Világ 53 ELEMZÉS

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Mivel a külső fórumot használóknak összességében nincs akkora IQ számuk, mint egy átlag embernek, ezért rendszeresen megbánom, és törlöm is bejegyzéseimet. Azonban, sajnos mindig elkaptok.

Várj elmondom a te nyelveden is.

Ö, ööö öö. Öö ö-ö-ö ööö, ö. Ö!

Azta, az papol iqról, aki a szarkazmust sem ismeri :rolleyes:
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nézzenek már oda, ilyen értelmes bölcsességet is látni a fórumon?
Feldobtad a napomat, kösziii:D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Köszönöm szépen!

Nem kötekedni szeretnék, csupán rávilágítani, hogy a teljesítőképesség, a tudás, ne visszafele mutatkozzon meg.

Ne legyen divat hülyének lenni. Ne csináljon az okos hülyét magából, csak azért mert a túlnyomó többség az.

Ha igazi vezérnek tartod magad, képviselj egy értéket, azt ami Te magad vagy, ami miatt melléd állnak, ami miatt követnek.

Legyél Önmagad!

Ne álljunk be divathülyének, mert rajtunk marad, s pont az értelemből lett ostobaság lesz a környezetünk példaképe, mi mégtöbb hülyét gyárt.

Ez mind szép és jó, de mondtam, hogy mi vezérek nem adhatunk csak úgy a Kis emberek szavára, bocsi. :confused:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Nem szeretnem megserteni senkinek a jogait, ezert sajnos csak ebben a formatumban mutathatom be egy tovabbi 53-as eszleny eszmefuttatasat :D

"Had gratuláljak a mai teljesítményéhez 520falud van és csak éjszaka mert tamadni mikor mindenki alszik ez elmond mindent gyenge vagy nagyon harmat gyenge ingyen falukat mész!!!"

"Igen ez az igazság ingyen falusi vannak meg vásárolt egyiket se foglaltam tisztességesen csak sunyi módon!!"


Meddig sullyedsz meg H-A-L? :D

De nem úgy volt, hogy törlünk? :confused:
 

-gajdesz-

Member
A reakció pontszáma
25
Nem szeretnem megserteni senkinek a jogait, ezert sajnos csak ebben a formatumban mutathatom be egy tovabbi 53-as eszleny eszmefuttatasat :D

"Had gratuláljak a mai teljesítményéhez 520falud van és csak éjszaka mert tamadni mikor mindenki alszik ez elmond mindent gyenge vagy nagyon harmat gyenge ingyen falukat mész!!!"

"Igen ez az igazság ingyen falusi vannak meg vásárolt egyiket se foglaltam tisztességesen csak sunyi módon!!"


Meddig sullyedsz meg H-A-L? :D
De ha ők visznek hajnalban falut az már persze nem vall gyengeségre :D
 

Ballon

Member
A reakció pontszáma
52
Nem szeretnem megserteni senkinek a jogait, ezert sajnos csak ebben a formatumban mutathatom be egy tovabbi 53-as eszleny eszmefuttatasat :D

"Had gratuláljak a mai teljesítményéhez 520falud van és csak éjszaka mert tamadni mikor mindenki alszik ez elmond mindent gyenge vagy nagyon harmat gyenge ingyen falukat mész!!!"

"Igen ez az igazság ingyen falusi vannak meg vásárolt egyiket se foglaltam tisztességesen csak sunyi módon!!"


Meddig sullyedsz meg H-A-L? :D

Sajnos erről le kell szokjál mert sérted más jogait.
Ird le szépen amit gondolsz. S ne idézges csak úgy kiargadva... Hidd el menni fog. ;)
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Ha ez a HAL ennyire gonosz alattomos és minden hájjal megkent nincs mese, elkell vernetek a játékban :)
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Meglehetősen általánosítva, hogy csak azért se legyen pihi a fórumon hátha eldurran valakinél a cérna és bannolják, ha jól sejtem :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Én figyelemmel kísérem a kémek beépülését mindkét oldalra. Akkora harcászati megmozdulások vannak itt, hogy az hihetetlen!
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Nem szeretnem megserteni senkinek a jogait, ezert sajnos csak ebben a formatumban mutathatom be egy tovabbi 53-as eszleny eszmefuttatasat :D

"Had gratuláljak a mai teljesítményéhez 520falud van és csak éjszaka mert tamadni mikor mindenki alszik ez elmond mindent gyenge vagy nagyon harmat gyenge ingyen falukat mész!!!"

"Igen ez az igazság ingyen falusi vannak meg vásárolt egyiket se foglaltam tisztességesen csak sunyi módon!!"


Meddig sullyedsz meg H-A-L? :D


Vicc kategoria vagy barcsa eldictator kaméleon
 

DeletedUser19662

Vendég
Sajnos erről le kell szokjál mert sérted más jogait.

Nem az lett mondva a múltkor, hogy amíg az illető nem oszt meg magáról olyan információt a levelében ami a valós életbeli kilétére hat addig bármit közzé lehet tenni levelezésekből?
 

DeletedUser19662

Vendég
Nem mellesleg az adott levélért simán bann járna az eddigi tapasztalataim alapján. Jelen esetben azért mert elismerte hogy csalt. Ha pedig megmagyarázza, hogy a levelező társát akarta gyalázni csak félre gépelt akkor azért.:oops:
 
Fent