Világ 59 Világ 59

Deleted User - 1530803

Vendég
Más klánban se mondhatsz nagyon véleményt ha nem töltesz be rangot.Vagy is beszélhetsz és nem leszel kirakva, de ugyan úgy feleslegesen.Mivel ott meg már annyira okosnak gondolják magukat, hogy nem mondhat jót senki :)

Tudom mit érzel... Amikor én megmondom a vezéremnek a tutit csak annyit kapok vissza, hogy "Te meleg"... A lelkem egy darabja ilyenkor mindig meghal. :(
 

DeletedUser20149

Vendég
Corona is veled van, lefizetted fogadjunk, hatar zar is van, Pedig megerdemelned Gabort meg a verő embereit
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Gábor, most én mondom hagyd a Királyosdit a fenébe, hagyd ASGardiát nélküled kibontakozni. Neked lefőtt a kávé itt és most. Mondj le azonnali hatállyal! Több tucat ember játékát tetted most tönkre szégyelld magad!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Gábor, most én mondom hagyd a Királyosdit a fenébe, hagyd ASGardiát nélküled kibontakozni. Neked lefőtt a kávé itt és most. Mondj le azonnali hatállyal! Több tucat ember játékát tetted most tönkre szégyelld magad!

És akik kedvelték,és követték külsőn Eklézsiást azokkal mi van mester? :) 2 klikkelés lett volna csak a fiók összevonása külsővel..erre törölve lett az Eki fiók!:(
Sokan csalódtunk mi is!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
És akik kedvelték,és követték külsőn Eklézsiást azokkal mi van mester? :) 2 klikkelés lett volna csak a fiók összevonása külsővel..erre törölve lett az Eki fiók!:(
Sokan csalódtunk mi is!
És ez mekkora veszteség a KH közösségének!

Ha két dolgot megváltoztathatnék a múltban az egyik az lenne, hogy vennék jó sok wc-papírt, a másik meg hogy írtam volna Eki-nek, ne felejtse el összekapcsolni a fórum fiókját játékosával.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
És ez mekkora veszteség a KH közösségének!

Ha két dolgot megváltoztathatnék a múltban az egyik az lenne, hogy vennék jó sok wc-papírt, a másik meg hogy írtam volna Eki-nek, ne felejtse el összekapcsolni a fórum fiókját játékosával.

Gyere adok neked néhány gurigával :p
 

DeletedUser20149

Vendég
És ez mekkora veszteség a KH közösségének!

Ha két dolgot megváltoztathatnék a múltban az egyik az lenne, hogy vennék jó sok wc-papírt, a másik meg hogy írtam volna Eki-nek, ne felejtse el összekapcsolni a fórum fiókját játékosával.

Van 32 db
10et kolcson tudok adni :rolleyes:
Csak ne hasznaltan add vissza
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Valaki szóljon már a fejeseknek, hogy a "Nyersanyag kiegyenlítő" scriptet az új frissítésük tönkre vágta :(
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Hozzám csak ma érkeztek meg az ASG memek, úgy hogy gondoltam jövök a legfőbb pletyka forrásra, még pedig ide a külső fórumra némi infóért. Egyrészt megpróbálom megérteni mi történt, és ha nem túl késő, felülnék gyorsan én is a meme vonatra. :)

3v1uq8.jpg


Én sem hiszek a demokráciában.Mindenki magyaráz mindenfélét és csak széthúzást eredményez.Egy ember legyen aki dönt a többi meg teljesíti.Akinek ez nem tetszik menjen nyugodtan, de azért ne maradjon hogy addig is erősödjön és majd aztán gusztustalanul kilép vagy ellenfélhez áll.Az ilyen embereknek nincs gerince az én szememben.

Nem erős vezető Gábor.Attól mert kiabál nem fogják követni.Meg minden világon más vezetői vannak, mert alkalmatlanokat állít oda.Ez a legnagyobb hibája.Nincs normális vezetőség a klánban akiknek kiosztja a feladatát és maximálisan eleget is tudnának neki tenni.Illetve néha ő is meggondolatlanul cselekszik amivel 2 hétre blokkolja a klán seregét.


És akkor reagálnék is erre és az ehhez hasonló kommentekre, akik Gerit szídják. Először leszögezném, én sem értem, hogy ennyi világ után miért volt hajlandó vele indulni. Talán nem is Gábor, hanem inkább a csapattagok miatt. De aki játszott már ASG-ben, pontosan tudja, hogy ha nap mint nap hallgatod az okosítást discordon (vagy annó még skypeon), akkor előbb-utóbb a stílusa miatt be fog telni a pohár. Mindenkinek kivétel nélkül.

V27-en volt először ASG, ott még minden remek hangulatban zajlott. V33-on jött be a skype a klán életébe és onnantól került felszínre az a Gábor, akit sokan ismernek. Így én magam is az első körös "árulók" között voltam, mert kiléptünk nagyjából 4-en és alapítottunk egy ilyen "öngyilkos csapatnak" szánt klánt. És mi történt? Sorra jelentkezek át az ASG-ből hozzánk. Hamar kiderült, hogy a tagság több, mint fele nem is a sokszor eltűnő Dongábort követi, sokkal inkább azokat, akik a királyság titulus mögött valójában irányították a klánt.
És ha ezután ugyanez, vagy ehhez kísértetiesen hasonló a forgatókönyvek nem zajlottak volna le még négyszer, el is fogadnám, hogy alkalmatlan vezéreket választ magának. De így azt mondom, hogy ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye. Egyszerűen el kell tudni engedni ezt a klánt. Főleg ha egyszer szervert szeretnél nyerni. Mondom ezt úgy, hogy én személy szerint egyáltalán nem neheztelek Gáborra. De azért a memeken jót szórakoztam. :))
 
Fent