W121 indulás

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Dikk

Jóvan má te ha én nem szedem össze az organizálatlan hátsótok még rummal verekedsz te gyász gyerek
Ahhoz képest én tettem a legtöbbet h a 4fős kis csapatunk hatékonyan működjön :D de tegyük fel, hogy te voltál, viszont nem rajtad múlt hogy a RUM be lett foglalva :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Snyltarn is letette a fegyvert. Durva, hogy ha beleszámoljuk a beggy által kidobott Bulvie-t meg BlackKnightot, akkor a Power még mindig flauelőnyben van XD
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Ez meg is látszott, az első 2-3 hetet eléggé domináltuk, volt idő, amikor a TOP7 player NF-es volt.
@-NooBLeadeR- régi szép idők, amikor az Arny fiók nagyot ment..

Gratula nektek, sajnálom, hogy csak a szerver elején tudtunk segíteni, de már akkor is rengeteg munkája volt benne a vezetőségnek/tagságnak, teljesen megérdemelt :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Pont tegnap beszeltem Balinttal, hogy milyen durva szerver volt, meselt errol a barom idiota top1 gyerekrol hogy beleolt jo par havi fizetest a szerverbe :D gratula Roli es mindenkinek, szepen lehoztatok ismet :D

Az a faszi szó szerint nem normális. Én ilyet még nem láttam, pedig azért összefutottam már pár hülye ppsel.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A Power alapítója Dongáborosan elsőként törölt, úgy néz ki, megvolt az utolsó előzés a ranglistán az első helyért, és jövök flexelni milyen jól állok LE-ben hozom az LE listákat, milyen volt az előzéskor.

pUPDE3m.png

jfjpIfn.png

OwoupBf.png

L2PqYfU.png

L8RR6F9.png

keDzzht.png

0bNgJIF.png

jF6qDwP.png

osCkTDz.png
 
Fent