Téli Olimpia

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Kezdetét veszi hát a téli olimpia, lássuk mi lesz az első feladatunk számotokra:

Fényképes tudósítókat keresünk. Fogd hát a fényképezőgéped, kamerád, telefonod és irány a világ, hogy megörökítsed. Bármit, ami a Klánháború világára emlékeztet.

A feladat egyszerű, mégis nehéz. Valós képeket szeretnénk kapni, tehát nem a játékról szeretnék viszontlátni dolgokat. Fogd meg a fényképezőgépedet, és ha olyat látsz a nagyvilágban, ami emlékeztet téged a Klánháborúra, akkor csak kattints egyet.

Házibuli van és egy haverod úgy néz ki mint egy barbár? :p KATT!
Mész valamerre, és egy táj emlékeztet a játékra? KATT!
Fontos, hogy te csináld a képet, internetről letöltötteket nem fogunk elfogadni.

Szabályok:

- Mindenki csak egy képpel nevezhet, de akár többet is feltölthet. Fontos, hogy megjelöld, melyikkel nevezel, ennek későbbi módosítására nincs lehetőség.

-Neked kell csinálnod a képet, interneten bárki tud keresni, és észre lehet venni, ha valaki ezzel játszik. Azonnali kizárás jár érte a játékból.

Feltételek, azaz nem fogjuk elfogadni a képet ha:

- Több kép van beadva pályázatra, mint 1, 1 Játékos, csak 1-et adhat be, és ellenőrizni fogjuk a neveket.

- Nincs benne Klánháborús elem, vagy Klánháborúra emlékeztető.

- Méret korlátozás, maximum 1 MB. (Amennyiben neked ennél sokkal nagyobb, akkor tartsd meg az eredetit, és írj rá szolocso-ra, ha nem tudod megcsinálni)


A képeket 2011.01.09-án éjfélig lehet beadni, utána már nem áll módunkban elfogadni. Ezután szavazásra fogjuk bocsájtani a beérkező fotókat.


Nyeremények:

1. hely: 240 prémium pont
2. hely: 180 prémium pont
Különdíj: 120 prémium, ezt a Support fogja odaítélni.


A prémium pontok a közös játék miatt átválthatóak Grepolisos aranyakra.


A képeket valami ingyenes képfeltöltő oldalra tegyétek fel, és simán linket adjatok hozzá, vagy a méretét kontrolláljátok, de az eredetit is tartsátok meg, mert bármikor bekérhetjük őket.

A képeket ide várjuk, ebbe a topicba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Egy kérdésre válaszolva:

A lényeg, hogy nem a játék felületét kell lefotózni, hanem bármit ami emlékeztet a játékra.

Láttam már olyan képet más országban, ahol egy buliban beöltöztek barbárnak, lovagnak, stb.. :) és van olyan is, hogy látsz vidéken egy házat, amit belep a hó, és hasonlít a játék grafikájára..
Vagy bármi, amit érdekesnek találsz, és igen, lehet szerkeszteni is :)

Hajrá!!!

Sajt :)
 

DeletedUser

Vendég
kérdés

Hát nekem lenne kedvem játszani csk nem tudom eldönteni hogy a 11 kép közül mejik legyen az az egy (ez a 11 már válogatás kb.:600-700 közül) amit benevezzek . -> eldöntenétek hogy mejik menjen (választól függően rakom fel őket)

már csak 10 van
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egy kérdésre válaszolva:

A lényeg, hogy nem a játék felületét kell lefotózni, hanem bármit ami emlékeztet a játékra.

Sajt :)

Magyarul menjél ki a házból, és kint csinálj képeket, ne bent kockuljál, NE a számítógépedet fényképezgesd.
 

DeletedUser

Vendég
Én már tudom is mit kell lefényképeznem, amikor utazom haza van 1 tábla ami mindig a KH-ra emlékeztet nem hiszem hogy, a busz miattam meg fog állni :S:S
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Mitya92 az a kép amit feltöltöttél Tatán készült ????
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
Én ezzel a képpel neveznék, felét levágtam, odaírtam a felhasználónevem( családi jelleggel vágtam le)
K_pem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És itt a link is hozza!
http://kepfeltoltes.hu/101230/K_pem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Elfelejtettem oda írni ez egy BÁRDOS
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Gothikal!
Ez inkább Vajda Hunyad vára,nem?
Déva vára sokkal romosabb...
Amúgy én is ezzel a képpel akartam nevezni,olyan jó szögben kaptam le... x(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent