V2 terjeszkedés

DeletedUser1561

Vendég
Kösz a profiltisztittatást, legalább már nem kell ilyesmire figyelni. :) A tisztogatóknak dobjatok egy 50est borravalónak. ;-)
 

DeletedUser

Vendég
most mar sokan jobban ismernek sokakat :) - ezt nem tudom miert mondtam, de mi az ok - okozati osszefugges erre a tamadasra vonatkoztatva? Reggel van es nem akarom tulzasba vinni a gondolkozast :)
 

DeletedUser

Vendég
most mar sokan jobban ismernek sokakat :) - ezt nem tudom miert mondtam, de mi az ok - okozati osszefugges erre a tamadasra vonatkoztatva? Reggel van es nem akarom tulzasba vinni a gondolkozast :)

Hát igen arra biza...
Mert hát nézzük meg mi lett eredménye?
Elvettek pár falut. Megnyeretek 1 csatát de nem a háborut ugyebár.
Érdekes ez a hogy is hivják..Castel Rock milyen jó játékos...
Ja megvan Turulos volt,onan szivta magába a hatalmas tudást:)
 

DeletedUser13212

Vendég
Kérdés

Egy fiók kellene nekem mert most megint a nulláról ujra kezdeni a játékot elég húzos. Ezt nem reklámnak szántam és remélem, hogy nem sértem meg a játék egyetlen szabályát sem. Csak jó volna ha megint tudnék játszani, s élvezetessé tenni a szabadidőmet!
 

DeletedUser11708

Vendég
gyere a v7-re ott kerül egy fiok. nem egy oriási de kerül
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D
jól megy a bolt. Na de ennyire ?? :D

Gyere a 7-esre,és megkapod HULLÓCSILLAG accját :D
 

DeletedUser8167

Vendég
élvezet volt újra vissza olvasni ezt a topikot azok a régi px-es beszólások:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát igen, november óta nagyot fordult a világ. :) Sokan elmentek odaátról. :-( Szegény PX még a végén egyedül marad.
 

DeletedUser

Vendég
Egy fiók kellene nekem mert most megint a nulláról ujra kezdeni a játékot elég húzos. Ezt nem reklámnak szántam és remélem, hogy nem sértem meg a játék egyetlen szabályát sem. Csak jó volna ha megint tudnék játszani, s élvezetessé tenni a szabadidőmet!

Sajnos ilyen emberkék,egyre többen keresnek meg engem is.
Egy accountot kérnek, és amikor megkérdem hogy a 2-es világon melyik néven futnak,kinéznek valami TOP listás játékost és arra hivatkoznak.
Az már mellékes hogy a gyereknek is van vagy 6 darab világon accja a "másodlagos" nevével :)
A legrosszabb esetben is multi gyanú merűl föl ilyenkor, de én hiszem azt, hogy egyszerűen csak komolytalan próbálkozások ezek,komolytalan emberkéktől,akik így próbálnak előrébb jutni,hogy nagy accra tegyenek szert, mivel a játékban egy nagy nullák.
Az egyik ilyen épp Wilson-ra hivatkozott :):)
meggyőződésem hogy az "igazi" nem örűlne neki :p
 

DeletedUser

Vendég
Pl. Rihanna!

Azért majdnem sikerült első lenni LEV-ben:)

Kár hogy LS jobban igyekezett és már soha nem fogod behozni.:p

LS!

Hümm. LET-t és LEV-t is egyszerre vezeted és idő közben nem adtad fel. Minden elismerésem!
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, most már az a cél hogy meg is maradjak első helyen, sőt nagy előnyt is akarok magamnak :p
 
Fent