Riportok ThamuR/David24

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173

img

Egy roppant érdekes alanyt hoztunk ma is nektek, akit bizonyára többen is ismertek. Az alany nem más, mint @David24/@ThamuR ! Kellemes időtöltést kívánok mindenkinek!



  • Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?
ThamuR
Ha jól emlékszem barátaimmal kezdtünk el fun-ból játszani még V30 környékén, de akkor őszintén nem nagyon fogott meg a játék, és rövid időn belül abba is hagytam. V50-re tértem vissza egy másik fiókkal, s akkor kezdtem el megérteni a játék lényegét, de még messze nem voltam még a középszerü játékostól se. V52n a Spartaban tanitottak meg pár dologra, de mivel az ottani társaság abba hagyta, már én se volt nagyon kivel induljak többet és ismét abba maradt. Mint sokan mások, a karantén idején vettem újra elő a játékot, v58-on a hires HNK vs CotL szerverre hivtak duálnak, azóta megszállottja lettem a játéknak.

  • Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?
ThamuR
Ahogy fennebb is emlitettem Spartaban tanultam pár dolgot, de "jobb" játékos főleg a V58as harcoknak köszönhetően lehettem, de azzal, hogy parik átadta a tudását és tapasztalait, rengeteget segitett a fejlődésemen és a játékhoz való hozzáállásomhoz.

  • Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?
ThamuR
Játék tudás igazából relativ, valaki azt mondhatja, hogy egy középszerű/ amatőr, más akár azt, hogy jó s megbizható. Messze állok vinszent, parik, dj vagy a régebbi játékosok szintjétől, de a fennebb leirt két kategória közé sorolnám magam, de a szivem inkább húzna a második felé ha őszinték akarunk lenni.

  • Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?
ThamuR
HNK, Stark, (I.I), CotL, és még rengeteg világon megfordultam potya duálként, de mivel azt nem vettem olyan komolyan, az eredménye is hasonló lett. Innen az (I.I) és CotL tagsága eléggé hasonló, jó pár barátra tettem szert ott, szóval velük újra indulnék, sőt lehet hogy még láttok minket egy utolsó szerón utoljára együtt :)

  • Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?
ThamuR
Pfuu, mindenki számára vannak a játékon belül olyan emberek, akiket nem nagyon tud elviselni, igy természetesen nekem is, és igen indulnék ellenük, sokszor amiatt mentem csak be egy adott szerverre duálként.

  • Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?
ThamuR
V61-n igazából rám maradt a szervezés, ahol a 3 klán közül mi álltunk talán a legesélyesebben, aztán egy váratlan olvadás miatt nem sok esélyünk maradt a túlerő miatt. Még v64-n és V73n mondanám, hogy a vezetőség tagja voltam, s jó pár dolgot én intéztem el, de olyan hogy én inditsam a klánt, és az elejétől a kezembe vegyem az irányitást még nem egészen volt, de tervezek egyet a karrier végére:)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
@David24 / @ThamuR



Folytatjuk beszélgetésünket napjaink egyik legsikeresebb "újoncával" @ThamuR-al !



  • Mennyire érzed újoncnak magad a KH területén? Hogy érzed a régi nagyobb játékosoktól sokat tudnál tanulni?
ThamuR
Ahhoz képest, hogy nem vagyok olyan rég óta benne a játékban, mint egyesek, úgy gondolom ez a rövid idő alatt elég sok mindent elsajátitottam, dinamikus csoportoktól elkezdve, többféle script használatáig nagyjából minden, szóval sok új már nem nagyon van, max nem tudok róla s nem akkora jelentőségű a használata. Nézőpont kérdése, mert a régebbi játékosok, ha most újra kezdenének játszani, lehet lenni olyan dolog, ami anno még nem létezett s azt nekik is meg kéne tanulni, de védekezésben vagy szervezésben/a fiókonkénti támadás megtervezésében fixen tudnának jó tippeket adni.

  • V50-en mely klán sorait erősítetted? Miben fejlődtek ott a képességeid?
ThamuR
V50n a HNK-ba voltam egy ismerősöm ajánlásával, igazából ott tanultam meg vágni, de már olyan rég volt, hogy pontosan nem emlékszek ilyen részletekre, hogy ilyen olyan mechanikát melyik világon tanultam, az csak igy jött folyamatosan.

