Világ 61 Statisztikák, elemzések

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
txGIjfM.png

60EcPJY.png

W7qCmL1.png
 

black cannibal 77

New Member
A reakció pontszáma
12
5 falut a HCS vitt, 1 falu szerencsével oda pottyant a DAhoz.
Csak összejön a tervetek angyalkák és a végén a HCS lehozza nektek a szerót :D

Legalább néznéd meg rendesen azt a statot.. nem nagy számokról van szó, így nehéz eltéveszteni, de neked összejött...4-2 az arány a volt hcs tagok számára... Viszont helyedben azt is megemlíteném, hogy az északi részen a vezetőség nagy része agyon van védve :D bevetitek az ASG védelmi rendszert? "Védjük a vezért a többi vesszen" :D
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Nálunk mindenki vezér, kin kenődtél csúnyán?
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.102
Legalább néznéd meg rendesen azt a statot.. nem nagy számokról van szó, így nehéz eltéveszteni, de neked összejött...4-2 az arány a volt hcs tagok számára... Viszont helyedben azt is megemlíteném, hogy az északi részen a vezetőség nagy része agyon van védve :D bevetitek az ASG védelmi rendszert? "Védjük a vezért a többi vesszen" :D
Amúgy nem rosszból, de flesike adott neked is abból a cuccból amit szívott?
 

flesikee95

Member
A reakció pontszáma
45
Ez nem cucc , be oltottam magam korona vírus vakcinaval csak melle szívtam 3mili propit , sajnos el rontottam mert A vakcina vizes bázisú a propi meg olajos , üti egymást a kettő szóval begyulladt a popom☹️
 

Deleted User - 1405950

Vendég
És én még úgy halottam ahogy ahogy lupó vitt szerencsével egy falut elkezdte verni a mellét hogy kevés a Stark :oops:

Ha ez igaz... nem hogy elbújt volna egy csendes kis sarokba sírdogálni,nem még a mellét verni...
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Legalább néznéd meg rendesen azt a statot.. nem nagy számokról van szó, így nehéz eltéveszteni, de neked összejött...4-2 az arány a volt hcs tagok számára... Viszont helyedben azt is megemlíteném, hogy az északi részen a vezetőség nagy része agyon van védve :D bevetitek az ASG védelmi rendszert? "Védjük a vezért a többi vesszen" :D

Ajajajaj, hát barát elég baj az hogy elég csak a Főnit bevédenünk mert tudjuk, a többi Fél kézzel is megoldjuk (Poén) :D Viccet félre téve, am téged tényleg az zavar hogy betonoztunk pár falut? :D Mit vártál hogy besétálsz a falukba? Nem értem a logikád eskü, Elmagyaráznád hogy kellene? Csak hogy legközelebb könnyebben menjen. :D
 

Deleted User - 1537846

Vendég
ill upo és eddig még senki nem vette észre, pedig magyarázná a mentális dolgokat...
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Jelen pillanatban teljesen fölösleges még a farok méregetés. Utolsó HCS arma egy hónapja csattant a DA-n és a Starkon is, azóta volt ideje mindenkinek védőket képeznie. 2 hét MNT volt arra, hogy a védőkkel fullon lévő felek gondosan elosszák a védelmeket a fronton. Itt ha az első 1-2 armánál bármelyik fél 10 falu fölött bukik, akkor ott a védekező fél valamit meglehetősen elrontott. Kell pár arma és pár millió védő ölés ahhoz, hogy egyik fél fogást találjon a másikon.
 
Fent