Világ 59 Világ 59

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hagyjad a népnek ezt is megmagyarázza :D 12-es falnál öleti a társai védőit meg egyéb nyalánkságok :D

De V53-on másokat lebaszott, amikor nem ppzték fel a falat minden nuke után maxra, és mentettek vele 37 lándzsást :) Nincs Barcsa, nincs büdzsé se falra?

(plusz cukiság a 61 NL-re benyomott NL erősítő, így már nem is 61, hanem 66 állt ott!!!!)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Á! A hosszú, kemény munka után ismét a külső fórumon! Olyan ez nekem mint egy fűtott klotyó a nap végén!
Mivel értelmes mondanivaló itt még mióta létezik a KH sosem volt ezért izgatottan várom az összes igazságra éhes etika-bajnok hőslovag és lovagina sirámait arról, hogy mennyire nem fair az élet! Na hajrá, hashajtót már bevettem, szóval küldjétek! XD
 

Barcsa MM

Active Member
A reakció pontszáma
123
Pampalini korlevele 147 ASG-s tagnak:

Sziasztok!! Akkor elkezdem, bár hozzáteszem ,nem akartam ezt,és hogy így alakuljon!!!De kikényszerítették belőlem!! [player]=Pochahontas=[/player] semmi rosszat nem tettél,amiért belsőzésre kerülj!!Senkit nem sértettél meg ,nem aláztál meg(amit ,más,mások többször megtesznek itt semmi következmény nélkül)De te belsőre kerülsz érdekes!!!De aztán van ám egy vezérszerű(ne sértődj meg ezért kérlek ,kiáll melletted!!És rendje módja szerint megkérdi a Királyt vajon mi is a pontos oka ennek a döntésnek, a választ nem írom ide le (még nem,bár nem lesz rá lehetőségem a jövőben) DE CSAK LEÍROM: CSAK ilyen egyszerű volt a válasz!! Erre ez a vezér,nevezzük nevén a "gyereket" István Szalmakalapos. Mégis , ezek után sem adta fel és folytatta a nem tetszését ,illetve mondta ,hogy akkor engem is lehet belsőzni!Persze ez hiba volt szerintem mert Gábor kapva kapott is a lehetőségen ,és elfogadta igaz hogy Ő volt lekezelő de egy Király mindent megtehet...??? Szóval István hozzátette hogy a falvait Gábornak,és nekem adja majd vita lett és később azt írta hogy nekem adja a falvait!Persze a válasz rögtön érkezett (igaz nekem 3 órája nem reagál) A válsz megint rövid volt.NEM mert majd védők kapják! GÁBOR!!!Mit tettél te azokért a falvakért???Vagy bárki más??Ki volt rajta kívül még aki 4-6 Nemes féket elküldött a Klán érdekében???Ez a fiú sokat tett ezért a Klánért, TE ÉRTED SZINTÉN!!Nekem sok nyersanyagom van az István falvaiban!Engem illet!!De nekem István kell!!Jó játékos, segítőkész alázatos!!!Ja és tanulékony!!Olyan játékosokat löksz félre akik tesznek a Klánért! De a 2 kémet pedig melengeted a kebleden ,igen tudom kik ők ! Na szóval hú ez hosszú lesz , Arra már nem is térek ki ,hogy 2 hete volt egy beszélgetésünk(más is ott volt) Na abból semmi nem valósult meg ,pedig te tettél ígéreteket!! Tudom ,nagyon sokan utáltok m nem baj ,hisz ez erősít engem!De én mindig az igazság ,és a becsületesség mellett próbálok kiállni!!És ez ami most itt történik NEM AZ!!" héttel ezelőtt kiakartam lépni,de meggyőztetek többen hogy cserben hagynálak titeket akik fontosak vagytok nekem mert aki kért bárminemű segítséget,tőlem megkapta lehet nem mindig de megtettem a tőlem telhetőt, Na de most had fordítsam meg ezt a cserbenhagyást!! Ti akik semmit nem csináltok!! Ti akik megbújtok! ti aki(k) parancsot adtok ki de nem álltok benne elől(igen egy pár vezér)mert tá,adónak levélben 7 pontban megírod miért nem hívhatja vissza a védelmét !!Pedig ő csak vágásra kérte volna vissza ,de nem te minden egyes pont után odabiggyesztetted "Nem hívhatod vissza" Pedig te olyan becses vezér vagy hogy otthon nálad pihen több mint 30000 védő!!!Meddig tartott volna onnan átküldeni azt a 1000 védőt és "Erledigt" Nem te vezér vagy ugyan ugyan!!Tudjátok ezt Gáborral kettesben szerettem volna lerendezni ,de nem reagál!!Szóval én -Pampalini- elhagyom a Klánt!!Mert főleg te Gábor elárultál engem,és főleg ezt az eszmét amit te találtál ki!!És titeket is akik megtaláljátok a helyeteket az előző két mondatban olvasottak közt!!Szóval lehet támadni !De tudjátok meg én nem egy ijedős vagyok!!Én nem egy megalkuvó ,a túlerővel szemben rögtön megadó ember vagyok!!Gábor most van időm egészségem is most rendben van,és lett egy célom!!!Szóval nehezebb dolgod lesz mint amire te számítasz , majd meglátod,meglátjátok!Még a végére ,tudom vagytok még akik így látjátok ezt és én nem buzdítok senkit semmire én eddig 94500 pp-t öltem bele a KLÁNÉRT,és ÉRTED GÁBOR!! De ha kell a dupláját fogom rááldozni hogy ......
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Sziasztok!