  • Lennél-e klánvezér a jövőben, ha igen miért? Vannak-e ilyen ambícióid?
ThamuR
Igen lennék, de olyan tagsággal akiket en hivok,mert azok már ismernek téged, jóba vagy velük s hallgatnak rád, de ha becsöppensz egy másik klánba s úgy kell átvedd a szervezést, a tagok magasról fognak tenni a parancsaidra, s akkor azzal is csak magadat idegesited, hogy te hiába szervezel, mert ők úgyse csinálják azt amit kéne, oszt a legvégén téged hibáztatnak, hogy nem voltál elég stabil szervező.
Hogy miért lennék? Szimplán szeretném kipróbálni magam szimplán vezérként, hogy ha befejezem a játékot, emelt fővel távozva, azt mondhassam, hogy mindent kipróbáltam a játékban s remélhetőleg diadalmaskodva is.


  • Mi a legviccesebb történet, ami eszedbe jut az általad legjobban kedvelt klánvezérről?
ThamuR
Gondolkodás nélkül tudom azt mondani, hogy az amikor részegen halandzsáztál valamilyen új kitalált nyelvet messengeren. De azért trükkös kérdés volt, ezzel azt akarod kiszedni belőlem, hogy téged kedveltelek a legjobban az eddigi vezéreim közül? haha nice try.

  • Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?
ThamuR
Parik ha nem lenne inaktív talán őt mondanám, de igy nem igazán van, mert mindenkinek vannak gyengeségei, vagy max vinszent, de vele még nem játszottam, csak hallottam róla.

  • Te milyen védekezési stratégiát használsz? Mikor kaptad életedben a legtöbb bejövő támadást, és mennyi volt az?
ThamuR
Egyértelműen egyből betonozni kell, ahogy meglátom az első kardot!
Viccet félretéve, azért nem részletezném pontosabban a védekezési stratégiámat, mert mások felhasználhatják ellenem, de annyit elmondhatok, hogy az esetek nagy százalékában elég sokat vágok, ha van időm, kivéve ha látom, hogy nem volt túl acélos szervezés a túl oldalról, s amellett hogy másoknak betegítettem, maradt annyi védőm, hogy magamat is simán tudom betonozni, akkor ez a megoldás is játszik.
Szerintem 58-n lehetett a legtöbb kardom, de nem nagyon jegyeztem fel, hogy mennyi lehetett, nem flexelek ilyenekkel, mert a mostani parancsmennyiség, már amatőr számok, ahhoz képest, amelyek régebb, vagy nemzetközin mennek.


  • Milyen volt az armáim ellen védekezni? Kivetted a részed esetleg a CotL elleni védekezésből világ 58-on vagy inkább, mint másodlagos katona vettél részt a szerveren?
ThamuR
Mivel nem volt túl nagy frontunk, s láttad, hogy falut tőlünk nem nagyon hoztok, ezáltal sokszor arma cp nem nagyon voltam., ezért sokat nem tudok erről elmondani, amik jöttek is ránk is levagdostuk s inkább a másoknak való segités volt a célunk/feladatunk. Otthon védőm egyik armán se maradt, amig volt időm védekezni időm főleg, mindegyikkel levágtuk valamelyik vonatjaitokat, vagy betonoztunk délre trine/szaláékhoz. Aztán amikor jött a V61, akkor lettem inaktivabb s mivel már nem nagyon védekeztem annyira csak akkor jött az átütő siker általatok! (nem kell komolyan venni)

  • Mennyire fontos a jó helyesírás egy klánvezérnek? Lehet valaki jó klánvezér, ha nem tud helyesen írni, vagy fogalmazni?
ThamuR
Nyilván számit, mert a tagok nem nagyon fognak olyat követni, aki helyesen se tud irni, s meg se értik mit akar tőlük a vezér. Jó meglátásai, elkepzelései viszont lehetnek, de akkor egy másik ember kell megfogalmazza helyette a leveleket, csak ne olyan hosszúra sikerüljön, mint amilyeneket te szoktál irni.

  • Játszol most valahol aktívan? Ha igen hol? Ott is alvezér vagy, hallgatnak a szavadra?
ThamuR
V75n játszok egy kis titkos fiókba alvó ügynökként, és nem vagyok alvezér, már csak az hiányozna, aldit még többször fel tudnám idegesiteni.

