánnak? Egy ellen mindenki?199 bővítmény megtekintése
Mint látható 63. a rangsorban és szépen fejlődik, majd lesz 60. és talán megéljük, hogy az első húszba is bekerül. Feltéve, ha közben nem indul új világ!

Most tényleg, hova jutunk lassan! Ennyien egy ilyen kicsi klánnak neki esni!
Szabad ilyet? Ők csak játszani jöttek, miért nem hagyjátok őket? Bántsátok szegényeket, nincs nekik éppen elég bajuk? Nézzétek meg milyen vezérük van és utána mondjatok róluk rosszat! Na, nincsenek ők eléggé megáldva?
Szálljatok le róluk, pls...

A téma nevére nem ér:p mutogatni!

A WikinG jobb helyzetben van, mint pl a CoL.
Mert Darky, legalább tudja, honnan jön a veszély. Ellenben az ellenségeivel :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Tudunk mi mindent barátom.:) Viszont: czucza..... írjam tovább?:)

Mit? Hogy ment hozzád? Hajrá:) Bírja vagy 2 hétig, aztán mint minden világon itt is befejezi :)
Én töröltem, mint mondtam, nem érdekel a v19.

Ám mégis többet tudok, mint azt Te sejted;-) Azért néhány szálat tudok mozgatni, annak ellenére, hogy nem játszom, és ami azt illeti, mozgatni is fogom ;-)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
Az elején pedig eléggé érdekelt a 19...3 fiókkal is beregeltél, mitől ment el ennyire a kedved?:)
 

DeletedUser16098

Vendég
Nem értem én ezt :) Még szinte el sem induld ,de már abbahagyják :D
 

DeletedUser

Vendég
Na mi van Dárki, elkezdted evakuálni a klánod v19-re? Semmi értelme, ott is elkapunk!
 

DeletedUser16178

Vendég
Max a náthát kisfiam ,max a náthát :)

Helló, MI VAN ITTEN, hogy ennyire neki ugortok ennek a jobb sorsra érdemes klánnak? Egy ellen mindenki?199 bővítmény megtekintése
Mint látható 63. a rangsorban és szépen fejlődik, majd lesz 60. és talán megéljük, hogy az első húszba is bekerül. Feltéve, ha közben nem indul új világ!

Most tényleg, hova jutunk lassan! Ennyien egy ilyen kicsi klánnak neki esni!
Szabad ilyet? Ők csak játszani jöttek, miért nem hagyjátok őket? Bántsátok szegényeket, nincs nekik éppen elég bajuk? Nézzétek meg milyen vezérük van és utána mondjatok róluk rosszat! Na, nincsenek ők eléggé megáldva?
Szálljatok le róluk, pls...

A téma nevére nem ér:p mutogatni!

Nézd firka,most bántás nélkül mondom,mde ha kicsit is figyelnéd a klánom a WIKING történelmét,akkor észrevennéd, hogy a világokon MINDIG egyedűl indulok,és mivel jól játszom,és jól növekszem ,így jönnek a szomszédok is,hogy mellém szegődjenek ;)

És ennek köszönhetően ez egész más klán lesz mint azok a böszme klánok,amelyek, HUH induljunk neki emberek ! felkiáltással beregiznek egy új világra, vannak vagy 50-en alapból,azt addig verik a mellüket hogy mi vagyunk a jobbak hőőő , amíg szét nem esnek,vagy szét nem verjük Őket ;)

Kivéve persze most ,mert most azért nagyjából a teljes v18-as gárda indult el.
Ez nem jelenti azt,hogy lemondunk a másikról,én példáúl úgy intéztem barátommal,hogy amíg Ő a v19-esen helyettesít engemet ,addig Őt a v18-ason viszem én ;)
Persze amíg a v18-ason van rám szükség,és mellőzhető vagyok az új világon,addig miért ne ?

Ezzel csak azt akarom szemléltetni,hogy kicsit a HOZZÁ NEM ÉRTÉSEDRŐL tanuskodik az,hogy már a világ kezdése után 3.4 nappal azt nézed hogy ki van a TOP-on...
Tudhatnád, TUDNOD KÉNE,hogy a kezdeti TOP klánok a v15 Spárta kivételével mind elbuktak....még a v7-es Enigma (Mesehősök) is :)
Nahát ezért készítek én egy olyan klánt amely alapból a JÓ emberkapcsolatokra,és a hűségre alapoz.
És ezért sem lesz helyük SOSEM köztünk az olyanoknak ,mint nagyarcú Tomi1001 ,aki valszeg a hatalmas egojával szétrobbantaná a közösségi milliőt, illetve NEKED SEM ,mint akiről már mindenki tudja hogy elviselhetetlen egy természete van^^
De ezért sem lesz helyünk közöttük olyanoknak akik nem tudják mit várnak a játéktól,a lamentálóknak, a habozóknak, a helyezkedőknek,szóval a selejtjének.
És mivel ezt a klán én vezetem, alapvető hogy a szervezésre és a harcra épül :):)
Ez nem CNN, hogy a bratyik a faluból összeálljanak egy jó pofa sörre, és lehurrogják a világot,mint valami tehéncsorda...aztéán egy parancsszóra engedelmeskedve átlépnek egy másikra.
Az én klánom mindig is nívós volt,van és lesz is, de ez meglátszik a statson is,hiszen mindig 3x akkora ellenféllel harcoltunk, és imndig kiálltunk egymásért.
És ennek fényében azt kell mondjam,hogy SZÁZSZOR INKÁBB leszek egy TOP 40.es klán tagja, vezére, amelyről tudom,hogy pöpec, mintsem egy TOP 1. klánban amelyvben szinte mindennaposak a súrlódások,a viszályok.
Nálunk fegyelem van ,Nálatok nem.
Ez az alapvető különbség amit nem mutat a stats Neked :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
na ezt nem ide akartam, csak rossz ablak volt megnyitva, kérném a moderátorokat, hogy töröljék ezt a hozzászólást!

