V 40 - legyen kiemelt világ!!

DeletedUser18312

Vendég
Amit szeretnél arra 1 megvalósítási elvet látok.
Bár ebbe a support nem menne szerintem bele, meg a feljebbiek sem.

Szóval 1 hóval hamarabb előreg. Nem égtájra dob, hanem kontinensre.
12 kontira az egy klánba lévőeket azonos kontira, persze ésszerűen szétosztva minden kontinensre.
Pl ha van 600 előreg, és 12 konti, akkor 50 fő/ konti, nem pedig egyikre 98, másikra meg 2 embert....
Nos ezzel megvan a széthuzás amit mondtál, de rettentő sok barbár lenne, és kb 1 évig nem lenne harc.

Ilyenkor jönne a V21 beállítás. Minden nemes ára 1 érme. Ha 100 nemest akarod leképezni az is 1 aranyérme+1 nemesáron futna.
Így gyorsan fellehetne szedni a barbárokat, és hamar kialakulhatna harc. De ilyen beállításra, sokan nem mennének, mert míg te és én a frontharcot kedveljük, ahol nehéz rést találni a pajzson, addig a megmaradt játékosok 98%-a már sprinter játékos, a kezdeti időszakot kedveli. Nem pedig azt hogy 1000 falut írányítja, próbálunk áttörni egy csurig védett frontvonalat.
 

DeletedUser11248

Vendég
Vigyó nem megyek bele most vitába,én bár akartam valamit,azt sem mondtam hogy pont úgy jó ahogy én írtam..ezért is kértem mindenki segítségét..kritizálni hidd el én is tudok..írj le 10 új világot és mind a 10-be belekötök,hogy miért nem jó,miért hülyeség(ebbe is beletudok kötni,mert olyan nincs hogy tökéletes világ)..ha ennyire fussa tőled..akkor ez van,elfogadom...olvasd el Arkhi hozászolását(nem azt mondta a legjobb,de segíteni próbált,mint vezér) és mint vezér kicsit restelld meg magad,Yugi szintre mentél...nem azt mondom hogy egyet kell érts velem..leírtam egy tervet,azt segítsd hogy jobb legyen...41-50-re írhatsz te is egy tervet és hidd el ha tudom segítem..de nem kezdem kritizálni és eljátszani Yugit hogy az miért is nem jó..ha azt nézzem egyik világ sem jó,melyiknek soroljam a hibáit,vagy sorold te neked úgyis nagyon megy..ha nem ezen a szinten lennél akkor több mindent látnál benne,nem csak amit írók..pl.lehet több jó klán megmérettetné magát,mert mondjam úgy emlékezetes világ lenne,ahol ha győzöl már alakítasz valamit..de te maradj a kezdőknél és a fáklyánál...szerintem pihenj egyet,nagyon levagy ragadva.

Gondolom emlékszel azokra amiket írsz ,így arra is hogy TE írtad hogy olyan klánt csináltál ahol nyugodtan eltünhetsz X-idöre,mert van aki viszi tovább a klánt..28-vagy 38-n irtad...tehát akkor miről is beszéltél..meg te is tudod jól,a vesztes magyarázz mindig,a győzelmet nem kell megmagyarázni.

Amit nem értesz meg,csak egy világot szerettem volna,ami minden klánnak kihívás lett volna,minden játékosnak(nem 1-2 jó klánt akartam kihivni,hanem az egész jó klánt)..olyan világot,amit ha jól megcsinálunk és felfuttatunk,minden játékos gondolkozzon el azon hogy játszani akarjon rajta,mert ott ha győzz beírja magát a KH történetébe,ne egy győzelem legyen a sok közül..hogy igen,a legjobbak közt volt és igen megnyerte a kiemelt világot...hogy igen,ha jó játékos vagy,jó klán,gyere a kiemelt világra,mutasd meg pp-nélkül(most ha győzöl úgyis az van,pp-l megvetted),harccal hogy te vagy a legjobb...

