Riportok WarriorSpirit

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Kedves Játékosaink,

Ma @WarriorSpirit játékossal készült interjúnkat hoztuk el nektek. Ő egy igen széles körben ismert játékos, és már a Világ 1 előtt is játszott a játékkal, egy igen nagy múltú játékosról beszélünk, akinek volt mit mesélnie. Jó szórakozást kívánunk az olvasás közbe, amennyiben kérdésetek adódna ne habozzatok azt kommentbe feltenni @WarriorSpirit számára!

VUZbd5x.gif





Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?


A játékot még a magyar Világ 1 előtt kezdtem az egyik Román szeveren, ha jól emlékszem és az emlékeim nem
csalnak akkor a ro02-es volt az.
Ott próbáltam az elején játszani ahol egy másik erdélyi játékossal sodort össze a jatek. Szomszédok voltunk én meg nagy ügyesen be támadtam öt landzsásokkal ő már elég jól játszott, vagyis nálam 100% hogy jobban... ) ő kezdte el magyarázni mit és hogyan csinál esetleg melyik egység mire is jobb használni
Sok mindenre megtanított, viszonylag rövid időn belül.



Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?


Majd mikor világ 1 indult én is bele dobtam magam. Viszonylag kevés emlékem van a régi vilagokról. Világ 1-en találkoztam a régi duál társammal aki Világ 40-ig elkisért. Mostani tudásra lassan az idővel tettem szert, ha nem játszol és hallgatod meg mások tanácsait akkor nem tudsz tanulni.


Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?

Jelenlegi játéktudásom, nem tudnék véleményt írni. Eleve minden világon úgy mutatkozok be hogy egy kezdő vagyok. Sokan csak ezt a nevemet ismerik, nagyon szerettem más más fiokokba be lépni vagy teljesen újat csinálni és jelentkezni mind egy újonc, sőt még nőként is mutatkoztam már be, persze idővel kiderült hogy ki vagyok de vicces volt.


Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?

Sok klánba jártam.
Világ 1 a CotR, Világ 5 Sparta, Világ 7,VHL később VHLME, Világ 8 Insomnia, CNN, Nemesis, skulls, DSA, SBT, Random, Horda, Fekete Sereg, COTL és még sorolhatnám... fanatikus voltam sokáig és jó duál révén mindig egyszerre több világon voltam jelen. Sokszor már más fiókokba.
Örök kedvenceim akikel barmikor az az =SBT= és a Nemesis!
Valószínűleg ha a kéz klán egymás ellen harcolna nem tudnék választani
De ha időm engedné, ami egyre kevesebb van, akkor a fent fel sorolt klanokból szinte bármelyiket indulnék.


Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?

Ellentét nem tudnék felhozni, inkább csipkelödni szoktam. Van pár játékos akikkel ha tehetem kerulok vagy ha meg láttok egy egy klanba akkor oda be nem lépnek, de ezek az idővel egyre kevesebben lettek.


Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?


Vezetésben vettem már részt, több alkalommal is. Az SBT-ben segítettem amiben tudtam ha krisz, @..Headshot.. , meg kért és a Nemesisben én vagyok az egyik alapító. Nyerni szerencsére többször sikerült mind vesziteni, vezérként a legutolsó Világ az v64 volt a Temp színeiben.
Vezetőként utolsó győzelem az V72n a Nemesis színeiben.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382

Folytatjuk is interjúnkat @WarriorSpirit játékossal...
K4UvxuR.png


Mivel régi játékos vagy, biztos sok kezdővel találkoztál. Te mivel segíted őket a haladásukhoz? Van olyan játékos, akit te képeztél és büszke vagy rá?

