V44 - Diplomácia nélkül! :)

DeletedUser6473

Vendég
Sziasztok! 44-es szerveren indulni fogunk jópáran aktív dörzsölt rókák egy kis klánba tömörülve. 15 de maximum 20 fő... Van még 2-3 szabad hely... Topic-ot azért nyitok, mert szerteszét vannak jó játékosok akik ismernek engem és esetleg lenne kedvük jönni... nem tudok egyesével megkeresni mindenkit. Úgyhogy kérem jelentkezzenek azok akik szeretnének egy olyan klánba lenni ahol nincs toborzás, nincs diplomácia csak megyünk előlre mint a gőzös. Hiszem azt, hogy mindenféle tömegklán építés, majd ezt követően belsőzések nélkül, diplomácia nélkül is meg lehet nyerni egy szervert ha jó és aktív játékosok alkotják a klánt. Természetesen várok mindenkit nagy szeretettel az ellenségeim közül is, akik utálnak ilyen-olyan okok miatt és szeretnének revansot venni. Gyertek ti is, aztán csapjunk össze.. Hajrá! Már csak pár hónap :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Szia Cactus!

A KH mostanra, vagy kb 1 éve ért el abba a fázisába, hogy egy 15-20 fős roppant kemény klán valóban meg tudjon nyerni egy szervert. Ha azt hozzátok, amit a V7-en mutattatok (de ott még nem volt elég ) simán nyerhetitek 15-en a V44-et. Egyrészt a 15 fő 3-szor annyi, mint az 5, másrészt a V44 is sokkal kisebb lesz mint a nagy régiek.
Nem tartom magam az ellenségednek a V7 minden propagandája és antipropagandája ellenére sem. Inkább komoly kihívásnak gondolnálak. Bár ez nem kevés, de még mindig nem elég ahhoz, hogy visszarántson a KH világába. Talán a revánsvágy hiányzik ehhez, az viszont bennem egyáltalán nincs. Másoké velem szemben pedig nem érint meg.

Sok sikert a V44-hez, figyelni fogom a teljesítményeteket és ha bejön amit beharangoztál itt, őszinte lesz az elismerésem.

ui: Talán nem rám számítottál első hozzászólóként, de ez van. A KH mindig tartogat meglepetéseket. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Köszi! Nem haragszok én senkire. :) Bízom benne elég sok izgalmat fog tartogatni a 44. 12 fő már megvan, tehát biztos hogy indulunk... és ahogy írtad is..ismerhetsz..5 fővel is nekivágok :) Az lenne a jó ha csak szeptemberben indulna nem hamarabb, mert azért előtt még nyaralnék egyet. :) Meglátjuk mi lesz a vége, de bizakodó vagyok :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Köszi! Nem haragszok én senkire. :) Bízom benne elég sok izgalmat fog tartogatni a 44. 12 fő már megvan, tehát biztos hogy indulunk... és ahogy írtad is..ismerhetsz..5 fővel is nekivágok :) Az lenne a jó ha csak szeptemberben indulna nem hamarabb, mert azért előtt még nyaralnék egyet. :) Meglátjuk mi lesz a vége, de bizakodó vagyok :)

Július vége/augusztus eleje.
 

DeletedUser12157

Vendég
Érdekesen hangzik, igaz, Mi nem ismerjük egymást, de viszonylag alaposan nyomonkövettem/informálódtam, hogy mit tudsz... azok alapján minden elismerésem! :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Sziasztok! 44-es szerveren indulni fogunk jópáran aktív dörzsölt rókák egy kis klánba tömörülve. 15 de maximum 20 fő... Van még 2-3 szabad hely... Topic-ot azért nyitok, mert szerteszét vannak jó játékosok akik ismernek engem és esetleg lenne kedvük jönni... nem tudok egyesével megkeresni mindenkit. Úgyhogy kérem jelentkezzenek azok akik szeretnének egy olyan klánba lenni ahol nincs toborzás, nincs diplomácia csak megyünk előlre mint a gőzös. Hiszem azt, hogy mindenféle tömegklán építés, majd ezt követően belsőzések nélkül, diplomácia nélkül is meg lehet nyerni egy szervert ha jó és aktív játékosok alkotják a klánt. Természetesen várok mindenkit nagy szeretettel az ellenségeim közül is, akik utálnak ilyen-olyan okok miatt és szeretnének revansot venni. Gyertek ti is, aztán csapjunk össze.. Hajrá! Már csak pár hónap :)


Végre valakinek van vér a pucájában és nem betoborozni akarja a fél világot. Kár, hogy nem előbb írtál mert akkor szívesen mentem volna veletek, de már 43-on bohóckodom. Így csak sok sikert tudok kívánni, egy 15-20 fős elit csapattal jó esélyetek van a nyerésre.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Remélem 44 nem próbaszerver lesz :D

Dehogynem, az összes az. :D
Amúgy én inkább 45-re leszek kíváncsi. Mert most 44 elindul nyár derekán, sokan nyaralnak meg amúgy is nyáron kinek van kedve khzni...
Na meg ahogy nézem pár világ eldőlt már szóval lehet egyből mennek tovább a kövire és egy erős szeró összejöhet.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Dehogynem, az összes az. :D
Amúgy én inkább 45-re leszek kíváncsi. Mert most 44 elindul nyár derekán, sokan nyaralnak meg amúgy is nyáron kinek van kedve khzni...
Na meg ahogy nézem pár világ eldőlt már szóval lehet egyből mennek tovább a kövire és egy erős szeró összejöhet.

Én azért gyúrok a próbaszervereken.
 

DeletedUser18741

Vendég
Magyar szerveren szeretnétek ezt kivitelezni? Hát sok sikert:D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Magyar szerveren szeretnétek ezt kivitelezni? Hát sok sikert:D

Épp, hogy magyar szerón lazán meglehet csinálni. :D
43-on is 3500 játékos van több, mint 2 hét után. Ha azt nézzük elég sokan csak pp-t jöttek gyűjtögetni szóval ők nem sok vizet fognak zavarni. Aztán vannak még az inaktívak, akik csak beregiznek majd különböző oknál fogva eltűnnek és máris jócskán lecsökkent az a 3500 fő. A tömegklánok ellen meg csak idő kérdése a siker, a tapasztalatlan vezetők alatt pillanatok alatt összeomlik a klán.
Amennyiben tényleg meglesz az a 20 magas színvonalon játszani tudó ember, esetleg pár ezer pp-vel a tarsolyukban, akkor én bátran kimerem jelenteni, hogy jó eséllyel indulnak. Nézd meg mi van 43-on Hattori.
 
Fent