Világ 53 ELEMZÉS

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Engem meg az érdekel, hogy hol van a support mostanában? Mikor mindenki kedvére csal.. Ilyenkor is itt kéne lenni, nem csak amikor valami véleményt mond vagy poénkodik és repül..
 

DeletedUser19040

Vendég
Mit kell itt már vitázni, ez a szeró elment már így.Asg saját veri meg mindig sajna ez van.Lehet valakit nem érdekel hogy kölcsön kér és nem adja vissza, de személy szerint engem igen és elásta magát nálam végleg.
Igen olyan a supp hogy csak azt veszi észre amit éppen akar :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Mit kell itt már vitázni, ez a szeró elment már így.Asg saját veri meg mindig sajna ez van.Lehet valakit nem érdekel hogy kölcsön kér és nem adja vissza, de személy szerint engem igen és elásta magát nálam végleg.
Igen olyan a supp hogy csak azt veszi észre amit éppen akar :D

Örülök, hogy változtattad a véleményed, de tényleg. Sokat nőttél a szememben azzal, hogy képes vagy belátni, nem csak Don szócsőként funkcionálsz.
 

DeletedUser19269

Vendég
Viszont itt lehet "bohockodni"..legtobb orszagban olyan szuresek vannak mint a sz*r.
Bar ezis eleg nagy problema..kicsit odalehetne figyelni a scriptes jatekosokra.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Mit kell itt már vitázni, ez a szeró elment már így.Asg saját veri meg mindig sajna ez van.Lehet valakit nem érdekel hogy kölcsön kér és nem adja vissza, de személy szerint engem igen és elásta magát nálam végleg.
Igen olyan a supp hogy csak azt veszi észre amit éppen akar :D

Kérlek szépen jelentsd a szabálysértő tartalmakat. Eddig az volt a baj, hogy mindent olvasunk és minden apróságba beleszólunk és nem hagyunk kibontakozni. Próbáljuk megfogadni a tanácsotok. Illetve a jelentés gomb pont arra van hogy segítsd vele a munkánkat és jelezd ha szerinted valami nem ide illő.
 

lipovan

Member
A reakció pontszáma
32
LOL, az eszedbe se jut, hogy megvezet, plusz a játékod sikertelensége sem zavar évekig? :D

Eszedbe se jut hogy engem nem a plecsni érdekel v4 óta játszom miért nincs meg egy se? Hát mert nem a győzelem a lényeg nekem egy klán nem volt ahol jól éreztem volna magam és a vége előtt mindig abba hagytam. Lehet hogy nektek fontosabb hogy eggyel több cím legyen a nevetek után ez nekem sose volt fontos. Hogy miért volt jó az Asg ben és miért tartok ki mellette? Csak azért mert nem az volt a cél hogy mindenkit bebelsozzunk ha esetleg nem volt tapasztalata vagy épp a magánélete miatt nem volt ideje hanem mert próbáltunk segíteni és megoldást találni a helyzetre anélkül hogy abba keljen hagyja a játékot.
Az a jó hogy itt mindig csak a félre sikerült vagy épp rossznak nevezhető dolgokról csámcsog mindenki. Hol marad az amikor valaki elismerést kap mert jól támad vagy mert jól védekezik sajnos kB a játékosok durván 10 százaléka aki ezt meg teszi, sajnos ide fajult a világ is csak önös érdekek és mások sárba tiprása a lényeg bármi áron. Ez itt már nem szórakoztató értelmetlen szarság.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Nem kell kijönni ide és védeni magad vagy másokat.
Ez itt a külsö fórum.
Itt senkit nem érdekel a véleményed ha az ellenzék eldöntötte már hogy “nincs” igazad :)
Játsz inkább tovább és ne foglalkozz ami itt megy.
Játsz annyit amennyit akarsz és ott ahol jól érzed magad :)
Ez a lényeg
 

Tia Dalma

Member
A reakció pontszáma
31
Ez egy eleg hosszu iromany lesz, viszont aki szeretne megtudni, hogy mi tortent V53-on az ASG-vel az kerem olvassa el!

