v45 beállításai

DeletedUser8560

Vendég
A V45 beállításai

Nyeremények
Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja 30 napig.
A világ legnagyobb játékos: 2000 prémium pont
A világ második legnagyobb játékos: 1500 prémium pont
A világ harmadik legnagyobb játékos: 1000 prémium pont
Győztes klán több tagjai: 300 prémium pont


Általános beállítások
Végjáték: Dominancia
Játék sebessége: 1.5
Egység sebesség: 0.7
Morál: Aktív (pont és idő)


Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető. Ha az építkezésből 3 perc vagy annál kevesebb van hátra, a befejezés ingyenes, ha 3-10 perc közötti a hátralévő idő, akkor továbbra is csak prémium pontért lehet gyorsítani az építkezés befejezését.
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.


Jutalmak/Eredmények
Jutalmak: Aktív

Építkezés
Épület bontása: Aktív

Általános szabályok
Szabad kereskedelem: Aktív
Piaci max. arány: 1:1
Szabad kereskedelem kezdete a piacon: A játékos kezdési időpontja határozza meg
Nyersanyag küldésének időpontja klánon belül: 30 nap
Nyersanyag küldésének időpontja klánon kívül: 60 nap
Hosszútávú helyettesítési korlátozás: Aktív


Kiegészítés
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Kereskedelem, visszavonási idő: 5 perc


Seregmozgások
Milliszekundum: Aktív
Min. mill. szek beérkező támadások és védekezések között: 200
Támadás visszavonási ideje: 10 perc


Kezdővédelem
Kezdők védelme: 7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag: Aktív
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: Inaktív
Barbár falvak visszabontása: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)


Zászlók
Zászlók: Aktív

Milícia
Milícia: Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése: Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1.5


Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 65


Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya: átlagosnál magasabb
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak


Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív, 24 óra
Helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 60 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 120 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 120 napot helyettesítés alatt állt.

Éjszakai bónusz

Éjszakai bónusz: Aktív
Időtartam: 2300-0700


Kezdő dátum: 2017-09-28
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18842

Vendég
A piac mostmar lehetne normalis. Ertem, hogy kell a pp, de eleg gaz, hogy az utobbi vilagokon nem lehet normalis ajanlatot rakni. Pedig ebbol sok nyersi szarmazik, aki ugyesen piacol. De az egyes arannyal megoltek azt is.
Ez sokaknak nem tetszik. Kerjuk vissza a normalis piacot, hogy szabadon donthessunk az ajanlatok aranyarol.
 

DeletedUser12246

Vendég
A piac mostmar lehetne normalis. Ertem, hogy kell a pp, de eleg gaz, hogy az utobbi vilagokon nem lehet normalis ajanlatot rakni. Pedig ebbol sok nyersi szarmazik, aki ugyesen piacol. De az egyes arannyal megoltek azt is.
Ez sokaknak nem tetszik. Kerjuk vissza a normalis piacot, hogy szabadon donthessunk az ajanlatok aranyarol.