Játékom során sokszor találkoztam újoncokkal, aki olyan volt és látszott hogy érdekli a dolog mindig probáltam segiteni. Nem szeretem azokat a jatékosokat akik azzal kezdték hogy " Szia, uj vagyok küldj nyersit"..
A régi dualomra vagyok az egyik legbüszkébb, V1 közeppe fele irt rám mivel egy városba születtünk és tanulni szeretett volna, vele voltam világ 40ig. Most nem olyan rég világ 72n is volt 1 új játékosunk ő igaz nem csak tőlem hanem az egész csapattól probált infórmáciot kérni



Világ 8 INSOMNIA. Elég sok játékosnál látom ezt a profilt manapság, habár a klán már nem indul, világ 8 óta fenntartják ők ezt a profilt, és a nevet. Ekkora jelentőséggel bírt az a klán? Mit gondolsz mennyire voltak ők erősek? Milyen világ volt a Világ 8?

Világ 8 Insomnia, abban az időben tényleg nagyon keveset aludtam, lehet a túl sok energiaitalt kellet volna hanyagolni Nagyon jó csapat volt, nekem nagyon tetszett az ottani hangulat is. Pár ottani játékossal mai napig is beszélgetünk és szinte mindig azóta is egy oldalon játszunk, ilyen pl. @felhő lovas.


Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?

Van elég sok jatékos akikkel egy oldalon voltunk és ugyan akkor ugyan azon az oldalon is többször, de Szerintem itt @BUNDA11-et tudnám említeni akivel mind ellenfél kezdük V56-on de azota is sokat beszélünk Egyik éjszakai portyámon kérte el a Facebook cimem, azután északákba nyulóan beszélgettünk én, ő és a duál társa. Mindig féltek ha nem irnak vissza meg indulok mert az "Éjszakai bónusz csak mese" alapon szeretek falukat lopni


Nemesis, és SBT. Úgy tudtam eddig, hogy a Nemesisben alapító voltál. Ez végül mégsem igaz?

Az eredeti Alapitó az @Normandia , akivel azt hiszem V14en ismerkedtünk meg. V17en ő alapitotta a Nemesis klánt ahol én is vezér lettem idővel, Alapitói rangal. V55ön a közös megegyezés alapján indultunk újra, mert egyikünk sem akarta a Nemesist a másik alapitó nélkül el inditani, plusz együtt hamarabb össze tudtuk szedni a régi vezetőséget is . Majd világ 72n ugyan igy, csak mivel neki nem volt elegendő ideje igy én maradtam a egyelten "Alapitó". Igy van 2 alapítója a Nemesisnek


Említetted, hogy sokszor álnéven játszottál. Adott ez valamiféle plusz lehetőséget számodra, és-vagy játék hangulatot, amikor 1-1 játékos elhitte, amit mondasz? Lebuktál valahogyan, vagy inkább magadat buktattad le, amikor megtudták, hogy esetleg te voltál?

Amikor kezdőnek adtam ki magam? Nagyon sokszor volt belőle előnyöm, bár igaz hátrányom is néha, mikor @tibax nagy komoran vissza irta V58 elején hogy, Minden kezdőt erre a harcra nem vehetünk fel
Előnyőmre meg lejobb példa vilag 56on a @NewSpirit fiokba voltam, az akkori fiók neve zolyka volt, senki sem ismerte csak @..Headshoot.. tudta hogy mi vagyunk és az ellenfél azt hitte valami kezdők vannak a fiókba és első armát mi kaptuk mert "Simán be dobja az a fiók pár 100 kardtól, kezdők nem birják a nyomást".



Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?


Ez a legjobb dolog szerintem helyzet függő, szerintem már itt Klánháborun belül minden játékos volt a veztes és a nyertes oldalon is. Olyan hogy legjobb nem tudnék mondani, de ellenben van pár játékos akik jóval az átlag főlé lehetne sorolni, ilyen például Dévv, Tatus, EZL, zola09, vadi72, DJ, vinszent és még irhatnék pár nevet akikkel az idők során tallálkoztam itt .HU-n



Te milyen védekezési stratégiát használsz? Mikor kaptad életedben a legtöbb bejövő támadást, és mennyi volt az?