  • Szerinted mi a jó klántag tulajdonsága? Miért?
ThamuR
Legyen csapatjátékos, hallgasson a vezetője parancsára, s legyen barátságos is, hogy lehetőleg ne utálják meg egymást a többi taggal, emellett az aktivitás elengedhetetlen.

  • Volt-e már nehéz dolgod egy játékossal? Ha igen mi volt azaz eset ha elárulhatod a neve elmondása nélkül?
ThamuR
Igen volt olyan játékos, akinek bármilyen parancsot adtam, ő úgyis mást csinált, lebelsőzni, vagy megbüntetni se lehetett, mert egy másik vezér védelme alatt állt.

  • Szerveztél-e már támadást korábban? Ha igen nehéz volt? Ha nem, vannak ilyen ambícióid? Érdekelnek a részletei?
ThamuR
Igen szerveztem. Nem is az, hogy nehéz, csak a jó szervezéshez idő kell, átgondolni minden lehetőséget, nekem meg általában nem volt túl sok időm, igy nagyjából azt csináltam amit a legelején kitaláltam, és nem gondoltam át, hogy mi lehet a gyengébb pontja a szervezésemnek, de azóta tanultam jó pár dolgot szerencsére.

  • Hogyan kezeled azt, hogy játékosok zöme nem képes, vagy nem akarja teljesíteni a támadás szervező vagy az általad kérteket?
ThamuR
Legszívesebben lebelsőzném!
Felszólitva,s ha közös megoldást találása után se teljesítené, képtelen lennék megbüntetni, mert addig nem fog engedelmeskedni, amig nem látja, hogy következményei vannak a tetteinek.



  • Hogyan készíted fel a klánodat az indulásra, illetve a térkép regisztrációra? Van-e rá már bevált módszered?
ThamuR
Mivel még nem inditottam saját klánt, ezáltal ilyennel még nem nagyon volt dolgom, kivéve amikor a v73as indulás s regelés megtervezésében besegitettem neked, de szerintem lenne bevált módszerem, majd kiderül, hogy fog e sikerülni.

  • Van-e olyan klánvezér, aki motivált téged, és vagy kivívta a tiszteleted csatában?
ThamuR
Én minden vezéremet tisztelem a maga módján, amennyire kiérdemli azt, mondjuk ez annak is köszönhető, hogy a jelenlegi khsok közül talán én vagyok a legfiatalabb. Talán dj megkeresése nemzetközire volt a legmotiválóbb az eddigiek közül, s mivel nekünk új volt a nemzetközi keresett fiókot s beavatott az ott zajló dolgokba, s ott mi is a taktika.

  • Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?
ThamuR
Alapból a védelem jó elrendezését a fronton leosztva fiókokra, nem könnyű folyamat, sőt mivel sokkal unalmasabb mint egy támadás szervezés, ezért sokkal inkább elhanyagolják a vezérek, pedig az is hasonlóan fontos, főleg hogyha az ellenfél azonos erőket mozgósít meg a győzelem érdekében.

  • Ha armát kap klánod, hogyan készíted fel őket? Kell egyáltalán felkészíteni és kezelni a támadott játékosokat? Ha valaki nem segíti a támadott játékosokat, és nem kap támadást mivel kezeled, hogyan veszed rá, hogy a jövőben másképp cselekedjen?
ThamuR
A támadott játékosokkal végig kommunikálni kell, a hátsó játékosoknak pedig időben szólni, hogy vagdossanak, vagy irjanak az adott játékosokra, majd ők megmondják, hova kéne védelem, hiába várják, hogy a frontos irjon mindenkinek, mert van neki elég baja a védelem koordinálásával. Ha egyszeri alkalom volt, hogy nem segitett a társainak, mert mondjuk éppen nem volt ideje, vagy valamilyen baja van a való életben, simán megérthető, de ha többszöri alkalom, meg kell értetni vele, hogy nem fogják elhordani ha kiküldi a védőit, csak akkor, hogyha azzal, hogy nem küld védőt másnak, azzal ő bebukva a frontját, az a játékos következne cp-nek aki eddig nem segitett senkinek.