rohadtúl nagy szakértő lehetsz ha még a saját hozzászólásodat sem vagy képes kitörölni :D
Otthon is más törli ki helyetted ugye ? :D:D:D

már a másikon is megmondtam erről a véleményemet, de itt is megismétlem.
Mész mint borjú a falnak nem nézel nem figyelsz semmit, csak mész és nyomod a süket rizsát,ami tocsog a gyűlölködésben és uszításban .

A v19-en melyik klánban vagy ?
Már most megküldhetjük a hadüzit ha akarod :)
Csakúgy mint a 18-ason ? :)
Aki Téged választ meg is érdemli....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lusta vagy megnézni a játékosok között? Küldjek csak, bár lehet a klánom magasról pottyintani fog rád, meg a klánodra. A 18-son arra a hadüzenetre gondolsz amire két nappal ezelőtt azt kérted küldjem el a békeajánlatot?
 

DeletedUser16178

Vendég
v19-en helyettesítenek már mondtam :)

vagy lusta vagy visszaolvasni a fórumok között ? ^^

békeajánlat ide vagy oda, olyan klánokkal kijavítjuk a diplomáciát amelyek önfejűen hülyeséget csinálnak ...
Erre megadjuk az esélyt .
Hogy te mit gondolsz erről az teljesen másodlagos :D
De mint érintett fél a megnyugtatásodra közlöm,hogy a mi diplomáciánkban már nem vagytok benne :D
Majd fogok itt 100.000 pontos klánokkal foglalkozni ??
Ugyan , hagyjál már...
 

DeletedUser

Vendég
Klán Szkíta Harcosok
Ellenség WikinG
Rang Le a csalókkal ! :)
Start 29.01. napon 13:50:52 órakor
Vége ---
Időtartam 5 nap 22:01:25
Fórumtéma
Magyarázat A multis csalókra lecsap a sors keze ! :D:D:D

Ugye szkita ?
Vagy Kuber ?

Van még neved itten ?
Akár a v1-esen vagy a v7-esen is, itt is csak a csalásból tudsz megélni....


Egyelőre csak egy hadüzenet,de a support már rajtad van ;-)

Jó vergődést kis haver :D

Milyen önfejű hülyeségről beszélsz? meséld csak el? Te küldtél hadüzenetet csak az abban leírt állításaiddal beleszaladtál egy fenyőfába :) Persze a support még csak szóbeli feddést sem adott neked, amiért hazugságokat terjesztesz pedig szkita többször is kérte.

Mellesleg a leveledben azt kérted küldjük el a békeajánlatot. De miért nekünk kéne, te üzentél hadat. Persze te sosem fogod ezt megtenni, mert az egodba nem férne bele, de mindegy is, úgy sem fogadnánk el. ;) Darki békeajánlatott tett egy 100 ezer pontos klánnak. Nice :eek:
 

DeletedUser12673

Vendég
a wikingek is eltuntek a lathatarol?
kar volt enyit hoskodni h asztan eltunyetek:D
 

DeletedUser

Vendég
Mi van eltűnve ? :))
Leesett a szemüveged ,miközben a nyugdíjért hajoltál le papi :p

Rondír :
ne vergődjél már :p
Seni sem kiváncsi erre
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Azért tök jó,hogy már itt összegyűlnek azok,akiket a játékban le kell farmolnom :D
Nem kell majd időt fordítani a "lécci ne bánts ,lécci ,lécci " leveleik átgondolására :D
készítem is a listát....
 

DeletedUser

Vendég
lessz mivel kitöröld....:DDD

Veron. megjelent .....

érdekes az ilyen stílusú hsz-ek sosem lesznek moderálva.
kérdés hogy minek van egyáltalán moderátor ha nem az ilyenekért ?! :D
Bár mondjuk Verontól ez egy "finomabb "beszólás volt a skáláján...
 
Fent