Változik milyen védekezést használok, inkább attól függ ki és milyen az ellenfél, alapjában én támadni szeretek és annó NagyInce mondta nekem ,hogy, Támadj elsőnek és nem kell védekezni Plusz nagyon szeretek előnemeselni ha az időm engedi és van elég nemesem.De természetesen nem lehet egy teljes fiókot elő nemeselni igy pár falut szoktam védeni jobban, pl ha van Őrtorony vagy Templom a világon akkor azokat szoktam jobban védeni, főleg a templomos falut. ha meg nincsen akkor vagy a ráfoglaló falukat aho elő van készitve a nemes ráfoglalni esetleg egy két Védő falu-t hogy fordulásra is legyen védett falum.
Fronton levő védőket nem szeretem le kötni mert mindig tud indulni közelről nemes és sosem tudhatod mikor kell vádni esetleg őssze rántani a védőket egy egy nemes-nuke vagy vonat elé
Legtőbb bejővőm jóval 10.000 kard főlőtt volt de nem magyar szerveren. Magyar szerveren azt hiszem 5000 -7000 amit maximum kaptam, persze a nagy része fake volt.



Melyik volt a kedvenc világod, és miért?

Kedvenc világom nincsen igazából, de van pár világ ahol nagyon szerettem játszani. Régebbi világokból talán ilyen volt Világ 8 Insomnia!!! PP-s világon meg talán vilag 56 SBT esetleg világ 72 Nemesis. De világ 47 is elég jó világ volt.
Én szeretem ha jó a társaság, nem egymás idegeit eszik a tagok és ha fronton vagyok akkor a szomszédok jók legyenek jókat lehessen harcolni.



Milyen volt a környezet az SBT klánba? Mit gondolsz Világ 50-ről? Nagy csapásként ért téged, hogy ez a klán vesztett? Mit gondolsz a diplomáciai győzelmekről?

-Világ 50ről nem tudok mit irni, fájó pont ez igaz de ez volt az elképzelése Krisznek hogy harcoljunk de erre szerintem ő se számitott hogy majd olyan klánok fognak őssze ellenünk akik alapból egymást utálták, de már nincs mit tenni, tovább kellet lépni. Igaz nagyon sok SBT tag abba hagyta a játékot világ 50 után.
Diplomácia a játék része és ha nem te akkor az ellenfeled használja ki, még ilyen kicsi világokon is nagy külőnbséget tud okozni.



Világ 1 CotR. Meddig voltál ott? Hosszú világ volt... Természetesen lehetetlen lenne egy olyan világ eseményeiről beszámolni, de mennyire voltak erős harcok?

Világ 1en 2008ban kezdtem és 2014ben azt hiszem zárták le, Sajnos a BFK javára de most már nincs mit tenni Sajnos egy olyan világ volt ahol inkább a barbárokkal voltak nagyobb gondok Nagyobb harcokra nem is tudnék nagíon ki térni,hiszen nem volt időzités vagy nemesvonat abban az időben. ha armáztunk, vagyis ki küldted a sereget ahogy sikerült de ne éjjeli bonuszba menjen, csak azért is menjenek és ha nem maradt otthon pár száz nuke akkor már boldog voltál
Nagyon hosszú vlág volt, mikor "végre" zárták akkor meg hiányozni kezdet hogy nincs



Említetted, hogy voltál DSA klánnal is. Játszottál a Világ 45-n is, vagy korábbi világon voltál velük?

V45ön nem a DSA szineiben kezdtem, henm az FS szineiben, a @WarriorSpirit fiókommal meg a volt duálom szorakozott az ASG-klánba, ki akarta probálni milyen az a királység Őszintén nem voltam ott a legaktívabb Dual főleg mikor indult világ 47 akkor teljesen el hanyagoltam vilag 45-őt.
DSA-ba azt hiszem világ 37 vagy 38 volt amikor a Random ellen harcoltunk, talán az EW-ből mentem át DSA-ba majd alól maradtunk a Random ellen.



Világ 5.. Hangos világ volt a korai világok között. Itt győzte le a Sparta az MHC-t. Nehéz küzdelem volt?

Világ 5-őn a Spárta-MHC harcra nem tudnék ugy ki térni, volt bőven ellenfél ott de egy még erősebb Spárta. Ha jól emlékszem akkor én a Gipszes fiók ellen harcoltam jókat mig az MHC szineiben volt. De az emlékeim már nagyon koppotak ugy emlékszem sok akkori MHC tag át ment a EF-be akikkel ugyan ugy harcoltunk.


