Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
De szerintem nagyon vicces,hogy minden működik kivéve a szaros kh-t már vagy 1 hete és nem sikerült megcsinálni,vegyek nekik egy új szerver gépet,mert látom hogy a több milliós bevételből nem telik nekik már semmire,gondolom ezért raktak be a név skinneket is.
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
De szerintem nagyon vicces,hogy minden működik kivéve a szaros kh-t már vagy 1 hete és nem sikerült megcsinálni,vegyek nekik egy új szerver gépet,mert látom hogy a több milliós bevételből nem telik nekik már semmire,gondolom ezért raktak be a név skinneket is.
hát ez bárhova mész központba ügyet intézni, az mindig ráér, ha eltörik a cső az óra után, tehát a Te számládra megy, az is általában mindig ráér, akkor nem ér rá, ha előtte törik el és az Ő számlájukra megy, arra mindig azonnal ráérnek :D Ugye milyen érdekes ez a világ? :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nem tudom sírjak vagy nevessek.
Fizetek egy szolgáltatásért, ami kéthetente leáll.
Ez egyike a dolgoknak, a sok bug mellett, amit három hetes késéssel javítanak.
Felettébb türelmes ember vagyok de nekem is vannak határaim.
Kárpótlást nem is várok már. Ugyan miért is? Az elvesztett faluk után? :rolleyes: Sajnos annyira nem vagyok naiv.
De a legjobban az zavar, hogy tájékoztatás nincs, se itt se sehol. Gondoltam talán facebookon de ott se látok kiírást hogy mi az isten folyik itt.
Az hogy dühös vagyok az enyhe kifejezés. :mad:

13 évvel ezelőtti írást tudok már csak berakni.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.736
Ilyen téren tényleg vicc ami megy
Én a helyedben addig ütném a vasat, míg meleg. Igaz a szökőév néhány percet ront az esélyeiden, de így is 7.32 nap elteltével már reklamálhatsz a rendelkezésre állás megszegése miatt.
dZRghkLp0AXD7Lo8fxFnyETMbw.gif





TROQywA.png
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.736
Ha elmész az orvoshoz, szerintem még az egészség károsodást is igazolni fogja neked:D
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Én a helyedben addig ütném a vasat, míg meleg. Igaz a szökőév néhány percet ront az esélyeiden, de így is 7.32 nap elteltével már reklamálhatsz a rendelkezésre állás megszegése miatt.
dZRghkLp0AXD7Lo8fxFnyETMbw.gif





TROQywA.png
olyan okosnak érzed magad, pedig ép a ellenkezőjét bizonyítod ezzel a HSZ el.
rendelkezésre áll a játék csak ép nem mindenkinél működik. És nem mindig jól.
ez amiről te itt idézel azt jelenti néha egy egy rövid időre nem érhető el a játék,de akkor senkinek.
azért az elég érdekes, hogy több mint egy hete, be se tölti néha a be jelentkezési oldalt ,vagy ép vagy ép iszonyatosan lassan tölt be bizonyos részét, vagy ép farmolni ,védekezni nem tudsz.
ha játékos állomány bizonyos százaléka simán tud játszani még egy része nem ott azért elég nagy fokú gondatlanságról beszélünk főleg hogy ez nem pár órás.és nem csak magyar szerveren érintett probléma.globálisan van valami el rontva a utolsó frissitésnél.
ezt nem csak én állitom.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
98% rendelkezésre állás az borzalmas az IT-ban. Az azt jelenti, hogy egy év alatt 10.512 percig állhat a játék, azaz 175 órán és 12 percen át. Összehasonlításképp: normálisabb cégeknél 99,999% a minimum vállalt rendelkezésre állás, ami azt jelenti, hogy egy év alatt 5 percre lehet kiesés/üzemzavar náluk. Elég gáz, hogy az Inno ilyen fos rendelkezésre állást akar garantálni, és még azt sem tudják tartani :D A 7,5 nap kiesésből múltkor a Classicon elment 4, és még csak március közepe van.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
ez igaz, de maga a játék nem áll.
csak nem mindenki számára ad egyelő elérhetőséget.
 
Fent