Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
Szerintem es ez szemelyes velemeny a nagyobb falus kezdes ritkabban alkalmazhatobb kell legyen Max extra hosszu korokben nem. A sajat tapasztalatom az hogy rovidebb kisebb falus kezdesekkor sokkal jobb harcot lehet folytatni. Egyreszt oda kell minimalis skill masreszt pedig nem minden ellenfel tud elmenekulni a masik elol. Rovidebb korokbol kell tobb hosszabb kevesebb.
Nekem a jelenlegi nagyon tetszik mert ez a beallitas a speed igazi arca oldala nem pedig egy gyorsitott classic

Ez igaz, a gyengébb játékosok viszont szerintem a nagyobb falu kezdésekkel tudnak(tudnának) sikeresebbek lenni, de az n0 kezdési stratégiát is nettó 15 perc alatt el lehet sajátítani, ha meg van hozzá a motiváció..

Ötlet: KH kezdő oldalra ki lehet rakni egy linket, ami a fórumos Bailey féle speed tutorialhoz navigálja az embereket? Hátha elindulna valami a fejlődésben, ha látják hogy van ilyen. Vagy akár egy külön topicot szentelni, ami kifejezetten speed körös edukációs tartalmakkal lenne felöltve.

IMG_9058.jpeg
 

Áfonya78

Active Member
A reakció pontszáma
121
Kedves Adminok!
Nem lehetne, hogy ne legyen kezdő védelem a körökön?
Vagy esetleg egy olyan beállítás, hogy az adott körök 75%-ának letelte után már ne lehessen új játékosként belépni?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ez igaz, a gyengébb játékosok viszont szerintem a nagyobb falu kezdésekkel tudnak(tudnának) sikeresebbek lenni, de az n0 kezdési stratégiát is nettó 15 perc alatt el lehet sajátítani, ha meg van hozzá a motiváció..

Ötlet: KH kezdő oldalra ki lehet rakni egy linket, ami a fórumos Bailey féle speed tutorialhoz navigálja az embereket? Hátha elindulna valami a fejlődésben, ha látják hogy van ilyen. Vagy akár egy külön topicot szentelni, ami kifejezetten speed körös edukációs tartalmakkal lenne felöltve.

8510 bővítmény megtekintése
Ilyen dologrol mar megy a beszelgetes tegnap ota.
Hamarosan keszul hozza par kisebb video is es akkor majd lesz valami. De errol egyelore en nem mondhatok semmit. :D
 
Utoljára szerkesztve:

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
Ja meg még egy észrevétel: szombaton is volt egy jó 5 óra üresjárat pont amikor mentem volna egy kört (17-22) és ma is látom hogy 19-22-ig van egy üresjárat amibe pont elférne egy 3 órás kör :) Ez pl biztos több embert érint, aki pont munka után és alvás előtt szórakozna egy kicsit :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Gondolkodtam hogy irok legalabb egy epitos legyen vagy valami. :D

Amolyan short videokban gondolkozok amugy. Nem ilyen 1 oras videokba mert annak a fele kb semmirol se szol es nem is nezik meg feltetlen. Max 1-5 percek.
Jatek reszletek
Szituaciok
Ilyenek.
 
A reakció pontszáma
40
Fájt végig olvasni ezt a sok hsz-t. Ildi rég láttalak speeden kör kezdésnél mindig csak kör végén jössz akkor is csak úgy hogy kezdő védelem a kör vége után teljen le. :( btw szerinted ki nevezhető jó játékosnak most vagy a múltban?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Lehet javasolni is köröket miket szeretnétek látni, de azt nem ígérjük hogy még aznap meg lesz nyitva.
De minden ilyen kérést elmentünk, és ha megfelel minden megadott opció akkor valamikor teljesítjük.

Én javasolnám, hogy Ildikónak legyen kötelező elvégerznie a 8 általánosából hátralevő utolsó 6 osztályt, és amint ezt megteszi, Milánkáék be fogják vallani neki, hogy csalnak!
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Előre is elnézést kérek HA bármilyen formában is sértő lesz, nem annak szánom, csupán próbálom megérteni a dolgokat.
Most láttam a hozzászollásokat, mivel Vadbimbó tiltva van nálam, ezért nem láttam a hozzászollásait, de most látom a @Zippo -ét. Ugye ez a Zippo nem VadBimbó?!
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Előre is elnézést kérek HA bármilyen formában is sértő lesz, nem annak szánom, csupán próbálom megérteni a dolgokat.
Most láttam a hozzászollásokat, mivel Vadbimbó tiltva van nálam, ezért nem láttam a hozzászollásait, de most látom a @Zippo -ét. Ugye ez a Zippo nem VadBimbó?!
De igen. :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Hűha...

Megkérlek szépen Vadbimbó, írd le milyen néven vagy még itt külsőn, hogy tudjalak előre letiltani, mert már nem bírom frissíteni az anti-vírust basszus, hogy "napra kész" legyen ellened...
Köszi!
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
nem félek
pont azért kértem, hogy ne legyen,(szövegértelmezés ismételt hiánya) mert ezzel kizárnám a lehetőségét annak amit most is teszel.
Pont így lett meg a fitoktatott plecsnid is. Tudod?! Az a bizonyos Zippo Style!
ahogyan te meg le utánoztál.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
nem félek
pont azért kértem, hogy ne legyen,(szövegértelmezés ismételt hiánya) mert ezzel kizárnám a lehetőségét annak amit most is teszel.
Pont így lett meg a fitoktatott plecsnid is. Tudod?! Az a bizonyos Zippo Style!
Meg a 11.5 AVG LP. dZRghkLp0AXD7Lo8fxFnyETMbw.gif
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
miléna ne erőtesd magad,
amit te elérsz az messze nem a te eredményed.
 
Fent