Világ 73 V73 kihívás

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Nem vagyok se nagy szakértő se nagy player,de a Cotl és az FS szerintem a mai magyar KH két legjobb csapata+ Baxiek,na meg ha Heccsát =SBT=je visszatérne az se szólna kicsit.Se az FSnek se a CotLnak nincs mit bizonyítania,mindkét klanról tudni,hogy brutál erősek,és mindkét klán hasonló karakterrel rendelkezik,ismerik is egymást,mivel előzőleg voltak bőven átfedések.
Sok kh szerető ember fogja ezt a kis harcot figyelemmel kísérni.:D hajrá ASG!!!
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Nem vagyok se nagy szakértő se nagy player,de a Cotl és az FS szerintem a mai magyar KH két legjobb csapata+ Baxiek,na meg ha Heccsát =SBT=je visszatérne az se szólna kicsit.Se az FSnek se a CotLnak nincs mit bizonyítania,mindkét klanról tudni,hogy brutál erősek,és mindkét klán hasonló karakterrel rendelkezik,ismerik is egymást,mivel előzőleg voltak bőven átfedések.
Sok kh szerető ember fogja ezt a kis harcot figyelemmel kísérni.:D hajrá ASG!!!
Fostot csak szombaton, kerlek...
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nem vagyok se nagy szakértő se nagy player,de a Cotl és az FS szerintem a mai magyar KH két legjobb csapata+ Baxiek,na meg ha Heccsát =SBT=je visszatérne az se szólna kicsit.Se az FSnek se a CotLnak nincs mit bizonyítania,mindkét klanról tudni,hogy brutál erősek,és mindkét klán hasonló karakterrel rendelkezik,ismerik is egymást,mivel előzőleg voltak bőven átfedések.
Sok kh szerető ember fogja ezt a kis harcot figyelemmel kísérni.:D hajrá ASG!!!


Jaja, tiszteletre méltó lesz az FS ellen harcolni, remélem egy szoros meccset hozunk össze.
 
Fent