Nem fogok mentegetőzni sem pedig hibáztatni,sem magam sem Gábort!!Gusztustalan amit csinál(t) De mégis hibáztatom magam , mert én, 49 éves létemre azt gondoltam ,csak megváltozik ez a b..f..z!! De nem!!Még rosszabb lett!!De Gábor!!!Tudod ha János(yoniy) barátom fiókjába bújva támadsz meg,ennél gusztustalanabb nincs!!! Csak hibáztál ,mert aznap beszéltem vele telefonon hogy mi ketten nem fogjuk egymást támadni!!!Erre rá 2 órával tőle megtámadsz,sőt még aljas módom irkálsz is onnan!!!Gábor!!!Én addig nem nyugszom ,amíg te ebből a játékból önszántadból,vagy ,de remélem ez utóbbi, az ÉN NAGY SEGÍTSÉGEMMEL , örökre el nem tűnsz!!!Megérdemled amit kapsz,kapni fogsz!!!Nekem van saját PROVIDENTEM tudod!!!!:D;)És szerencsére nem fog kiapadni!!!


Sziasztok Egy PP Huszár!!

Egészen pontosan a "mit-tudom-én-hányadik?" világon PONTOSAN UGYANEBBEN a helyzetben voltál Pampalini!!! Emlékszem, mert ott még én is beültem helyelni téged amikor tudtam. Csak egy kérdésem lenne: miért? warum? Porque? why?
És úgy általában nyitottá tenném a kérdést, nem csak neked szól! Az ASG-vel ez megy világról-világra! Egyik eset a másik után! SOSEM (!!!) változott semmi! No de akkor egyvalamit nem értek: MIÉRT???

Ennyi idő és őrültség után miért álltok sokan még mindig oda emögé a vezetőség mögé????
Mazochizmus??? Hosszútávú memória-zavarok??? Átmeneti elmezavar??? Őszintén szeretném megérteni, hogy hogy a fenébe ismétlődik meg ugyanez újra és újra és újra és újra....

Annyira óraműszerűen pontosan bekövetkezik minden világon, hogy az már röhejes! :D
Megrendelésre készül az egész? Vannak meetingek ahol megtervezik ezeket az akciókat??? Simán el tudnám képzelni az alábbi megbeszélést:

"Megrendelő: Hát Dongábor és ASG vezetőség, köszönöm, hogy eljöttetek! Tudjátok az ország vezetése nagyon nehéz feladat, rengeteg a gond, nehéz az embereket megfelelően hülyíteni és hát inkább nem kertelek: kimondom! Szükség lenne egy újabb ASG-botrányra! Tudom, tudom, hogy már eddig is sokat kértünk, igen! De sajnos szükség volna megint a balhéra, amivel lehet terelni a figyelmet!"
"Dongábor: Ehhh... fenébe! Nem baj, egye-fene! Belsőre írjátok ki Pocahontast! Szalmakalapos majd leszervezi! Yoni fiókját átveszem én és beleszállunk... pillanat!.... kettőt dobok a kockával.... páratlan, akkor te vagy a szerencsés megint PAMPALINI!"
"PAMPALINI: De hát a múltkor is én voltam!"
"Dongábor: én vezettem bameg? én vezettem? Na szedjétek össze magatokat, különben mehetünk vissza a balettba ugrálni!"
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
A legkedvezőbb pp-csomagot számolva 94500pp az összesen 266,823,- Forint! o_O
 

DeletedUser20221

Vendég
Nem úgy volt, hogy az ASG nem indul többet magyar szerveren?!
 
Fent