Világ 60

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
aminek a szabadidő eltöltéséről kellene szólnia és nem a győzelemről

szerintem a ketto nem zarja ki egymast

en csak oda akartam kilyukadni hogy ez a z egesz =nyeremenyek= dolog nem tobb egy nagy semminel,amolyan nesze semmi fogd meg jol,volt olyan vilag ahol nem egesszen 3 het alatt lezserul tobbet csinaltam mint amennyit az elso helyezett kap az inno-tol
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ez egy jelképes jutalom. Mint mondjuk egy Oscar gálán egy arany szobor. Szerinted hány arany szobrot tudna venni abból a pénzből, amit keresett miközben megcsinálta élete legjobb szerepét?

A tényleges érték nem a materiális jutalom amit kapsz, hanem aminek megéled a játékot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Ez egy jelképes jutalom. Mint mondjuk egy Oscar gálán egy arany szobor. Szerinted hány arany szobrot tudna venni abból a pénzből, amit keresett miközben megcsinálta élete legjobb szerepét?

A tényleges érték nem a materiális jutalom amit kapsz, hanem aminek megéled a játékot.

Akkor ha élvezem a munkám, akkor a fizut adjam vissza mert nekem a munka öröme elég? Elég furcsa a logika.

A nyeremények mértéke annyit jelent, amennyit az Innogames gondol rólunk. Egy szerverbe kapnak több millió ppt, és kiosztanak nyereményként 15 ezret. Pont a megnövekedett pp usage miatt lehetnének nagyobb nyeremények, mondom ezt úgy, hogy sose azért játszottam, hogy kapjak 3k ppt
 

Don Vito Corleone

PoA, ELME, WINTER, CotL, I.I
A reakció pontszáma
78
Benevezed a csapatod egy focibajnokságba aminek a nevezési díja 50ezer forint, az első helynek járó nyeremény pedig 20ezer ft. Értem.
"Ez még mindig csak egy játék, aminek a szabadidő eltöltéséről kellene szólnia és nem a győzelemről."
Mégis arról szól hogy elköltesz több ezer(és itt még bőven alátippeltem) *pp-t, hogy meggyőzz másokat arról milyen jó játékos is vagy, hogy ezáltal juss előnyhöz.

*Pp jelentése: Játékbeli költőpénz, megvásárolható a való életben megszerzett pénzből, amiből el lehet tartani egy családot, amiért gürizik minden nap a paraszt.

Csúnyán szólva aki ilyennel kereskedne komolyan, azt akasztani való embernek hívják. Rááadásul át is vagyunk baszva.
Köszönjük!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Én nem támogatom a nyeremény emelését. Gondoljatok bele, hogy jelenleg ezért a jelképes nyereményért és a "dicsőségért" is miket megtesznek emberek, Ha tovább emelkedne a nyeremény, és "tényleges" tétje lenne a győzelemneek, azt a maradék lelküket is eladnák az emberek.

Már így is szinte élvezhetetlen a játék a kavarások, ármányok, technikai klánok, kémkedések miatt.

Aki tényleges nyereményt szeretne, az menjen el valami sportversenyre inkább. Ez még mindig csak egy játék, aminek a szabadidő eltöltéséről kellene szólnia és nem a győzelemről.

Szavazzátok meg, hogy a Support csapat nevezze ki a győztest és akkor nincs ármánykodás!

Részletek privátban.
 

DeletedUser20149

Vendég
Benevezed a csapatod egy focibajnokságba aminek a nevezési díja 50ezer forint, az első helynek járó nyeremény pedig 20ezer ft. Értem.
"Ez még mindig csak egy játék, aminek a szabadidő eltöltéséről kellene szólnia és nem a győzelemről."
Mégis arról szól hogy elköltesz több ezer(és itt még bőven alátippeltem) *pp-t, hogy meggyőzz másokat arról milyen jó játékos is vagy, hogy ezáltal juss előnyhöz.

*Pp jelentése: Játékbeli költőpénz, megvásárolható a való életben megszerzett pénzből, amiből el lehet tartani egy családot, amiért gürizik minden nap a paraszt.

Csúnyán szólva aki ilyennel kereskedne komolyan, azt akasztani való embernek hívják. Rááadásul át is vagyunk baszva.
Köszönjük!
Szerintem mindenki arra kolti a penzet amire akarja, es pont.

Ha x embernek ez a legjobb szorakozasa had ne rontsd mar el, szerintem mindenki tudja merlegelni magaba mire eri meg kolteni es mire nem. Aki nem akar aldozni a jatekra az ugysem fog. Az koltse a csaladjara meg a gyerekeire. Ketlem hogy havi par ezer forint akkora kiadas lenne azoknak akik amigy is koltenek a jatekra.
 

DeletedUser20054

Vendég
Batorkodom kijavitrani a MasterMind Urat. DA szerintem. Talan de majd.megmongya o
a DA indulása nem biztos. függ a beállításoktól és főleg a tagok kedvétől. csak akkor indulunk ha a tagok 80-90 % tud jönni
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Hát mi dzsonival fixen megyünk! Ezzel a két legnagyobb nevet ki is lőttem!
 
Fent