Amúgy tőlem törölhetik nyugodtan ezt itt,lehet jó lett volna,lehet nem de hidd el semmikép nem fogok idegösszeomlást kapni ha törlik és ha más jön valami érdekes tervvel,ami kimozdítsa a KH-t ebből a sablonóságból(ahol már a győzelem sem ér semmit),én amennyiben tudom támogatni fogom az ötletét,nem kritizálni,hanem ha tudom javítani fogom hogy még jobb legyen,érdekesebb,változatosabb,ennyit vártam el mindenkitől...tőled is...hogy a sok grund foci után legyen egy világbajnokság.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18312

Vendég
Na menjünk sorjába. Igen V28ra írtam, hogy nélkülem is gurul tovább a szekér. V38 más szerver volt. V38on még énis meglepődtem dolgokon, de nem szoktam szidni klántársakat, így vagy jót vagy semmit...Ezért nem írok semmit.
De ha visszagondolsz V38on mit csináltam? Elején? Ti azt mondtátok nagy mellénnyel írkálok. Miközbe épp azt szerveztem amit te leírsz, egy jó szervert, mert ha hangja van akkor arra visszatérnek és többen jönnek, nagyobb kihivás miatt. Akkor te mit segítettél a semmin kivül? Ja igen, megkaptam azt a jelzőt hogy beképzelt vagyok...Hivtalak téged is, ha visszaemlékszel....
Most hogy neked megjött a kedved, már mindenkinek téged kell támogatnia?
Egyébként igen, mi megyünk V40re. De én nem látok már arra reális esélyt, hogy 12 kontin menjen a harc. Nincs 4000 játékos. Te azt mondod huzzuk szét a szervereket, akkor meg barbárháború lenne, és a mostani játszó 600 embernek a fele se menne. Nekem meg abból nem kellene. Az meg csak álom hogy a sok régi nagy klán visszatérjen, akkora átfedés van már, hogy sokan el se tudnák dönteni melyik klánba induljanak. De azért drukkolok neked, sikerüljön összehozni ide V40re. Mi egynek már leszünk mint Ew.
 

DeletedUser18465

Vendég
Kösz Arkhi,végre valaki megértette mit akarok.

Aldaron hidd el én is játszottam pár világon,így tudom azt is mi van...6-kontis világ(ok,ennyi a játékos) de hogy is kezdődik...ja,ott van mellettem 5-10 kezdő(plusz a 60-klántagom mellett is,ez kb.300-600 játékos),akiket kiszedünk max.2-hét alatt és ennyi a játékuk...igaz a többségük újrakezdi a térkép szélén és csinálnak közbe(ha megint nem szedik ki) egy kicsi klánt...amit megint kiszed egy szervezet-összeszokott klán,amint akkorára építik a falukat...ja,kezdhetik újra....na,ezért szeretnék egy nagyobb világot,hogy esélyt adjak ezeknek az ujjaknak is...mert lelehet rakni őket mellém de lelehet rakni őket egy kicsit távolabb is,adva nekik esélyt hogy amíg odaérek alakítsanak valamit...talán még seregük is lesz...csak kicsit szétkel húzni a világot és máris van egy plusz esélyük...ok,megértem ha te azt szereted hogy hamar eltudod verni a kezdő szomszédaidat és van máris 1-2 majdnem kiépített falud,de nekem nem ez a lényeg,harcolni szeretek és azt is ha az ellen is harcol...ezért megadom nekik is az esélyt...ennyi.

De nézzük a V38-t,két alap klán egy kontin és egyik alapklán már eltűnt,miért...mert egymás hegyén-hátán voltak...az egyik sprinter-a másik nem és egy összeszokott klán eltűnt,pedig alig kezdődött a világ...így miért beszéljek csak a kezdőkről...ha kiemelt világ,akkor adjunk esélyt mindenkinek elindulni,aztán győzzön a jobb,harccal.


