Scream

DeletedUser14529

Vendég
elirtam te noob:) ..Headshot.. te meg béna vagy ha 20*20-ban vagy már nem 'élsz':)
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi N*ob van itt.

Bezzeg északra semmi értelmes klánocska se akart reggelni, messziről meg dumálnak. Na majd odaérünk hamarosan :D
 

DeletedUser10945

Vendég
:D
Mi az a "védédöfalu"? :D

Még egy értelem. Hurrá.
Na ne tartsatok fel, mert tényleg nem érek rá. :D

Pá...

Az hogy valaki egy betűt véletlenül elgépel nem azt jelenti h nem tud írni...de te legyél büszke kocka aki soha nem téveszt a gépelésben....
 

DeletedUser14406

Vendég
Gratulálok. Látom a =MH= nagyon megválogatja a tagjait.

Az =MH= nevében mondhatom, hogy igen is meg vannak válagatva a tagjaink. Nem hiába tartunk már ott, ahol...
Átlagban napokkal később reggelve tessék megnézni a LET pontjainkat. Ne egyénenként, mivel mi klán szinten játszunk.
Másik meg: Még felesleges vitatkozni azon, hogy ki a noob, meg hogy ki bukja el hamarabb a szervert.
 

DeletedUser14529

Vendég
Az =MH= nevében mondhatom, hogy igen is meg vannak válagatva a tagjaink. Nem hiába tartunk már ott, ahol...
Átlagban napokkal később reggelve tessék megnézni a LET pontjainkat. Ne egyénenként, mivel mi klán szinten játszunk.
Másik meg: Még felesleges vitatkozni azon, hogy ki a noob, meg hogy ki bukja el hamarabb a szervert.

hagyd az MH egy átlagos klán a jelen az nem konkrétum és nem mutat semmit...
 

DeletedUser

Vendég
Az hogy valaki egy betűt véletlenül elgépel nem azt jelenti h nem tud írni...de te legyél büszke kocka aki soha nem téveszt a gépelésben....

Ha szerinted az említett szóban csak egy betű lett elgépelve, hülyébb vagy mint gondoltam. :D

=teddy=! Nem mi kezdtünk el vitatkozni azon, hogy ki a noob, és hogy ki nyeri majd meg a szervert.
Épp a ti tagotok arcoskodik ezzel.
Először mindenkinek a saját háza táján kellene sepregetni.
És nem csak a pálinka meg a sör beszél belőlem. :D
 

DeletedUser10945

Vendég
Uhhh te és head ugyan azt irjátok le egymás után? Csak nem valami klónok vagytok?:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi N*ob van itt.

Bezzeg északra semmi értelmes klánocska se akart reggelni, messziről meg dumálnak. Na majd odaérünk hamarosan :D

A kérdés már csak az kedves elvtárs,hogy mit jelent Nálad a noob szócska :)
Egyébként meddig maradsz ezen a világon ?
2 hónap vagy 3 ? :p :D:D
 

DeletedUser

Vendég
te 2 hetet se birtad:)

bajok vannak az időérzékeddel :)
Úgy érzed ,összefolynak a napok ?
Erőltesd meg magad,végy egy kis szünetet,és menj ki sétálni a levegőre :D
Nem,semmivel sem lesz jobb,sőt szarabb lesz ,de emlékeztetni fog az érzés hogy milyen embernek lenni ,nem pedig egy vásott kockának a virtuális játékvilágban :D

Én a 7-esen végig viszem a klánomat ,ami Rólatok csakugyan nem mondható el ....
 

DeletedUser14479

Vendég
Dark Lord Barátom!

Látom annyira tetszett Sanyi(free) barátomtól az a 3800 bejövő amit intézett neked,hogy még mindig benned van az ütés:(

A VHL pedig senkinek nem üzent még hadat,és nem is fog a játék ezen szakaszában.Tesszük a dolgunkat és lapítunk.Te dobtál nekünk egyet,csak eltűntél.Nagyon sajnáltalak.Tudod miért,mert szeretem a bőröd illatát.
Egyet nem értek,neked hogy van ennyi időd,ennyi marhaságot összehordani itt a külsőn.
Gondolom még el is hiszed,amit leírsz szerelmem!
Te miért nem szeretsz?:(
Vagy nem azért találsz meg állandóan?

Igyál meg pár sört,vagy keríts magadnak egy nőt ami lefoglal az életben.


Nem bírtam tovább ezt a pocogányt:((
 

DeletedUser11266

Vendég
"Nem bírtam tovább ezt a pocogányt("

Egyáltalán bírja őt valaki?
 

DeletedUser11352

Vendég
Ezt nagyon helyesen mondtad,"LAPÍTUNK"!!A VHL csak arra képes! :p

Sok cimborám van ott, lessz mit a tejbe aprítaniuk.˙:) Efersin, majd ha egysejtű baktériumokból, az evolúció csodájával gerincessé váltok, majd akkor fikázd őket.Le tettétek a védjegyeteket a v7-en a biztiboy élettársaddal.......................
 
Fent