Világ 72 Stat

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
03 04F.png

Érdekes szervernek néz ki, mert már a második nap van, de még nem tudom, melyik klánok lesznek a végjátékban.

K44 (Észak-Nyugat): =BB= és HNK - mindkét klán a peremre regelt. Tapasztalat és tudás terén a Hiénák állnak jobban, de a =BB= közel kétszeres túlerőből indult, így kérdéses, hogy ki tud felülkerekedni a másikon. Az első nap statisztikái alapján a Hiénáknak tartani tudják a lépést, sőt! Az origó közelében egy hatalmas hatalmi lyuk tátong, valószínűleg a PP és a =NEM= ütközőterülete lesz ez a rész.

K45 (Észak-Kelet): PP, ŐS, L-600 - Bár a PP rendelkezik a legnagyobb területtel és gyakorlatilag minden statisztika alapján ők vezetnek, de az ŐS is pályázik a peremvidékre. Előbb-utóbb valószínűleg a PP emelkedik majd felül, de persze nem mindegy, hogy elég-e egy arma ellenük, vagy hónapok munkája lesz. Illetve ott van még a kontinens déli részén egy csomóban az L-600 is, akiknek szintén lehet valamennyi beleszólásuk a történésekbe.

K54 (Dél-Nyugat): =NEM=, ~GoS~R, GDX - Végignézve a taglistákat jelenleg szerintem a Nemesis rendelkezik a legerősebb kerettel és jól is kezdtek a szervert, még ha a top1 nincs is (még) meg. A peremen azonban nekik is két relatíve nagy klán jutott. A GDX-el szerintem viszonylag könnyen meg kell birkózniuk, de a ~GoS~R-t ismerve ellenük már nehezebb dolguk lesz. Bár az ~GoS~R első napi statjai enyhén szólva elég gyengére sikeredtek, úgy látom ez nem akadályozza meg őket a fejlődésben.

K55 (Dél-Kelet): Köjzó, ~SPQR~ - A Közjónak jók az esélyei, de a peremre regelt ~SPQR~ sem esélytelen. Egész jól kezdtek és, ha nem dőlnek be az első szervezett támadás után, okozhatnak némi fejfájást a Közjónak.

03 04.png
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
6500 bővítmény megtekintése






K44 (Észak-Nyugat): =BB= és HNK - mindkét klán a peremre regelt. Tapasztalat és tudás terén a Hiénák állnak jobban, de a =BB= közel kétszeres túlerőből indult, így kérdéses, hogy ki tud felülkerekedni a másikon. Az első nap statisztikái alapján a Hiénáknak tartani tudják a lépést, sőt! Az origó közelében egy hatalmas hatalmi lyuk tátong, valószínűleg a PP és a =NEM= ütközőterülete lesz ez a rész.

K45 (Észak-Kelet): PP, ŐS, L-600 - Bár a PP rendelkezik a legnagyobb területtel és gyakorlatilag minden statisztika alapján ők vezetnek, de az ŐS is pályázik a peremvidékre. Előbb-utóbb valószínűleg a PP emelkedik majd felül, de persze nem mindegy, hogy elég-e egy arma ellenük, vagy hónapok munkája lesz. Illetve ott van még a kontinens déli részén egy csomóban az L-600 is, akiknek szintén lehet valamennyi beleszólásuk a történésekbe.

K54 (Dél-Nyugat): =NEM=, ~GoS~R, GDX - Végignézve a taglistákat jelenleg szerintem a Nemesis rendelkezik a legerősebb kerettel és jól is kezdtek a szervert, még ha a top1 nincs is (még) meg. A peremen azonban nekik is két relatíve nagy klán jutott. A GDX-el szerintem viszonylag könnyen meg kell birkózniuk, de a ~GoS~R-t ismerve ellenük már nehezebb dolguk lesz. Bár az ~GoS~R első napi statjai enyhén szólva elég gyengére sikeredtek, úgy látom ez nem akadályozza meg őket a fejlődésben.

K55 (Dél-Kelet): Köjzó, ~SPQR~ - A Közjónak jók az esélyei, de a peremre regelt ~SPQR~ sem esélytelen. Egész jól kezdtek és, ha nem dőlnek be az első szervezett támadás után, okozhatnak némi fejfájást a Közjónak.

6498 bővítmény megtekintése











"Érdekes szervernek néz ki, mert már a második nap van, de még nem tudom, melyik klánok lesznek a végjátékban."

Végjáték: Nemesis vs PP klánok
PP klánokról Classic 15-ös HoH jut eszembe, véleményem szerint ők inkább toborzással nyernének szervert.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
"Érdekes szervernek néz ki, mert már a második nap van, de még nem tudom, melyik klánok lesznek a végjátékban."

Végjáték: Nemesis vs PP klánok
PP klánokról Classic 15-ös HoH jut eszembe, véleményem szerint ők inkább toborzással nyernének szervert.

Nem értek egyet, szerintem a ZeTor* a legesélyesebb a győzelemre.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Nem akarok kötekedni, de azért mégis...
király ez a stat de hol van róla a Zetor? Úgy hallottam többet farmol majdnem mint az egész HNK és Ősi klán együttvéve de ez csak egy tipp
(és csak 3 an vannak abból egy ppt gyűjt csak)
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Szia! köszönjük a meglátást ezentúl titeket is figyelmbe veszünk, de kérlek valótlan dolgokat ne állíts, mert könnyen megtéveszhetitek az olyan játékosokat, akik,nincsenek bent a szerveren, mert ti 3-an farmoltatok 267551-et,míg a hnk és az ŐS 502588-at, ettől függetlenül szépen farmoltok, le a kalappal, csak nem ez az első valótlan állításod a külsőn,és szerettelek volna kijavítani. További jó farmolást és játékot :cool: :cool:
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Ez egy viccesen erős túlzás volt, te még nem ismersz :D viszont tény hogy külön külön többet farmoltunk mint a tele klanok :)
Mármint értsd úgy hogy
Leather+majestic vs 44 fő HNK
Leather+majestic vs 60 fős ŐS klán
Ha 3 an lennénk aktív farmolok akkor lehagynánk a kettőt együttvéve is, de peep csak ppt farmol és csak gyujtogetest tol hozzáteszem így is top25 gyűjtögető
Nem dicsekedni akarok a számokkal, de azert írtam mert ennyi erővel mi is rajta lehetnénk a staton ha már ilyen “nagy” klánok is bele vannak véve
 
Utoljára szerkesztve:

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Ez a farmos fütyiméregetés arról, szól kinek fut többet egy nap a bot? :rolleyes:
mi főleg azért vezetjük,mert relatíve egy új klán vagyunk és nyomon szeretnénk követni,hogy hogyan "muzsikál" a csapat a többiekhez képest, nem gondolnám,hogy ezekkel a statisztikákkal a péniszünket méregetnénk.
 
Fent