Én teljesen értem amit mondasz Incze, de ez szerintem már lehetetlenség, hogy 4 kontinál nagyobb szerver legyen a magyar khn, semmi garancia nincs már erre, hogy visszajönnek a régiek, befejezte a legtöbb, család, munka és még sorolhatnánk.
Nem nem szeretem elverni őket, mert nekem se kihívás, de mást nem tehetek, nem nézhetem, hogy ott vannak mellettem és várok még megtanul játszani. Ilyen gyors és kicsi szervereken már nincs időm várni. Te sem vársz szerintem ilyen esetekben :)

nézz meg egy német és egy lengyel szerót, összekéne fogni és kimenni, ott játszani ha nagyobb szervereket akartok ! Nem hiszem, hogy ez annyira lehetetlen lenne.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Na menjünk sorjába. Igen V28ra írtam, hogy nélkülem is gurul tovább a szekér. V38 más szerver volt. V38on még énis meglepődtem dolgokon, de nem szoktam szidni klántársakat, így vagy jót vagy semmit...Ezért nem írok semmit.
De ha visszagondolsz V38on mit csináltam? Elején? Ti azt mondtátok nagy mellénnyel írkálok. Miközbe épp azt szerveztem amit te leírsz, egy jó szervert, mert ha hangja van akkor arra visszatérnek és többen jönnek, nagyobb kihivás miatt. Akkor te mit segítettél a semmin kivül? Ja igen, megkaptam azt a jelzőt hogy beképzelt vagyok...Hivtalak téged is, ha visszaemlékszel....
Most hogy neked megjött a kedved, már mindenkinek téged kell támogatnia?
Egyébként igen, mi megyünk V40re. De én nem látok már arra reális esélyt, hogy 12 kontin menjen a harc. Nincs 4000 játékos. Te azt mondod huzzuk szét a szervereket, akkor meg barbárháború lenne, és a mostani játszó 600 embernek a fele se menne. Nekem meg abból nem kellene. Az meg csak álom hogy a sok régi nagy klán visszatérjen, akkora átfedés van már, hogy sokan el se tudnák dönteni melyik klánba induljanak. De azért drukkolok neked, sikerüljön összehozni ide V40re. Mi egynek már leszünk mint Ew.

Vigyo, melyik EW?
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Sziasztok,

Amit szeretnék:

V40

1.Legyen kiemelt világ,mondjuk ünnepeljük hogy elértünk a V40-hez.

2.Mint kiemelt világ,legyen kiemelt díjazás,5000-pp játékosonként.

3.Min.másfél hónappal előtte legyen kijelentve az indulási idő,mondjuk 15.Január 2017 déli 12.00-kor.

4.Legyen 16-kontis világ(min.12),a klánok 60-80 taglétszámmal,4000-pontig fejlődő barbárokkal.

5.Nem szeretnék semmilyen pp-l megszerezhető előnyt,így prémiumtőzsdét,építésfelezést,piacon nyersivásárlást..lehet pp-fiók,farmkezelő,fiókkezelő és a +20% nyersanyag-kitermelés megnövelése.

Magyarázat:

1.Szeretném ha sikerülne visszacsábítanunk pár régi játékost.

2.Ezért áldozunk fel egy olyan díjazást,amiért már megéri mindenkinek harcolni.(ne sajnáljuk azt az 5000 pp-t,mert V41-n,két hónap alatt elköltik és megy minden tovább,de lehet pár régi-új játékos visszatér)

3.Ezt azért szeretném hogy mindenki tudjon felkészülni,tudja mikorra kell kész legyen,tudjunk elérni játékosokat hogy visszahívjuk...vagyis ha ez sikerül,akkor legyen mindenkinek min.másfél hónapja összerakni a klánját.

4.Legyen egy komoly világ,ne olyan ahol a második-harmadik hónapban már megmondod ki az a két klán aki esélyes a győzelemre...itt mindenki induljon eséllyel és legyen mindenkinek ideje elindítani a klánját....de sorolhatnám.

5.Ide azt hiszem nem kell írjak semmit..de mivel kiemelt világot szeretnék,azt szeretném hogy harccal dőljön el,ne a pp-l.

Nagyjából ez amit szeretnék kérni.