Buszke NF-eskent, 105-os nemzetkozi szerver utan/kozben beregisztraltam V53-ra, baratom, S7R1DER melle, hogy elpoenkodjunk kozosen. Sajnos szemelyes okok miatt abba kellett hagynia a klanhaborut, ezert ramhagyta a falvait. KOZJO klanban toltuk az ipart, mig kulonbozo erdekes dolgok miatt kivettek alolam a klant (masik sztori). A tisztesseges barataim kovettek az ASG-be , ahova tobb/kevesebb sikerrel be is illeszkedett az uj csapat. Haladtunk szepen, mar amennyire annak nevezheto a honapokon keresztul lefoylt bohockodas (vedekezesben amugy nagyon ott volt a csapat!)
Akkor pedig terjunk a problema forrasara: augusztus 18.-an kihirdetett a klan egy nyeremenyjatekot, mely arrol szolt, hogy ki az a 3 legugyesebb jatekos aki random tamadasok utan random fake vedo idoziteseket tolnak. Elsosorban falvak lettek felajanlva nyeremenykent, majd szoba jott, hogy aki szeretne ajanlhatna fel PP-t is a gyozteseknek. Harman ajanlottunk, majd akkor este Dongabor kerte levelben, hogy akik megigertek a PP-t, kuldjuk at neki (ertelemszeruen o majd tovabbitja a gyozteseknek). Romeo lett az elso 5ms-es atlaggal, akinek a nyeremenye (1/2 falu, mar nem tudom, illetve 1000 PP), masodik (kadabra) es harmadik (kissanyi70) pedig 500-500 pp. Tudni illik augusztus 19.-tol 26.-ig kirandulni voltam. Amikor 26.-an este hazaertem, jott a panasz Gabor reszerol, hogy Romeo inaktiv volt es nem erdekelte a jatek amikor nem voltam itthon. Megjegyeznek egy fatalis hibat Romeo reszerol: ezen esemenyek elott par hettel Romeo megkereste Zalanboy-t felindulasbol, hogy atallna hozzajuk, kerdezgettek, Romeo pedig informaciot osztott meg par tag aktivitasarol. Hamar megbanta, es elmondta nekem, kerdezve mitevo legyen, mondja-e el Gabornak (Romeo szemelyes baratom igy ram levo tekintettel nem kovette el az atallast)? Mindenkepp, vagtam ra. Megbeszeltuk Gaborral a dolgot, aki bar jogosan, nagyon szomoru volt ra, de megbocsatott Romeonak es nem kerult belsore. Meg kell emlitenem azt is, hogy Romeonak mar voltak multbeli huzasai az ASG-vel kapcsolatban, igy a vezerek mar reg belsore kivantak, de Gabor kiallt mellette. Terjunk vissza a lenyegre: tehat Gabor annal az oknal fogva, hogy allitasa szerint Romeo tavolletemben nem tette ugy oda magat a jatek iranyaba, megvonta tole a kihirdetett nyeremenyt. (Leven, hogy mindig a huseget tamogattam es tamogatom, elmondtam Romeonak, hogyha hutlen lesz a tarsaihoz, engem nem erdekel, hogy szemelyesen ismerjuk egymast, nem tamogatom es neki is megyek.) Mivel Gabor megvonta tole a nyeremenyt, Romeo megvadolta a tobbiek elott, hogy elkoltotte a PP-t. Gabor felindulasaban, arra az urugyre fogva, hogy elarulta a klant multkori Zalanboy-al valo beszelgetese soran, belsore rakta. Nekem valtig allitotta, hogy nem koltotte el a PP-t, amit el is hittem neki. Az utobbi hetek soran kezdett elegem lenni abbol, ahogy Gabor iranyitja a klant, hiaba tettem oda magam teljes mertekben a klanert, nem voltunk (tul) sikeresek, ez pedig Gabor vezetese miatt (is) volt igy. Kezdett elegem lenni abbol, hogy mig klantarsai ezres mertekekben/kerelem kuldik neki a PP-t, feleloletlenul, akar par egyseg megtartasaert kepes a falat mindig 20-on tartani. Utobbi napokban pedig fel is volt haborodva, hogy miert nem kuldenek neki PP-t, hogy megtartsa a falvat. Olyannyira kivertek nalam ezek a dolgok a biztositekot, hogy azt mondtam utanajarok mennyire igaz az, hogy nem koltotte el a PP-t es vezetett meg, hogy nekimenjek a sajat baratomnak. Tobb informaciogyujtes soran az igazsagra feny derult: nem csak Romeo nem kapta meg a nyeremenyet, de meg a 2. es 3. helyezett SEM! Helyette odaigerte Rex1978-nak a nyeremenyt, mivel az utana levo kapott armankon o vagta meg a legtobb vonatot. Raadasul az is hazugsagnak talaltatott, hogy a felajanlott es atkuldott 1600 PP-bol adta meg rexnek a nyeremenyt. Augusztus 28.