Riportok -ThaR-/=JessE=

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
img


Kedves játékosaink lehetőségünk volt riportot késziteni, egy régi motorossal, aki nagyon régóta itt van velünk a klánháborúban, bizonyára közületek is sokan ismerik. Az alany nem más, mint @-ThaR- / @=JessE=! Kellemes olvasást kívánunk mindenkinek!


  • Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?

-ThaR-
Elég régen, arra emlékszem, hogy amikor elkezdtem játszani, a V2-re regisztráltam be, noha már 7 világ is volt. V8-ra már ott voltam a kezdésnél. Egyedül kezdtem, de ezeken a korai világokon sikerült a játékban olyan társakat találnom, akikkel többször is indultunk együtt (Doomsday, SpencerHill és Hannawald nevű játékos, ha jól tudom egyikőjük sem játszik már) és akkoriban skypeon próbáltuk megtalálni a nyerő stratégiákat.

  • Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?

-ThaR-
Eleinte magamtól jöttem rá a dolgokra, de igyekeztem kapcsolatba lépni a tapasztaltabb játékosokkal és a legtöbbjük készségesen válaszolt a kérdéseimre. Később V10-en vigyori86 is mutatott pár dolgot. Illetve helyettesítésben volt lehetőségem régi szervereken gyakorolni a védekezést több milliós fiókokkal. V4, V6-on is volt ilyen időszakom amikor beugróként vittem mamut fiókokat. V28, V36-ra benéztem és orosz Classic szervereken is próbálkoztam. Utána kihagyás következett, közben voltam néhány speed szerveren. V50-re már kész játékosként érkeztem, aza és pepe1500 társaimmal együtt igyekeztünk megnehezíteni az ellenfelek dolgát Headshot vezetése alatt.

  • Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?

-ThaR-
Mindenkinek van mit tanulni, én többször hagytam már abba a játékot és azóta is vannak újdonságok, amik megleptek. Ezenkívül nagyon sok mindent tudok már a játékról, de persze vannak tőlem jobb játékosok, ez nem kérdés.
Ezenkívül sosem volt még 3000 pp-nél több a fiókomban, ami behatárolja a lehetőségeket.
Igazából amint az ezen a fiókon elérhető staton is látszik, 3db Classic szerveren és a V50-en alkottam egyénileg igazán nagyot. Ezekben az a közös, hogy nem voltak prémium funkciók.


  • Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?

-ThaR-
A legismertebbek közül az =SBT=, Mesehősök, Para. Voltam ugye a CoTL-ben is (amit ezúton is köszönök), bár a végére őszintén szólva nem sok mindent csináltam. Igaz, nem is nagyon volt már mit.
V77-en most is kizárólag a Para hívása miatt játszom, egyébként nem terveztem elindulni. Egy =SBT= hívásra is nehezen mondanák nemet, de erre nem sok esélyt látok, hogy újból összeállna a csapat.


  • Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?

-ThaR-
Nincs.

  • Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?

-ThaR-
Igen, először V10-en, akkor még inkább lelkes kezdőként. Jó volt a csapat, de a tapasztalat hiányzott. Tanuló szervernek viszont jó volt.
Később
Classicon sikerült összehozni egy csapatot, 7,8 vagy 9 szerver valamelyikén (nem emlékszem pontosan), de nem sikerült nyernünk. Ott legalább majdnem eljutottunk a végéig. Azonkívül V73-on a =CA=-ban volt rajtam alvezéri jog, de ez inkább csak gesztus miatt, Silonix és Headshot volt a vezér. Legutóbbi Classicon hasonló helyzet volt, megnyertük, volt rajtam jog, de inkább el voltam foglalva a vonatok vagdosásával. Diplomácia alakításában igyekeztem segíteni, de Symy és Rico volt az, aki igazán vezette a klánt. Nekem maradt a harc.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
@-ThaR-


Folytatjuk beszélgetésünket @-ThaR-al, jó szórakozást!



  • Van olyan játékos, akit tisztelsz, és ha holnap arra kérne, hogy indulj vele, akkor ha van időd a játékra, ha nincs elindulnál?

-ThaR-
Persze, több ilyen is van. Ha időm engedi Headshot, Symy vagy Silonix kérésére indulnék.

  • Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?

-ThaR-
Igen, az egyik ilyen pepe1500 volt (ha jól tudom már nem játszik). Azt hiszem az egyik régebbi Classicon történt, hogy az egyik top fiók voltam és el akartam foglalni a faluit. Olyan védekezést mutatott, ami kifogott rajtam, nagyon-nagyon nehezen bírtam vele és ráírtam gratulálni. Később a dualom lett.

  • Milyen érzés volt, hogy bizalmat kaptál, mint alvezér többször is? Teherként élted meg, vagy inkább valamiféle pluszt adott a játékodnak?

-ThaR-
Igazából elismerésnek tekintettem. De felelőséggel jár. Sokan szeretik, ha rangot kapnak, nekem felemás érzéseim vannak. Ahhoz, hogy igazán rászolgáljak, sok időt kell beletenni, ami mostanra már inkább teher. V77-en ezért nem is vállaltam, csak sima játékos vagyok, az is csak peremen.

  • Mi a legviccesebb történet, ami eszedbe jut az általad legjobban kedvelt klánvezérről?

-ThaR-
SBT-ben néha beceneveket adtuk egymásnak vagy magunknak. Headshot volt a kőbányai ... fantom. Amikor messengeren felugrott hirtelen egy üzenet és mutatta ezt a nevet, az néha elég mulatságos volt.

  • Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?

-ThaR-
Say Hi. Akár vezérként, akár egyénileg játszik, mindig garantáltan top játékos a ranglistán is és a klánja is. V50-en ezért volt olyan nagy teljesítmény legyőzni őket. Ha a legjobb ellen harcolsz, az plusz motivációt ad. Együtt nem játszottunk tudtommal soha, de már beszéltünk róla, hogy a jövőben talán sort kerítünk erre is.
Ezenkívül Vinszent játékost figyeltem mindig, ő is állandóan ott van a szeren.


  • Te milyen védekezési stratégiát használsz? Mikor kaptad életedben a legtöbb bejövő támadást, és mennyi volt az?

-ThaR-
Inkább vágok, mint betonozok. Kardosból keveset használok, lándzsa és ha van, akkor sok íjász, valamint 1250 NL. Utóbbi a mozgékonyság miatt. Kardost és régi lovag híján katapultot csak azért gyártok, hogy több lehetőségem legyen vágni. Ha elsőre elszúrom mondjuk kata sebességnél az időzítést, még ott a kard, aztán a lándzsa, majd az NL, bár azért háromszor nem szoktam egymás után hibázni. Nehézló a kedvenc egységem a gyorsaság miatt.
Bejövőkről: ha nem számoljuk a kalandozásaimat a mamutfiókokkal (ott 3000+ is volt nem ritkán), azt hiszem az egyik
Classicon jöttek rám 1000-1500 karddal. Ráadásul akkor már elég nagy faluhátrányban voltunk és ezek jó része éles volt.


  • Melyik volt a kedvenc világod, és miért?

-ThaR-
C21. Jó csapat jött össze és nyertünk is. Épp volt némi időm és tudtam a fronthoz közel játszani. V73 sem volt rossz. Először pp-ztem, majd elkezdtem húzni a falut és sokáig 1 faluval játszottam a fronton, mert mindig arra vártam, hogy le tudjam adni valakinek, de azért ha az ellen próbált foglalni, azt sosem engedtem. Aztán a szerver későbbi szakaszában kezdtem el foglalgatni is és végül lett egy plecsnim. Azt hiszem nem sokan mondhatják el, hogy a szerver feléig 1 faluval tolták és nyertek is :D

  • A Para klán alapításakor ott voltál? Esetleg részt vettél benne? Milyen érzés volt az első győzelem, mely mellett vezetőként is bíztak benned a klánodban?

Az alapításnál nem voltam jelen, Silonix indult velük és ajánlott be. Loncspep megbízott a diplomáciával, mivel a legfőbb riválisnál is sok régi társ volt, akivel kölcsönösen tiszteljük egymást. Bár a dipót nem sikerült tető alá hozni, de végül talán így jártunk jobban. A győzelemben tehát inkább csapatjátékosként, mint vezetőként vettem ki a részem. Ha kellett, akkor adtam tanácsot, de Symy nagyon jól vezette a klánt, a frontunk közvetlen közelében folyamatosan vágtam a társaknál, a déli fronton meg többek között volt egy Spartacus is. Igazából az egész klán nagyon jól működött és mindenki dícséretet érdemel.