Sajtmacskától meg azt kérem,hogy most ide a játékos írjon és segítsen,majd a végén legyen szupporter,mikor továbbítani kell :)

Szólítom viszont a régi nagy vezéreket hogy mondják el a véleményüket,Damast,Arkhimedeszt,Süsüt,Shreket,Montipapat,Vigyorit,Yesodet,Wilsont,Danaidat,Titkos Játékot,Archangelt,Lightrext,Hattori Hanzot,Csirszet..de bárki elmondhassa a véleményét,kijavíthat,módosíthat csak annyit kérek,ha nem tudsz normálisan hozzászólni a témához akkor inkább ne írj semmit,elég ha egy Lajk-l vagy egy Igen-l mondjam úgy szavazatodat adod.

Amugy gondolom mindenki tudja mit szeretnék,igy....

Üdv.nagyincze


Teljes mértékben támogatok egy ilyen világot.Hozzáteszem,hogy a 39et érintő pp-ügylet kavarás után semmi esélyét nem látom annak,hogy az innogames-nél ne a mohóság legyen az első szempont...VISZONT egy ilyen világ a JÁTÉKOSOKAT SZOLGÁLNÁ kivételesen nem pedig az üzemeltetők pénzügyi érdekeit,sok régi játékost visszacsábítanának vele,sok újat meg tudnának tartani általa.Hosszú idő óta ez a legjobb kezdeményezés amit látok...realistán hozzáállva kétlem,hogy megvalósul,hiszen minimalizálná a bevételeket,viszont játékosként minden tekintetben támogatok egy ilyen világot...és az innogames-nek is beleférne párévente a sok pénzhajhász mellé egy ilyen világ is,amin nem a pénztárcájuk a prioritás hanem a játékélmény...

kiegészítés: egy kezdő játékos nem költ pp-t...én sem költöttem kezdőként...jelenlegi világokon viszont képtelenség úgy megtanulni játszani,hogy ne verjék egymás után többször tropára az embert olyanok akik költenek is a játékra és tudnak is valamennyire játszani...sok kezdő pont ezért abba is hagyja rövid idő után...egy ilyen világ a kezdőket is ugyanúgy szolgálná mint a régieket...ugyanúgy az innogames bevételeit is,hiszen az egykor kezdőkből később jelentős vásárolói piacuk alakulhatna ki...nem azért fogy a klánháború játékosbázisa mert nincs ugyanakkora érdeklődés iránta...sőt,jelenleg az érdeklődők száma a mobilappok megjelenése óta a legnagyobb valaha...a probléma a fejlesztők,üzemeltetők hozzáállása akiket csak az azonnali/szerverenkénti bevétel érdekel,és ha meg is akarják tartani a játékosállományt évekig a tetteik nem ezt igazolják...nagyon rossznak tartom ezt a hozzáállást,a jelenlegi legnépszerűbb játékok mind a játékosállományuk igényeit próbálják kielégíteni és beérik mérsékeltebb bevételekkel azért,hogy mindenkinek jó legyen...az innogames az utóbbi években ezzel teljesen szembemegy és a játékosok igényeit/kéréseit csak minimálisan veszi figyelembe,teljesen elment a profitorientáltság felé...és úgy gondolom ez fogja hosszútávon a legnagyobb kárt okozni neki
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser12127

Vendég
Teljes mértékben támogatok egy ilyen világot.Hozzáteszem,hogy a 39et érintő pp-ügylet kavarás után semmi esélyét nem látom annak,hogy az innogames-nél ne a mohóság legyen az első szempont...VISZONT egy ilyen világ a JÁTÉKOSOKAT SZOLGÁLNÁ kivételesen nem pedig az üzemeltetők pénzügyi érdekeit,sok régi játékost visszacsábítanának vele,sok újat meg tudnának tartani általa.Hosszú idő óta ez a legjobb kezdeményezés amit látok...realistán hozzáállva kétlem,hogy megvalósul,hiszen minimalizálná a bevételeket,viszont játékosként minden tekintetben támogatok egy ilyen világot...és az innogames-nek is beleférne párévente a sok pénzhajhász mellé egy ilyen világ is,amin nem a pénztárcájuk a prioritás hanem a játékélmény...