-an reggel gabest-tol kert 1500 PP-t, hogy megtudja adni rexnek a 900 pp(+premium fiokot). Magyarul nem csak, hogy megvezetett de meg le is nyult a PP-bol. Elmondtam a discordos megbeszelesen a tobbiek elott, hogy nem erdekel a PP-je, csupan a hozzallasa es az, hogy megvezeti az embereket, ezaltal alkalmatlan vezetonek. Szova tettem tovabbi vezetesi hibajat es megneveztem, hogy miatta bukik el mindig az ASG. Folytattam volna mondokamat, de ugy dontott, hogy kidob a discord-os szerverukrol. Ezekutan szamos vezeri tag illetve egyeb tag fejtette ki, hogy igazam van, mig Gabor megprobalt mindent kimagyarazni, es arra fogni, hogy ne 500 db pp-n legyen mar a hangsuly. Amikor a tobbiek kialltak az igazsag mellett es velemenyuket nyilvanitottak ki, el lettek hallgattatva, es sokakat kidobott a discord szervererol. Peldanak okaert, Kiccila is igazat adott nekem, leirta klanforumra is a valosagot, amit toroltek, belsore raktak majd pedig ketten fenyegetoztek (ebbol Gabor az egyik, bar igaz burkoltan). Hytech, a fovezer is jogosnak es igaznak talalta amit mondtam es felszolalt Gabor ellen. Ezek utan ment par napig a varakozas, kerestek facen, telefonon, jatekban, discordon, hogy beszeljek Gaborral mert ez a feszultseg nem tesz jot a klannak. Elmondtam nekik, felolem johet, es ramirhat, en nem fogok neki valaszolni, a dontes a jatekosok kezeben van, hogy mindazok utan amik bizonyitva lettek, kepesek-e meg mindig egy ilyen manipulalo “kiralyt” kovetni, vagy inkabb eszhez ternek. Az okosak, akik lattak a valosagot, nem hajlandoak tovabb elturni Gabor hazugsagait es manipulalasait; a masik oldal pedig olyannyira az agymosottjaiva valt, hogy parancsara atadtak a falvait az ellensegnek, kulonben nem lehet ASG-s kovetkezo szervereken.
A lappangasi ido alatt Gabort kitiltottak. Miutan ez megtortent, Gabor szavazasra bocsatotta az ASG-t Hytech szemelyere hivatkozva, hogy 3 opcio kozul valasszanak a tagok. Mivel nem volt teljes mertekben egyhangu a valasz, igy Hytech nem volt kepes elvallalni egy olyan feladatot, miszerint olyan tagokat vezessen akik nem szimpatizaljak mint vezert, bar tobbsege kovette volna. A szavazas vege masnap este 21:00 lett volna, viszont Gabor masnap ugy dontott, hogy kiveszi Hytechnek igert lehetoseget, es osszehivta este 19:00-re az embereket discordra (mar akiket nem tiltott ki), hogy majd o eldonti mi legyen a szerverrel. Ekkor jott az, hogy aki ASG-s akar maradni, adja at az ellenfeleknek a falvait, mert mi (akik engem tamogatnak), nem vagyunk masok, mint arulok. -Kerdezem en: mivel arultuk el az ASG-t? Azzal, hogy velemenyunket elmondtuk es nyilvanossagra hoztuk? Nem leptunk ki, nem tamadtunk be egy olyan tarsat se, aki Gabor szimpatizansa volt, de o atadott minket az ellensegnek! –
Hytech-nek szoltam, hogy meg 19:00 elott surgosen lepnunk kell, kulonben Gabor drasztikusan fog hatni a szerver kovetkezmenyeire: elmondtam neki, nem erdekel ki lesz a vezer, de mihamarabb lepni kell a dontessel! Azt mondta, nem akarja atadni a klant a kezembe, mert arulasnak minosulne azzal szemben amit Gabor felepitett, ezert ugy dontott, hogy betorol es mindenki azt csinal, amit szeretne. Amint megtette, Gabor kilentette, hogy adjak at a falvakat, azoknak, akikkel mindezidaig harcoltunk, es rajott, hogy amit mondtam, az sajnos bekovetkezett.
Hozzafuznek ehhez meg egy szemelyesebb dolgot is, amit eddig nem akartam masnak elmondani, mert csak ram es Gaborra vonatkozott, viszont azzal, hogy kirakott es baratlistarol is letorolt discord-on (ami feler 1 tiltas korlatozasaival a platformon), ezt megis leirom: Viskotol es tolem 50+130 ezer Forintot kapott, amivel tisztabban voltunk es vagyunk, hogy “elveszett” ugy :D

