Tanácsok:Hogyan lehet gyorsabban fejleszteni?

DeletedUser

Vendég
A leggyarsabb és a legkönnyebb fölfejlesztés:Mindig csak az agyagot és a fát kell csak fejleszteni a vas mindig lemaradhat 4 szinttel vagy 5-tel.Soha de soha ne érdekeljen hogy menyi fád meg agyagod meg vassad van a raktárba mert ha az érdekel akkor nem fogsz eljuttni gyorsan.Mindig addig kattins rá a fára meg az agyagra amig csak engedi.Ez is nagyon fontos h mindig amig csak engedi.Mindig csak aszt mert ha nem aszt akkor nem fogsz olyan gyorsan el jutni oda h majd oránként 2546 meg 3256 az az hogy ha így kapsz oránként akkor aszt is meg mondom h 1másod percenként kapsz akkor 1-gyet.Szoval szerintem ez most mindenkit meg fogot ahogy eszt mondtam.h ennyit kapsz oránként akkor jöhet a többi!!!DE CSAK AKKOR!!!!!!Ja és ha a raktár meg tellik akkor kell csak azt föjjebb fejleszteni.Aki most halgat rám az jol fog járni a jővőben és majd gondol rám h mennyire jó fej voltam:rolleyes::rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9611

Vendég
AZ .

Jó nagy t@kfej :D:D:D

ekkora sületlenséget állítani :p
 

DeletedUser

Vendég
jo van te aszt álitasz amit akarsz de nekem igy megy!felölem be is veheted!!!!
 

DeletedUser9611

Vendég
MIt ? A tiédet ? azt inkább nem kösz :D

de ha már itt tartunk :rolleyes:

És aztán kezet csókolhatsz Darky papának ;)

KLÁNFÓRUMUNKRÓL :


Animacio26.gif


A kezdetekkor a legfontosabb ha úgy kezdesz a falvaid kiépítésének hogy az összes "fegyvernem"-et elkezdhesd gyártani.
MIvel ez az elején nem lehetséges,ennek a mielőbbi meglétére kell törekedni .
A bányáidat húzd fel tehát egy minimális alapszintre,eközben építs lándzsásokat,és farmolj velük nyersanyagot . A Főhadiszállás és a laktanyák folyamatos húzásával nemcsak az egységeid legyártásának az idejét rövidíted le sokkal gyorsabbra,hanem új egységeket is fejleszthetsz és kezdhetsz el legyártani.

A GYORS TERMELÉSNEK minden esetben EGY A CÉLJA !

A TERJESZKEDÉS alapjainak a feltétele AZ AKADÉMIA FELÉPÍTÉSE által és egy ÜTŐKÉPES SEREG LÉTREHOZÁSA !


A leggyorsabb úthoz azonban több lehetőség vezet .

1. farmoló csapatok kiépítése - farmolás

Amikor a BARAKK még alacsony szinten van,építs lándzsás egységeket ,amelyekkel majd farmolni fogod a szomszéd falvakat.A farmolás olyan plussz nyersanyagbevételt eredményez amely szükséges az épületek építéséhez.

2. Laktanyák gyors felhúzása ( BARAKK,ISTÁLLÓ,MŰHELY )


A kezdeti Főhadiszállás szintek növelése után érdemes a BARAKKot kiépíteni ,hogy farmolókat tudj előállítani.
A kovácsműhelyre néha pillants rá,ugyanis benne vannak a fegyvernemek,illetve ezek fejlesztésének alapfeltételei.
Érdemes az első falvadat Támadó faluvá kiépíteni,de ez függ a szomszédaid helyzetétől,erősségétől is .
Fontos hogy mielőbb elérd az Istálló 3.-as szintjét ekkor fejlesztheted ki ugyanis a farmolásban verhetetlen ( gyors és nagy kapacítású ) Könnyűlovast .
A MŰHELY nagyon fontos része az Ostromló Támadó Erők felépítésének,hiszen ebben készülnek el a különböző romboló fegyverek,aminek segítségével hatékonyabban tudsz támadni.
Eleinte a BARAKK,ISTÁLLÓ,és MŰHELY alapszintjeit építsd ki,ezek után kezdd el építeni a bányáidat,a raktárat ,tanyát,falat.
A MŰHELY kiépítése után fejleszd ki elsőnek a KOS-t a műhely 2-es szintje után meg a KATAPULTOT.