  • Milyen volt Világ 61 bővebben? Mit gondolsz tapasztaltabb vezetőkkel esélyesebben indultok a világon? Mi volt a szerver döntő pontja?
ThamuR
V61n egy kisebb baráti társasággal indultunk, ahol aztán egy Stark szövetség után olvadtunk hozzájuk, s mivel olyan kiegyezés volt, hogy csak akkor megyünk ha énis vezető leszek s beleszólhatok a klán működésébe, igy ezután sok minden rám hárult Ben Solo kiszállásával a világról. Szerintem nem is inkább a tapasztalt vezetőség volt a fő probléma, hanem a tagok hozzáállása a szerverhez, ők azt hitték, azzal, hogy már top1 a klán, simán behúzzuk a szerót, és ők csak annyit kell mozgositsanak amennyire éppen kedvük van. Bár egy tapasztaltabb vezető valószinüleg ezt a problémát is jobban tudta volna orvosolni, szóval igen, esélyesebbek lettünk volna. Hát a szerver döntő pontja legfőképp a csigák és a DA olvadása volt, váratlanul jött, de megpróbáltuk átszervezni az egész frontot és védelmet, ezáltal az első armát kezdő klánként elég szépen levédtük a nagybb túlerő ellenére, aztán a következő armával már minden megpecsételődött, s nem maradt meg az a kicsi esély se ami addig még a szemünk előtt lebegett.

  • Világ 64-en volt először hozzád szerencsém, milyen volt számodra az a világ? Ott még nem voltál vezető, de sokat eltanultál Fivestől? Hogy látod ő megállta a helyét, mint vezető?
ThamuR
Én kifejezetten élveztem azt a világot, főleg miután felköltöztem északra, nyugodtan tudtam aludni is, és az armára való inditást is viszonylag könnyen megtudtam oldani. Fives túlságosan forrófejü volt, nagyon könnyen elvesztette a türelmét, amikor meglátta, hogy egy pár tagja mit csinál. Azon kivül nekem nem volt különösebb bajom vele, de inkább ne legyen többet vezető, az az ő idegrendszerének is jobbat tesz :D

  • Világ 73-mon a fiókomban voltál. Mit gondolsz, fontos szempont volt, hogy mi szervezettebbek voltunk az ellenfélnél? Hogy láttad sokat hibázunk? Volt amiben javítani tudtunk volna?
ThamuR
Igen, szervezettebbek voltunk, s nem csak azért mondom, mert nálad játszottam, mi nem nagyon kaptunk támadást, mégis védelmét szerveztél bármikor tolódott bárhova a front, s mintha az ellenfélnél ezt nem láttam volna rendesen megoldva, mindenki saját magának intézte a védelmet. S igen, szerintem hibáztunk, nem kellett volna annyit toborozni s ennyi szövetséget kötni. Igaz, hogy ezáltal könnyebb dolgunk volt, de egy izgalmasabb szerver keretein belül elverni az ellenfelet dicsőibb lett volna, de annak a szervernek már mindegy.

  • Van-e olyan játékos a klánháború berkein belül, akit a klánháborún ismertél meg, de jó kapcsolatba lettetek? Hogyan történt, melyik világon?
ThamuR
Igen, szerencsére vannak, olyan is akad akivel nap mint nap dumálok, sőt valakivel a való életben is egy társaságban vagyunk, együtt bulizunk stb. Igazából csak simán egy klánon belül megismerkedtünk, s mikor megtudtuk, hogy ugyanarra az egyetemre járunk, akkor kezdtünk el jobb barátságot ápolni.

  • Úgy tudom legtöbbször duálként játszottál ebben a játékban. Mi a véleményed jót tesz a játéknak a többjátékos fiók, vagy kevesebbé teszi azt?
ThamuR
Igen, én majdnem minden világon nagyjából duálként jelentem meg, mert ha az én fiókomba hivtam volna más embert inaktiv lett volna. Szerintem szinesebbé teszi a játékot, nem kell az ember 7/24 a khn üljön, hanem felváltva sokkal könnyebben megtudjátok oldani, s ezáltal még jó barátságok is születhetnek.
Viszont annyiban igaz, hogy nem fair azokkal szemben, akik egyedül szeretnek játszani, de a lehetőség nekik is fenn áll, hogy mással legyenek egy fiókba, csak ők nem szeretnének élni a lehetőséggel egyszerűen.