Kerdezem en: mi vagyunk az ARULOK, Gabor?! Megis mivel erdemeltuk ki? Nem voltunk egy velemenyen?! Koszonjuk, hogy “atadtal” minket az ellenfelnek, falvaitok atadjatok nekik, ellenunk pedig vedekeztek. Gondolom megkaptad a fizetseged erte! Nem vagy tobb, mint egy ketszinu, tisztessegtelen “kiraly”, aki megjatssza, hogy tisztesseges, egeszen addig hizeleg amig az o velemenyet partolod, ha pedig mar felszolalsz ellene, akkor mindent hozzadvag, par hazugsaggal is fuszerezve.
Vegezetul pedig: ha ASG barmelyik szerverre indul, kardom annak a klannak a kezeben, akik elsonek kikialtjak a haduzenetet nekik!

Megkerek mindenkit,ne trollkodjak szet a posztot,hogy fennmaradjon,es ne kellesen kitorolni.
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Kérlek szépen jelentsd a szabálysértő tartalmakat. Eddig az volt a baj, hogy mindent olvasunk és minden apróságba beleszólunk és nem hagyunk kibontakozni. Próbáljuk megfogadni a tanácsotok. Illetve a jelentés gomb pont arra van hogy segítsd vele a munkánkat és jelezd ha szerinted valami nem ide illő.
Akkor a supp rendszerbe be lehetne nézni..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Eszedbe se jut hogy engem nem a plecsni érdekel v4 óta játszom miért nincs meg egy se? Hát mert nem a győzelem a lényeg nekem egy klán nem volt ahol jól éreztem volna magam és a vége előtt mindig abba hagytam. Lehet hogy nektek fontosabb hogy eggyel több cím legyen a nevetek után ez nekem sose volt fontos. Hogy miért volt jó az Asg ben és miért tartok ki mellette? Csak azért mert nem az volt a cél hogy mindenkit bebelsozzunk ha esetleg nem volt tapasztalata vagy épp a magánélete miatt nem volt ideje hanem mert próbáltunk segíteni és megoldást találni a helyzetre anélkül hogy abba keljen hagyja a játékot.
Az a jó hogy itt mindig csak a félre sikerült vagy épp rossznak nevezhető dolgokról csámcsog mindenki. Hol marad az amikor valaki elismerést kap mert jól támad vagy mert jól védekezik sajnos kB a játékosok durván 10 százaléka aki ezt meg teszi, sajnos ide fajult a világ is csak önös érdekek és mások sárba tiprása a lényeg bármi áron. Ez itt már nem szórakoztató értelmetlen szarság.