  • Szoktál toborozni? Szerinted milyen elv alapján kell toborozni? Megkell fontolni minden játékos felvételét, és majd leszűri magát nálatok, vagy esetleg valami alapján kiszűrnéd a rosszabb játékosokat? Mi például a CotL-ben egy kérdőív formájában mértük fel a jelentkezők alap tudását. Mit gondolsz, hogy ez mennyire volt jó döntés részünkről?

-ThaR-
Szerintem jó ötlet a kérdőív. Igazából sokszor szükséges a toborzás, személy szerint én is szoktam meghívni játékosokat, ha azt látom, hogy jól játszanak. A Parában DC-n szinte mindenkit megbeszélünk bevehetjük-e és bármelyik játékos ajánlhat valakit. Ha van ellene egy erős szavazat is indoklással bármelyik társ részéről, akkor nem vesszük fel, bármilyen nagy név is a jelentkező.

  • Mesélnél nekünk Világ 28-as karrieredről? Meddig jutottál?

-ThaR-
Ha jól emlékszem ott semeddig, vigyoriékkal mentem, azt hiszem ott volt az emlékezetes Mr. bomlás, majd lett belőle EW. Azt sem tudom már milyen néven voltam, bár az ominózus törlés után beregiztem mégegyszer, de nem játszottam sokáig. Oda tényleg csak benéztem, sok ilyen szerverem volt, ahol 5-6 falunál dobtam az egészet, mert nem kötött le.

  • Ahogy látom te is a régi világokon kezdted a játékot. Mennyire érzed másnak a mostani kisebb szervereket? Keményebben/aktívabban kell játszani, mint ezelőtt? Mivel lehet nehezebb egy régi jó játékosnak a mai klánháborúban?

-ThaR-
Teljesen más, már a térkép mérete miatt is. Emlékszem már sokan a tizes szervereken is visszasírták a V1-es térkép méretet, hát most egy 16 kontisnak is örülnék. Valahogy jobb, amikor rengeteg falu és rengeteg játékos van. Több a helyi csata, valahogy más volt az egész. Nekem jobban tetszett, bár lehet az idő szépíti meg. Persze akkoriban inkább számítógépen játszott mindeki, tehát kevesebb volt a 0-24es fiók, duál és triál meg pláne. Amivel most nehezebb, az az aktivitás mellett a sok újdonság, pl az erőd vagy a különböző győzelmi feltételek. Ugyanakkor van ami könyebb, pl vonatot másodpercen belül anno nem tudott mindeki küldeni, most meg automatikus.

  • Volt-e már nehéz dolgod egy játékossal? Ha igen mi volt azaz eset ha elárulhatod a neve elmondása nélkül?

-ThaR-
Az egyik régebbi Classicon, amikor alapító voltam. Az egyik játékos toronymagas TOP1 volt, de akkora előnnyel, amilyet sosem láttam. Tényleg elképesztően tudott támadni is. Viszont a viselkedése több társnak is szúrta a szemét, kb mindenkit noobnak hívott, engem is beleértve, igazából nehéz volt őt kezelni. Szóval többen is kérték, hogy tegyem ki, viszont akkor beomlik a front. Fronton nehéz belsőzni háború közben. Ez nehéz kérdés volt és kifogott rajtam, végül magától oldódott meg a probléma.

  • Melyik klán ellen volt eddig a legnehezebb harcod? Nyertél? Ha igen miért? Ha nem szerinted mit hibáztál és mit csináltál volna másképp?

-ThaR-
Alapítóvezérként Harcosok ellen. Nem volt elég tapasztalatom a klánvezetésben. Szerintem abban még ma sincs annyi, hogy vezérként elverjem őket.

  • Szerveztél már támadást? Hogyan oszlott meg a csapatmunka a vezetőségetekben? Úgy látod jól együtt dolgoztatok a vezetőtársaiddal a legutóbbi classic győzelem során?

-ThaR-
A legutóbbi Classic során az elején csak. Symy, varszi, Rico és azt hiszem Siwang szervezett inkább. Szerintem így jártunk a legjobban. Jól tudnak szervezni. Jó volt az összhang, kevés volt a konfliktus. Vezetők között szinte semmi, de a társak között is csak minimális.

  • Te hogyan motiválnád a játékosokat arra, hogy támadjanak úgy, ahogy a vezetőjük kéri?

-ThaR-
Ez egy közös érdek. Ha minden mozaik a helyén van, akkor átütő sikerünk lesz. Igazából, ha egyszer megpróbálják a lehető legtökéletesebben véghezvinni a feladatot, akkor meglátják az eredményt is és eloszlanak a kételyek. Ettől nagyobb motiváció nem is kell.

  • Volt/van valamilyen stratégiátok a regisztrációkra? Fogtok még indulni a klánoddal a jövőben?

-ThaR-
Itt a V77-en Symyék intézték, én időhiány miatt csendes társ vagyok. Az elején fel lett mérve ki hol tud a legjobban teljesíteni és a vezetőség elmondta személy szerint a játékosoknak a javaslatait és persze megkérdezték ki hol szeretne lenni. Front, front mögött vagy harmadik vonal. Nekem a front jutott volna, de nem tudtam vállalni, ezért vagyok peremen.

  • Van-e olyan játékos, akivel harcolnod kellett, és kivívta tiszteletedet kitartásával?

-ThaR-
Igen, a már említett pepe1500, de Danes sem adta fel V73-on végén sem. V50-en lil peep nevű játékossal vívtunk nagy csatákat.

  • Ha armát kap klánod, hogyan készíted fel őket? Kell egyáltalán felkészíteni és kezelni a támadott játékosokat? Ha valaki nem segíti a támadott játékosokat, és nem kap támadást mivel kezeled, hogyan veszed rá, hogy a jövőben másképp cselekedjen?

-ThaR-
Természetesen igyekszünk mindenben támogatni, illetve ha például nem biztos a dolgában akkor egyikünk helyettesítésben belép vágni. Ugyanúgy, ha nem tud 100%-ot nyújtani pl munka miatt, akkor keresünk helyettest (távolságban megfelelőt, hogy ne legyen ütközés). Aki nem veszi ki a részét érthető okok nélkül a segítségnyújtásban, azoktól megválunk.

  • Nektek van stratégiátok a diplomácia kialakítására? Mit gondolsz mennyire befolyásolja a diplomácia a világok alakulását? Fontos szempont, hogy jó diplomáciai kapcsolatotok legyen?

-ThaR-
Alapvetően igyekszünk olyan szövetségest találni, aki területileg nem hátráltat minket, az ellenfél viszont közös. Fontosnak tartom a jó kétoldali kapcsolatot és a kölcsönös segítségnyújtást. Ügyes diplomáciával jóval kevesebb harc szükséges a győzelemhez.

  • Milyen volt V50 a te szemszögedből? Mesélnél nekünk róla?

-ThaR-
Igazi jubileumi szerver volt, sok nagyon erős klánnal, ott volt például rajtunk, az SBT-n kívül a Spára, NF, OS, LND, HNK, RPG, ASG is. Sok szempontból a legszínvonalasabb szerver volt, egy igazi bajnokok ligája. Sikerrel vettük az akadályokat és nagyon egyben volt a csapat. A végjátékban az OS és az LND összeolvadt, a HNK pedig a szövetségesük volt. A végjátékban tehát a TOP4-ből 3 klán tehát ellenünk volt és ez meg is tette hatását, nem tudtunk győzni. Ez fájó pont, mert én azt vallom, hogy az =SBT= volt akkor egyértelműen a legerősebb klán. Ez viszont bizonyítja, hogy a diplomáciával is lehet szervert nyerni.

  • Említetted a Mesehősök klánt. Ők nemrégen visszatértek Világ 67-re, csak egy =NFT= néven. Mit gondolsz mennyire reprezentálja az a klán az előzőleg győztes klánt?

