Speed szerver közösségi javaslatok és változások

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves Játékosaink,

Szeretnénk a Speed szervert a kedvetek szerint alakítani, olyan köröket, olyan beállítássokkal szeretnénk biztosítani, amelyek tetszenek nektek. Ezért kíváncsiak vagyunk a TI véleményetekre!

Mint láthattátok, már több változás is történt, mostantól minden körön ezek az alapbeállítások és szabályok lesznek érvényesek.

Ha szeretnétek segíteni kérlek válaszoljatok a következőkre:

  • Szeretnétek új falukialakításokat?
  • Szeretnétek hosszabb, végjáték típusú köröket?
  • Szeretnétek emelt díjas köröket? Olyan körök, ahol egy adott mennyiségű ppt kell fizetni a részvételért, és a nyertes mindent visz. Ez megoldható klánharcok és egyéni körök formájában is.
  • Szeretnétek részt venni nemzetközi mérkőzéseken, ahol két ország legjobbjai mérik össze tudásukat?
  • Szeretnétek speciális bajnokságokat, ahol több körön keresztül kell harcolni; a győztes nem csak ppvel, de egyedi fórum logóval is gazdagodik?
Beállítások:
  • Szeretnétek több prémium funkciót (+20% nyersanyag és/vagy épület felezés; tőzsde biztos nem lesz)?
  • Milyen típusú köröket preferáltok (pl: sebesség, falukialakítás, nyerési feltétel (klános/egyéni), időtartam)?
  • Aranyérme, állandó költséges vagy tárolós nemesi rendszer?
  • Legyen aktív a régi lovag rendszer (fegyverekkel)?
Kérlek ha bármilyen további javaslatotok, észrevételetek, ötletetek volna osszátok meg velünk!

Nagyon szépen köszönjük a segítségetek, észrevételetek; reméljük sikerül szerethetőbbé tennünk együtt a Speed szervert!

Klánháború Csapat
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
  • Szeretnétek új falukialakításokat?
Igen
  • Szeretnétek hosszabb, végjáték típusú köröket?

Ritkán maximum

  • Szeretnétek emelt díjas köröket? Olyan körök, ahol egy adott mennyiségű ppt kell fizetni a részvételért, és a nyertes mindent visz. Ez megoldható klánharcok és egyéni körök formájában is.

Igen

  • Szeretnétek részt venni nemzetközi mérkőzéseken, ahol két ország legjobbjai mérik össze tudásukat?
Igen
  • Szeretnétek speciális bajnokságokat, ahol több körön keresztül kell harcolni; a győztes nem csak ppvel, de egyedi fórum logóval is gazdagodik?

Igen
Beállítások:

  • Szeretnétek több prémium funkciót (+20% nyersanyag és/vagy épület felezés; tőzsde biztos nem lesz)?
+20÷ Nyersanyag jöhet
  • Milyen típusú köröket preferáltok (pl: sebesség, falukialakítás, nyerési feltétel (klános/egyéni), időtartam)?
Inkább n1-n2, 3-4naposak, klános, leggyorsabb(400)
  • Aranyérme, állandó költséges vagy tárolós nemesi rendszer?
Aranyérme vagy állando költséges
  • Legyen aktív a régi lovag rendszer (fegyverekkel)?

Néha, hosszabb idejü, kis falukkal kezdödö körökön.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Illetve lehetne olyan kör (mintha lett volna már vagy itt vagy máshol)
Hogy amikor belépünk a gép véletlenszerüen dob be klánokba.
Mondjuk 5-10fös, és akkor ez mondjuk egy 5-10napos kör lehetne, természetesen zárt klánok, és klán nyertes, vagy klánon belül külön elosztás a nyereményen.
Mindenképp 26pontos kezdés, vagy max n1-n2
Nem tul sok barbárral, épphogy lehessen farmolni

Szerintem mindenkinek több esélye lenne nyerni

Illetve ha elfoglalnak valakit, ne birjon ujra kezdeni, és törlödjön a klánbol, ha belép valaki a világra ujra besorolhassa valahova.