Voltam asg-ben Barcsa accból, mind az amit mondtál teljes ellentéte. Kötelező pontosan indítani ahogy a király nagy kával kéri, és ha valami nem úgy van vmi ahogy a nagy ká irály akarja, akkor rögtön kirakja a klánból. 0 szervezés mellett lehet barátkozni, de csupán az örökös kifogás, hogy hol miért kaptak ki, ahelyett, hogy fejlődne, ésvagy bevallaná, hogy nem ért a dologhoz, amikor a szabályzatba van, hogy királyt nagy kával lehet váltani, akkor, mint egy kislány felháborodva ordibál meg mi egymás egy nővel, aki csak a szabályzatot hozta fel. Don nem más, mint egy a gép előtt ülők közül, aki hazug, megvezető, és manipulatív személyiség. Engem nagyon nem érdekel az ő magánélete ezen felül, nem fogom megsajnálni x-y okért, amikor mindig ugyanazt látom. Eljátssza a nagy becsületes királyt közbe meg, hogy jobban álljon a szénája bármit elfogad, persze titokban, mert ő a becsület mintaképe, majd ha valami nem úgy van, mint ahogy ő akarja, akkor mindenki áruló, meg oszlattat stb.. Nektek, mint társaságnak másik vezetőre lenne képes, aki nem arra bíztatna, hogy költsetek egy játékra milliókat, aztán állandóan bebukjatok, mert akkor minek költesz milliókat, ha nem célod a győzelem? Akkor minek? A tények ütik a szavatokat, és lehet beszélni itt a klános atmoszféráról, de egy jobb klánba, mint az NF, vagy a CotL, FS ugyanúgy megvan a jó hangulat, és a társaság ugyanúgy összejár, ha tehetik stb.. Nem értem, hogy miért van mindig kiemelve, hogy milyen jó az asg társasága. Egy csapat kezdő, kezdő vezérel, akitől hiába tanulnak, ha elkerülnek egy másik csapatba, akkor mivel nem tudják teljesíteni, ami egy valódi jó csapatban kell, akkor 99%-ban kihullanak ezek az asg-s tagok.

Azt meg közel se higyjétek el, hogy Don bárki ellen is nyert a magyar kh-ban, az assassin szintű gyengébb klánok ellen tud teljesíteni, de, amikor jobb ellenféllel kerül szembe az útközben bevett jó játékosai megunják a folyamatos csalódást, a hülye szervezést, és kenődést, csupán ezért váltanak(Conq, stb.), vagy mondják, hogy gyenge vezér(Barcsa). Az meg, hogy ide kijössz a nagy asg-s barikról szólni, attól még a királyod nagy kával egy 0 lesz, mint emberileg, mint vezetőileg, legalábbis amit én láttam eddig belőle. Vannak jó tulajdonságai, és, ha érdeke azt kívánja néha kedves is, de ezenkívül nem sok jó mondható el róla. Aki meg továbbra is követi, szerintem elég mazochista lehet.

De továbbra sem tartom magam annak, aki elítelheti, hisz én csak egy noob vezető vagyok, ő mégis csak KKirály..
 

Deleted User - 1501971

Vendég
Üdv..
Azért elég durva ilyeneket olvasni.. székely, te nagyon elfogult vagy ha ezek után még a fejed se csóválod meg.. az a baj hogy mindig is önzetlen voltál de most talán túl naiv, ki fognak zsákmányolni ha nem vigyázol. :/
Én szívesen meghallgatnám Gábor sztoriját, nem magyarázat hanem szimpla érdeklődés szempontjából, ha esetleg valakinek mondott valamit vagy valahol leírta bővebben, ide rakhatnátok.. de amit itt előttem leírtak, az őszintén szólva megdöbbentő ha igaz.
Viszont.
Srácok nem tudom mire utaltatok ennyi pénzt neki és nem is a mi dolgunk, és pont ezaz.. ezt a magán dolgot belerakni szerintem nem releváns, inkább szarkavarás. Hacsak nem uzsorával akarod magad vádba keverni, abból a kölcsönből nem akarhattál nagyon komolyan viszont látni semmit, máskülönben nem utalod el szóval... ezeket hagyjuk már. Vagy a Te önzetlen nagylelkűséged vagy az ostobaság vezérelt, akármelyik, az írásod alapján tudod jól hogy ott csakis Te hibáztál.. nem lehet azért fórumon senkit megkövezni mert jó szívvel vagy felelőtlenül hozzá vágsz ennyi pénzt.. A többivel egyet kell értsek, és remélem Gabi most is lesz olyan karakter mint szokott és ki mer állni elmesélni, mi is játszódott le az ő oldaláról vagy legalább a sértetteket megkeresi, mert ez így elég kellemetlen befejezés lehet sokaknak akik bíztak benne. És félre ne értsetek nem duzzasztani akarom a drámát, először őt kerestem de mivel napok óta eltűnt maradt ez a megoldás.
 