kiegészítés: egy kezdő játékos nem költ pp-t...én sem költöttem kezdőként...jelenlegi világokon viszont képtelenség úgy megtanulni játszani,hogy ne verjék egymás után többször tropára az embert olyanok akik költenek is a játékra és tudnak is valamennyire játszani...sok kezdő pont ezért abba is hagyja rövid idő után...egy ilyen világ a kezdőket is ugyanúgy szolgálná mint a régieket...ugyanúgy az innogames bevételeit is,hiszen az egykor kezdőkből később jelentős vásárolói piacuk alakulhatna ki...nem azért fogy a klánháború játékosbázisa mert nincs ugyanakkora érdeklődés iránta...sőt,jelenleg az érdeklődők száma a mobilappok megjelenése óta a legnagyobb valaha...a probléma a fejlesztők,üzemeltetők hozzáállása akiket csak az azonnali/szerverenkénti bevétel érdekel,és ha meg is akarják tartani a játékosállományt évekig a tetteik nem ezt igazolják...nagyon rossznak tartom ezt a hozzáállást,a jelenlegi legnépszerűbb játékok mind a játékosállományuk igényeit próbálják kielégíteni és beérik mérsékeltebb bevételekkel azért,hogy mindenkinek jó legyen...az innogames az utóbbi években ezzel teljesen szembemegy és a játékosok igényeit/kéréseit csak minimálisan veszi figyelembe,teljesen elment a profitorientáltság felé...és úgy gondolom ez fogja hosszútávon a legnagyobb kárt okozni neki

Minden élő dolognak van, így a játéknak is van kezdete, felfutása, aranykora, hanyatló időszaka és vége is. Íve van mint magának az életnek is. A KH bőven túl van a zenitjén és ezt nyilván az üzemeltetők is látják. Ezért kapcsoltak turbó üzemmódba, hogy a még futtatható 4 kontis világokból kihúzzák a maximális bevételt. Ezért volt a V39-es botrány is ahol a meghirdetettel szembemenve nem engedték a világot PP tőzsde nélkül elindulni. Szóval olyan mintha az üzemeltetők már "eltemették" volna ezt a játékot, és addig szivattyúzzák belőle a pénzt, amíg még megtehetik.
Egy Incze által javasolt kiemelt világ elindításához az üzemeltető részéről az kellene, hogy bízzanak saját magukban, és az általuk felügyelt játék legalább átmeneti újra felvirágoztatásában. Amíg ez a hit nincs meg bennük, amíg nem hisznek a játékban, amíg csak és egyedül a játék még éppen meglévő vásárlóerejét akarják learatni, addig nem lesz PP mentes kiemelt világ. Pedig lehet ha néha vetnének is, aratni is többet lehetne jövőre.
 

