Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

Áfonya78

Active Member
A reakció pontszáma
121
okosan beszélj miléna.
én nem bújok be senki mögé mint te.
te nem azért akarsz itt senkit se tanítani mert a szíveden viseled sorsukat.
csak kell egy pajzs.

soka nem volt uk 2 v 2 veletek.
elég rossza memoriád.
Lesz valaha olyan hsz tőled ami normális hangvételű?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Nem ezert kapta multkor tiltast? :rolleyes:

Valaszolnek en mindenre kislanyom de vallalom a kockazatot hogy el se hinnel semmi abbol amit leirok :""D
Ez mar rutin tehat nem megyek bele idiota jatekokba mert ertelmetlen. Ahogy irtad: fegyvertelennel.... :D
Akinek tudni kell mindent az tudja is.
 

Lieaion

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
106
Kedves AgyHiány,

Vegig olvasgatva a hozzászólásaid, pont olyan vagy mint a suliban, vagy melóban (ha tudod mik ezek), az a a személy aki próbálkozik mindig beleszólni mindenbe amihez egyébként se köze nincs (lásd csapatharc), se pedig érdekeltsége semmiben. Úgy látom, hogy akut figyelemhiánnyal küzdesz.
Ennek okai egyszerűek;
- Az az ember aki mindenkinek beszól és bohócot csinál magából több száz vagy több ezer ember előtt mindezt úgy, hogy ezt észre sem veszi az figyelemhiánnyal küzd. A figyelemhiány pedig a saját magad nem elfogadásán alapuló dolog. Ezzel pedig párosodik egy másik dolog, ez pedig a SZERETETHIÁNY.
Olyan embereket istenítesz néha akiket pár napja még elhordtál mindenkinek, csak azért mert valamiben egyet értett veled (szerintem nem, de mindegy). Ebből az jön le nekem, hogy mindegy ki az illető, valakihez ragaszkodni akarsz, mert egyedül érzed magad. De ezt Te mind magadnak köszönheted, a viselkedésednek, a stílusodnak, az emberekhez való hozzáállásodnak.

Üdv
L.M
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
Kedves AgyHiány,

Vegig olvasgatva a hozzászólásaid, pont olyan vagy mint a suliban, vagy melóban (ha tudod mik ezek), az a a személy aki próbálkozik mindig beleszólni mindenbe amihez egyébként se köze nincs (lásd csapatharc), se pedig érdekeltsége semmiben. Úgy látom, hogy akut figyelemhiánnyal küzdesz.
Ennek okai egyszerűek;
- Az az ember aki mindenkinek beszól és bohócot csinál magából több száz vagy több ezer ember előtt mindezt úgy, hogy ezt észre sem veszi az figyelemhiánnyal küzd. A figyelemhiány pedig a saját magad nem elfogadásán alapuló dolog. Ezzel pedig párosodik egy másik dolog, ez pedig a SZERETETHIÁNY.
Olyan embereket istenítesz néha akiket pár napja még elhordtál mindenkinek, csak azért mert valamiben egyet értett veled (szerintem nem, de mindegy). Ebből az jön le nekem, hogy mindegy ki az illető, valakihez ragaszkodni akarsz, mert egyedül érzed magad. De ezt Te mind magadnak köszönheted, a viselkedésednek, a stílusodnak, az emberekhez való hozzáállásodnak.

Üdv
L.M
mondj egy példát ki istenitek akit elhoradtam mindenek?
szeretet hiány?
azt se tudod miről beszélsz.
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
151
Engem pl istenítettél és el is hordtál már mindennek:D
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Nem ertem miert nem basszatok mar ki Vadviragot globalra.
Nemetek amugy sem foglalkoznanak vele, hiaba irna nekik barmit is.

Direktbe csinalja mindig a feszkot illetve az egyebb ocsmany dolgait.
 

Lieaion

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
106
Kedves VakVilág,

Ahogy látom a Supportos kollega likeolta a hszem, most akkor Èn is korrupt vagyok mint amit 10-15 ève magyarázol? Vagy megint bereccsentèl?

Üdv,
L.M
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
151
Ha gonosz lennék be szúrnám a képet ahogy ő szokta mindenhol osztogatnám :)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
@-SpangLee-
Most hogy csend van tudunk beszelgetni.

En egyelore nem kezdtem el szervezni a csapatom. A beallitasok amiket javasoltam nektek jo?
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
151
Én maximum javaslatot teszek rá, de nem tudom hogy egy már beállított körön lehet e változtatni, de utána lesz járva!
 

Áfonya78

Active Member
A reakció pontszáma
121
Kérdés

Mi értelme van a kezdő védelemnek?
Miben segíti a játékot?
Persze azon felül, hogy a kör végére jövök be stat pontokat lopkodni azok elől akik esetleg végigjátszották a kört?!

Növelni lehet e a játékaktivitást olyan beállítással, hogy ha elfoglalják az összes falvamat, nem kezdhetem újra?


Van e olyan opcionálisan alkalmazható beállítása a köröknek, hogy bizonyos időkorlát után nem lehet belépni egy adott játékba?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
@Senq
Igazabol mielott javaslatot teszel meg szeretnem beszelgetni masokkal nekik mi lenne a jobb es akkor kozosen eldonteni a dolgokat.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Kérdés

Mi értelme van a kezdő védelemnek? Speed vilagban eselyt ad hogy haladt taktikazz.
Miben segíti a játékot? Elozo pont
Persze azon felül, hogy a kör végére jövök be stat pontokat lopkodni azok elől akik esetleg végigjátszották a kört?! Ez mar emberseg kerdese

Növelni lehet e a játékaktivitást olyan beállítással, hogy ha elfoglalják az összes falvamat, nem kezdhetem újra? Igen es nem. Nezopont kerdese. Hajtas fix nagyobb lenne.


Van e olyan opcionálisan alkalmazható beállítása a köröknek, hogy bizonyos időkorlát után nem lehet belépni egy adott játékba? Azt nem tudom de azt hiszem a reget es az ujrakezdest lehet korlatozni
Igy talan. Ha tevedek akkor elnezest
 
Fent