Tia Dalma

Member
A reakció pontszáma
31
Üdv..
Azért elég durva ilyeneket olvasni.. székely, te nagyon elfogult vagy ha ezek után még a fejed se csóválod meg.. az a baj hogy mindig is önzetlen voltál de most talán túl naiv, ki fognak zsákmányolni ha nem vigyázol. :/
Én szívesen meghallgatnám Gábor sztoriját, nem magyarázat hanem szimpla érdeklődés szempontjából, ha esetleg valakinek mondott valamit vagy valahol leírta bővebben, ide rakhatnátok.. de amit itt előttem leírtak, az őszintén szólva megdöbbentő ha igaz.
Viszont.
Srácok nem tudom mire utaltatok ennyi pénzt neki és nem is a mi dolgunk, és pont ezaz.. ezt a magán dolgot belerakni szerintem nem releváns, inkább szarkavarás. Hacsak nem uzsorával akarod magad vádba keverni, abból a kölcsönből nem akarhattál nagyon komolyan viszont látni semmit, máskülönben nem utalod el szóval... ezeket hagyjuk már. Vagy a Te önzetlen nagylelkűséged vagy az ostobaság vezérelt, akármelyik, az írásod alapján tudod jól hogy ott csakis Te hibáztál.. nem lehet azért fórumon senkit megkövezni mert jó szívvel vagy felelőtlenül hozzá vágsz ennyi pénzt.. A többivel egyet kell értsek, és remélem Gabi most is lesz olyan karakter mint szokott és ki mer állni elmesélni, mi is játszódott le az ő oldaláról vagy legalább a sértetteket megkeresi, mert ez így elég kellemetlen befejezés lehet sokaknak akik bíztak benne. És félre ne értsetek nem duzzasztani akarom a drámát, először őt kerestem de mivel napok óta eltűnt maradt ez a megoldás.


Valoban, nem a tobbiek dolga, hogy mire ment a penz, koztem es Gabor kozott maradt volna, ha nem lepi meg ezeket a lepeseket! De mivel megtette, es ossze-vissza hazudgal, elarul minket az ellensegnek, mert elmondjuk a velemenyunket, en is jogosnak tartottam megtenni, hogy ravilagitsak az eletbeli jellemere. Nem szarkavaras, nem uzsora, megbeszeltuk, felajanlottam 2 opciot es kivalasztotta az egyiket. Megbeszeltuk, hogy visszaadja, es amikor tudja majd torleszti, de utanajartam ugye a dolgoknak, es rajottem, masok is mondtak, hogy igyak ra hideg vizet (mar kezdetben is tudtak, mondtak utolag) :D
Itt nem a PP-rol, vagy a penzrol szo, hanem a manipulativ megvezeteseiroll! Anno azt hajtogatta nekem, hogy egy a hibam, megpedig tul kedves vagyok: valoban hibaztam, o pedig abban hibazott, hogy elhitte megvezethet es hulye vagyok, hat nem :D Nem, nem kell megkovezni, eddigi velemeny nyilvanitasaimnak is az volt a celja, hogy mindenki betekintest nyerjen, es senki ne kovessen egy ilyen ketszinu "kiralyt".
Vegyetek eszre, leszarom a PP-jet, a penzt, itt az erdekel, hogyha ketszinu, ne maradjon eltitkolva!
 