Lehetne akár sárkányváras kör is ezzel a variácioval

Szerintem érdekes lehet.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Illetve lehetne olyan kör (mintha lett volna már vagy itt vagy máshol)
Hogy amikor belépünk a gép véletlenszerüen dob be klánokba.
Mondjuk 5-10fös, és akkor ez mondjuk egy 5-10napos kör lehetne, természetesen zárt klánok, és klán nyertes, vagy klánon belül külön elosztás a nyereményen.
Mindenképp 26pontos kezdés, vagy max n1-n2
Nem tul sok barbárral, épphogy lehessen farmolni

Szerintem mindenkinek több esélye lenne nyerni

Illetve ha elfoglalnak valakit, ne birjon ujra kezdeni, és törlödjön a klánbol, ha belép valaki a világra ujra besorolhassa valahova.

Lehetne akár sárkányváras kör is ezzel a variácioval

Szerintem érdekes lehet.

Igen, erre én is gondoltam már. Köszönöm a visszajelzést!
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Lehetne egy ilyen kör a jelenlegi után:
Kezdés: 8:00
72orás, vagy hamarabb vége, ha teljesül a nyerési feltétel.

N2 falu, 300perc kezdövédelem, 3fös zárt klán, 15barbár/játékos,5000ig fejlödnek, érmés rendszer factor 0,5, morál van, 400/1 sebesség, ijász van, ujrakezdés nincs, hüség 50÷, 2falus kezdés, templom nincs


Nyertes: az a klán nyer amelyik egyedül marad fent, tehát 3játékos, lehetne nagyobb nyeremény, hisz nehéz feladat.
ha nem teljesül, 1., 4., 8., játékos nyer Y pontot
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Lehetne egy ilyen kör a jelenlegi után:
Kezdés: 8:00
72orás, vagy hamarabb vége, ha teljesül a nyerési feltétel.

N2 falu, 300perc kezdövédelem, 3fös zárt klán, 15barbár/játékos,5000ig fejlödnek, érmés rendszer factor 0,5, morál van, 400/1 sebesség, ijász van, ujrakezdés nincs, hüség 50÷, 2falus kezdés, templom nincs


Nyertes: az a klán nyer amelyik egyedül marad fent, tehát 3játékos, lehetne nagyobb nyeremény, hisz nehéz feladat.
ha nem teljesül, 1., 4., 8., játékos nyer Y pontot

Köszönöm a javaslatot. Kiraktam a kört, viszont kicsit soknak gondolom a kezdővédelmet.

#3785 Hux - 72h Túlélés
Kezdés: jún 09, 08:00
Vége: jún 12, 08:00

Ha hamarabb véget érne a mostani kör, akkor a fennmaradó időtartamra újabb köröket tervezek.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Igazad van, elég lehetne kevesebb kezdö védelem is. Csak azért gondoltam többet, ne legyen hamar vége, de lehet tul sok is lenne :)
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Lehetne egy olyan kör ahol mindenlinek, a jobbaknak és a kezdöknek is egyforma esélye van nyerni.

Pl n4 vagy fullos falu kezdés, barbár 5-10/játékos, és nincs farmolás. 1fös klán, és mondjuk top1 LET LEV LE ranglista szerinti nyertes. Kezdövédelem 5perc érme 0,5
5-6orás kör.


12orás kör:

N3, 10falus kezdés, barbár foglalás nincs, kezdövédelem 10perc, barbár 2/játékos. Legtöbb faluval rendelkezö játékos, vagy klán.
Akadémia rendszer, fix költséges, nem tárolos, tömör faluelhelyezkedés. Farmlimit 50-200
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
06.23 12:00 - 06.30 8:00 vagy tovább tartos, kicsit lassabb kör mondjuk 300sebesség

Sebesség: 400
Egység sebesség 1

N1-N2 falukezdés, 1falus, barbár 50/játékos 2000ig fejlödnek érmés 1 factor - vagy állando költség, 600perc kezdövédelem
Templom nincs ijász van
100÷ hüség csökkenés

Éjjeli, nappali bonusz aktiv mindig 100÷ 0-24
Klános, 2-3fös zárt.
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Szia black,
Passz hova kéne írni igazából ez egy a communitynak is szóló üzenet jó ha tudják egyelőre nem működik úgy ahogy kéne feltéve ha ismerik ezt.