Melyik világon játszottál a Random színeiben? Milyen világ volt ez? Nyertetek?

Random szineiben v47-en voltam, egy eléggé nagy és hosszabb világ volt, ahoz mérten hogy már jól ment a PP-vel fejlődés mindenkinek. Szerencsére nyertünk bár sok alkalommal gondoltuk az ellenkezőjét! Amikor @szala1, @légio, @hcsf, @tgszisz és @sass444 ki léptek tőlünk mert nekik ha ezt meg azt nem szabad akkor ők külőn akarnak lenni hogy tudjanak barbizni nyugodtan. Plusz a vezérek sorra el tüntek a balfenéken....
De ami volt elmult, szerencsére a végén nyerni tudtunk.



Melyik világon játszottál a CotL színeiben? Milyen világ volt ez? Nyertetek?

-A Cotl szineiben legutóbb v73on voltam a Tibax fiókba, tudom hogy a végén már se én se tibax nem voltunk aktivak, de mi nagyobb harcokra számitottunk és ezért mentünk be. Amikor láttuk hogy az FS mennyire rossz akkor szerintem mind a kettőnknek a motivációja oda lett.
Ugyan akkor V58on meg be jártam védekezni az egyik Cotl fiókba, ahogyan Flipper 21 is V56 mellett már nem tudom melyik fiókok voltak de azt hiszem egyik fiók aki segitségre szorult az a parik fiok volt, nem vagyok biztos benne már



Volt-e már nehéz dolgod egy játékossal? Ha igen mi volt azaz eset ha elárulhatod a neve elmondása nélkül?

-Nehéz dolgom mint vezér vagy mind ellenfél esetleg mind társra gondolsz. Mind 3ra tudok példát irni....
Mint vezér a legnehezebb dolgom @-Napoli- taggal volt, soha nem csinálta amit mondtam neki, folyton okoskodott és soha nem tudta fel fogni amit mondtam neki én. idővel ki probáltuk hátha más vezérrel jobban szót ért dehát nem sikerült
Mind társra, talán a @Rinnen fiokot emelném ki, attól függeltlenül hogy világ 78on most is velünk van Sajnos Loti, Rinnen, egy átlagnál jobb játékos de... és ez a legfontosabb nem szabad frontra engedni soha semmilyen körülmények közzött
Mind ellenfél jelenleg nem tudnék annyira senkit se ki emelni, talán világ 50en amikor a Tatus fiokkal tudtam kicsit harcolni, akkoriban már nem a tulaj volt a fiókban mert világ 47en abba hagyta. hanem KIMI.



A SKULLS klánnal Világ 32-n játszottál? Milyen világ volt ez?

Világ 32-re ha jól emlékszem NagyInce hivására mentem, Isten Nyugtassa, de már nem vagyok ebben olyan biztos. ugy világ 40ig sokszor meg esett hogy hetekig buliztunk a haverokkal igy néhány világ külőnősen őssze folyik
Alapjában véve egy nagyon erős keret volt, ott barátkoztam őssze jobban -blackmoon- al, akkori nevén reszeltviz. Egy olyan vezér oldalán akit mai napig tisztelek plusz Erdélyi volt mint ahogyan én is



Van-e bármi javaslatod a jövő klánvezéreinek?

Javaslatot én nem adnék a jővő vezéreinek, vannak nálam sokkal jobb vezérek akik biztosan örömmel segitenek nekik. Mert lehet valaki jó vezér ha a tagság nem bizik meg benne és nem fogadja el vezérének.


Melyik klán ellen volt eddig a legnehezebb harcod? Nyertél? Ha igen miért? Ha nem szerinted mit hibáztál és mit csináltál volna másképp?

Legnehezebb klánt nem tudnék kit mondani, volt pár ellenséges klán akik nem akartak le szálni a fake gombról. Igy elég idegesitőek voltak. PL világ 47re vissza térve nekem front az FF volt. egy jó kis összetartó csapat akik nagyon jól védekeztek, nagyon sokadjára tudtam végre tőlük érdemben foglalni.