Deleted User - 1501971

Vendég
. Nem szarkavaras, nem uzsora, megbeszeltuk, felajanlottam 2 opciot es kivalasztotta az egyiket. Megbeszeltuk, hogy visszaadja, es amikor tudja majd torleszti, de utanajartam ugye a dolgoknak, es rajottem, masok is mondtak, hogy igyak ra hideg vizet (mar kezdetben is tudtak, mondtak utolag) :D
Itt nem a PP-rol, vagy a penzrol szo, hanem a manipulativ megvezeteseiroll! Anno azt hajtogatta nekem, hogy egy a hibam, megpedig tul kedves vagyok: valoban hibaztam, o pedig abban hibazott, hogy elhitte megvezethet es hulye vagyok, hat nem :D
Nézd én megértem a frusztrációd és dühöd hisz átvertek ha ez így történt, azonban azt ne feledd hogy az ilyesmit egy korsó sör mellett a haveroknak elmesélni az sztorizgatás, a fórumra kitenni pedig teljesen magánügy kiteregetése. Történtek már a magyar kh -ban hasonló értékű csalások, egyiket se hozta senki fórumra, egyszerűen szerintem nem ide való. Ezt vele kellene megbeszélned vagy legalábbis szóban, szerintem.

"Anno azt hajtogatta nekem, hogy egy a hibam, megpedig tul kedves vagyok: valoban hibaztam, o pedig abban hibazott, hogy elhitte megvezethet es hulye vagyok, hat nem :D "
Nekem ebből pontosan az jön le, hogy Donnak teljesen igaza volt, sőt előre elmondta mi fog történni, te pedig sajnos bele is estél. Don ebben nem "hibázott", hanem egy erkölcsileg elítélendő döntést hozva kihasználta azt, amit talán sokunknak visszataszító lenne. Hangsúlyozom, ha és amennyiben ez és ennyi a teljes igazság.

Én tényleg nem Téged támadlak, sajnálom a helyzeted, de lássuk be tanulópénz, most csak 150 rugód bánja, később lehet sokkal több mindened menne rá hasonló dologra, mert elég gyakori az ilyesmi. Don szavait meg eltenném zsebbe mélyre, már azt a részt hogy "túl kedves" vagy :)
Valóban, ahogy mondtad, az emberek kiismeréséhez és az irányításukhoz ért, aki tagadja nem ismeri vagy hazudik.
 

Tia Dalma

Member
A reakció pontszáma
31
Nézd én megértem a frusztrációd és dühöd hisz átvertek ha ez így történt, azonban azt ne feledd hogy az ilyesmit egy korsó sör mellett a haveroknak elmesélni az sztorizgatás, a fórumra kitenni pedig teljesen magánügy kiteregetése. Történtek már a magyar kh -ban hasonló értékű csalások, egyiket se hozta senki fórumra, egyszerűen szerintem nem ide való. Ezt vele kellene megbeszélned vagy legalábbis szóban, szerintem.

"Anno azt hajtogatta nekem, hogy egy a hibam, megpedig tul kedves vagyok: valoban hibaztam, o pedig abban hibazott, hogy elhitte megvezethet es hulye vagyok, hat nem :D "
Nekem ebből pontosan az jön le, hogy Donnak teljesen igaza volt, sőt előre elmondta mi fog történni, te pedig sajnos bele is estél. Don ebben nem "hibázott", hanem egy erkölcsileg elítélendő döntést hozva kihasználta azt, amit talán sokunknak visszataszító lenne. Hangsúlyozom, ha és amennyiben ez és ennyi a teljes igazság.

Én tényleg nem Téged támadlak, sajnálom a helyzeted, de lássuk be tanulópénz, most csak 150 rugód bánja, később lehet sokkal több mindened menne rá hasonló dologra, mert elég gyakori az ilyesmi. Don szavait meg eltenném zsebbe mélyre, már azt a részt hogy "túl kedves" vagy :)
Valóban, ahogy mondtad, az emberek kiismeréséhez és az irányításukhoz ért, aki tagadja nem ismeri vagy hazudik.