Igen, jobb lenne a régi verzió.
Amúgy ha már kereskedelem, ha valóban aktivált lesz alapból a szabad kereskedelem, az jól fog jönni a klánoknak. Lehet majd tápolni az újrakezdő vagy későn kezdő játékosokat.
Bár van valami kezdés időpont említve, szóval lehet mégse nem lesz aktív :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Egyébként szerintem nem csak pp okai vannak a korlátozott piacnak (Piaci max. arány: 1:1). Nyilván az is erősen benne van.
Egyrészt igen, eddig csak előny volt a piaci bónusz pp-ért, mert ha vártál, lehet hogy 2x annyi nyerset kaphattál volna a piacon. Most meg ugye ugyanazt megkapod, csak rögtön.
Amiért még behozhatták, az az előny csorbítása. Mármint, hogy ne lehessen támogató accokat létrehozni. Ez oké is lenne, de szerintem sokkal jobb volt a v43-as verzió, mert ez a max arányos a normálisan játszó játékosokat is megrövidíti. Még mindig többen játszanak szabályosan, mint csalnak és szívnak ők is rendesen. Ráadásul, aki már a korábbi verziót próbálja kicselezni, az hiperaktiv játékos, akkor meg már mindegy, ha farmol helyette és ugyanott van...meg amúgy sem sokáig tart az ilyen előnyszerzés, kb kezdő védelemig.
V43-on ugyebár próbáltam segíteni egy játékost :D Rakott ki ajánlatot, 1 vasért 1000 fát kért. Egyszerűen a rendszer meg se mutatta. Szóval ha ilyen kirivó ajánlatot tettél, meg sem jelent. Ez sokkal jobb volt, mert közbe nem korlátozta azt, hogy a piacot rendeltetésszerűen használja minden játékos.
A régi motorosok előre tudják a játék szakaszában mikor melyik nyersiből van hiány. És lehet játszani a bányákkal és piacolni, akár 2x-3x annyit kérni bizonyos nyersanyagért, és ki is fizetik! Tőzsdén is kicsit több pp-t lehet beszedni némi okos piacolással, bár ott a jó áron veszek, drágán adokon a hangsúly.
Szóval ez a "rakjunk 1 millió emberbe mikrocsipet, mert van köztük 10 terrorista" féle művelet.
Sokkal, de sokkal jobb lenne, mondjuk maximálni 1:3-ban a piaci arányt! Ettől többet szabályosan játszó úgy sem kér, csaláshoz meg kevés!
Egyébként nem akarok károgni, de szerintem a korlátlan szabad kereskedelmet is felejtse el mindenki, azt nem fogjuk megkapni, örüljünk, hogy a többi beállítás az amit kértünk.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok, többen emlegettétek a v43-at, hogy annak a beállításait kéritek vissza. Ellenőriztem a két világ piacra vonatkozó részét, és teljesen azonosak. Bár a hirdetmények formailag megváltoztak, és bizonyos információk máshol és máshogy kerültek meghirdetésre - ennél több különbséget nem találtam.
 

DeletedUser12246

Vendég
Sziasztok, többen emlegettétek a v43-at, hogy annak a beállításait kéritek vissza. Ellenőriztem a két világ piacra vonatkozó részét, és teljesen azonosak. Bár a hirdetmények formailag megváltoztak, és bizonyos információk máshol és máshogy kerültek meghirdetésre - ennél több különbséget nem találtam.
Köszi a gyors választ :)
Nem tudom akkor, én határozottan emlékszem, hogy tudtunk piacolni nem csak 1:1 arányban. Hiszen xy rakott ki ajánlatot 1:100-hoz is, más kérdés, hogy elfogadni nem tudtam, de például 100 fát 200 agyagért igen.
Szóval ott V43on a Piaci max. arány: 1:1 nincs benne. Aki játszik ott az meg is tudja nézni, hogy tud ajánlatot kirakni nen csak 1 az 1hez arányban.
Mondjuk nekem mindegy, én nem biztos, hogy fogok játszani, csak írtad, hogy többen kérték.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18914

Vendég
Mintha szamitana valamit...duma, h piacolasbol szamottevo nyersi kijon ,elso.nap kl ed van utana a kl viszi a vasat a banyak a tobbit...maradjon csak igy a beallitas igy senki nem.kerul elonybe
 

DeletedUser12246

Vendég
Nekem mindegy mondom. De Sajt azt írta kérték többen is.
 

DeletedUser8560

Vendég
Elolvastam az itteni hozzászólásokat, az több volt mint 1 :) Ellenőriztem, v43-as beállítás volt itt emelgetve, az meg azonos azzal, ami itt van.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Kösz haver, segítőkész vagy! Kéne egy ilyen ember is a fiókomba, nem tudsz valakit? :D
 

DeletedUser18743

Vendég
Nem a szupport veszi ki.Majd az érme csökkentéssel tűnik el.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42
Lényegében 612 olyan fiók van, ami az alap pontszámon (26 pont) felett van. A többi falu törlésre várakozik...
 
Fent