-ThaR-
Nem tudom, V50 és V73 között szinte abszolút nem játszottam. V13-on voltam velük.

  • Milyen volt egy régi mamut fiókot kezelni? Nehezebb, mint egy mai szerveren?

-ThaR-
Nehezebb, 1000 falunál elég átláthatatlan. Azt hiszem még fiókkezelő sem volt akkoriban. Nagyon szürreális élmény volt. Főleg ha jött egy arma.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
@-ThaR-


Kedves játékosaink hamarosan a @-ThaR- al való interjúnk végére érünk, jó szórakozást!


  • Ha ma kezdenéd el a játékot, mi lenne az amit legfontosabbnak tartanál, hogy hamar jó játékosok közé kerülj?

-ThaR-
Ez már-már filozofikus kérdés, hiszen ha ma kezdeném, akkor semmit sem tudnék a játékról. Talán megpróbálnák különböző Youtube videókból tájékozódni és külső fórumról is.

  • Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?

-ThaR-
Fontos, hogy legyen jó ellenfél, a megfelelő motiváció és a játékélmény miatt is. Sokkal édesebb a siker, ha nehezebben szerezhető meg egy-egy terület vagy falu. A fordulatos, izgalmas csatákat szeretem. Ellenfélből is azok a legjobbak, akik tisztán, "téglák" nélkül képesek játszani és támadásban, valamint védekezésben is megfelelő teljesítményt nyújtanak.

  • Te hogy fogalmaznád meg a front fogalmát? Mi a jobb szerinted, ha a frontos játékos határozza meg neki mennyi védő kell, vagy ha a klánvezér biztosít bizonyos mennyiséget?

-ThaR-
Talán a játékos habitusától is függ. Fontos, hogy a játékos is a klán érdeket tartsa előrébbvalónak, a sajátjával szemben. Ha ez így van, akkor meghatározhatja a játékos is, hogy nála mit, hogyan kell védeni. A játékos jobban ismeri a saját frontját, a saját faluit, viszont egy vezér átlátja a többiekét is, így összességében jobban tud mérlegelni, hol kell tömködni a lyukakat és nem esik abba a hibába, hogy az egyik játékos beton lesz, a másik meg átjáróház. Tehát szerintem érdemes kombinálni a kettőt, meghallgatni a játékos javaslatait, de az illetékes vezér hozza meg a végső döntést. Természetesen békeidőben erre van idő, arma közben már kevésbé. Olyankor még inkább fontos az összehangoltság, mert gyorsan kell jó döntéseket hozni és az épp támadás alatt levő játékos nem mindig tud hideg fejjel gondolkozni, hiszen senki sem szeret falukat bukni. Sokszor kívülről jobb meglátások vannak ilyen esetekben, azoktól, akiknek az ítélőképességét nem befolyásolják a pillanatnyi érzelmek.

  • Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?

-ThaR-
Egyfajta elismerés, s a legtöbb ma is aktív régi játékosnak már akad egy-kettő. Normál és könnyített világokon lehet nyerni, classicon sajnos nincs, jobban örülnék, ha ott is lenne vagy lett volna.

  • Nekem van nagyon sok jó védekező játékos ismerősöm, és mind egytől-egyig azt mondja, hogy a lándzsás - nehézlovas kombó a legjobb védőfalu kialakítás. Mit gondolsz, miért gondolják így?

-ThaR-
Mobilis és viszonylag gyorsan, valamint könnyen képezhető. Remekül ki is egészítik egymást. Ugye ha csak a kézpési időt nézzük, a lándzsa a leggyorsabban képezhető védőegység. Valamint a lándzsához fából, az NL-hez vasból kell sok, így nem tolódik el a balansz se, mintha kardost és íjászt gyártanánk és állandó vashiánnyal küzdenénk. És hát, a lándzsás a lovak ellen, az NL az íjászok és a bárdok ellen véd jól.

  • Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?

-ThaR-
Nem tudom él-e még, de V50 idején pl nem volt engedélyezve a manuális vonat küldés 1 másodpercen belül. Mivel ezt teljes egészében kézzel, az Opera gyorsgombokkal küldenénk ki, ennek nem látom értelmét. Bár tény, hogy nem olyan fontos trükkje már a játéknak.

  • Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?

-ThaR-
Attól függ melyik oldalon áll épp az ember. Megosztó, de én meghagynám egy lehetőségnek. Egyik szerveren legyen, másikon ne.

  • Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?

-ThaR-
Szerver beállításoktól függ. Mindig alkalmazkodom. Függ attól mennyi barbár van mellettem, illetve eleve normál szerver, vagy pedig kiépített falvakkal indulunk, van-e gyűjtögetés, stb. KL-re általában gyorsan törekedek, ez a legfontosabb az elején.

  • A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?

-ThaR-
15 falu környéke. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen csak ilyenkor élvezem a legjobban a játékot.

  • Milyen végjáték típusokkal játszottál már? Melyik fogott meg legjobban?

-ThaR-
Csak dominancia, a többit sosem próbáltam.

  • Szerinted melyik világon kezdtél már „tudatosan” , taktikusan játszani? Ekkor melyik klán tagjaként játszottál és ki volt az ellenfél?

-ThaR-
V13-on is azt hittem taktikusan játszok, de pl a V50-es önmagam olyan simán elhordott volna, hogy öröm lett volna nézni :) Azt hiszem kellett egy kis idő, míg nyugodtan, taktikusan tudtam játszani elejétől végig.

  • Játszottál a régi lovagrendszer alatt. Szerinted pro és kontra érvekkel melyik miben jobb a másiktól?

-ThaR-
Egyszerűbbnek találtam a régi rendszert, bár a katapultokat talán túlzottan előtérbe helyezte a játék kesőbbi szakaszaiban. Az újban az a jó, hogy lehet sok lovagod.

  • Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted? Létezik erre megfelelő stratégia?

-ThaR-
Nem vállalom túl magam. Ha nincs sok szabadidőm, akkor vagy egyáltalán nem játszom, vagy bemegyek peremre védekezőnek.

  • Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?

-ThaR-
Megpróbálom röviden összefoglalni, de nehéz meghatározni. Jó játékos az, aki kitartó, kész tanulni és következtetéseket levonni (mert mindig van mit), ismeri a játék fortélyait és képes hideg fejjel jó döntéseket hozni nyomás alatt is, valamint előtérbe helyezi a klánérdekeket.

  • Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?

-ThaR-
Mivel ez egy stratégiai játék, ezért egy vezérnek a legfontosabb az analitikus, stratégiai gondolkodásmód. Ezenkívül a vezetői véna. Fontos, hogy a vezért tisztelje a klán, ez viszont nem jön magától, ezt el kell, hogy érje. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne legyen megközelíthető, sőt! A büszkeség és túlzott ego, akárcsak az életben, itt sem jó tulajdonság. Sokszor hasonló egy jó vezér egy vállalat megfelelő főnökéhez. Hiszen itt is egy csapatot kell összefogni és irányítani, meg kell hallgatni a jó ötleteket lentről is és el kell érni közösen a célt, csak ezt szórakozásból tesszük, pénzt sajnos nem keresünk vele :D

  • Van olyan világ, amelynek történetét mindig szívesen meséled? Ha igen melyik az, és miért?

-ThaR-
V73 is ilyen példáúl. Egyszerűen azért, mert a =CA=val csak funolni idnultunk és mi magunk se gondoltuk, hogy ilyen messzire jutunk, nagyon meglepő volt, illetve ez egy friss élmény.

  • Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?

-ThaR-
Sok jó játékos van, akikkel nem készült még riport, pl noobloader, Jacke, warriorspirit, raznik, renagabor, tipo, symy, rico, Hans, és folytathatnánk a sort. A kérdések szerintem jók voltak.



Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @-ThaR-hoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Egész jó lett!
Na nem a kérdések miatt, mert azok már sablonosak hanem valahogy a válaszok voltak "számomra" érdekesebbek.
Kõõszíí!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Egész jó lett!
Na nem a kérdések miatt, mert azok már sablonosak hanem valahogy a válaszok voltak "számomra" érdekesebbek.
Kõõszíí!

Bármi kérdésed van -ThaR-hoz amit mi nem tettünk fel de érdekelne a válasza rá felteheted neki! Itt! :)
 
Fent