Szavazás Speed Igény felmérés

Érdekelnének-e ilyen privát körök?


  • Összes szavazó
    20
  • A szavazás lezárult .

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
387
Nem ismerem egyiket se:D
De majd ha az ST 5.évada érkezik akkor egy hétig nem látsz majd :D
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
A logikai levezetes:
Ha ketten vagy tobben tamadnak egyidoben akkor mondjuk 2 jatekos tud kuldeni masodpercenkent peldaul 3 3 tamadast (terkep gyorstamadas/fake script) az masodpercenkent ugye 6 (2x3) tamadas. Masodpercenkent 5 tamadast enged a rendszer de 6 lesz belole... tehat fix bot... mindegy hogy 2 3 4 vagy tobb ember kuldi


ja ja és egyedül ő most is 10 mp alatt közel 150 támadásokat küld ki, de erről is van videó.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.315
Elirtad rossz az egesz igy
1 masodperc alatt 1000 tamadast kuldott ki rad. Igy a pontos. :D

Videora meg hiaba varunk :(
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
Elirtad rossz az egesz igy
1 masodperc alatt 1000 tamadast kuldott ki rad. Igy a pontos. :D

Videora meg hiaba varunk :(
nem érdekel mit gondolsz már írtam. ahogy rám támadott pont úgy támadott másra is az meg pontosan tudja a igazságot mint én.
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
Ha nem erdekel ne nezd es ne valaszolj. ;) :D
nem érdekel, de nem is én foglalkozom veled ha nem te velem folyamat.
vagy minden szó nélkül kéne türnöm a rágalmaid?

ja egy kis meg jegyzés még ehhez a HSZ edhez.

Menace mondta:
A logikai levezetes:
Ha ketten vagy tobben tamadnak egyidoben akkor mondjuk 2 jatekos tud kuldeni masodpercenkent peldaul 3 3 tamadast (terkep gyorstamadas/fake script) az masodpercenkent ugye 6 (2x3) tamadas. Masodpercenkent 5 tamadast enged a rendszer de 6 lesz belole... tehat fix bot... mindegy hogy 2 3 4 vagy tobb ember kuldi


én vagy térképről tudok támadni és ahogy te úgy én is meg tudom csinálni egy faluról egy éles és 100 fake. gyorsa támadással.
vagy gyülekezőn támadni fakeküldövel.
mondjuk életembe nem sok olyan játékossal találkoztam speeden aki a támadásai 90 % fake mint te.

de ha már matek.
farmkezelő 1 kém a A gombra. lenyomom oldal / 100 falu. 23 mp latt küldi ki egyetlen gomb lenyomással a 100 kém támadást.kizárt dolognak tartom bárki fakeküldövel 1 mp alatt ki küld 5 vagy több támadást.
legyen az akármilyen gyors a netje a gépje. és azt meg főleg kizártnak tartom hogy ez menjen neki 43 percen át folyamatosan.
a folyamatos támadás és a 8 x 9 x támadás közt is van némi különbség.

Thierry Henry pontosan úgy támad mint a kandurka. egy cucot használhatnak. csak kandurka még támadás közbe is tudott levelekkel zaklatni skypen amit a közbe felugro kis ablak jelez is a videon amit el mentettem.

Thierry Henry támadásai meg vannak nekem nem csak ez a kör, de régen is vettem fel tőle az is meg van.
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
és gratulálok Áfonyának a második vagy ki tudja hanyadik külsöoldalas fiókhoz.


1718172464326.png
 

Zippo

Well-Known Member
A reakció pontszáma
31
Ne kelljen kilistaznom a tieid... :D
Mind a kb 16-20 darabot valaha.
:"""D
én egyszere egy fiókot használok. nincs szükségem többre.
ahogy elég sok embernek igen nekem is van több.
de nem csinálok egyet ugy hogy a másikkal itt irogatok.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.315
Nekem is ketto van. :D
Mindenkinek tobb van. Ki mire hasznalja. En alkuldok oda cuccokat amiket erdekesnek talalok igy egy helyen megvannak. :D
 
Fent