Világ 64 TEMP, ott miben valósult meg vezetői szereped? Nehéz dolgotok volt? Mit gondolsz mi vezetett el végül a vereségig?

Világ 64en a Temp, hát vicces sztori. @Bills hivot meg, utólag ki derült hogy a volt CNN tagok is jöttek @Damas8 által. Elején csak Billsnek segitetem pár dolgot el intézni de idővel rá jőttünk hogy damast nem érdekli mi van, már nem érdekli a vezetés és Bills már nem birta egyedül a klánt vinni. Igy én és Extreme kerültünk a vezetők közzé, plusz azt hiszem még pár tagot be rakott tanácsadó ként hogy fel tudjuk mérni a helyzetet. Nehéz dolgunk volt. mikor armán hirtelen mindenkinek dolga lett és én meg extreme dobáltuk a frontos fiókokat egymásra valahogy ugy hogy ne kapjon midnenki helyetesitési blokkot miattunk. Legrosszabul az érintet mikor BIlls, bár ez miatt tisztelem hogy öszinte volt, jelezte ugy este 19-20 óra körül hogy ő már nem birja és annyi a bejővője és ez őt meghaladja... Valahogy Extreme és én biztattuk hogy birja ki már pár orát és meg oldjuk azt a fiókot is. Úgy este 22 orakor végeztem melóba és tudtam át venni a fiokot. Hajnal 5ig valahogy sikerült stabilizálni a fiokját plusz a sajátom és még a másik fiókokat. Utána adtam át a Bills fiókot Extremenek mert ő még fent tudott maradni. Sajnos idővel kiderült hogy hajnalban meg indultak közelről egy halom nemessel és a sok helyetesitési blokk miatt már senki se tudott egy vágást csinálni, igy a megmaradt egységekkel kellet menteni a menthetőt. Azt hiszem reggel csapódás előtt fél órával vette vissza Bills a fiókot.
Inkább azt mondanám hogy döntések sorozata vezetett oda hogy mi ki kaptunk, kezdve a diplomáciát mert dipo nélkül akarunk nyerni, utána ki tiltottak azt hiszem 3 fiokot, köztük Vadi-t aki direkt front volt a világ közepén. Plusz az ellenfél is jó taggokból állt akik minden kis hibánkat ki használták.
Igy is lett volna esélyünk de akkor midnenki oda kellet volna egy kicsit jobban tegye magát, mert egy időben elég jó nyomást tudtunk helyezni északon a Winterre de nem lett át ütő siker.



Hogyan kezeled azt, hogy játékosok zöme nem képes, vagy nem akarja teljesíteni a támadás szervező vagy az általad kérteket?

MInd vezér te is tudod, mindig késik valaki támadáskor, még tőkéletes armát nem láttam. Pedig jó pár sikeres armát le tudtam már szervezni de mindig volt hiba, de vannak azok a külőnleges taggok akik katasztrofák. már vlt olyan tag is akinek előre le is szerveztem az armár 6 orás intervallumba csak küldje már ki a tmadásokat és ugy sem sikerült. Egy megoldás van erre, ha a beálitások engedik belső és ég vele, tőbbet soha fel nem szabad venni és ennyi


A klánom leghisztisebb tagja én vagyok. Én ezt a stratégiát használom arra, hogy a hisztis klántagokat kezelni tudjam. Neked van bármilyen stratégiád az ilyenféle játékosok kezelésére? Esetleg van velük tapasztalatod?

Volt már szerencsém hisztis taghoz, sajnos nekem a türelmem hamar fogy igy ha én voltam a vezér meg kellet kérjem @Normandia-t hogy beszéljen vele mert én el nézek egy két hisztit, mindenkinek van rossz napja, de a folyamatos szarakodásukat nem birom és le szoktam szervezni a belsőzését. Akinek semmi sem tetszik attól meg kell válni mert rontja a klán morált a folyamatos veszekedésekkel.
Bár én is tudok hisztizni, elég sokat, alapjában nem vagyok egy nyugpdt természet. Munkámból kifolyolag is elég sok emebrt kell irányitsak és ott is aki sokszor balhézik azt 3ik esetnél rugatom ki vagy rakatom át másik váltásba.