  • Említetted, hogy parik king sokat segített neked a játékban. Hogyan történt ez? Mondhatni, hogy parik king volt a mentorod?
ThamuR
V61n bejött triálba, s akkor mutatta meg, hogy ő miket szokott csinálni, a sablonjait, csoportjait, scriptjeit stb elmagyarázta melyiket mire használja, bár olyan sokáig nem volt a fiókba, de mégis elég sok mindent köszönhetek neki, szóval mondhatjuk úgyis, hogy ő volt a mentorom akár.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
@David24 / @ThamuR


Lassan beszélgetésünk végére érünk, napjaink egyik legsikeresebb "újoncával", volt lehetőségünk interjút készíteni aki elég sok érdekességet megosztott velünk, folytatjuk is az interjút @ThamuR-al !

  • Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?
ThamuR
Legyen tisztelettudó, ne nézze le az ellenfelét, nem árt ha érti a viccet/iróniát s el lehet vele beszélgetni.
Nem egyszer volt olyan, hogy egyik világon ellenfélként, másikon pedig már klántársként játszottunk a szerveren. Olyan is történt egyszer, hogy a velem szemben levő frontossal elkezdtünk dumálni hülyegésből, oszt annyira jóba lettünk, hogy egy következő szerveren már ő volt a duálom.


  • Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?
ThamuR
V54 megpróbáltam ezt a magányos farkas dolgot talán pár faluig jutottam, amig v52-nek vége nem lett, de annyira nem jött be, ha már funolni megyek be egy szerverre, akkor már inkább egy adott baráti társasággal indulok szivesebben.

  • Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?
ThamuR
Vannak olyanok, akiknek számit a plecsni, de azokat nem is értem. Nekem is csak 1 plecsnim, van mert duálként nyertem többet, de azzal nem leszek se jobb se rosszabb játékos. Ismerek olyat, akinek rengeteg plecsnije van s minimális játéktudással rendelkezik, és olyat is akinek nincs, vagy esetleg csak egy, és mégis az egyik legjobb khs.

  • Egy örökvitakérdés, hogy hogy néz ki egy ideális támadó falu és védő falu? Szerinted függenek-e egymástól?
ThamuR
Mindenkinek megvannak a saját preferenciái a saját faluinak kialakitására, én azt a táblázatot használom, ami még a pariké volt, mert abban megvan, hogy milyen erős az a vf és mennyi idő legyártani.

  • Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?
ThamuR
Nem nagyon gondolkodtam ilyenen, nekem a szabályokkal nincsenek gondjaim, esetleg egy prémium tőzsde világot néznék meg élesben, nem pedig ilyen classicon.

  • Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?
ThamuR
Egyértelműen eltörölném egy adott idő után. A játék elején szükséges, hogy a kezdő játékosoknak is legyen valami esélyük a PP huszárok s jobb játékosok ellen, de amikor már a 2-3 hónapnál is csak ilyen 1500 pontos falunál tartanak, azok már nem fognak beleszólni a világ alakulásába, de mégis a morál miatt, egy kis sereggel is egy egész nuke-t megtudnak fogni, ami azért elég idegesitő lehet, majdnem a semmire egy nukot leöletni.

  • Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?
ThamuR
Utálok startolni, számomra túl unalmas, legszivesebben egyből a második-harmadik hónapban regisztrálnék be ha lehet ilyet több faluval. Attól függetlenül van egy stratégiám, ami lehet jó lehet rossz, de nem feltétlenül osztanám meg, de annyit mondhatok, hogy a pontszámmal nem fogsz falut foglalni.

  • A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?
ThamuR
Ahogy fennébb is emlitettem, nekem az a része tetszik a játéknak ahol elkezdődnek a harcok, az adok kapok megy a két klán között, lehet vagdosni, vagy reggel izgatottan várod, hogy na hoztál-e falut. Ott mutatkozik meg főleg, hogy ki mire képes, mert akkor már a PP-nek nagy segitségét nem veszi.

  • Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?
ThamuR
Ezért is szeretek duálban játszani, mert megtudjátok beszélni, hogy ki mikor legyen, és ha esetleg valakinek fontos dolga akad, a másik ki tudja segiteni. Amúgy meg mivel már van egy általános ütemtervem minden napra, igy telefonról be tudok lépni amikor szükséges, szóval aszerint tolom ki a gyüjtit, épitést, farmot, képzést stb, hogy azok sose álljanak lehetőleg.

  • Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?
ThamuR
Aki csapatjátékos, nem önös érdekek vezérlik, akire bármit rábizhatsz, mert tudod, hogy ő képes teljesiteni a kéréseket, mert van tapasztalata és ideje is hozzá, hisz az egyik a másik nélkül majdnem semmit nem ér. Talán parikot, leatherfacet, vinszentet emliteném a jó játékosok közé.

  • Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?
ThamuR
Aki összetudja fogni a csapatot, az emberek egóit is kezelni tudja, akiben megbiznak és felnéznek, megfogadják a tanácsait, emellett régisége is van, itt is fontos tényező a befektetett idő mennyisége a szervezésbe. Ebbe a kategóriába talán DJ-t és Márkót sorolnám, mert a régi vezetőket nem ismertem s nem játszottam se ellenük, se mellettük.

  • Mit gondolsz a klánháború berkein belül a legnehezebb feladatnak? Miért azt?
ThamuR
Húú, hát ez egy igazán nehéz kérdés. Taláb egy jó alapos támadás szervezést mondanék, mert ahhoz, hogy jól meglegyen szervezve, rengeteg mindent bele kell számolni, s kell hozzá a tagok hozzáállása is a jó eredmény eléréséhez.

  • Mesélnél az olvasóknak Világ 64 történéseiről nagy vonalakban? Hogy kezdődött az a világ? Hogy kerültél be az (I.I) csapatába? Nehéz volt a start? Milyen volt egy győzelmet ünnepelni a világ 61-es vereség után? Jelentett a világ 61 bármiféle plusz terhet, vagy megfelelési vágyat világ 64-en?
ThamuR
Mivel V61-n az olvadás után egy klánba kerültünk fivesékkel, s akkoriban még top1 fiók voltunk, hivtak minket, hogy erősitsük a klánjukat V64n, amit el is fogadtunk. Starttal nagy problémánk nem volt, mert elegendő PP mennyiséggel rendelkeztünk, de mikor a duálom abba hagyta a játékot ,egyedül nem akartam frontot vállalni, igy átadva a faluim felköltöztem északra hátországot erősiteni. A Temp az eleinte nagyon elhuzott, hátországunkat is ütötték mert ránk regeltek, és emellett a winter is komoly problémákat okozott északon. 3-4 tűz közé kerülve, muszáj volt, egy szövetséget kötni a túléléshez, igy lett belőle egy Winter-I.I kiegyezés, ezáltal tudtuk stabilizálni a hátországunk s tudtunk terjeszkedni délre is, amig a Tempbe nem ütköztünk. Minden arma kivetelezésében nagy bajok voltak, igy sok időbe telt amig a Tempet beütöttük valahogy, de miután sikerült, a winter következett, de mivel mi jobban haladtunk a Temp felszedésében, igy nagyobb faluelőnnyel várhattuk az utolsó harcot, s véleményem szerint már a Winter is elkönyvelte, hogy ez innentől már csak fun. Nem nagyon botránkoztatott meg a V61es vereség, mert tudtam, hogy az olvadás után sok esélyünk nincs, csak még több motivációt adott V64-re.

  • Volt valaha valami, amit elrontottál a klánháborúban, és utólag biztosan másképp csinálnád? Mi volt az?
ThamuR
Az, hogy visszajöttem játszani, mert csak megszállottja lettem :D
Viccet félretéve, talán az, hogy olyan világon is játszottam, amelyre nem kellett volna bemenjek.


  • Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?
ThamuR
Szerintem mindenre elég kiterjedő kérdés sorozatvolt, esetleg a nemzetközire való rákérdezést hiányoltam kicsit, hisz veled voltam ott is egy fiókban.
Következő riportalanynak ajánlanám
LeatherFace-t, aldaront, parik kinget, varmax fiókból bárkit.

Köszönöm szépen a megkeresést, nagy megtiszteltetés volt, ez a riport felkeresés és nagy örömmel válaszoltam kérdéseitekre.

Üdvözlettel,
ThamuR





Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @David24 / @ThamuR-hoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 
Fent