DeletedUser18312

Vendég
Én nem így gondolom!
Anno épp emiatt el inditották a Classicot! Pp nélkül. Emlékszem mindenki hogy örült, mindenki mondta hogy menni fog.
Aztán milett belőle? Kutya se nézett rá. Mindenki ment inkább az új világra. Persze igazatok van, kilehetne próbálni hogy mennyi ember menne egy olyan világra, 2 havonta jönnek az új világok, simán belehetne közé szorítani egy ilyent, de szerintem ti sem hiszitek el hogy 3000-4000 játékos visszatérne és megtöltenénk 8-12 kontinenst. Az ötlet jó, csak kivitelezhetetlen, ahhoz hogy ez sikerüljön, játékosok is kellenének.
Ne feledjétek el, az új világokra sokan csak pp-t mennek szedni. A játékosok több mint a fele. Ezek a játékosok nem mennének az új szerverre. Mivel nem tudnak pp-t szedni. Szerintem egyébként kevesebben lennének egy olyan szerveren, mint bármelyik más mostani új világon. Biztos vagyok benne, úgyanaz történne mint a Classic szerverrel. Mindenki örült, mindenki lelkes volt, aztán mikor elkezdődött kihallt a szerver...
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem tudom Vigyó. Én még csak nem is hallottam róla, hogy pp-mentes classic indul. Igaz én sok mindenről nem hallottam még.
De ha hallottam is volna a classic az nem igazi világ. Soha nem is lesz igazi világ és igazi kihívás mindaddig, amíg a normál világok 4 kontisak maradnak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én nem így gondolom!
Anno épp emiatt el inditották a Classicot! Pp nélkül. Emlékszem mindenki hogy örült, mindenki mondta hogy menni fog.
Aztán milett belőle? Kutya se nézett rá. Mindenki ment inkább az új világra. Persze igazatok van, kilehetne próbálni hogy mennyi ember menne egy olyan világra, 2 havonta jönnek az új világok, simán belehetne közé szorítani egy ilyent, de szerintem ti sem hiszitek el hogy 3000-4000 játékos visszatérne és megtöltenénk 8-12 kontinenst. Az ötlet jó, csak kivitelezhetetlen, ahhoz hogy ez sikerüljön, játékosok is kellenének.
Ne feledjétek el, az új világokra sokan csak pp-t mennek szedni. A játékosok több mint a fele. Ezek a játékosok nem mennének az új szerverre. Mivel nem tudnak pp-t szedni. Szerintem egyébként kevesebben lennének egy olyan szerveren, mint bármelyik más mostani új világon. Biztos vagyok benne, úgyanaz történne mint a Classic szerverrel. Mindenki örült, mindenki lelkes volt, aztán mikor elkezdődött kihallt a szerver...


Vigyo, biztos vagyok benne, hogy ha a Classic át lenne nevezve V-következőnek, és nem olyan rövidke lenne, sokkal többen mennének rá.
 

DeletedUser17666

Vendég
Teljesen egyet értek én is Incével... nem az a lényeg hogy a játékosok 100%-a ujra kezdjen el játszani. 25-35% vissza jon már sokkal élvezhetobb lenen :) meg nem is 4 kontis világ lenne... :)
 

DeletedUser17666

Vendég
Teljesen egyet értek én is Incével... nem az a lényeg hogy a játékosok 100%-a ujra kezdjen el játszani. 25-35% vissza jon már sokkal élvezhetobb lenen :) meg nem is 4 kontis világ lenne... :)

mégha csak 1 Serveren mukodne is :) PP jutalmat a nyertes klánnak nyugodtan el is torolhetnétek .... .kutyának sem kell :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok, A Spárta gondolkozik azon hogy, felsorakozzon e ezen a szerveren is. V36 már hamarosn letudva 200 nap sem telt el, de közel 60% áll a dominancia ami még lehet rekord gyorsasággal meg is lesz. Viszont fontos a beállítás részünkről:

Feltételek:
2-es sebesség
zászló
érme
klánlétszám: 80 fő
nemes táv: 200 mező
fejlesztési rendszer: egyszerű

Ezen feltételek mellett szerintem hajlandóak lennénk elindulni, (ezek a fontosak) de sajnos ha nem megfelelőek a beállítások akkor felejtős.

Köszönöm a figyelmet !
 

DeletedUser8560

Vendég
Aldaron: a feltételeid nem tarthatók.
Javaslom, a beszélgetés induljon el egy olyan konstruktív irányba, amely figyelembe veszi a valós lehetőségeket, és én természetesen továbbítani fogom a központ munkatársai felé. Ez még a 40-es világra nem fog tudni teljesülni.
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldaron: a feltételeid nem tarthatók.
Javaslom, a beszélgetés induljon el egy olyan konstruktív irányba, amely figyelembe veszi a valós lehetőségeket, és én természetesen továbbítani fogom a központ munkatársai felé. Ez még a 40-es világra nem fog tudni teljesülni.

Köszi Sajti a válaszod, megpróbáltam, V41 ? Lehet róla szó ?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Hát, eddig egy szerveren igen, a másikon meg aki sembejött lenyomták :D Meg amúgy is, spártába ott vagy te, az elég súlyosbító tényező :Ö
 
Fent