Na akkor aki játszott vagy beszélt velem vagy tanult tőlem tudja hogy az azonos csapattal való hazakísérés ugyan abból a faluból ugye lehetséges, tehát kost kossal stb.

Íme: (játszó pajti amúgy egy magyar srác)
10b24c8cb8a9fb86c9125a998e1e77e6.jpg

bbc6a718aff321f6d4be645db6d198d3.jpg

02caccdc37178421acf06fb78a9c4df3.jpg

Nos ma és éjjeli játékba is gyakoroltuk ezt is és rendszeresen hiába jött a másik 900 körül 000 -kor már halott volt minden seregünk ami nem éppen korrekt. Szerintem, ezenkívül a speed világok enyhén bugosak. Illetve állandóan a következő üzenet fogad:
a tevékenységed blokkoltuk
A bejelentkezési periódus lejárt

Holott csak egységet teszünk képzésbe.

Igazából ezekre akartam felhívni a figyelmet hogy az azonossal való haza kísérést ugyan abból a faluból amíg a dolog így van el kell felejteni, és persze support fülbe is megy a bug report

köszönnöm a figyelmet
Say Hi 2 :"D
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Sziasztok.

Lehetne megint egy hosszabb kör vasárnaptol kezdödöen. Egy n2 indulás, mint az elözö 1honapos, csak mondjuk 2hetes, 50sebességgel 4-5klán limittel
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Sziasztok.

Lehetne megint egy hosszabb kör vasárnaptol kezdödöen. Egy n2 indulás, mint az elözö 1honapos, csak mondjuk 2hetes, 50sebességgel 4-5klán limittel
Szia,

Erre az időpontra fent is küldtél egy javaslatot. Akkor melyik legyen?
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
  • Lovag: Aktív, fegyverekkel (fáklyával)
  • Íjász, templom aktiv ;örtorony, eröd inaktiv
  • Klán: 5 fős, záródnak: 5nap után zárodnak
  • Fake limit: 1%
  • Kezdővédelem: 1 nap
  • Barbár: 12.000 pontig, 20/játékos (ha lehetséges csak bonusz falu, vagy több bonusz, mint sima barbár)
  • Falukialakítás: N2
  • Újrakezdés: Korlátozott (6 óránként)
  • Éjszakai bónusz: 23-09, 100%
  • Nemes: 2000 mező, érmés rendszer, faktor 1
  • Hűségcsökkenés: 35-45%


Sebesség: 50
Egység sebesség: 1

Morál, helyettesités aktiv, alvomod inaktiv

Akár farmlimit lehetne egy 2000es.
2-4hetes kör
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Akkor

Kezdés: vasárnap 11:00
Vége: hétfö 9:00

N2 3-10 közötti falus kezdés, 400 sebesség, egyéni kör, top 1 nyer x pp

Kezdö védelem 30perc, nincs farmolás.
Morál nincs
Klán 1fö.
Külsö támogatás stb. Nincs
Termelés dupla

20barbár/ játékos nincs 2orán keresztül lehetöség foglalni öket(ha megoldhato, ha nem akkor sincs baj, de ha megolhato nagyobb területi elosztás a falvak között, kevesebb is elég)

Nemes: érme, 0,5. 25-35 hüség
Templom nincs.
Ijász van, lovag van.
 
Utoljára szerkesztve:

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Szerintem az 1 falus n1 kezdés jobb lenne, lenne egy kis kihívás mindenkinek:D
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
06.23 12:00 - 06.30 8:00 vagy tovább tartos, kicsit lassabb kör mondjuk 300sebesség

Sebesség: 400
Egység sebesség 1

N1-N2 falukezdés, 1falus, barbár 50/játékos 2000ig fejlödnek érmés 1 factor - vagy állando költség, 600perc kezdövédelem
Templom nincs ijász van
100÷ hüség csökkenés

Éjjeli, nappali bonusz aktiv mindig 100÷ 0-24
Klános, 2-3fös zárt.

#3808 Hux - 5 napos
Kezdés: jún 24, 10:00
Vége: jún 29, 10:00
 
Fent