Pontosan, maganugy kiteregetese! Es nem a penz miatt teszem, latom nem fogod fel, csupan, hogy mindenki lassa a valosagot. Hiaba lovagolsz ezen a teman, ertsd meg a dolgok mondanivalojat, ez nem hiszti targya. Tovabba leirtam, mivel torolt discord-rol es kitiltott, nem tudom elerni, jatekban meg nem fogom, ha korrekt keres, ellenben mar latod a valos jellemet.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nem ismerem az érem mindkét oldalát,de ha ez igaz ami le van írva,akkor ez borzasztóan aljas és lehangoló. Sosem hallottam róla,hogy bárki arra használná kh-n belül a vezető pozícióját,hogy a tagokat pp-vel megadóztassa. Már a falvak és nyersanyagok kunyerálása is olyan dolog,amely nem illik egy komoly vezetőhöz. Úgy gondolom,hogy már azért is,hogy valakit követnek a játékosai és a saját játékukba pénzt,időt,energiát ölnek egy vezérnek hálásnak kellene lennie. Áhh....
Ez most így sokkolt,mert eddig sem volt jó véleményem Dongáborról, viszont,hogy ilyen brutálisan mélyre süllyedne azt sosem gondoltam volna...azzal már megbékéltem,hogy a klán összes védője nála van akár kell akár nem,de ez már nagyon durván undorító...emberileg ilyen mélyre süllyedni...uramatyám..
 

Deleted User - 1501971

Vendég
Maradjunk annyiban, hogy senki ne utalgasson tíz és százezreket az interneten "megismert" társainak, mert ez a pénz még személyes ismerősök esetében is ritkán jön vissza. De szerintem ehhez legtöbbünknek nem szükséges ezen fórum olvasása, hogy előre lássuk. Ennyi delláért fiókot váltani nem is rossz üzlet, interneten vagyunk ilyennel több esély van bukni mint nem. Ha belegondolok, és a kh csak ezt hozta neki, ezután végleg befejezte, szerintem már akkor is pozitív a mérlege :D legalább februárig van cigije. Persze durván elítélendő, ha nem tartja a szavát de mire számít aki ilyenbe belemegy.. Én a ppm se adnám be ilyen dologba.
Lehet mostanában II. András a példaképe.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Valamilyen szinten Gumminak is igaza van, magánügy.
De a másik dolog meg az hogy így legalább kiderült egy olyan dolog ami ha tovább halad, több ember elszenvedi.
Én se most ismertem meg Gábort.
Beszélgettünk, nosztalgiáztunk is már sokszor.
Bár sokan vannak ellene, én egy rossz szavat nem mondhatok rá.
De ha ez igaz, nagyot csalódtam benne.
Szerintem sokan voltunk, voltak már úgy hogy reggeli órákban riasztottuk a klántársakat hogy:
-gyorsan adj pár ppt falra vagy mittomén. pf-re majd visszadobom.
Talán visszaadta,talán nem. Fene se tudja, mert a jàték hevében vagy a barátságra való tekintettel nem is várod el hogy azt a 30 vagy 100 ppt visszaadja.
De itt ugye kicsit más a helyzet.
Nem is kicsit.
Bevallom én is voltam már így.
Rámírt.
Kellett neki pénz.
Utaltam, kisegítettem.
A mai napig nem bánom. Tudom hogy nem szamárságra költötte.Tudom hogy tényleg kellett neki.
Segítettem egy barátomon.
Sosem kérném töle vissza.
Persze egész más lenne ha megtudtam volna utólag hogy ppt vett belöle és tözsdézett :)
Akkor bizonyára kiborultam volna.
Gábor kért, ti adtatok neki.
Nem kelett volna :)
Valahol ez a ti hibátok is.
Most vessetek magatokra.
Az hogy ezt ide kihoztátok nektek jobb nem lesz,nem kapjátok visza hamarabb a pénzeteket.
 
Fent