A Falvad termelésénél és az épületek fejlesztésénél MINDIG előtérben legyen a SEREGTERMELÉS,így ha alapszinten is,de állandóan tekerjenek a laktanyák !

3.Terjeszkedés ( AKADÉMIA,NEMES,Aranypénz )

Legyen hát elérendő célod a terjeszkedéshez nélkülözhetetlen AKADÉMIA felépítése amiben majd a falufoglalásra szükséges NEMESeket legyárthatod.
Az AKADÉMIA felépítése azonban korántsem annyira egyszerű feladat mint amilyennek látszik. El kell érned a FŐHADISZÁLLÁS 20-as szintjét, a KOVÁCSMŰHELY 20-as szintjét és a PIAC 10-es szintjét.Ez persze elég időigényes folyamat.Javaslott hát a Főhadiszállás kívánt szintjének elérése,mert minél nagyobb a Főhadi,annál gyorsabba építheted fel a többi épületet. A Kovácsműhely 20-as szintjének felépítése példáúl nem kevesebb mint 24 (!) óra.

A Nemes előállításához aranypénzt kell veretned,amit szintén az AKADÉMIAban tudsz megtenni.
Minden egyes faluval nő a NEMEShez szükséges aranypénzek száma is.
Tehát a legelső falud elfoglalásához 1 darab aranypénzre lesz szükséged,a második falvadhoz kettőre,és így tovább,mindig eggyel többre mint amennyi falvad vagy nemesed van ( mivel a nemesek a falvaid felett "uralkodnak" így nem tűnnek el,hanem a falu jelképezi őket )
300 falu esetében pl. a 301-ik faluhoz már 301 aranyérmére lesz szükséged !
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Köszönöm az oktatás:Dde ilyen köcsögöktöl nem tanulok akik ugy kezdik h le basznak ahogy meg alapitottam!!!!!de ha igy kezted volna h igy ez nem jo és ugy mutatod meg eszt.de igy már nem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Itt nem szeretjük a trágár beszédet!:eek:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7967

Vendég
a jo edes anzad az a kurulat ember te majom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Először is elnézést kérek a hozzászólásom első feléért :-D :

Na ha ezt most lefordítanád nekem magyarra az jó lenne....mivel nem értek bunkó nyelven!Sajnálom de ez van!:rolleyes:

Másodszor pedig:

Nem értem,hogy milyen bonyolult számítások alapján jutottál erre a Nobel díjas következtetésre,de sztem semmi értelme nem volt az első hozzászólásodnak.....vagyis Én szintén nem sokat értettem belőle,pont abból az okból amit feljebb megfogalmaztam!:cool:

Subba mondta:
A leggyarsabb és a legkönnyebb fölfejlesztés:Mindig csak az agyagot és a fát kell csak fejleszteni a vas mindig lemaradhat 4 szinttel vagy 5-tel.Soha de soha ne érdekeljen hogy menyi fád meg agyagod meg vassad van a raktárba mert ha az érdekel akkor nem fogsz eljuttni gyorsan.
Mindig addig kattins rá a fára meg az agyagra amig csak engedi.Ez is nagyon fontos h mindig amig csak engedi.Mindig csak aszt mert ha nem aszt akkor nem fogsz olyan gyorsan el jutni oda h majd oránként 2546 meg 3256 az az hogy ha így kapsz oránként akkor aszt is meg mondom h 1másod percenként kapsz akkor 1-gyet.Szoval szerintem ez most mindenkit meg fogot ahogy eszt mondtam.h ennyit kapsz oránként akkor jöhet a többi!!!DE CSAK AKKOR!!!!!!Ja és ha a raktár meg tellik akkor kell csak azt föjjebb fejleszteni.Aki most halgat rám az jol fog járni a jővőben és majd gondol rám h mennyire jó fej voltam

Miért lehet lefele is FEJLESZTENI?

Érdekes.....Én úgy tudom,hogy a Klánháborúban bányákat szoktuk fejleszteni nem pedig a nyersanyagot.....de minden nap tanul az ember valami újat....

