Világ 62 Stats

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Kis pontosítás csak. 7 falut foglaltunk vissza ami a háborús staton is látszik + 1et vett vissza visitor ami nem látszik a háborús statisztikában :D
Egyébként gratulálok magunknak is (én több bukott falura számítottam) és az EXoSnak szép támadás volt. :D
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Kis pontosítás csak. 7 falut foglaltunk vissza ami a háborús staton is látszik + 1et vett vissza visitor ami nem látszik a háborús statisztikában :D
Egyébként gratulálok magunknak is (én több bukott falura számítottam) és az EXoSnak szép támadás volt. :D
inkább tanítsd meg a játékosokat hogy a ráfoglalást ráidőzítjük a támadásra....
amit csináltatok nem lenne gáz ha 1-2 óráról foglaltam volna, de kérlek szépen 20 óráról indítottam és elhoztam a falut, és meg is tartottam.
1602840131452.png
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
inkább tanítsd meg a játékosokat hogy a ráfoglalást ráidőzítjük a támadásra....
amit csináltatok nem lenne gáz ha 1-2 óráról foglaltam volna, de kérlek szépen 20 óráról indítottam és elhoztam a falut, és meg is tartottam.
4656 bővítmény megtekintése
Az illetékessel már átbeszéltem a dolgot, nem örültem neki mikor láttam, hogy el ment a falu nekem meg gyorsan ráfoglalást kell szerveznem hozzá...
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
inkább tanítsd meg a játékosokat hogy a ráfoglalást ráidőzítjük a támadásra....
amit csináltatok nem lenne gáz ha 1-2 óráról foglaltam volna, de kérlek szépen 20 óráról indítottam és elhoztam a falut, és meg is tartottam.
4656 bővítmény megtekintése
és ezt most muszáj volt megjegyezned és ide böfögnöd pláne úgy hogy az ellenfél gratulált neked :)
gondolom te olyan nagy játékos vagy hogy sosem hibáztál még semmit vagy néztél be :O

Hihetetlenül szánalmas hogy arra se vagytok képesek hogy egy gratulációra normálisan reagáljatok és ne egyből támadó jelleggel lépjetek fel...-.-
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Az illetékessel már átbeszéltem a dolgot, nem örültem neki mikor láttam, hogy el ment a falu nekem meg gyorsan ráfoglalást kell szerveznem hozzá...
Nem akarom h félreértsétek én ezt nem gonoszságból írtam, szimplán ez elég furcsa volt... ha másik falura nem foglalsz rá te az is eljön.. De legalább kevesebbet vesztettetek mint múltkor a titkos. A LET-LEV en van mit gyúrni.

gondolom te olyan nagy játékos vagy hogy sosem hibáztál még semmit vagy néztél be :O
azért több mint 20 óráról benézni....
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Ha kapom az infót, hogy necces a falu akkor ráfoglalok én :D a 15ös falumnál úgy szerveztem meg a ráfoglalást, hogy még vonat se indult rá :D
 
Fent