Régi játékos vagy. Miben különbözik mérettől függetlenül a régi és az új játékstílus? Mit gondolsz a mai "modern" klánháború mennyire lenne kivitelezhető a régi világokon? Más eredmények születhettek volna?

Ezzel a régi uj világ dilemmával nem tudok mit kezdeni, ha anno is legyen PP ilyen szinten mind most akkor lehet sok helyen más eredmény született volna, sőt szerintem biztos. Mert akkor is lettek volna elég sokan akik PP-t őltek volna a jatékba. Ahogy most a kis világokon ha ne lenne PP is sokszor más eredmény született volna.


Van-e olyan klánvezér, aki motivált téged, és vagy kivívta a tiszteleted csatában?

Klánvezérek közül NAGYINCE a kedvencem!!! Utána Headshoot, bár nem sok külőnbséggel. Head-el volt az a szerencsém hogy egymás melelt voltunk Froton, pont világ 56on, ahol IRÉN az Éjszakában nyomtunk a Stop klán ellen
Plusz ide emliteném Alapitó társam Normandiát, valoszinüleg ha ő ne legyen akkro világ 56 zárásával én is abba hagytam volna a jatékot, de be rángatott világ 60ra



Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?

Védekezés talán fontosabb mind a támadás, mert hiába hozol egy armán 10 falut ha az ellenfél meg visz tőled 20-at. Védekezést mindig mondom a Nemesisben is hogy már azzal meg tervezzük ahogyan a tagokat le rakjuk a térképre. mert nem mindegy ki van fronton és ki van hátul. Fronton olyan taggokat szoktam tenni akikben megbízok 100%ba hogy ne árulnak el. Utána jönnek a tartos védelmek,ahol egy jóbb front játékos tudja melyik falujába kellene inkább védő, plusz ha olyan helyen vana fiók akkor esetleg helyetesitésbe én is be szoktam nézni.
Bár a frontra rakással ont világ 72n cáfoltam meg magam ahol az eredeti fronthoz képest nkb fele sem maradt ugy mikor át vettünk pár taggot, plusz amikor a BJÖRN fiók kiderült hogy egy kétszinű áruló. De minden változásba van egy kevés jó is, igy meg ismerkedtem pár uj játékossal akikből kb 5 taggal bármikor szivesen indulnék.


Melyik világon voltál a Horda klánnal? Milyen volt annak a klánnak a közössége?

Hordába azt hiszem világ 48on voltam, mindha EZL hivott volna oda. Egy nagyon erős keret volt. szerintem túl erős is. Nkeme kicsit feszültebb olt a legkör ott mind PL az SBT-be. De ellenben majdnem midnenki tudta a dolgát és nyerni akart.


Sok klánt megjártál a hosszú évek alatt. Ez azért van, mert az adott klánok keretei egybevágóak, vagy szereted a változatosságot?

Én alapjában szeretek más más közösségel is játszani, ezért voltam például a Hodor csapattal v53on a Normandia fiókba. De az is közre játszik hogy már nem akkora a közösség és nagyon sok átfedés van a klánok taggjai közzött. Másik példa ként V38on harcoltam Random ellen és ugy voltam vele ki probálom milyen Sophie vezetése alatt játszani. Aztán 47en meg is történt, annak ellenére hogy kezdőként mutatkoztam be Bár lebuktam, azt hiszem Tatus ismerte meg a Skypos vagy Messengeres profilom.
De pl MHC tag sose voltam, pedig Monti hivott világ 14re, de valahogy mindig ellenük akartam menni, mert egy nagyon erős csapat volt.

 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382

Folytatjuk is interjúnkat @WarriorSpirit játékossal...
K4UvxuR.png


Visszatekintve, milyen volt az első klán ahová bekerültél? Milyen volt a hangulat? Hogy érzed milyenek lennének ők a mai játékban?

Az első klán ahova bekerültem az egy román Klán volt még amikor ott a játékot kezdtem, nem tudom már a nevét de ott volt jó pár erdélyi velem együtt akikkel elég jó hangulatot tudtunk teremteni. Azt hiszem annó még skypon vagy Yahoo messengeren beszélgetünk este fele.



Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?

Hát, én ugy foglamaznám meg hogy helyzet függő legalábbis nekem. Mert pl nyáron szeretek sokat grillezni igy szeretem ha hétvégén nem zaklat az ellenfél. De igazából csak egy kölcsönös tisztelet kellene legyen ellenfelek között mert nem vérre megy ez a jaték és lehet ma ellenfél de következő világon meg Klántárs lesz az illető.


Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?

Egyszer meg probáltam, talán még v53-on. Arra emlékszem az ASG és még egy klán alig tudtak ki szedni. Azt hiszem 3ik neki futásra fogytak el a védőim és már vágni se tudtam sem rá foglalni.


Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?

Sokan küzdenek ezekért a plecsnikért, de értelme nem sok. Van jó pár tag akinek annyi a plcsenije mind sz@r a harctéren, de egy koszos vonatot nem tud megvágni, jó ez alol Anti kivétel ő megvágja ha épp nem nyaral


Említetted, hogy román szerveren kezdtél először. Azon kívül játszottál külföldi szerveren? Esetleg nyertél is ott?

Igen, voltam a két karácsonnyal ezelőtti karácsonyi bajnokságon ahol egy román csapattal voltam, nyerünk. Azon kivól voltam W110-en ahol egy szétvert fiókot kértek meg hogy szedjünk őssze vagy bár tartsu fel az ellenfelet, forditottunk, igaz azt hiszem 170k pp-t lőttünk el egész szerver alatt Ott is nyertünk.
Voltam Roliékkal, SAYHI vagy épp milyen néven van most jelen, a magyar csapattal mint duál de sajnos idő hiányában és a duál társal se jöttem ki a legjobban igy abba hagytam. Ők utólag nyerték a szervert.
Voltam egyik román szerveren, nem tudom melyik, ahol TOM és JERRY nevü klánnal nyertünk, nehezen de be fogadtak azt hizem 9 magyart/erdélyit a csapatba.



Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?

A helyettesítést , ha ide tartozik, akkor 48 oráról 24re raknám.


Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?

Teljes mértékbe ellenzem a morált, értem én hogy uj taggok meg minden de akkor is minden világon lehetne idő alapu mint a 20:1 szabály, legalább…


Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?

Hát, változik igazából, aki ismer az tudja szeretem a sok barbár/bonusz falus és minimum 2es világokat. De elsőnek rá megyek a piacra és ki kapok egy halom nyersit a tőzsdéről, mire be ér huzom a raktárat, majd rá megyek a KL-re és farmolás indul, utána egyenesen a Katapultokra mert a barbárok neveletlen báránykák akiket nevelni kell
Ha kevés a PP akkor az eleje ki szokott maradni


A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?

Én mindegyik részét szeretem, az elején szeretem a sok farmot és hogy ilyen pár 100 egységekkel futkorászunk. Majd mikor több falu van akkor a kisebb területi harcokat is, majd a frontjátékot. De talán a Frontjáték rész szokott inkább lázba hozni.


Milyen végjátéktípusokkal találkoztál? Melyik fogott meg legjobban? Ha kitalálhatnál egy végjáték típust milyen lenne?

Én azt hiszem mindegyik végjáték tipussal találkoztam már, de a Dominancia a kedvencem. Egyszerű, és harcolni kell.


Szerinted melyik világon kezdtél már „tudatosan” , taktikusan játszani? ekkor melyik klán tagjaként játszottál és ki volt az ellenfél?

Halovány gőzöm sincs @ati.mached mai napig nem hiszi hogy tudatosan játszom


Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt?

Én a kettő keverékét is el fogadnám, 10 lovag fegyverekkel de az ój szerintem ezekre a kicsi világokra jobb.


Mi motivál téged?