Ezt a mondatot megmagyaráznád?Miért ne érdekeljen?Nem értem....komolyan nem értem!
Ha azt mondom,hogy teszek a játékra akkor gyorsabban fog fejlődni a falvam,meg a seregem is sokkal nagyobb lesz,vagy mi? :-D


Gondolom most is a bányára gondoltál......de sajnos nem vagyunk gondolatolvasók,ezért Én is csak feltételezem.....:rolleyes: Javíts ki ha tévednék....;-)

A többit meg nem kommentálnám.....szép dolgok nem jutnak az eszembe valahogy most per pillanat.....:-D

Erről szimplán három dolog jutott az eszembe hirtelen:
1.)Kétlem,hogy ezzel ez eszméletlen nagy okossággal bárki is tudna kezdeni valamit.....
2.)Én inkább elfelejtenélek azok helyében akik Rád hallgatnak....és sztem Te is jobban járnál ha senki nem emlékezne Rád,mert megraknának mint az arab a szamarát! :-D
3.)Ezt már inkább nem írom le....:-DDD


Sorry,OFF!
Tudom,de nem hagyhattam ki ezt a lehetősséget....:rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10049

Vendég
hát igen ha már Szabina is rászalt akko nincs mit tenni :D vége a srácnak :D
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést, tegnap hajnaltól éjfél utánig dolgoztam, aztán ma délelőtt szintén, így nem tudtam időben reagálni.
 

DeletedUser11035

Vendég
Egyébként, ha már gyors fejlődésről van szó, gondolom a második falu elfoglalása az a pont, amikor úgy ahogy felpöröghet a gazdaság az accban. Mennyi időn belül kell második falut foglalnom, hogy azt mondhassam, hogy jól játszok?
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Én láttam olyan embereket akik pont erre hajtottak és 2-3 ezer pontnál már volt 2. falvuk, de szerintem pf-el. Én úgy láttam, hogy átlagban 6.000 pontnál van meg a 2. falvuk. (Persze lehet, hogy én vagyok vak):)
 

DeletedUser11035

Vendég
Hát az egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki regelés után egy héttel már meg volt a második. Két hónappal kezdés után abbahagyta, ás törölt, akkor volt neki 19 db.
A 19 darab 2 hónap alatt még hihető, de az egy hét alatt második faluhoz nagy mák, és nagyon jól tejelő farmok kellenek... Nem is tudom, nagyon kockának kell lenni ehhez... A farmoló sereg se ingyen van, meg azért a 20-as hq, 20-as kovács meg 10-es piac se két perc alatt van meg. Akkor verni kell aranypénzt is, meg a nemes is mocskosul drága.

Én még nagyon új vagyok, és inkább boomolok, mint hogy rusholnék, szóval nekem az az 1 hét lesz 3 hét is...

Persze ahány szerver, annyi szokás, lehet más konfig volt, meg lehet, hogy egy gyorsabb szerver, nem tudom...
 

DeletedUser

Vendég
Hát az egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki regelés után egy héttel már meg volt a második. Két hónappal kezdés után abbahagyta, ás törölt, akkor volt neki 19 db.
A 19 darab 2 hónap alatt még hihető, de az egy hét alatt második faluhoz nagy mák, és nagyon jól tejelő farmok kellenek... Nem is tudom, nagyon kockának kell lenni ehhez... A farmoló sereg se ingyen van, meg azért a 20-as hq, 20-as kovács meg 10-es piac se két perc alatt van meg. Akkor verni kell aranypénzt is, meg a nemes is mocskosul drága.

Én még nagyon új vagyok, és inkább boomolok, mint hogy rusholnék, szóval nekem az az 1 hét lesz 3 hét is...

Persze ahány szerver, annyi szokás, lehet más konfig volt, meg lehet, hogy egy gyorsabb szerver, nem tudom...

Az egy hét számomra teljességgel hihetetlen, de bevallom, nincs kedvem kiszámolni, hogy fizikailag egyáltalán lehetséges-e. A 2 hónap alatt 19 is hihetetlen.
 

DeletedUser11035

Vendég
Meglehet, hogy gyors szerveren tolta, esetleg nincs olyan világ itt a magyar szervereken, amelyik egy kicsit gyorsabban pörög.
 

DeletedUser

Vendég
Az egy hét számomra teljességgel hihetetlen, de bevallom, nincs kedvem kiszámolni, hogy fizikailag egyáltalán lehetséges-e. A 2 hónap alatt 19 is hihetetlen.
Fizikailg nem lehetetlen :)
Melyik speed szerveren játszott?
 
Fent