Ha jó a közöség, a társaság.


Mit gondolsz a nehézlovas falvakról. Hasznosak vagy önmagukban nem elegek?

Én különösképpen szoktam csinálni Nehézlovas támadót front mellett és onnan szoktam nemmessel foglalni, ha az utolsó nemes Nehézlovassal megy akkor már eleve van egy alap védelem a faluban ha jönnének ráfoglalni Plusz a kedvenc egységeim közé tartozik, KL és NL a két kedvencem


Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán? Melyek azok az újítások, amelyek tetszenek neked és miért?

Hát, pár tag kivételével bárkivel vagyok szívesen egy klánba, de a szomszédaim szeretem kicsit megválogatni a hosszútávú békesség érdekében. Az újításokkal eddig nem volt gondom, de ilyen kedvenc ujjitásom nem nagyon van.


Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?

Sok mindentől lehet valaki jó játékos, de egyik legfontosabb dolog az én szememben az az hogy megbizható legyen és lehessen rá számitani.


Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?

Egy jó klánvezér össze kell tudja tartani a csapatát és kell tudja irányitani, kezelni a taggjait.


Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?

Riport alanynak gondolkoztam, mivel több játékosnak a nevét is láttam már más riportok alatt igy pár taggot meg emlitenék de ugy 50-60 név fordult meg a fejemben az elején:
@Normandia
@NewSpirit
@Sirday
@medves1
@ati.mached
@martone
@Flipper21
@TIPO TOSTO
@Vadi72
@Meremin
@plainte
@Equinox

További kérdésre csak hülyeség jutott eszembe igy azokat inkább hanyagolnám.

Köszönöm a lehetőséget a Szupport Csapatnak.

Köszönöm az eddigi munkájukat, még egy ideig sajnos el kell viseljenek





Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @WarriorSpirit -hez azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a
Klánháboruban
!
 

DeletedUser21347

Vendég
@WarriorSpirit V1-et a CotR nyerte.
@-NooBLeadeR- V5-ön a Spárta egy vert tömegklán volt. Az =MHC= klán felét (kontinensekről beszélünk, DNy-on) az akkori Support bannolta multizás miatt. Ez utóbbi nem szándékos volt, az abbahagyó fiókokat nem tudták belsőzni fronton, és jelszóval vitték tömegesen. Aztán lehozták V9-et, ami az első megnyert, magyar világ.
Szerk.: feliratot nyomjátok rá!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

cncDAni2

New Member
A reakció pontszáma
6
Örültem hogy megismerhettelek a riport által :)
Hehh, ez a magadat kezdőnek kiadás téma vicces. Habár kezdőnek nem adtam ki magam, max csak nem tudták ki vagyok, de egyszer kipróbáltam hogy mi van ha nőnek vallom magam (talán nem is nagyon kellett, mert azt hiszik a cncDAni2-re hogy cncD + Ani, azaz Anikó... WTF? XD). Tanulságos volt... sok fiú a szuper-ál-kedvességével, szerintem baromi idegesítő.. aztán meg ha komolyabb hangvétellel kértem valamit akkor egy utolsó senkinek lettem nézve merthogy "csak egy nő, az ne okoskodjék". Szal részvétem irántuk, tényleg nem lehet egyszerű.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Örültem hogy megismerhettelek a riport által :)
Hehh, ez a magadat kezdőnek kiadás téma vicces. Habár kezdőnek nem adtam ki magam, max csak nem tudták ki vagyok, de egyszer kipróbáltam hogy mi van ha nőnek vallom magam (talán nem is nagyon kellett, mert azt hiszik a cncDAni2-re hogy cncD + Ani, azaz Anikó... WTF? XD). Tanulságos volt... sok fiú a szuper-ál-kedvességével, szerintem baromi idegesítő.. aztán meg ha komolyabb hangvétellel kértem valamit akkor egy utolsó senkinek lettem nézve merthogy "csak egy nő, az ne okoskodjék". Szal részvétem irántuk, tényleg nem lehet egyszerű.
Paige Halliwell vagy hogy volt? :D
 
Fent